FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 25 mar 2019, 19:31

Mokes je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Prenosi li ko mladu repku sutra?
Arena sport 1.
Hvala :bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 mar 2019, 19:43

FrancescoTotti je napisao/la:Imal sta novo :lol: :lol:
Samo ja pričam sam sa sobom hahaha
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

fks74
Postovi: 9457
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 25 mar 2019, 19:47

Jel ovo Halid nesto povrijedjen ?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 mar 2019, 20:28

Jesu ovi naši udarili po novim artiklima u Bordo Fan Shopu, sad i sluše imamo :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 25 mar 2019, 20:30

MortemHz je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Imal sta novo :lol: :lol:
Samo ja pričam sam sa sobom hahaha
Hajde bar nek se nesto desava :mrgreen:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 mar 2019, 20:32

fks74 je napisao/la:Jel ovo Halid nesto povrijedjen ?
slika
slika
slika
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 mar 2019, 20:39

Fudbalski klub Sarajevo uspješno realizovao akciju čišćenja okoliša

slika

Čist okoliš i sredina u kojoj se nalazimo uvjet su za normalan život svih građana Bosne i Hercegovine. Svjesni važnosti čiste okoline i očuvanja prirode, kolektiv FK Sarajevo realizovao je akciju čišćenja čiji primarni cilj je podizanje svijesti o važnosti očuvanja okoliša.

Akcija je sprovedena na tri lokaliteta. Prvu grupu činili su prvotimci i stručni štab Bordo tima. Za zadatak su imali pokupiti smeće u Trening centru Butmir. U isto vrijeme na području stadiona „Asim Ferhatović Hase“ polaznici istoimene Škole fudbala odazvali su se akciji. Administracija FK Sarajevo bila je zadužena za čiščenje Gradskog parka Betanija.


slika

Zajedničkom akcijom i saradnjom, tri grupe su za kratko vrijeme uspješno realizovale planiranu aktivnost.

Svjesni da je zagađenje okoline u kojoj živimo veliki problem, te da utiče na kvalitetu života svih nas, kolektiv Fudbalskog kluba Sarajevo poziva sve sportske kolektive u Bosni i Hercegovini da na isti ili sličan način krenu u akciju čišćenja.


slika

Budimo pokretači pozitivnih promjena, jer sport ne ujedinjuje samo ljude, nego i pozitivne ideje.

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 25 mar 2019, 22:06

Cimi sutra starter
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 25 mar 2019, 22:27

Kad vidim šta rade ovi klošari na velikoj sceni, mi trebamo biti presretni suđenjem u ligi.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 25 mar 2019, 22:42

SarajevoJeBordo je napisao/la:Kad vidim šta rade ovi klošari na velikoj sceni, mi trebamo biti presretni suđenjem u ligi.
Ako misliš na penal za Portugal, nije ga bilo

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 25 mar 2019, 22:44

tm01hzne je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Kad vidim šta rade ovi klošari na velikoj sceni, mi trebamo biti presretni suđenjem u ligi.
Ako misliš na penal za Portugal, nije ga bilo
Ako nije ofsajd, a nije, onda je bio.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 25 mar 2019, 22:51

SarajevoJeBordo je napisao/la:
tm01hzne je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Kad vidim šta rade ovi klošari na velikoj sceni, mi trebamo biti presretni suđenjem u ligi.
Ako misliš na penal za Portugal, nije ga bilo
Ako nije ofsajd, a nije, onda je bio.
Mislim da je premali razmak između lopte i ruke, još je glavom upućena :mrgreen:
Zadnja izmjena: tm01hzne, dana/u 16 jun 2019, 16:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23214
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 mar 2019, 23:00

Zato je ovo novo pravilo dobro,svaka ruka ce biti penal,da se vise nebi nagadjalo jel namjera il nije,jel daleko jel napucana itd itd.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 25 mar 2019, 23:05

tm01hzne je napisao/la: Mislim da je premali razmak između lopte i ruke, još je glavom upućena (bavim se suđenjem već druga godina, i ja bih istu odluku donio) :mrgreen:
Kakve veze ima čime je lopta upućena? Apsolutno neprirodan položaj ruke i tzv. širenje tijela čime je spriječeno da lopta ide u 5m. A obzirom na intenzitet udarca glavom, koji nije bio toliko jak, daljina nije mala! Ne znam jesi li u UFSIKS-u, al ako jesi ne javljaj se da bilo šta komentarišeš na seminarima. :nene:

A još kriminalniji je mahač.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Vanja8
Postovi: 10405
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 25 mar 2019, 23:13

SarajevoJeBordo je napisao/la:
tm01hzne je napisao/la: Mislim da je premali razmak između lopte i ruke, još je glavom upućena (bavim se suđenjem već druga godina, i ja bih istu odluku donio) :mrgreen:
Kakve veze ima čime je lopta upućena? Apsolutno neprirodan položaj ruke i tzv. širenje tijela čime je spriječeno da lopta ide u 5m. A obzirom na intenzitet udarca glavom, koji nije bio toliko jak, daljina nije mala! Ne znam jesi li u UFSIKS-u, al ako jesi ne javljaj se da bilo šta komentarišeš na seminarima. :nene:

A još kriminalniji je mahač.
@tm01hzne
Ako se bavis sudjenjem vec dvije godine,onda pliz nemoj vise,penzionisi se...Nije to za tebe... :kafa:

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 25 mar 2019, 23:22

SarajevoJeBordo je napisao/la:
tm01hzne je napisao/la: Mislim da je premali razmak između lopte i ruke, još je glavom upućena (bavim se suđenjem već druga godina, i ja bih istu odluku donio) :mrgreen:
Kakve veze ima čime je lopta upućena? Apsolutno neprirodan položaj ruke i tzv. širenje tijela čime je spriječeno da lopta ide u 5m. A obzirom na intenzitet udarca glavom, koji nije bio toliko jak, daljina nije mala! Ne znam jesi li u UFSIKS-u, al ako jesi ne javljaj se da bilo šta komentarišeš na seminarima. :nene:

A još kriminalniji je mahač.
:rol: Nisam :crazy:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 26 mar 2019, 07:48

Nedavno je neko, u jeku rasprave o Kronaveteru, sastavljao top listu igrača koji su se povezivali s nama. I na toj listi nije bilo Marka Vešovića. :lol:
Naumpade mi lik sad kako sam pogledao Engleze u komšiluku. Bilo priče da će doći. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

amypitar
Postovi: 8821
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 mar 2019, 08:50

MortemHz je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Termin perverzija, meč lopta, lijepo vrijeme, opet Sarajevo nakon dugih 15 dana pauze, uvertira pred derbi koji možemo dočekati rasterećeni ako dobijemo Zrinjski, možemo se zayebavat snjima ko sa malim dijetom.

Idemo opet ispoštovat i podržat ekipu i SS, zaslužili su. Prebacujemo 10 milja, to je sigurno, hajmo se aktivirat i dati doprinos da posjeta bude što bolja pa da na kraju i sa posjetom budemo broj 1.
Oni će još više dići posjetu radi derbija, na nama je da ispoštujemo ovu sljedeću, Sloboda, Čelik, Zvijezda..
Ma sve im zavisi od rezultata protiv Goska.Njima je ta utakmica bitna koliko i nama protiv lažnih.U Gabeli je teren užastan,i teško će dole do pobjede.Ostao im je onda derbi gdje će pokušati halcati raju, da su pokradeni,svi protiv njih,ili će izbaciti neke papire,skice radova na zapadu,i jugu.U prošlosti mi smo sve to prošli,jer kad nemaš rezultate, ekipu svi su drugi krivi.Nas mentalitet je onda naći nekog krivca,halcati raju, izmišljali i tražiti neke zavjere.Interesantno kod nas to najbolje prolazi,raja voli skandale,prepucavanja,neka dešavanja.Al sve je to kratkog daha,samo rezultati dizu posjetu.
U slučaju ta dva kiksa, a ja im predviđam da će kiksati, ni deset kranova na Grbavici neće im pomoći.
Al bitno je da mi dobijemo Zrinjski i da se posvetimo sami sebi.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 26 mar 2019, 10:03

Hadžibegić: Sve počinje i završava se sa FK Sarajevo
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Pantelija
Postovi: 13023
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 26 mar 2019, 10:07

penal je ono ko kuca, ruka je sprijecila loptu na putu ka golu i bila je u neprirodnom polozaju. Ne mozes onako drzati ruku. Sudija je ponisitio odluku jer je linijski rekao da je igrac udario glavom loptu a ne rukom. A uopste raspravljati je li penal ili nije je smijesno, osnov fudbala je da je penal ako lopta ide k golu i ruka igraca u neprirodnom polozaju je sprijeci.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, johntravolta123, Serha i 63 gosta.