FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 02 avg 2018, 22:11

Oda majstore, što reče neko samo tebi podrška.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ddado » 02 avg 2018, 22:14

Eh da je Oda bio od pocetka, ko zna sta bi bilo...Nema veze, izace ovo na dobro.

Gdje je Remza, jel se oporavila Alpa kraljuuu :urnebes:
1921

Avatar
SF6
Postovi: 2021
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SF6 » 02 avg 2018, 22:31

Samo brze igrace treba dovoditi

Avatar
invincible1921
Postovi: 10209
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 02 avg 2018, 22:38

Iskreno nakon svega, mogu reci da smo bezveze ispali. Apolon jeste kvalitetniji, ali nisu uopste toliko bili bolji,,,ali sta je tu je. Odovicu podrska potpuna vec se vidi napredak.

I jos jedna stvar...Anel je karinaski igrac, sta me briga da je sto puta nase dijete lik izgleda ko da dijete peti osnove zovnes na termin sa 30 godisnjacima....

Salji ga u zvijezdu na posudbu i dovidjenja prijatno.

Naravno veci su problem preplaceni stranci koji niste ne pokazuju, ali da ne bude opet prica daj nasu djecu.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

samoposmatram
Postovi: 5433
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 02 avg 2018, 22:41

Steta Zeljo moj. Mora se ici dalje.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la japa » 02 avg 2018, 22:54

Jos jednom bi da priupitam za ulogu Sabanadzovica u ovoj ekipi, sta on radi i za sta sluzi i koje su mu kvalitete. Stojan Vranjes jos jedan pogodak gospon Milimentra cujem 10 milja mjesecna plata igrac koji ej dosao da napravi razliku jedan od najgorih na terenu. od 5 golova u dvije tekme Zeljo je poklonio 4 to jeste 4 gola poslije gresaka. Kad protivnika tako castis ne mozes se nicemu nadati iako su ovi itekako pobjediva ekipa. JEdnostavno imamo bruku dizelasa i polovnjaka najgore mi je kad cujem da neko fali retardiranog Artetu bh lige Blagojevica, svaki pas ovog fudbalskog glupana koji je dalje od tri metra udaljen od ovog kloca je pogersan. Kondicija u minusu, kad mi neko kaze slaba lova u bh fudbalu pa je to razlog lose igre yebem li vam sve prosjecan fudbaler Zelje zaradjuje tri plate doktora sve sto treba da radi je da trenira, trci i igra, likovi u drugom ispusu ko rekreativci na terminu zadnjih 10 minuta.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 02 avg 2018, 22:55

Period sredine prvog poluvremena i početka drugog je nivo s kojim bismo ih izbacili.
Eh sad, kako to držati barem 150 minuta je još uvijek misaona imenica
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 avg 2018, 22:57

Sehic je hladno mogao poceti u Zenici. Sasvim solidno odigrao, a prvi put igra na ovom nivou.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1370
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 02 avg 2018, 23:01

invincible1921 je napisao/la:Iskreno nakon svega, mogu reci da smo bezveze ispali. Apolon jeste kvalitetniji, ali nisu uopste toliko bili bolji,,,ali sta je tu je. Odovicu podrska potpuna vec se vidi napredak.

I jos jedna stvar...Anel je karinaski igrac, sta me briga da je sto puta nase dijete lik izgleda ko da dijete peti osnove zovnes na termin sa 30 godisnjacima....

Salji ga u zvijezdu na posudbu i dovidjenja prijatno.

Naravno veci su problem preplaceni stranci koji niste ne pokazuju, ali da ne bude opet prica daj nasu djecu.
Kakav god da je Anel, bolji je od Veselinovica, koji je valjda krilo, trebao bi biti brz. Vidjeli smo ga na djelu. Ali njega niko ne spominje jer on nije nase dijete i nema samo 19 godina. Ne daj Boze da je neko od nase djece napravio onakvu gresku u drugoj minuti ili da je napravio bespotreban penal kao sto je Vranjes uradio, razapeli biste ga.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10209
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 02 avg 2018, 23:03

ZaZelju je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Iskreno nakon svega, mogu reci da smo bezveze ispali. Apolon jeste kvalitetniji, ali nisu uopste toliko bili bolji,,,ali sta je tu je. Odovicu podrska potpuna vec se vidi napredak.

I jos jedna stvar...Anel je karinaski igrac, sta me briga da je sto puta nase dijete lik izgleda ko da dijete peti osnove zovnes na termin sa 30 godisnjacima....

Salji ga u zvijezdu na posudbu i dovidjenja prijatno.

Naravno veci su problem preplaceni stranci koji niste ne pokazuju, ali da ne bude opet prica daj nasu djecu.
Kakav god da je Anel, bolji je od Veselinovica, koji je valjda krilo, trebao bi biti brz. Vidjeli smo ga na djelu. Ali njega niko ne spominje jer on nije nase dijete i nema samo 19 godina. Ne daj Boze da je neko od nase djece napravio onakvu gresku u drugoj minuti ili da je napravio bespotreban penal kao sto je Vranjes uradio, razapeli biste ga.
Ma naravno reko sam stranci su jos veci problem, ali nepotrebno je totalno da se izvikuju nasa djeca...kad se samo sjetim natpisa o beganovicu itd.

Vranjes je greska uprave...dovodis igraca od 30+ godina, dajes mu enormna primanja za nase uslove...igraca koji nema nikakve ambicije tj niti da igra niti da se proda nego samo da uzme kakav kes po stare dane.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 02 avg 2018, 23:04

LjoZee je napisao/la:Sehic je hladno mogao poceti u Zenici. Sasvim solidno odigrao, a prvi put igra na ovom nivou.
Može se sigurno napraviti ekipa zasnovana na spoju mladost iskustvo, što je Odin specijalitet, koja će biti, siguran sam, u borbi za titulu.
Ja vjerujem.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Cuspajz
Postovi: 899
Pridružen/a: 30 dec 2009, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cuspajz » 02 avg 2018, 23:08

Samo se rijesiti polovnjaka ovih dizelasa,zao mi asima momak se pokazao kao jedan od rijetkih koji ima nesto evropsko brzinu ,ubacivanje izmedzu 2 stopera ,trebaju nam jos 2 brza igraca da ovo oda poslozi na veci nivo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 avg 2018, 23:10

slika

Gledaj nase brace iz Atalante :rol:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1370
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 02 avg 2018, 23:10

Anel nije trebao izaci iz igre, vec Vranjes, koji je fizicki pao u 60 minuti igre. Blagojevic i Sabanadzovic bolje igraju zajedno. Zajmovic je morao poceti utakmicu, a ne Veselinovic. Bespotrebna potrosena izmjena je bila izlazak Sehica jer on je sasvim solidno odigrao. Mogao je uci Arezina da proba proigrati nekoga zadnjih 20 do 30 minuta.

samoposmatram
Postovi: 5433
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 02 avg 2018, 23:11

Odovic je pohvalio roster a glavni nosilac odbrane Bogicevic. Sve je ovdje jasno. Zeljo je business, ne fudbal. Bogicevic fizicki nemoze pratiti igru kroz cijelu utakmicu. Kjosevski je u godinama, gdje mora imati autoritet na terenu, ali ga niko nesljivi ni pet posto. Stranci misle da su zvijezde. Fudbalski IQ u ekipi je na nivou vrapca. Igraci koji vole posjed igru nisu ni bili na terenu. Nemozes igrace u ozbiljnim godinama uciti posjed, ako je skolovan iskljucivo na bunker. Nece ovi ni Odu iztrpiti. Zao mi ga.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 avg 2018, 23:28

Mi moramo poceti dovoditi brze igrace tipa Zec. Ovi sto ih sudija prestigne hodajuci nek srecu traze negdje drugo. Sto se tice pojacanja za ovu sezonu apsolutno smo pogodili sa Bakracem, Pavice, Ivanom, Rodinom i Krpicem. Koje krilo igra onaj novi Filip ? Tu smo najslabiji. Zajmovic i Veselinovic ne do Bog nikom. Arezina moze, ali vecinom jede ****.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1370
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 02 avg 2018, 23:35

Zajmovic je trebao poceti. Veselinovic ni u snu. Sve je palo u vodu sa prvim primljenim golom.
Evo pocinje snimak na SK HD.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 avg 2018, 23:37

Taj nas je gol presjekao bas. Kad smo dosli malo sebi, odigrali solidno, stize penal i kraj. Vidjelo se da cim malo vrsis pritisak na njihove da se gube i ne znaju gdje udaraju.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1370
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 02 avg 2018, 23:41

Pogledah sad gol jos jednom. Kjosevski je mogao bolje reagovati.
Nikad ne mozemo znati jer to je ono sta bi bilo da je bilo. Ali ubjedjen sam da bismo ih prosli da je Odovic bio od pocetka na klupi.

Avatar
braco
Postovi: 8766
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 03 avg 2018, 00:03

Jedva čekam da se Ramović vrati. Pogotovo u Odin sistem. Jedva čekam da vidim i Jazvića protiv Zrinjskog, nadam se od prve minute. Imam osjećaj da ćemo imati koristi od njega ove sezone. Lijevo Zec, desno Jazvić protiv Zrinjskog. Sredina Blagi, Čurjurić i Hajdarević.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.