FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Sariel1987 » 21 jun 2018, 22:40

To sto ti radis druze je potencijal za pizdariju na domacem terenu.svjesno il nesvjesno ko ce znat.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37676
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jun 2018, 22:41

Slazem se nisu drugi krivi sto je onaj pretplatio igrace koji nisu mogli dobiti utakmice regularno pa onda morao krasti od ljudi bodove dok se krio iza svojih batinasa.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 jun 2018, 22:46

tuzlak1987 je napisao/la:Slazem se nisu drugi krivi sto je onaj pretplatio igrace koji nisu mogli dobiti utakmice regularno pa onda morao krasti od ljudi bodove dok se krio iza svojih batinasa.
Ima logike.Ulozis bruku para da dovedes igrace u drugu ligu i onda jos placas protivnicima da ti pustaju.Nije ni cudo sto je Sloboda danas tu gdje jest,kad je podrzavaju ovakve intelektualne gromade :urnebes:
Sto je jos cudnije,mogao je kod kuce sjediti kad vec krade al ukrao i jos dosao da ga udaraju.. :hmmmmm:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37676
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jun 2018, 22:48

BosanacGorstak je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Slazem se nisu drugi krivi sto je onaj pretplatio igrace koji nisu mogli dobiti utakmice regularno pa onda morao krasti od ljudi bodove dok se krio iza svojih batinasa.
Ima logike.Ulozis bruku para da dovedes igrace u drugu ligu i onda jos placas protivnicima da ti pustaju.Nije ni cudo sto je Sloboda danas tu gdje jest,kad je podrzavaju ovakve intelektualne gromade :urnebes:
Sto je jos cudnije,mogao je kod kuce sjediti kad vec krade al ukrao i jos dosao da ga udaraju.. :hmmmmm:
Nije islo posteno prva 3 kola proljeca pa skine trenera koji je skup, stavi nekog anonimca i krene krasti od ljudi. :tokralju:

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 jun 2018, 22:54

Sariel1987 je napisao/la:To sto ti radis druze je potencijal za pizdariju na domacem terenu.svjesno il nesvjesno ko ce znat.
Slazem se..Na kraju ce vas jos Naserovci posutat na sjeveru ako ovako nastave Fukare sa izljevom mrznje prema Podrinjcima i Slogi.Ja stalno apostrofiram "mladji brat",dobrosusjedne odnose,pricu o fudbalu i benefitu za grad zbog dva premijerligasa, uzivancija za Tuzlake da svake sedmice pogledaju tekmu PL,a sa druge strane se kontinuirano radi na urusavanju odnosa i pravljenju napetosti.Siguran sam da su bar trojica od ovih 5 sto stalno jasu po temi bili ono vece kad je senad podjelio po "cvaju".

Ti si bar realan sariele,posto tvoja rijec ima tezinu,pozovi svoj forumski klan s teme Sloboda da pocnu siriti "bratske" i prijateljske odnose sto zapravo i nas predsjednik zeli a i navijaci Sloge... :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 jun 2018, 22:57

tuzlak1987 je napisao/la:
Nije islo posteno prva 3 kola proljeca pa skine trenera koji je skup, stavi nekog anonimca i krene krasti od ljudi. :tokralju:
Ako nece milom,hoce silom :kafa:
Ja ovom prilikom pozivam nadlezne institucije da provjere tvoje navode a ti kao neko ko ima neke informacije o tim stvarima se javi tim institucijama i dokazi svoje tvrdnje.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Sariel1987 » 21 jun 2018, 23:08

O tom ti pricam.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37676
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jun 2018, 23:12

Gorstak je svakako napisao i da nije iz Tuzle tako da nema on sta pametovati kako cemo mi i sta da nam godi ili ne godi.
Sto se tice odnosa dabogda izgubili svaku.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 21 jun 2018, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la fukaratz » 21 jun 2018, 23:12

BosanacGorstak je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:To sto ti radis druze je potencijal za pizdariju na domacem terenu.svjesno il nesvjesno ko ce znat.
Slazem se..Na kraju ce vas jos Naserovci posutat na sjeveru ako ovako nastave Fukare sa izljevom mrznje prema Podrinjcima i Slogi.Ja stalno apostrofiram "mladji brat",dobrosusjedne odnose,pricu o fudbalu i benefitu za grad zbog dva premijerligasa, uzivancija za Tuzlake da svake sedmice pogledaju tekmu PL,a sa druge strane se kontinuirano radi na urusavanju odnosa i pravljenju napetosti.Siguran sam da su bar trojica od ovih 5 sto stalno jasu po temi bili ono vece kad je senad podjelio po "cvaju".

Ti si bar realan sariele,posto tvoja rijec ima tezinu,pozovi svoj forumski klan s teme Sloboda da pocnu siriti "bratske" i prijateljske odnose sto zapravo i nas predsjednik zeli a i navijaci Sloge... :kafa:
naserovci nekog nasutati? vidi se da nisi iz Tuzle, jer da jesi znao bi kako su mu bliski ljudi prolazili u gradu a i on sam :kafa:
Sloboda Tuzla

mma_hz
Postovi: 10730
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mma_hz » 22 jun 2018, 00:02

Fukara Tuzla jedini koji je imao muda je Django a i on nije vidio Tuzle osim na karti i opet su ga Naser i Mrco rasuli.Ajde mi reci primjer neki da im je neko STA mogao??Al pazi bajke mi ne mozes pricati znam i ja dosta stvari ako treba imena i mjesta na pp.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Brcanskamalta » 22 jun 2018, 00:06

tuzlak1987 je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la: Covjek je doveo odlicnog igraca za tadasnje prilike i igraca kojeg Sloboda nije mogla ni kontaktirati dok se nije pojavio Azmir.
Jest tesko dogovoriti se sa igracima kao sto je Husic da zavale Slobodu, dati im ugovore na 100 hiljada, a onda bez isplacenih rata i prvih plata pobjeci da funkcije.
Za to se u uredjenim drzavama ide u zatvor.

Tebe administracija treba pregledati jer si neko ko je navijac drugog kluba iz drugog grada ili dupli profil nekog od Azmiroljubaca sa teme Slobode.

Sto se tice Sloge to je seoski klub i nikakav brat Slobode. Pratiti ce ga mrzitelji Tuzle i oni koji su iz grada ali u dusi seljadija.
U uredjenim drzavama ne samo da bi on u zatvor,nego svi predsjednici od 95 na ovamo a Sloboda u opstinsku ligu izbacena..... (i Celik i Zeljo i svi ostali)...
De suti bolan suti....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37676
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jun 2018, 00:08

Brcanskamalta je napisao/la:

U uredjenim drzavama ne samo da bi on u zatvor,nego svi predsjednici od 95 na ovamo a Sloboda u opstinsku ligu izbacena..... (i Celik i Zeljo i svi ostali)...
De suti bolan suti....
O ostalima se ne prica nista pozitivno svakako, a o njemu se prica pozitivno iako je napravio istu stetu kao i ostali. To je kao kada bi sada neko Sabovica gledao kao spasioca sporta i odlicnog sportskog radnika.

admin
Site Admin
Postovi: 12027
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la admin » 22 jun 2018, 00:10

FK Tuzla City dobit ce i Opste diskusije. Nemam namjeru svaku noc gubiti dva sata na brisanje vasih prepucavanja. Ujutro crmo otvoriti Opste diskusije i onda tamo nastavite, a za ovu temu ce vaziti pravila kao i za ostale.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la fukaratz » 22 jun 2018, 00:13

mma_hz je napisao/la:Fukara Tuzla jedini koji je imao muda je Django a i on nije vidio Tuzle osim na karti i opet su ga Naser i Mrco rasuli.Ajde mi reci primjer neki da im je neko STA mogao??Al pazi bajke mi ne mozes pricati znam i ja dosta stvari ako treba imena i mjesta na pp.
pa taj sto ga spominjes (malo alkos malo vehabija) je redovno dobijao degenek, cak je nedavno demoliran u Slavinovicima. imas ljude iz grada (opcepoznati u gradu) koji su strah i trepet bili devedesetih a neki su i dan danas na sceni :kafa: nek ti pomognu ovi preletaci s nase teme :zviz:
Sloboda Tuzla

mma_hz
Postovi: 10730
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mma_hz » 22 jun 2018, 00:15

fukaratz je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Fukara Tuzla jedini koji je imao muda je Django a i on nije vidio Tuzle osim na karti i opet su ga Naser i Mrco rasuli.Ajde mi reci primjer neki da im je neko STA mogao??Al pazi bajke mi ne mozes pricati znam i ja dosta stvari ako treba imena i mjesta na pp.
pa taj sto ga spominjes (malo alkos malo vehabija) je redovno dobijao degenek, cak je nedavno demoliran u Slavinovicima. imas ljude iz grada (opcepoznati u gradu) koji su strah i trepet bili devedesetih a neki su i dan danas na sceni :kafa: nek ti pomognu ovi preletaci s nase teme :zviz:
Mrco kad ga prenese se napije pa sam sebe prebije hshshsshshss
Klanjaju sabah u kafani.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
harden
Postovi: 23752
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la harden » 22 jun 2018, 04:58

Momci, valja li ovaj Mirza Music sta? Moze li mi neko napisati kakav je igrac ...
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
bhsport
Postovi: 11325
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la bhsport » 22 jun 2018, 11:03

A jesu se ovi Tuzlaci navadili, ja vecih kompleksasa nisam vidio u zivotu.
Vazda im neko kriv, vazda nesto sikcu, a sav sport u svom gradu upropastili. U zadnjih 20 godina jedino im Husic digao Slobodu sa njom izasao u evropu i opet ne valja.
Sloga samo naprijed, zelim Vam da budete broj jedan u TK. Cinite se kao mali, cestiti i posten klub.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Konzerva
Postovi: 2242
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Konzerva » 22 jun 2018, 11:50

Puna podrska Tuzla city:u i ambicioznom Husicu, nadam se da ce biti top prem,ijer lige jos dugo dugo godina, jer to ce uciniti ligu jos vise zanimiljvom i boljom, i sad je nasa liga najzanimiljvija na balkanu jer se nezna ko ce biti prvak do zadnjeg kola.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 22 jun 2018, 12:36

Ne hvalite nista ako za Boga znate... sad ce ih se 10 natovariti ovdje
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 22 jun 2018, 12:55

FK.Tuzla City
1 h ·
Ovo je Spisak fudbalera FK.Tuzla City, koji vježbaju na Kupresu.

1. Adis Nurković
2. Nevres Fejzić
3. Benjamin Čolaković
4. Samir Efendić
5. Boban Đerić
6. Ermin Musić
7. Dejan Širanović
8. Jovo Kojić
9. Ivan Kostić
10. Muris Pirić
11. Budimir Šarčević
12. Almir Omerović
13. Adnan Šećerović
14. Nemanja Stjepanović
15. Nikola Mitrović
16. Aleksandar Milaković
17. Almedin Ziljkić
18. Salko Jazvin
19. Aidin Mahmutović
20. Miloš Stojčev
21. Ajdin Nukić
22. Anel Ramić
23. Husein Poturalić
24. Joco Stokić
25. Edin Murga
26. Lazar Obradović

Fotografija korisnika/ce FK.Tuzla City.
Ja volim FK Tuzla City

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.