Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
241
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
169
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 576

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Neutral » 12 avg 2009, 21:06

Nemam ja premium na rapidshare :)

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 17 avg 2009, 12:20

de imal ko registration kod za football manager 2009???
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Neutral » 17 avg 2009, 13:31

serials.es na to stranisi imaš, ali mora ti biti na dvd-u 1000000%

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Devil » 17 avg 2009, 18:07

_amel_13_BHf_ je napisao/la:de imal ko registration kod za football manager 2009???
Ako ti CD nije orginal onda nemas kod za registraciju a ako nije onda mi se javi na PP pa cu ti objasniti kako da radis dalje.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Приједорчанин » 20 avg 2009, 13:58

Igra li neko Call of Duty 2???
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 22 avg 2009, 16:36

Nedavno sam CoD 2 presao, ako treba pomoc recite

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: eRepublik - “Virtuelna BiH” treba pomoć

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 22 avg 2009, 16:48

pasha_the_one je napisao/la:Postanite predsjednik države, general ili popularan novinar.

slika
eRepublik je masovna online strategija nastala 18. novembra 2007. godine, kada je pokrenuta beta verzija. Tvorci ove igre su Alexis Bonte i George Lemnaru koji su uspjeli preko raznih investitora uložiti preko 2.75 miliona eura u ovu igru. U njoj se odvija projekcija realnog svijeta, gdje igrači, odnosno e-građani, mogu sudjelovati u lokalnoj i državnoj politici, određivati ekonomsku politiku države, pokretati firme i pokrenuti ratove s ostalim državama.
Službena verzija (V1) eRepublika pokrenuta je sredinom oktobra 2008. godine, nakon godinu dana testiranja. Danas igra broji preko 125 hiljada aktivnih e-građana koji sudjeluju u razvoju “Novog Svijeta”.

Posebnu draž daju novine unutar simulacije kroz koje građani mogu objavljivati svoje članke, što je posebno zanimljivo u vrijeme izbora, kad se pokreću prave predizborne kampanje stranka ili predsjedničkih kandidata, koje ni po čemu ne zaostaju za pravim kampanjama, pogotovo kad su u pitanju podmetanja i političke igre.

slika

U ovoj igri Vi možete postati general vojske, predsjednik države, predsjednik stranke, član kongresa, postati biznismen sa firmom koja izvozi po cijelom svijetu ili pak popularan novinar. Trenutno virtuelna Bosna i Hercegovina broji tek oko 900 stanovnika što je veoma malo u odnosu na susjedne države koje broje preko 5000. Ovu igru ne čini pojedinac nego skupina ljudi koji rade zajedno na poboljšanju države. Našoj skupštini već na sljedećim izborima prijeti političko preuzimanje vlasti od virtuelne Srbije i Mađarske.
Iz tog razloga ste nam potrebni Vi!


Link za registraciju: eRepublik


Ukoliko ste odlučili da se registrujete, pogledate pozdravnu poruku, te se obratite uredu dobrošlice i pregledajte članke Ministarstva obrazovanja.

registrovao sam se, ali se bas ne snalazim dobro s engleskim, hocu da se zaposlim a ono nista nece

Avatar
BIHfan
Postovi: 10764
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BIHfan » 01 sep 2009, 20:16

Jel ko ikad igrao Rome Total War prejaka igra.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Приједорчанин » 02 sep 2009, 00:18

HAahhahaha Presao CoD2!!!Pa omg ko nije?!
Nego mislim na Multiplayer,preko neta.....xfire,warovi,clanovi i to......???

Evo web mog klana....www.dubioza-kolektiv.tk
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Emir_ZENICA » 02 sep 2009, 00:19

$ je napisao/la: Nego mislim na Multiplayer,preko neta.....xfire,warovi,clanovi i to......???

Evo web mog klana....www.dubioza-kolektiv.tk
Kad imam vremena zaigram
A C A B !

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 03 sep 2009, 17:58

eRepublik..igrica vec reklamirana u par postova iznad,u principu nije uopste losa,objasnjenje o cemu se radi imate gore par postova iznad .kliknite na ovaj link i registrujte se,pomozite da izgradimo virtualno eBiH puno bolju i puno jacu nego sto je u stvarnosti..ustvari u igrici smo vec takvi,mnogo jaci i mnogo cjenjeniji u svijetu.trenutno je u toku rat izmedju Srbije i Hrvatske,za koji BiH vaga na ciju ce se stranu prikloniti.pomozite nam da se lakse odlucimo i izaberemo pobjednicku stranu:D..
opet kazem igrica je zanimljiva,mene su navukli iako inace ne igram toliko igrica,medjutim dosta ozbiljnih ljudi/igraca je pristno kako u BiH tako i u svijetu.vise od 200.000 registrovanih korisnika.
Zadnja izmjena: ultrasstyle_tz, dana/u 09 jul 2013, 12:54, ukupno mijenjano 2 puta.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Zagor » 06 sep 2009, 17:13

"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la nime_tm87 » 13 sep 2009, 09:25

E jeb.emga ja sto meni nece GTA IV kad imam konfiguraciju:
-Intel Core 2 Duo
-2.40 Ghz
-2 GB Rama

-Service Pack 3
-Nvidia Geforce 8500 GT


Da navedem----- Hoće da se install itd.. ,ali mi stopa jednostavno nemere da se igra
POMOĆ

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Butmiran » 13 sep 2009, 09:27

Stavi na low quality.
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Avatar
jocker123
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 jul 2009, 11:29
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la jocker123 » 13 sep 2009, 11:38

je li na ovom erepublik dani idu kao u stvarnom zivotu,i je li svaki dan dobijas placu??

Avatar
fazlaaaa
Postovi: 227
Pridružen/a: 20 avg 2009, 20:07
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la fazlaaaa » 13 sep 2009, 11:47

e republik je super...inace nemate sta raditi do lvl 5 ,onda mozete da idete u rat ,a do lvl 5 mozete samo da radite i trenirate :)

imate tamo tutorijale na bosanskom kako da igrate .. vec je 663 dan novog svijeta :)
Zemljo tisucljetna ,na vjernost ti se kunem
Od mora do Save ,od Drine do Une

Jedna i jedina.....

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 23 sep 2009, 14:04

Postanite predsjednik države, general ili popularan novinar.

eRepublik je masovna online strategija nastala 18. novembra 2007. godine, kada je pokrenuta beta verzija. Tvorci ove igre su Alexis Bonte i George Lemnaru koji su uspjeli preko raznih investitora uložiti preko 2.75 miliona eura u ovu igru. U njoj se odvija projekcija realnog svijeta, gdje igrači, odnosno e-građani, mogu sudjelovati u lokalnoj i državnoj politici, određivati ekonomsku politiku države, pokretati firme i pokrenuti ratove s ostalim državama.
Službena verzija (V1) eRepublika pokrenuta je sredinom oktobra 2008. godine, nakon godinu dana testiranja. Danas igra broji preko 200 hiljada aktivnih e-građana koji sudjeluju u razvoju “Novog Svijeta”.
Posebnu draž daju novine unutar simulacije kroz koje građani mogu objavljivati svoje članke, što je posebno zanimljivo u vrijeme izbora, kad se pokreću prave predizborne kampanje stranka ili predsjedničkih kandidata, koje ni po čemu ne zaostaju za pravim kampanjama, pogotovo kad su u pitanju podmetanja i političke igre.

U ovoj igri Vi možete postati general vojske, predsjednik države, predsjednik stranke, član kongresa, postati biznismen sa firmom koja izvozi po cijelom svijetu ili pak popularan novinar. Trenutno virtuelna Bosna i Hercegovina broji tek oko 3000 stanovnika što je veoma malo u odnosu na susjedne države koje broje preko 8000. Ovu igru ne čini pojedinac nego skupina ljudi koji rade zajedno na poboljšanju države. Našoj skupštini već na sljedećim izborima prijeti političko preuzimanje vlasti od virtuelne Srbije.
Iz tog razloga ste nam potrebni Vi!
odnosi izmedju virtualne Srbije i virtualne Bosne i Hercegovine nikada nisu bili losiji.u Srbiji se otvoreno kuju planovi napada i taktika osvajanja virtualne Bosne i Hercegovine.trenutno smo prije svega po broju stanovnika puno slabiji od virtualne Srbije,ali cinimo sve sto je u nasoj moci da se suprotstavimo i sto bolje pripremimo za mogucu agresiju,koja se u eSrpskim medijima propagira i uveliko trazi i planira.pomozite nam da ih docekamo sto spremniji.
Zadnja izmjena: ultrasstyle_tz, dana/u 09 jul 2013, 12:53, ukupno mijenjano 1 put.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
-Barcelona-
Postovi: 1228
Pridružen/a: 28 avg 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la -Barcelona- » 28 sep 2009, 19:13

ima li ko kod za instalaciju za resident evil 4 :?: :)
edit:hocel mi pomoci ikooooooooo pleaseeeeeeeee :D
DŽEKO, KONAČNO, POTPISAO ZA CITY!

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Neutral » 29 sep 2009, 01:03

http://www.serials.ws/index.php

Pokušaj tu brate. Ukucaj gore lijevo igru pa će ti izbaciti šifre.


Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: KEC, kraljttbvb, rio_Ferdy88 i 12 gostiju.