Cibona Zagreb

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 14 jan 2010, 02:05

**** tu pobjedu kad se rozic ozlijedi...na vrhuncu karijere...ali ne sumnjam da ce se vratiti jos jaci
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la bambina » 14 jan 2010, 21:59

Evo gledala ode Cibona u Europu 73-71.Zaslužili su momci.
Sretno.

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 14 jan 2010, 22:14

bambina je napisao/la:Evo gledala ode Cibona u Europu 73-71.Zaslužili su momci.
Sretno.


jedva.

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la k_c » 15 jan 2010, 13:22

kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
bambina je napisao/la:Evo gledala ode Cibona u Europu 73-71.Zaslužili su momci.
Sretno.


jedva.
sretno i spretno su Cibosi prosli u drugu fazu takmicenja!

Avatar
MElloo
Postovi: 13047
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la MElloo » 15 jan 2010, 13:23

k_c je napisao/la:
kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
bambina je napisao/la:Evo gledala ode Cibona u Europu 73-71.Zaslužili su momci.
Sretno.


jedva.
sretno i spretno su Cibosi prosli u drugu fazu takmicenja!
vise sretno nego spretno ;)
Kako onaj amreiikanac zakuca :o

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Bily Piton » 15 jan 2010, 19:05

Zbog pravila žrijeba jedna grupa se već zna,sad sam pročitao..Olimpijakos,Kaha Laboral,Himki,Cibona.
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Avatar
__Liedson__
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 nov 2009, 22:18
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la __Liedson__ » 15 jan 2010, 23:38

Bily Piton je napisao/la:Zbog pravila žrijeba jedna grupa se već zna,sad sam pročitao..Olimpijakos,Kaha Laboral,Himki,Cibona.
Osim Cibonine skupine, poznata je i ona u kojoj bi bili CSKA, Unicaja, Žalgiris i Prokom, dok bi Top 16 sigurno spojio Real Madrid i Sienu, odnosno Barcelonu i Panathinaikos koji bi, pak, “u paketu” dobili Partizan i Maroussi ili Maccabi i Efes Pilsen.
Dakle, ždrijeb tek treba odrediti posljednje dvije nepoznanice te kako će se to poredati po skupinama, što je važno zbog kasnijeg križanja u četvrtfinalu..

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 16 jan 2010, 00:02

Objektivno uspjeh je ako ostvarimo 1 ili 2 pobjede
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 16 jan 2010, 01:45

prvo da kazem bravo cibosi za onu pobjedu....sreca prati hrabre...jeste li vi svjesni uopce koji je carobnjak taj perasovic?...ekipa objektivno nije odavno bila slabija,ali rezultati su tu...koje jedinstvo,koja borbenost,koje zalaganje i to sve za 0 kuna dosad...nevidjeno...bravo bravo,negdje sam procitao da je dos'o udrih...kao pojacanje
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 16 jan 2010, 12:12

svaka čast ciboni i na ovm rezultatu,realno osim tomasa i gordona nemaju igrača koji jedan na jedan može u napadu biti opasan po koš protivnika

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 16 jan 2010, 12:21

pa ovo je ravno prolasku u TOP 8.....kako strasno limitirana ekipa bez unutrasnje igre...bez centra (bagaric to nikada nije bio - samo dobar sljaker za 10 minuta, andric - strasno luda i uzarena glava, i mali leon koji se strasno bori ali ima takav nedostatak tehnike da je to nevjerovatno....), bez pravog krilnog centra, vedran je to malo bio jedno vrijeme, ali ledja i problemi, mali zubo stoji na trici i to je to.....znaci na ledjima neunistivog marka, bez roze viroze, sa gordonom i sa bojanom koji mijenja raspolozenje svako poluvrijeme....ovo je preveliki uspjeh mada se mora priznati da im je grupa bila slaba osim barse i siene......oronuli fener, usudit cu se reci sa mojim dragim bosom koji je zreo za penzije, zalgiris, i ekipa koja nema glavu ni rep( asvel)....to ne umanjuje uspjeh cibone.......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la nerminh74 » 16 jan 2010, 16:13

neno#4 je napisao/la:pa ovo je ravno prolasku u TOP 8.....kako strasno limitirana ekipa bez unutrasnje igre...bez centra (bagaric to nikada nije bio - samo dobar sljaker za 10 minuta, andric - strasno luda i uzarena glava, i mali leon koji se strasno bori ali ima takav nedostatak tehnike da je to nevjerovatno....), bez pravog krilnog centra, vedran je to malo bio jedno vrijeme, ali ledja i problemi, mali zubo stoji na trici i to je to.....znaci na ledjima neunistivog marka, bez roze viroze, sa gordonom i sa bojanom koji mijenja raspolozenje svako poluvrijeme....ovo je preveliki uspjeh mada se mora priznati da im je grupa bila slaba osim barse i siene......oronuli fener, usudit cu se reci sa mojim dragim bosom koji je zreo za penzije, zalgiris, i ekipa koja nema glavu ni rep( asvel)....to ne umanjuje uspjeh cibone.......
ali neno nemozes tako gledati, npr. u partizanovoj grupi nije bilo superiorno dominantnih ekipa kao sto su barca i montepaschi i koje su sve pobijedili
cibona je sa ovim slabijim ekipama u stvari bila u borbi i sa njima je imala skor 3-3 sa pozitivnom kos razlikom

dok i ja na zalost moram priznati da je izgleda boksa zreo za penzije zbog slabe selekcije ekipe i loseg motivisanja prejakog rostera
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la bambina » 21 jan 2010, 22:08

Ako ih kupi Atlantic trade grupa - Židov šef Emil ,mogu daleko bi će para čitam.
Sretno im valjda će bit plaća i premija ;)

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la bambina » 24 jan 2010, 17:46

Cibona -Hemofarm NLB 30-24 gledam na htv zanimljivo.Igraju malo obrana šteka i skok.

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la loptica » 24 jan 2010, 22:54

Izgubili su glupo al eto :roll:obrana jadna!
Fi hajati.
GO Bosno.

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 25 jan 2010, 01:25

loptica je napisao/la:Izgubili su glupo al eto :roll:obrana jadna!
ne mislim da je odbrana bila problem,hemofarm je prvi u nlb-u po postignutim kosevima po utakmici negdje oko 80 meni se cini ili cak 90,svesti njih na nekih 60-ak poena je sasvim dobro...ali napad je los bio do pm...2 od 20 i nesto trice...jednostavno nista nisu mogli pogoditi,i ove dvije trice jedna bogdanoviceva preko ruke sa 7 metara a druga tomasova iz kontakta od tablu...i ovo se moralo dogoditi jednom...
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la GunnerS » 25 jan 2010, 10:19

meni je jučer 40 KM izbila iz đepa, samo oni, a bio sam 100% siguran u njih :(
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 25 jan 2010, 12:12

bez roze viroze i sada princa cibosi ce sve da budu slabiji i slabiji.....da imaju samo jos jedan poraz vise boga mi bilo bi svega.........ali dobro dohvatit ce final 4, a tamo se onda zna ko osvaja.....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 25 jan 2010, 12:15

nerminh74 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:pa ovo je ravno prolasku u TOP 8.....kako strasno limitirana ekipa bez unutrasnje igre...bez centra (bagaric to nikada nije bio - samo dobar sljaker za 10 minuta, andric - strasno luda i uzarena glava, i mali leon koji se strasno bori ali ima takav nedostatak tehnike da je to nevjerovatno....), bez pravog krilnog centra, vedran je to malo bio jedno vrijeme, ali ledja i problemi, mali zubo stoji na trici i to je to.....znaci na ledjima neunistivog marka, bez roze viroze, sa gordonom i sa bojanom koji mijenja raspolozenje svako poluvrijeme....ovo je preveliki uspjeh mada se mora priznati da im je grupa bila slaba osim barse i siene......oronuli fener, usudit cu se reci sa mojim dragim bosom koji je zreo za penzije, zalgiris, i ekipa koja nema glavu ni rep( asvel)....to ne umanjuje uspjeh cibone.......
ali neno nemozes tako gledati, npr. u partizanovoj grupi nije bilo superiorno dominantnih ekipa kao sto su barca i montepaschi i koje su sve pobijedili
cibona je sa ovim slabijim ekipama u stvari bila u borbi i sa njima je imala skor 3-3 sa pozitivnom kos razlikom

dok i ja na zalost moram priznati da je izgleda boksa zreo za penzije zbog slabe selekcije ekipe i loseg motivisanja prejakog rostera
jednog fenera kojeg imas u grupi koji je totalni raspad......pa ono je po meni definitivno najgora ekipa eurolige ove godine....po imenima sigurno ne, ali po igri pa to je strasno....jedan asvel cista kaubojska ekipa, bez sistema i bez icega drugog......a ovamo jedan efes - koji je kako je liga odmicala igrao sve bolje, jedan lietuvos ritas kojeg je gore bilo prakticno nemoguce dobiti.......olimpijakos nije losiji od siene tu su negdje.....dobro barsa je barsa, ali treba gledati i ostale stvari barsa je sve pobijedila tako da je bilo svejedno ;) ;) ;) ;) ;)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 29 jan 2010, 14:39

eh da li i dalje ovdje ima nekih koji misle da je cibona jaca od partizana......kada su ih dobili tada je bilo na sva zvona a sada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.