Ako je fudbaler dobar, moze se prodati i nesto kasnije, uostalom Letic ima 26, ako se ne varam?! Ovo govorim iz razloga sto je Ahmetovic imao tu ponudu prosle godine, pa Krste ove polusezone, a oba su zagazila u tridesete. Neka Letica, makar otisao za par stotina hiljada eura, ako ce igrati dobro i biti na nivou ovogodisnjeg Pidre.Denchi je napisao/la:Milanović je dogovorio sa Zrinjskimkraljlavova je napisao/la:Milanovic i letic sta mislite jesu li za nas
Letić može bit solidno rješenje za beka, no nema neki potencijal za daljnu zaradu u budućnosti...
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Re: FK Sarajevo
korektan ugovor 10milja keka mjesečno, 2 i po heftično, 20% povišica za 1 trofej, bonusi ako bude ludilo
ovo bi i Osim Jr. šarno
ovo bi i Osim Jr. šarno
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
- Orangina85
- Postovi: 819
- Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo sa Husrefom se bezveze oteze i daje se mjesta spekulacijama i nervozi. Nista dobro nece nece izaci iz ovoga za Klub
- BordoSarajevo
- Postovi: 7219
- Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Et pročito si nas, gasi tamu, klub, ruši kamp, vraćaj dupluSarajevoJeBordo je napisao/la:Auuu, sad je meni jasno što ovi navijaju za FK Husref, valja se ubacit na njegov platni spisak, gledaj žita...
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!
Re: FK Sarajevo
Da ti nisi onaj sto je pljuvao tog momka, koji je na stotine, hiljade ulaznica besplatnih dao, godisnjih, placao gostovanja, raji, dresove dijelio, pomagao raji u belaju? Pa kasnije igrao nagradnu igru koju je organizovaoShofaII je napisao/la:Pa dobra su ekipa guraju jednu te istu misao. Raspodjele i vrijeme tako da je uvjek neko prisutan od njih i brane tu ideju koristeci neku vrstu letecih izmjena na toj golmanskoj poziciji Husrefovih necasnih djela.
Samo ne znam gdje onaj Pitarbordo kojeg si ti podrzavao dok je pljuvao Calu bas kao sto ovaj trojac sad radi vezano za Husrefa. Taj je smatrao mjesecima kao sto i ovi smaraju najbrajajuci svaki dan iznova i iznova svoje teze napamet naucene vodeci se onom izrekom 1000 puta izgovorena laz postaje istina.
Ni na jedno pitanje ovaj Pantelija nije odgovorio. Kao da je samo on zaduzio taj znak pitanja a svi ostali moraju samo koristiti tacku i pravdati se njemu sto imaju drugacije misljenje. Isto tako je pitarbordo smarao za vrijeme Cale i bas bio degutantan iznose i svoje misljenje o karakteru Calinom a ti si to aminovao koliko se sjecam.
Vodeci se tadašnjim tvojim pisanjem pretpostavljam da si se vratio da zdusno podrzis ovo lijepo upakovao proseravanje iz dan u dan.
I posto si se tek vratio da ti kazem svoje misljenje. Ja uopste nisam za ostanak Husrefa!
Najradije bih da imamo opciju u vidu nekog drugog koji bi trebao da bude tu 3 godine.
Samo sto se ne slazem s ovima sto se pise i nmece kao standard.
Pa jbt od januara se u kontinuitetu, sa sporadicnim prekidima zbog dobrih igara, gura ova priča.
Papagaj bi progovorio nesto novo al ovi jok.
Bolan usstanes kad napises pitarbordo.
A zbog takvih lazova (za profile) i nojeva sto zabijaju nos gfje im nije mjesto je najbolja ekipa i otisla sa ove teme.
A vidi cifri, ja mislio on iz ljubavi trenira. Pa sta ce mu kina
Zadnja izmjena: Pantelija, dana/u 02 jun 2019, 12:02, ukupno mijenjano 1 put.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
- Orangina85
- Postovi: 819
- Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I to znaci da ko god dodje on je po automatizmu neki Jesic, Hurtic, Repuh, Svrakic i slicni?BordoSarajevo je napisao/la:nismo mi za FK Husref već smo protiv Ješića, Hurtića, Repuha, Švrakića i rezultata i igre dok su oni bili tu, pa i protiv Kodre jer ni on nije uspio "zadržati" svoje mjesto na klupi i ostvariti rezultate kakvi doliče veličini klupa, zatim protiv Varešanovića i ostalih da ih ne nabrajam, uglavnom protiv svih koji su nas vodili jer smo ih SVE TJERALI jer nisu uspjeli uzeti TROFEJ!SarajevoJeBordo je napisao/la:Auuu, sad je meni jasno što ovi navijaju za FK Husref, valja se ubacit na njegov platni spisak, gledaj žita...
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cekaj ba, ovo je previse bonusa, onda sarajevu ostade sica
Re: FK Sarajevo
Nek mu daju odmah na 5 god, al sa klauzulom da u slucaju otkaza moze dobit samo npr 3 plate a ne ostatak novca iz ugovora , to bi jedino posteno bilo i za njeg iza klubYNWA je napisao/la:Samo 3+, najbolje na 5 godinaSamozdravlje je napisao/la:Mislim da 98% raje zeli da Husref vodi FKS i sljedece sezone . ZASLUZENO . No pitanje je ugovora 1 , 1+1 , 3 ,5 godina .
Dobro je kad nam je najveci problem igrac na probi
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !
Re: FK Sarajevo
Sta ces, Husref taldzijaDenchi je napisao/la:https://www.transfermarkt.com/abdulah-j ... ler/319027YNWA je napisao/la:Husref ne zna procijeniti igraca![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
https://www.transfermarkt.de/nedin-tuca ... ler/566979
to je blaža verzija,
ima i ona da je pokušao zloupotrijebiti svoj položaj i naštetiti klubu(indirektno Akademiji) zbog lične koristi
ali ću se zadržati na tome da ga je procjena napustila u određenom momentu 2 godine zaredom
Najveci svjetski treneri bace preko 50 miliona na promasaje, skautiraju ih godinama, a Husrefu se spominju dva dijeta, jedan doveden ko treci golman, drugi dosao na probu
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96
Re: FK Sarajevo
Hajmo jos po olovke i da se potpise ovo,zasluzio je ovu cifru nakon ovih uspjeha.Ovi bonusi su brutalni,ako se i sa igracima pogode ovi bonusi u slucaju dobrih rezultata ima na glavu da lete 
Ima se moze se.
Ima se moze se.
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 02 jun 2019, 12:08, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma daj ba ovo je suplja, 450hiljada km za godinu sa titulom, pa nisi klop
Re: FK Sarajevo
kažem nisam protiv njega ali moguće da uprava razmišlja i o isplativosti kad dovodi nekoga, Letić je tanak bio vani,predzadnja ekipa u Češkoj, pustili ga već a igraju završnicu za opstanak....Napapijri je napisao/la:Ako je fudbaler dobar, moze se prodati i nesto kasnije, uostalom Letic ima 26, ako se ne varam?! Ovo govorim iz razloga sto je Ahmetovic imao tu ponudu prosle godine, pa Krste ove polusezone, a oba su zagazila u tridesete. Neka Letica, makar otisao za par stotina hiljada eura, ako ce igrati dobro i biti na nivou ovogodisnjeg Pidre.Denchi je napisao/la:Milanović je dogovorio sa Zrinjskimkraljlavova je napisao/la:Milanovic i letic sta mislite jesu li za nas
Letić može bit solidno rješenje za beka, no nema neki potencijal za daljnu zaradu u budućnosti...
vidjet ćemo šta bude
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Re: FK Sarajevo
Bojim se da ove informacije cure iz kluba i da se priprema teren kako se ne bi produzio ugovor sa Husrefom pod izgovorom da mu ove uslove ne mogu obezbjediti.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Re: FK Sarajevo
nije njegov posao da dovodi igračeYNWA je napisao/la: Sta ces, Husref taldzija![]()
Najveci svjetski treneri bace preko 50 miliona na promasaje, skautiraju ih godinama, a Husrefu se spominju dva dijeta, jedan doveden ko treci golman, drugi dosao na probu![]()
očigledno je bilo o čemu se radi
zašto spominješ najveće svjetske trenere? u kojem kontekstu? je li Mourinho doveo nekoga mimo svog sportskog direktora?
o čemu pričaš?
250 milja bonusa je za duplu ponovoPitaristok je napisao/la:Ma daj ba ovo je suplja, 450hiljada km za godinu sa titulom, pa nisi klop
u tom slučaju nek mu daju na 20 godina ugovorInijesta je napisao/la:
Nek mu daju odmah na 5 god, al sa klauzulom da u slucaju otkaza moze dobit samo npr 3 plate a ne ostatak novca iz ugovora , to bi jedino posteno bilo i za njeg iza klub
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 02 jun 2019, 12:16, ukupno mijenjano 3 puta.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Re: FK Sarajevo
Kako bi nam jaran prezivio petogodisnji ugovorInijesta je napisao/la:Nek mu daju odmah na 5 god, al sa klauzulom da u slucaju otkaza moze dobit samo npr 3 plate a ne ostatak novca iz ugovora , to bi jedino posteno bilo i za njeg iza klubYNWA je napisao/la:Samo 3+, najbolje na 5 godinaSamozdravlje je napisao/la:Mislim da 98% raje zeli da Husref vodi FKS i sljedece sezone . ZASLUZENO . No pitanje je ugovora 1 , 1+1 , 3 ,5 godina .
Dobro je kad nam je najveci problem igrac na probi
Ne moze tako, sta ce onda ostati nama koji ga branimo na netu, nece nam moci isplatiti
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96
- AngelDiMaria
- Postovi: 2139
- Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nama da dovedu kakvog arslana da djabe radi mi bi kukali... Neka vala husrefa, ja vjerujem da vise nece zapostavljati akademce. Pocinjemo liciti na evropske klubove.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"
Re: FK Sarajevo
ovo je vjerovatno pušteno da ne bude da je do paraNapapijri je napisao/la:Bojim se da ove informacije cure iz kluba i da se priprema teren kako se ne bi produzio ugovor sa Husrefom pod izgovorom da mu ove uslove ne mogu obezbjediti.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
bordobijeli
- Postovi: 18303
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Malo mi je cudno sto smo izasli u javnost s ovim informacijama, nikad dosad nisu otkrivali plate igraca i trenera tako da mi ovo nesto sumnjivo. Al vidjecemo Bože na hajr.
Re: FK Sarajevo
Sta mislis da bi onda bio razlog zbog kojega ne bi produzili?Denchi je napisao/la:ovo je vjerovatno pušteno da ne bude da je do paraNapapijri je napisao/la:Bojim se da ove informacije cure iz kluba i da se priprema teren kako se ne bi produzio ugovor sa Husrefom pod izgovorom da mu ove uslove ne mogu obezbjediti.![]()
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Re: FK Sarajevo
Nije klub nego klix. Sasvim normalno u svijetu fudbala.bordobijeli je napisao/la:Malo mi je cudno sto smo izasli u javnost s ovim informacijama, nikad dosad nisu otkrivali plate igraca i trenera tako da mi ovo nesto sumnjivo. Al vidjecemo Bože na hajr.





