02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

harko35
Postovi: 195
Pridružen/a: 04 jul 2022, 21:31
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la harko35 » 25 jun 2026, 00:07

Tracy3McGrady je napisao/la:
25 jun 2026, 00:02
harko35 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:25
Mi smo 100% prošli !!! :bih: :bih: :bih: :bih:
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J
G nas može proći ako Iran dobije I ako Belgija dobije. Za ostale 3 si u pravu, treba nam jos jedna, Mexico, Španije ili Njemacka da ne izgube
U pravu si - Iran mora pobjeti (sa 1 ili 2 razlike), ako je 3, onda Egipat ne smije dobiti žuti karton u toj utakmici (to je jedini scenario uz pobjedu Belgije)
ali još kad gledaš ostale grupe... kao sto je nakada govorio Đuro "Nema teorije"

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 25 jun 2026, 00:09

Nisam hejter, al što ove utakmice nisu u pdf World cup?
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 6557
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Tracy3McGrady » 25 jun 2026, 00:10

harko35 je napisao/la:
25 jun 2026, 00:07
Tracy3McGrady je napisao/la:
25 jun 2026, 00:02
harko35 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:25
Mi smo 100% prošli !!! :bih: :bih: :bih: :bih:
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J
G nas može proći ako Iran dobije I ako Belgija dobije. Za ostale 3 si u pravu, treba nam jos jedna, Mexico, Španije ili Njemacka da ne izgube
U pravu si - Iran mora pobjeti (sa 1 ili 2 razlike), ako je 3, onda Egipat ne smije dobiti žuti karton u toj utakmici (to je jedini scenario uz pobjedu Belgije)
ali još kad gledaš ostale grupe... kao sto je nakada govorio Đuro "Nema teorije"
ma evo Brazil vodi, moglo bi ovo vec biti riješeno. Tek sad dolazi do izrazaja bod protiv Kanade
Anfernee "Penny" Hardaway #1

mirsonetz
Postovi: 1113
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la mirsonetz » 25 jun 2026, 00:11

:bih: Idemo po prolaz 4-3-3
Vasilj
Seo katic tarik dedic
Amir basic
Mahmic
Esmir demirovic esmir
:bih: :bih: :bih:
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

LenyYoro15
Postovi: 729
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la LenyYoro15 » 25 jun 2026, 00:14

I jedan esmir je puno, a kamoli dva

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1269
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Wilshere10 » 25 jun 2026, 00:16

mirsonetz je napisao/la:
25 jun 2026, 00:11
:bih: Idemo po prolaz 4-3-3
Vasilj
Seo katic tarik dedic
Amir basic
Mahmic
Esmir demirovic esmir
:bih: :bih: :bih:
Tebra, mozemo li sa dva Kolasinca umjesto dva Esmira? :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2026, 00:17

LenyYoro15 je napisao/la:
25 jun 2026, 00:14
I jedan esmir je puno, a kamoli dva

:mrgreen: :mrgreen:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

DjaniTarik
Postovi: 931
Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DjaniTarik » 25 jun 2026, 00:17

slika

Ne moguce da su ovo cijene

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5275
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la VensanKasel » 25 jun 2026, 00:29

PSV je napisao/la:
24 jun 2026, 23:38
Rano je za ovu temu.
Tebra pročitao sam da si nažalost pao na kladionici i da su 2 KM otišle u nepovrat, ogroman je to udar na tvoj budžet, izdrži...

Ako treba pogurati, od mene petak imaš halal ti bilo.

Pamet u glavu sljedeći put marku da uplatiš :thumbup:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2026, 00:31

VensanKasel je napisao/la:
25 jun 2026, 00:29
Tebra pročitao sam da si nažalost pao na kladionici i da su 2 KM otišle u nepovrat, ogroman je to udar na tvoj budžet, izdrži...

Ako treba pogurati, od mene petak imaš halal ti bilo.

Pamet u glavu sljedeći put marku da uplatiš :thumbup:

Sad će on natrpati na Baloguna i Pepija, potopiće kladionice.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5275
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la VensanKasel » 25 jun 2026, 00:33

Virtu4l je napisao/la:
25 jun 2026, 00:31
VensanKasel je napisao/la:
25 jun 2026, 00:29
Tebra pročitao sam da si nažalost pao na kladionici i da su 2 KM otišle u nepovrat, ogroman je to udar na tvoj budžet, izdrži...

Ako treba pogurati, od mene petak imaš halal ti bilo.

Pamet u glavu sljedeći put marku da uplatiš :thumbup:

Sad će on natrpati na Baloguna i Pepija, potopiće kladionice.
Haj neka bude onda marku i po, eto. Valja mu preživjeti do kraja mjeseca yebo ga ti, ne može sve u kladionicu...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Lakoste
Postovi: 7406
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Lakoste » 25 jun 2026, 00:35

S kim svicarci igraju?
Kanada ide na J Koreju?

Na kraju nije ni lose 3 mjesto :D

Avatar
Mokes
Postovi: 16399
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Mokes » 25 jun 2026, 00:36

Lakoste je napisao/la:
25 jun 2026, 00:35
S kim svicarci igraju?
Kanada ide na J Koreju?

Na kraju nije ni lose 3 mjesto :D
Svica 3rd Group E/F/G/I/J
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

SHZ82
Postovi: 972
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la SHZ82 » 25 jun 2026, 00:43

protiv amerikanaca ici sa Sunjicem Basicem i Mahmicem u sredini
naprijed Memic Dzeko Bajraktarevic
ako krene lose u 2.pol uvodis tesku artiljeriju Kerima Demirovica i Tabakovica

uglavnom nek uzivaju u igri bez ikakvog pritiska nas cilj je ostvaren, oy sad bas u bukvalnom smislu igraj bosno boli te ****

Avatar
Beli98
Postovi: 3275
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Beli98 » 25 jun 2026, 00:44

Vec otvorena tema :D
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

CAZIN
Postovi: 2551
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CAZIN » 25 jun 2026, 00:44

Prvo uzimamo Amere pa onda uzeti Tursku u Zenici.

Avatar
Madal
Postovi: 6057
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Madal » 25 jun 2026, 00:44

Lakoste je napisao/la:
25 jun 2026, 00:35
S kim svicarci igraju?
Kanada ide na J Koreju?

Na kraju nije ni lose 3 mjesto :D
Super je, ne ides na vanzemaljce i to te treba jedino zanimati. Jos je bolje ovo trece mjesto ako gledas dublje u zrijeb.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
hz1987
Postovi: 2300
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la hz1987 » 25 jun 2026, 00:47

Uhhhh najgore je proslo. Nemamo vise imperativ pobjede, sad se konacno i nerjesenim moze ici dalje :mrgreen:

Matterhorn22
Postovi: 92
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Matterhorn22 » 25 jun 2026, 00:50

hz1987 je napisao/la:
25 jun 2026, 00:47
Uhhhh najgore je proslo. Nemamo vise imperativ pobjede, sad se konacno i nerjesenim moze ici dalje :mrgreen:
mi smo doktorirali remi :D

Shevko
Postovi: 641
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 25 jun 2026, 00:50

Vraćamo se haramballu

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dedo26, Kobayashi, LeCoq, Muumii i 59 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []