U pravu si - Iran mora pobjeti (sa 1 ili 2 razlike), ako je 3, onda Egipat ne smije dobiti žuti karton u toj utakmici (to je jedini scenario uz pobjedu Belgije)Tracy3McGrady je napisao/la: ↑25 jun 2026, 00:02G nas može proći ako Iran dobije I ako Belgija dobije. Za ostale 3 si u pravu, treba nam jos jedna, Mexico, Španije ili Njemacka da ne izgube
ali još kad gledaš ostale grupe... kao sto je nakada govorio Đuro "Nema teorije"






