FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la Biban25 » 23 jun 2018, 10:58

Ima li šanse da se izgradi neki stadiončić u skorije vrijeme (na novoj lokaciji) jer je ipak Tušanj neuslovan i mali za dvije ekipe?
Ova šuplja #daj mi džaba lokaciju" pa ću napraviti stadion neće proći, moraš stvoriti uslove ako si se zauzeo oko kluba i želiš se takmičiti u Premijer ligi.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la vorkapa » 23 jun 2018, 14:08

BosanacGorstak je napisao/la:
Veliko pojačanje za Tuzla City: Crnkić na pragu potpisa
Ako se ovo ispostavi tacno,ja mislim da nece niko biti zadovoljni od mene. :thumbup:
Pratio sam ovog momcinu i dok je igrao za Sarajevo,odlican igrac ali su ga navijaci uzeli na zub posebno poslije promasenog penala protiv Sirokog ja mislim.Od pocetka prelaznog roka sam prizeljkivao njega i Ammara Osima.Amar je kontaktiran i odbio je poziv,Crnkica jos cekam ko ozebo sunca.

Ako Crnkic sarne ugovor to ce vec izgledati jedna dobra momcad,on i Stojcev bi donijeli jednu novu dimenziju u igru.Bolje od toga bi moglo da bude samo da i Mahmutovic konacno proradi i mislim da bi imali jako respektabilan tim.Mada se potajno nadam da ce Azmir da nam nafata i kakvog kapitalca u odbrani.

Sto se tice poteza administracije da nam napravi podforum,svaka im cast na tome i siguran sam da ce svakim danom sve vise navijaca ovog kluba da bude na ovim temama. :thumbup:
Lijepu priču pravite i možete biti među 5 ekipe.Mislim paša da ste tanki na lijevom i desnom beku,možda i griješim. :kafa: :kafa:

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la fukaroni » 23 jun 2018, 15:25

Nisam imao namjeru diskutovati do kraja jesenjeg dijela lige ali istup Predsjednika Husića me ponukao na to.
Najmanje što je mogao uraditi je da sazove hitnu sjednicu Uprave, da zauzmu stav o treneru i stanju u ekipi, jer navijači su jasno rekli svoj stav.
Azmir Husić očito nema poštovanja prema FK"Sloboda" niti prema njenim navijačima, pa je poput "vlasnika" Kluba odmah bez Uprave sasuo u lice javnosti da trener Karić ostaje. (misleći da će ovo proći za par dana)
Naravno, jer je ispunio plan a plan je da Sloboda nije mušterija za povratak u PL. Husić i njegov trener su samo izvršioci "faraonovog" plana. Sad se prisjećam kad je Husić kao podpredsjednik u "Mesketovoj" Upravi hinjski šutio dok su igrači masovno napuštali Slobodu zbog dugova prema njima. Gdje je tada bio da se lati džepa i sa svojim paretinama zadrži onu ekipu. Šutio je i čekao da "Meske" ode jer je "Meske" zaista želio povratak Slobode u PL. Nisam advokat "Mesketu", ali kako to da je Husić tek njegovim i Sadikovićevim odlaskom odmah izvadio pare doveo Smajla Karića i kamaru fudbalskih neznalica. (podsjećam tada nas je napustilo 10-ak igrača)
Husić je očito pristao da sluša faraona tj. da drži Slobodu tu negdje ali nipošto da je vrati u Premijer Ligu. Sad je postao i glasnogovornik lokalne vlasti pa najavljuje nove šarene laže. Da ova vlast na čelu sa faraonom voli Slobodu izašla bi s prijedlogom da se minimum 1% iz budžeta opštine Tuzla odvoji za FK "Slobodu" (cca 450.000 maraka).
Ova količina novca je neophodno potrebna da bi pričali o ekspresnom povratku u PL. Povratak u PL košta skuplje nego boravak u PL. (negdje u sredini tabele)
Mislim da griješimo što glorificiramo Husića. On je samo paravan lokalnim vlastima. Naravno da je on u stanju "platiti kafu nekolicini novinara i navijača" da ga hvale do neba ali gubimo vrijeme i to dragocijeno vrijeme. Apelujem na Predsjednika Skupštine FK "Sloboda" da sazove vandrednu Skupštinu da se glasa o povijerenju Predsjedniku i Upravi.
Predlažem da se formira i delegacija onih prijatelja Slobode, pa neka idu razgovarati sa gospodinom Rizahom Meškovićem, neka onda zamole faraona da i on u ime funkcije na kojoj se nalazi, zamoli g. Meškovića da mu da dijagnozu stanja i put ka izlječenju FK "Sloboda".
Ovako sve ide po njihovom "planu", fudbal umire na Tušnju, tribina se prazni a svjedoka je sve manje.
P.S. Sad se prisjećam da su kad su se svadili sa Ekremom Šehovićem prije nekih 8 godina štampali i lijepili po gradu posmrtnice fudbalskom klubu "Sloboda".
[/quote]

STOJIM IZA SVEGA NAPISANOG U JESEN 2013. ZELEN SI TI MLADIĆU ALI NADOĆI ĆEŠ. MOJA PARTIJA JE SLOBODA A ČLAN SKUPŠTINE MORA ŠTITIT ISKLJUČIVO INTERES KLUBA U SVAKOM TRENUTKU.
Perica Ivetić je jedan od nas. evo da pohvalim gospodina sloboda 72 koji je kudio azmira husica a sad ga hvali kako se brzo mjenjaju dresovi :tralala: :tralala: :tralala:
fukare

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 23 jun 2018, 15:39

staragarda je napisao/la:Ma Crnkic je provjeren igrac za ovu buraniju i sigurno bi bio veliko pojačanje za svaki klub u BIH....ne treba vjerovati ni ovim portalima previše.... vidjet ćemo gdjee Ce Crnka zaglaviti
- Potrajat će prelazni rok.Ne treba srljati.Ja mislim da nema govora da Tuzla City već u prvoj sezoni u PL napravi tim za sami vrh (prvih 3 ili 4 ekipe).
Primarno je graditi klub tako da se zna, ko kosi ,a ko vodu nosi.Zatim, suvišno je i govorit, ali, ne može se ni trener a ni igrači odmah pritisnuti imperativom Evrope.Tek se prošlo kroz Džehenem "Federalke" i imperativ prvog mjesta.Isto tako, ako se hoće pridobiti publika, to se ne postiže gromkim najavama o borbi za vrh nego igrom koja privlači gledaoce.Ni meni se ne sviđa kada se govori da bi taj i taj igrač mogao pojačati Tuzla City.Kada potpiše, tek onda treba objaviti vijest.Drago mi je da ovo na spisku što sam vidio imena, uglavnom se radi o solidnim momcima ali njih treba još neposredno provjeriti bar do 1 jula.Eh tad valja posložiti 11 plus 7 .Tu treba da svaki momak može biti starter.Mimo ovih18 naravno ostaviti još 5 ili 6 momaka koji neće praviti probleme zato što nisu starteri ili rezerve,ali koji mogu napredovati po procjeni Šefa Starčevića.Nakon jesenjeg dijela može se izvršiti još neka korekcija jer će se tad vidjeti kako funkcioniše ekipa.Nemam straha kad je opstanak u PL u pitanju,već ovi sada momci i odlični trener garant su da će Tuzla City tokom cijele sezone biti daleko od ponora.Žao mi je što Vukmirović nije više tu.Tek je počeo pružati prave partije i pokazao da se uklopio u sredinu.Ali eto limit od 6 stranih igrača uzeo je danak.On je daleko bolji igrač od Zilkića , Pirića ili Omerovića,i još nekih, no, valja poštovati ono što "aga "kaže.Ove igrače spominjem jer sam definitivno vidio koliko mogu ,pošto su bili tu u polusezoni odnosno sezoni.O novim momcima moći će se govoriti kada prođe još vremena.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 23 jun 2018, 15:46

FK.Tuzla City
Iza naših fudbalera je treći dan priprema na Kupresu. Sve se odvija po planu šefa Struke Slobodana Starčevića, koji je u potpunosti zadovoljan kako momci izvršavaju sve obaveze...


slika
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Slobodas
Postovi: 3479
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la Slobodas » 23 jun 2018, 18:25

Sve je ovo Sloboda samo vam još nisu rekli :wave:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

FoSte95
Postovi: 12806
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la FoSte95 » 23 jun 2018, 19:58

Slobodas je napisao/la:Sve je ovo Sloboda samo vam još nisu rekli :wave:
neće da priznaju :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Semirhalilovic2504
Postovi: 2
Pridružen/a: 17 jun 2018, 09:33
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la Semirhalilovic2504 » 23 jun 2018, 23:04

Kako postaviti sliku tiketa ???.pomooooooc

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 24 jun 2018, 12:57

Starčević: Imamo nekoliko novih igrača, radimo u odličnim uslovima

Tuzla City na Kupresu
Tuzla City se za debitansku sezonu Premijer lige priprema na Kupresu. Neće izabranici Slobodana Starčevića na Kupresu odigrati nijedan prijateljsk meč, a u četvrtak će put kući, dok će već u subotu za rivala imati također novog člana elitnog ranga bh. nogometa Zvijezdu 09.
S. Mlaćo 24.06.18. 11:56


slika
slobodan starčević





Naredne sedmice ovom timu će se priključiti i bivši ofanzivac Sarajeva Nermin Crnkić, a šef struke Slobodan Starčević zadovoljan je uslovima te radom svojih izabranika.

"Dobar rad iz Tuzle smo nastavili u odličnim uslovim ovdje na Kupresu. Nakon odrađenih pet treninga mogu da kažem da svi igrači i pored umora pokazuju veliki motiv i želju za dokazivanjem, što me kao trenera posebno raduje, kazao je Starčević.

Nakon četvrtka, petka i subote koji su bili radni, danas je slobodan dan

"Nedjelju ćemo iskoristiti ne samo za odmor, nego i za još bolje upoznavanje, pošto imamo nekoliko novih igrača, a to nam je veoma bitno za formiranje, što boljeg timskog pristupa", kaže strateg Tuzla Citya.

Na kraju je dodao:

"Ovdje ćemo raditi do četvrtka nakon čega se vraćamo u Tuzlu, a prva pripremna utakmica je u subotu protiv Zvijezde 09".

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 24 jun 2018, 13:46

FK.Tuzla City
Ivan Kostić slavi 29.rođendan
Kapitenu našeg tima Ivanu Kostiću danas je rođendan. Želimo mu puno sreće, zdravlja i uspjeha u narednoj sezoni.


slika
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 24 jun 2018, 20:44

...............Adnan Šećerović .Dobro došao u FK Tuzla City 2018/2019.

.................
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 24 jun 2018, 21:34

...........................Miloš Stojčev. Dobro došao u Tuzla City 2018/2019.


......................
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 24 jun 2018, 22:08

Strasni igraci..sve majstor do majstora,samo da Crnkic konacno potpise,bice ovo sigurno uzbudljiva sezona za nas i bit cemo cvrst orah za sve protivnike.Ekipa koja sigurno moze dobro parirati i konkurentima za vrh.Volio bi da dovedemo jos 2 kvalitetna igraca minimum da pokrijemo odbranu.Dobili smo boljeg golmana i jos ovaj Srbijanac,vidjet cemo kako ce se pokazati.Odlicni su igraci bili i prosle sezone,ali je sezona pokazala i dosta nedostataka.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 24 jun 2018, 22:47

................................Dešava se to i civilizovanim Šveđanima.

............https://www.vecernji.hr/sport/svijet-br ... 209?page=8
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 25 jun 2018, 01:24

Tuzla sigurno ima igracki kadar za gornji dom....od 5-7 mjesta recimo.... ovi igrači jesu dobri ali daleko da mogu poremetiti veliku cetvroku...moje neko misljenje
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la semcho » 25 jun 2018, 06:22

Tuzla City se opasno pojačava, sretno!

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 25 jun 2018, 13:01

staragarda je napisao/la:Tuzla sigurno ima igracki kadar za gornji dom....od 5-7 mjesta recimo.... ovi igrači jesu dobri ali daleko da mogu poremetiti veliku cetvroku...moje neko misljenje
Ma znaš ti Azmira.On je kao kad avion počne rulati na pisti za polijetanje.Kako se približava konačnom uzlijetanju, brzina postaje sve veća.Ovo prevodim na način da će Husić do početka prvenstva nabavljati sve jače i jače igrače .Ali, da se razumijemo ja kao navijač Tuzla City ne očekujem to ovog ljeta.No , džep je njegov i on je gazda .Uostalom, rijetko kada je pogriješio kod kupovine igrača.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 25 jun 2018, 18:17

semcho je napisao/la:Tuzla City se opasno pojačava, sretno!
Hvala, živ i zdrav bio.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 25 jun 2018, 18:41, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 25 jun 2018, 18:21

FK.Tuzla City


Nakon odmora na Kupresu opet radno

U nedjelju su fudbaleri Tuzla Citya imali slobodan dan na Kupresu. Nakon odmora i boljeg međusobonog upoznavanja, šef Stručnog štaba Slobodan Starčević nametnuo je žestok ritam. Svi igrači su u pogonu i maksimalno će iskoristiti svaki dan do četvrtka kako bi dodatno "napunili baterije".


slika
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 25 jun 2018, 21:59

Iz Servetea u Premijer ligu: Bivši juniorski reprezentativac Švicarske pojačava Tuzla City
Hasanović stiže u redove novog bh. premijerligaša
Novi bh. premijerligaš Tuzla City priprema se za novu sezonu, a ekipu koju s klupe predvodi Slobodan Starčević pojačati će bivši juniorski reprezentativac Švicarske.

EKSKLUZIVNO
E. Čaušević
25.06.18. 21:09
A A A
Iz Servetea u Premijer ligu: Bivši juniorski reprezentativac Švicarske pojačava Tuzla City
Naime, ekipa Tuzla Cityja dobit će veliko pojačanje za novu sezonu dolaskom Mirsada Hasanovića koji će potpisati saradnju na dvije sezone. Ovaj 22-godišnji vezni fudbaler u Tuzla City stiže kao slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor sa Sevetteom.

Hasanović je u prošloj sezoni odigrao 14 utakmica u svim takmičenjima i odlučio je karijeru nastaviti u redovima novog bh. premijerligaša. Ovaj 22-godišnji fudbaler također je nekada bio i omladinski reprezentativac Švicarske.

Ovaj fudbaler koji je inače rođen u Glogovi koja se nalazi u blizini Bratunca, a ponikao je u redovima Vauda. Na ljeto 2013. godine iz Yverdon-Sporta je stigao u Servette.
Nisam dosada gledao igraca ali ono sto sam mogao vidjeti na youtube nista narocito.
Mlad je jos uvijek pa cemo vidjeti na sto ce izaci na kraju.

Ceka se Crnkic,i konacno neko u odbrani.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.