FK Mladost Velika Obarska

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 10 maj 2014, 21:54

flagrantus je napisao/la:Cestitke na opstanku u eliti!Izvinjavam se tebi Cickoo ako si se uvrijedio zbog mog posta gdje sam i Mladost ubrojao u prosjecne klubove.To nije upereno protiv Mladosti,vec se odnosi na to da je kompletna liga i kvalitet prosjecan.
Ako si pazljivo pratio, ja sam replicirao momku koji je rekao da klubovi iz RS smanjuju kvalitet lige i da su po njemu katastrofa.Ja sam njemu odgovorio da npr.Travnik i Vitez po meni nisu ništa kvalitetniji od klubova iz RS za koje je naveo da uništavaju kvalitet lige!
Naravno da je Mladost koja je u zadnje 2-3 godine postigla impresivne rezultate,u odnosu na npr.Zrinjski ,Borac ili recimo Sarajevo još uvijek mali i prosjecan klub.Nema razloga da se zbog toga ljutiš,isto tako barem trenutno mali i prosjecan klub je i moja Drina,ali naravno i tako prosjecnu ja je volim najviše!
Isto kao i ti Mladost ,i treba da je braniš ali ja stvarno mislim da nisam napisao ništa protiv FK Mladost.
Tacno je i da liga RS nije nekog kvaliteta,ali vjeruj mi ni u jednoj ligi nije lako imati 9 bodova prednosti dva kola prije kraja i biti lider od 3 prvenstvenog kola .
Ja se ne ljutim što ti Drinu predvidjaš sudbinu Leotara i potcjenjuješ sa onim pst.Sve ce se vidjeti na terenu,ipak je ovo samo igra i sport pa i da ispadnemo sve je to za ljude :mrgreen:
Fk Mladost Velika Obarska od srca zelim da joj naredna sezona bude još uspješnija od ove!
Sportski pozdrav!
Naravno da smo prosječan klub na rangu BHT PL, ali za seosku sredinu to je i previše :D
Drini a i ostalim RS klubovima ne želim da dolaze u sudbinu Rudara ili Leotara, zato sam , za vaše dobro rekao a imali ste već jednom to neprijatno iskustvo da ispadate odma iz lige. Logično da više volim da ostanete vi u ligi nego tamo neko, bliže gostovanje :lol:
Okupljaju li se Vukovi sa Drine ? (da ne pomisli ko ove sa Otoke :puke: )
003871312

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la flagrantus » 10 maj 2014, 22:15

Ja sam ti malo starija garda,tako da mi ne prilici da budem sa Vukovima :mrgreen:
Iskreno ne razumijem te momke ,mislim na navijace.Razgovarao sam sa nekim od njih,nisam baš toliko stariji pa su me saslušali :urnebes: .Jedan od vodja navijaca mi je rekao druze necemo mi navijati djabe,treba da nam plate i ispune neke naše uslove.
Neka se ljute koliko god hoce,ali to je takav tip navijaca ako npr. igraju taj dan Zvezda-Partizan njima nece pasti na pamet da dodju na utakmicu Drina-Velez.
Jbg.ja naprimjer nisam takav meni je Drina na prvom mjestu,i gledam sve utakmice Drine u kom god rangu bili.
Moja ti je logika da ja na utakmicu idem zbog Drine,a ako igramo sa jacim rivalom još bolje.
Vidiš i sam da nas na Drininoj temi ima slovom i brojem dvoje.Osim mene još samo 1 momak,dugo sam bio sam.
A vidjeceš za recimo 2 mjeseca bice ih ihi-hi ,i zucno ce diskutovati.Ja sam trenutno tu jer nema drugih, da bi bar neko procitao nešto o Drini.
Kada se oni pojave ,ja cu se vjerovatno povuci jbg.svijet ostaje na mladjima :lol:
Mozda se i oni sad naljute na mene,ali moram reci šta mi je na srcu :mrgreen:

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 10 maj 2014, 22:30

flagrantus je napisao/la:Ja sam ti malo starija garda,tako da mi ne prilici da budem sa Vukovima :mrgreen:
Iskreno ne razumijem te momke ,mislim na navijace.Razgovarao sam sa nekim od njih,nisam baš toliko stariji pa su me saslušali :urnebes: .Jedan od vodja navijaca mi je rekao druze necemo mi navijati djabe,treba da nam plate i ispune neke naše uslove.
Neka se ljute koliko god hoce,ali to je takav tip navijaca ako npr. igraju taj dan Zvezda-Partizan njima nece pasti na pamet da dodju na utakmicu Drina-Velez.
Jbg.ja naprimjer nisam takav meni je Drina na prvom mjestu,i gledam sve utakmice Drine u kom god rangu bili.
Moja ti je logika da ja na utakmicu idem zbog Drine,a ako igramo sa jacim rivalom još bolje.
Vidiš i sam da nas na Drininoj temi ima slovom i brojem dvoje.Osim mene još samo 1 momak,dugo sam bio sam.
A vidjeceš za recimo 2 mjeseca bice ih ihi-hi ,i zucno ce diskutovati.Ja sam trenutno tu jer nema drugih, da bi bar neko procitao nešto o Drini.
Kada se oni pojave ,ja cu se vjerovatno povuci jbg.svijet ostaje na mladjima :lol:
Mozda se i oni sad naljute na mene,ali moram reci šta mi je na srcu :mrgreen:
Najbitnije je da okupiramo ligu sa timovima sa sjeveroistoka BiH :lol: Još Sloboda Tz će ući.. Svela se liga na Sarajlije, Hercegovce i nas :rol:
003871312

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la FanVitez » 11 maj 2014, 13:06

esprit24 je napisao/la:
anonimni je napisao/la:Otkud vama oni Uhlsport i Nike dresovi ? :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Ili su kupili ili su dobili od nekog donaciju,onaj uhlsport je katastrofa teska dugi rukavi ko vrece na igracima. A sto se ti ce opreme svih nasih klubova opste je poznato da je to jedan veliki cirkus,Slavija jedno kolo igra u Jominim,jedno u Adidasovim, jedno u Da capo itd.Msm da 5 do 6 ekipa u ovoj ligi ima uredne ugovore sa dobavljacima opreme tipa Sarajevo sa Haad-om, Zeljo sa Jomom, Siroki sa Jako-om, Borac sa Naai-om a ovo ostalo se snalazi kako ko zna :D
P.S semberci izvinte ako sam nekog uvrijedio


Samo da se nadovezem na tvoj post da i Nk Vitez ima uredan ugovor s dobavljacem sportske opreme Joma,kako za prvi tim tako i za omladinske kategorije. :D I usput cestitke Mladosti na ostanku u ligi! :clap: :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la pabizo » 12 maj 2014, 12:47

Cickoo je napisao/la:
flagrantus je napisao/la:Ja sam ti malo starija garda,tako da mi ne prilici da budem sa Vukovima :mrgreen:
Iskreno ne razumijem te momke ,mislim na navijace.Razgovarao sam sa nekim od njih,nisam baš toliko stariji pa su me saslušali :urnebes: .Jedan od vodja navijaca mi je rekao druze necemo mi navijati djabe,treba da nam plate i ispune neke naše uslove.
Neka se ljute koliko god hoce,ali to je takav tip navijaca ako npr. igraju taj dan Zvezda-Partizan njima nece pasti na pamet da dodju na utakmicu Drina-Velez.
Jbg.ja naprimjer nisam takav meni je Drina na prvom mjestu,i gledam sve utakmice Drine u kom god rangu bili.
Moja ti je logika da ja na utakmicu idem zbog Drine,a ako igramo sa jacim rivalom još bolje.
Vidiš i sam da nas na Drininoj temi ima slovom i brojem dvoje.Osim mene još samo 1 momak,dugo sam bio sam.
A vidjeceš za recimo 2 mjeseca bice ih ihi-hi ,i zucno ce diskutovati.Ja sam trenutno tu jer nema drugih, da bi bar neko procitao nešto o Drini.
Kada se oni pojave ,ja cu se vjerovatno povuci jbg.svijet ostaje na mladjima :lol:
Mozda se i oni sad naljute na mene,ali moram reci šta mi je na srcu :mrgreen:
Najbitnije je da okupiramo ligu sa timovima sa sjeveroistoka BiH :lol: Još Sloboda Tz će ući.. Svela se liga na Sarajlije, Hercegovce i nas :rol:
Nije lose da napravite neku vrstu fuzije sa LEOTAROM,ipak je Trebinje -Amerika za vase malo mjesto.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la shaman7 » 09 jun 2014, 15:58

Dušan Hodžić, moze li koja informacija o njemu ili tako nešto. Trebao bi da pređe u Velež pa da vidim o kome se radi

Avatar
egocentrik
Postovi: 1200
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la egocentrik » 11 jun 2014, 00:03

Tvrda ekipa, jedina iz RS koja igra za sebe!
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

esprit24
Postovi: 5399
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la esprit24 » 11 jun 2014, 01:00

@Cickoo imal tih radova na stadionu ili su vas poplave poremetile? Po svemu sudeci opet cete gostovati u Bijeljini :-/

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

samke12345
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 jul 2013, 09:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la samke12345 » 13 jun 2014, 12:26

dali vam je jos uvijek golman onaj ćelavi ? :D

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Obarska » 30 jun 2014, 16:03

samke12345 je napisao/la:dali vam je jos uvijek golman onaj ćelavi ? :D
Nije vise,otisao je ali ne znam gdje!

samke12345
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 jul 2013, 09:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la samke12345 » 02 jul 2014, 11:38

Obarska je napisao/la:
samke12345 je napisao/la:dali vam je jos uvijek golman onaj ćelavi ? :D
Nije vise,otisao je ali ne znam gdje!
hhahahaha napušeni lik kad se igrala pripremna tekma na Tušnju u tuzli lik svaki minut pije vodu a ja stojo iza gola na tribinama reko sta je to golmane suha uvafila(suha je od vutre) on se nasmija i pokaza mi ovo :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: hahahaa nije vidio dva metra ispred sb :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 09 jul 2014, 15:51

Evo neka obavještenja za Mladost, vraćam se posle malo duže pauze :D
FK Mladost Velika Obarska je odigrala dvije pripremne utakmice gdje je bila neporažena
Protiv Zvijezde Gradačac 0-1 (Ristić)
Protiv Slavije Istočno Sarajevo 1-2 (Savic p, Savic)

Iz kluba su otišli : Golman Tripić,Benovic,Hodzic.
Pojačanja su najviše došla iz Srbijanske JSL lige nepoznatija imena, sem Duška Stajića nekadašnjeg igrača Čelika.
Mladost će odigrati još nekoliko pripremnih utakmica do početka prvenstva
Tribine nisu ni počete sa gradnjom iz razloga jer je Mladost još nestabilan premijerligaš, te je evidentno da će i ove godine igrati se na gradskom stadionu u Bijeljini.
Eto koliko ja imam informacija :)
003871312

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la lovcen16 » 09 jul 2014, 16:19

Juce na tekmi Slavija-Mladost se moglo vidijeti da vam je Bajic,Savic i Stajic okosnica tima,dobro i Ristic ovi ostali se bore....Drugo poluvrijeme ste bas bili bolji tad ste i dali oba gola,jedan iz penala,a drugi iz bas fine akcije po strani...Slavija bolja prvo poluvrijeme dok su igrali igraci iz prosle sezone pojacani sa Kokotom i jos trojcom momaka u drugom poluvremenu kad su usli ovi momci sto su na probi Mladost ih pregazila ko plicak......ne razumih onog momka sto rece imate tekmu sa Olimpikom sad cu slagati dal 11 ili 17-og na Otoci...

FKR
Postovi: 91
Pridružen/a: 01 jul 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la FKR » 09 jul 2014, 17:05

Cickoo je napisao/la:Evo neka obavještenja za Mladost, vraćam se posle malo duže pauze :D
FK Mladost Velika Obarska je odigrala dvije pripremne utakmice gdje je bila neporažena
Protiv Zvijezde Gradačac 0-1 (Ristić)
Protiv Slavije Istočno Sarajevo 1-2 (Savic p, Savic)

Iz kluba su otišli : Golman Tripić,Benovic,Hodzic.
Pojačanja su najviše došla iz Srbijanske JSL lige nepoznatija imena, sem Duška Stajića nekadašnjeg igrača Čelika.
Mladost će odigrati još nekoliko pripremnih utakmica do početka prvenstva
Tribine nisu ni počete sa gradnjom iz razloga jer je Mladost još nestabilan premijerligaš, te je evidentno da će i ove godine igrati se na gradskom stadionu u Bijeljini.
Eto koliko ja imam informacija :)
Prema pisanju stampe,zbog promjene travnate podloge na Gradskom stadionu,i Radnik i Mladost ce prva cetri kola Premijer lige igrati u Obarskoj. :crazy: E sada kako.............!

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 09 jul 2014, 17:58

lovcen16 je napisao/la:Juce na tekmi Slavija-Mladost se moglo vidijeti da vam je Bajic,Savic i Stajic okosnica tima,dobro i Ristic ovi ostali se bore....Drugo poluvrijeme ste bas bili bolji tad ste i dali oba gola,jedan iz penala,a drugi iz bas fine akcije po strani...Slavija bolja prvo poluvrijeme dok su igrali igraci iz prosle sezone pojacani sa Kokotom i jos trojcom momaka u drugom poluvremenu kad su usli ovi momci sto su na probi Mladost ih pregazila ko plicak......ne razumih onog momka sto rece imate tekmu sa Olimpikom sad cu slagati dal 11 ili 17-og na Otoci...
Prva tri pomenuta igrača imaju najviše godina i iskustva od ostalih, i najviše odigranih utakmica po inostranstvu, to se vidi i na terenu, Ristić je tu i tamo.. :hmmmmm:
Mislim da je Mladost dodatno oslabljena od prošle godine jer je golman Tripić, iako malen i stariji igrač, koji se svim srcem borio za Obarsku prošle godine otišao u Modriču.Ne znam ovog Mišića najbolje baš, al' na njemu je da se dokaže sad :)
003871312

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 09 jul 2014, 18:02

FKR je napisao/la:
Cickoo je napisao/la:Evo neka obavještenja za Mladost, vraćam se posle malo duže pauze :D
FK Mladost Velika Obarska je odigrala dvije pripremne utakmice gdje je bila neporažena
Protiv Zvijezde Gradačac 0-1 (Ristić)
Protiv Slavije Istočno Sarajevo 1-2 (Savic p, Savic)

Iz kluba su otišli : Golman Tripić,Benovic,Hodzic.
Pojačanja su najviše došla iz Srbijanske JSL lige nepoznatija imena, sem Duška Stajića nekadašnjeg igrača Čelika.
Mladost će odigrati još nekoliko pripremnih utakmica do početka prvenstva
Tribine nisu ni počete sa gradnjom iz razloga jer je Mladost još nestabilan premijerligaš, te je evidentno da će i ove godine igrati se na gradskom stadionu u Bijeljini.
Eto koliko ja imam informacija :)
Prema pisanju stampe,zbog promjene travnate podloge na Gradskom stadionu,i Radnik i Mladost ce prva cetri kola Premijer lige igrati u Obarskoj. :crazy: E sada kako.............!
To nisam čuo, al ukoliko to savez dozvoli, znači moćiće :D Vjerovatno će biti pušteni gledaoci i na stari teren kao kada su nekad dolazili gostujući navijači u Prvoj Ligi RS kada je Mladost igrala, mada je to veoma rizično, trebaće puno redara HAHA
003871312

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 09 jul 2014, 18:08

esprit24 je napisao/la:@Cickoo imal tih radova na stadionu ili su vas poplave poremetile? Po svemu sudeci opet cete gostovati u Bijeljini :-/

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ma kakvi radovi, začudilo me je pred ove izbore makar da ne urade bilo šta.
Prvo im je bila priča kao ako se obezbedi MAKAR jedna sezona u ligi, da će se raditi stadion.
Sada je priča dok ne postane stabilan premijerligaš, to znači nikad, jer ni Radnik nije stabilan, i polovina ekipa lige..
Takva je naša ova država :clap:
Svako gleda svoju g***cu :thumbdown:
003871312

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2854
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la vlakanje » 09 jul 2014, 18:25

znaci Stajic je kod vas u MVO! ne vjerujem da ce biti od velike pomoci, i celikovci ce vam to potvrditi...
sta je sa komarcevicem, gdje je on???

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 09 jul 2014, 18:27

vlakanje je napisao/la:znaci Stajic je kod vas u MVO! ne vjerujem da ce biti od velike pomoci, i celikovci ce vam to potvrditi...
sta je sa komarcevicem, gdje je on???
Komarčević je ostao u klubu, igrao je već 2 pripremne utakmice :D
Znam da je dobijao ponude i iz inostranstva i iz većih BH klubova ali je ostao. :clap:
003871312

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Pappy » 09 jul 2014, 19:19

Jeste li sigurni da Stajic ostaje. Juče sam gledao tekmu i od nekih ljudi u međuvremenu saznao da za koji dan ide u inostranstvo ?

Delimir Bajić, OGROMNO pojačanje. Čovjek "pješke" igra a čisti svaku loptu.

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.