FK Drina Zvornik

Avatar
nexoze
Postovi: 66
Pridružen/a: 07 jun 2009, 18:02
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la nexoze » 27 maj 2010, 22:46

DrinaZvornik123 je napisao/la:Jedna smo od boljih navijackih grupa na ovim prostorima
Bolji smo od robijasa, red army-a, sokolova, a znaju nas i poredit sa manijacima i hordasima :idea:
hahahahahhahahahahah ... sinko naucices
"My lands are where my dead lie buried" Chief Crazy Horse

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ambrozija » 27 maj 2010, 22:52

Daj ba sta handrite frajera, tek covjek doso i nesto napiso vi se navalili. Kad mogu Fukare, Robijasi, i dr. napisati na su najbolji sto ne bi mogao on. Svakom je njegova grupa najbolja, pustite covjeka na miru.

P.s. Jest tesko fukarama uzeti trans :) Tuzlaci sala...
93,4 % " !!!

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Frutek » 27 maj 2010, 23:23

ambrozija je napisao/la:Daj ba sta handrite frajera, tek covjek doso i nesto napiso vi se navalili. Kad mogu Fukare, Robijasi, i dr. napisati na su najbolji sto ne bi mogao on. Svakom je njegova grupa najbolja, pustite covjeka na miru.

P.s. Jest tesko fukarama uzeti trans :) Tuzlaci sala...

Jarane to su grupe sa po 20-25 godina iskustva i govorit da su navijaci Drine bolji od Lesinara, Fukara, Robijasa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ambrozija » 27 maj 2010, 23:33

Pa ovdje ima toliko vecih izvala od stalnih clanova, vi se ufatili gustera.
93,4 % " !!!

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Frutek » 27 maj 2010, 23:46

ambrozija je napisao/la:Pa ovdje ima toliko vecih izvala od stalnih clanova, vi se ufatili gustera.

Nisi ti bas guster :twisted: :twisted: :mrgreen:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ambrozija » 27 maj 2010, 23:51

Frutek je napisao/la:
ambrozija je napisao/la:Pa ovdje ima toliko vecih izvala od stalnih clanova, vi se ufatili gustera.

Nisi ti bas guster :twisted: :twisted: :mrgreen:
...!
93,4 % " !!!

Respektiva
Postovi: 331
Pridružen/a: 25 sep 2009, 10:18

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Respektiva » 27 maj 2010, 23:56

Strašni navijači , naše su podgrupe brojnije :lol:

Kad nas dođe petst'o u Zvornik :mrgreen: :mrgreen:

Lesinar1987FKB
Postovi: 27
Pridružen/a: 20 maj 2010, 02:08
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Lesinar1987FKB » 28 maj 2010, 00:07

BosnianHero je napisao/la:i taman kad pomislis, evo desava se da grobari BH fudbala ( Laktasi i Modrica a uskoro bi trebali Travnik i Leotar )idu tamo gdje im je mjesto, desi se ovo da dolaze jos veci grobari Drina i Buducnost...cccccc
Slazem se sa tobom,mislim da je iz lige rs mozda naj bolje da su usli klubovi kao npr kozara iz gradiske ili sloga doboj...te klubove barem dodje neko gledati na stadion...koji ce nam k klubovi kao sto su leotar,travnik,modrica i tako ti..

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Frutek » 28 maj 2010, 00:13

Lesinar1987FKB je napisao/la:
BosnianHero je napisao/la:i taman kad pomislis, evo desava se da grobari BH fudbala ( Laktasi i Modrica a uskoro bi trebali Travnik i Leotar )idu tamo gdje im je mjesto, desi se ovo da dolaze jos veci grobari Drina i Buducnost...cccccc
Slazem se sa tobom,mislim da je iz lige rs mozda naj bolje da su usli klubovi kao npr kozara iz gradiske ili sloga doboj...te klubove barem dodje neko gledati na stadion...koji ce nam k klubovi kao sto su leotar,travnik,modrica i tako ti..
Po meni jedini klub kojem stvarno nije mjesto u PL je Olimpik koji uopste nema navijaca (mislim imaju vise igraca nego navijaca) a ostali klubovi i imaju neke grupice i nesto a Travnik, Slavija, neće jos dugo Laktasi su vec ispali kao i Modriča ali Leotar ima neku historiju ali nažalost namještaju utakmice i sve je gore

A iz RS-a se slažem za ovo možda još i Sutjeska iz Foče , Radnik a vidim Sloga iz Trna ispala oni su bili jaki neko vrijeme??' :lol:

a iz FBiH Iskra, Bosna, Rudar Kakanj
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Lesinar1987FKB
Postovi: 27
Pridružen/a: 20 maj 2010, 02:08
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Lesinar1987FKB » 28 maj 2010, 00:15

Omar500 je napisao/la:Zanimljiv stadion u Ugljeviku, nisam znao za njega
http://commondatastorage.googleapis.com ... 545069.jpg
jedan od rijetkih stadiona koji je okružen sa svih strana tribinama, veoma pristojan stadion za ovako mali klub
ovo ti je klasican primjer kad se seoski baja koji ima love napali na njegov klub iz sela pa napravi puno dobar stadion.nesto slicno ko modrica maksima,posusje i tako ti timovi...a na stadionu ih dodje gledati 5 ljudi....sta ce nam takvi klubovi

ps.pokusaj naci sliku juzne tribine ovog stadiona,da vidis tog cuda,sve vip loze,taj baja mora da je puko opasne pare :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Frutek » 28 maj 2010, 00:17

Lesinar1987FKB je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:Zanimljiv stadion u Ugljeviku, nisam znao za njega
http://commondatastorage.googleapis.com ... 545069.jpg
jedan od rijetkih stadiona koji je okružen sa svih strana tribinama, veoma pristojan stadion za ovako mali klub
ovo ti je klasican primjer kad se seoski baja koji ima love napali na njegov klub iz sela pa napravi puno dobar stadion.nesto slicno ko modrica maksima,posusje i tako ti timovi...a na stadionu ih dodje gledati 5 ljudi....sta ce nam takvi klubovi

ps.pokusaj naci sliku juzne tribine ovog stadiona,da vidis tog cuda,sve vip loze,taj baja mora da je puko opasne pare :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I poslije krave tu pasu travu :twisted:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la tanzla » 28 maj 2010, 00:20

Čestitam na ulasku u elitni rang bh. fudbala.
Teško da ćete ostati dugo.
Kakav je problem sa navijačima,nisam upratio, kako se to zovu, šta su radili, može i na pp, da admin ne briše?!

HVALA!
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ambrozija » 28 maj 2010, 00:28

Frutek je napisao/la:
Lesinar1987FKB je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:Zanimljiv stadion u Ugljeviku, nisam znao za njega
http://commondatastorage.googleapis.com ... 545069.jpg
jedan od rijetkih stadiona koji je okružen sa svih strana tribinama, veoma pristojan stadion za ovako mali klub
ovo ti je klasican primjer kad se seoski baja koji ima love napali na njegov klub iz sela pa napravi puno dobar stadion.nesto slicno ko modrica maksima,posusje i tako ti timovi...a na stadionu ih dodje gledati 5 ljudi....sta ce nam takvi klubovi

ps.pokusaj naci sliku juzne tribine ovog stadiona,da vidis tog cuda,sve vip loze,taj baja mora da je puko opasne pare :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I poslije krave tu pasu travu :twisted:
Hehe, sjecas li se nije tako davno bilo kad je Sloboda iz velegrada Tuzle bas na tom stadionu odigravala svoje euro tekme, jer nije mogla na svom posto nije imala licencu ni za kantonalnu ligu a kamoli za Euro tekme.
93,4 % " !!!

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Frutek » 28 maj 2010, 00:32

ambrozija je napisao/la:
Frutek je napisao/la:
Lesinar1987FKB je napisao/la: ovo ti je klasican primjer kad se seoski baja koji ima love napali na njegov klub iz sela pa napravi puno dobar stadion.nesto slicno ko modrica maksima,posusje i tako ti timovi...a na stadionu ih dodje gledati 5 ljudi....sta ce nam takvi klubovi

ps.pokusaj naci sliku juzne tribine ovog stadiona,da vidis tog cuda,sve vip loze,taj baja mora da je puko opasne pare :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I poslije krave tu pasu travu :twisted:
Hehe, sjecas li se nije tako davno bilo kad je Sloboda iz velegrada Tuzle bas na tom stadionu odigravala svoje euro tekme, jer nije mogla na svom posto nije imala licencu ni za kantonalnu ligu a kamoli za Euro tekme.

Kaže čo´ek iz "velegrada" Bijeljine :lol: :lol:


Neg mislio sam na Mokri Dolac i onu sliku gdje krava pase travu
Zadnja izmjena: Frutek, dana/u 28 maj 2010, 00:44, ukupno mijenjano 1 put.
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
Mont0
Postovi: 2663
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Mont0 » 28 maj 2010, 00:34

Mokri Dolac kolega, ne Police :D
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
harry_90
Postovi: 19825
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la harry_90 » 28 maj 2010, 00:39

Vidi ovog iz velegrada Bijeljine :lol: barem smo igrali pretkola za nastup u europi,gdje je tvoj klub,koja je liga :?: Ja sam svoje misljenje o navijacima Drine dao na prvoj strani,toliko od mene ;) al vidim izbrisan je .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Frutek » 28 maj 2010, 00:45

Mont0 je napisao/la:Mokri Dolac kolega, ne Police :D
Jap Police su Leotarov stadion al ajd ´ercegovacka wolffuckara :lol:

slika
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ambrozija » 28 maj 2010, 00:47

harry_90 je napisao/la:Vidi ovog iz velegrada Bijeljine :lol: barem smo igrali pretkola za nastup u europi,gdje je tvoj klub,koja je liga :?: Ja sam svoje misljenje o navijacima Drine dao na prvoj strani,toliko od mene ;) al vidim izbrisan je .

Jos gore, ja sam iz jednog sela kod Bijeljine, inace moj klub je 4 opstinska liga. ;) Al se nedizem ko da sam iz Saraj'va za razliku od vas :lol: :lol: :lol:
93,4 % " !!!

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la pile87 » 28 maj 2010, 00:48

ambrozija je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Vidi ovog iz velegrada Bijeljine :lol: barem smo igrali pretkola za nastup u europi,gdje je tvoj klub,koja je liga :?: Ja sam svoje misljenje o navijacima Drine dao na prvoj strani,toliko od mene ;) al vidim izbrisan je .

Jos gore, ja sam iz jednog sela kod Bijeljine, inace moj klub je 4 opstinska liga. ;) Al se nedizem ko da sam iz Saraj'va za razliku od vas :lol: :lol: :lol:
nema veze meni si drag radi avatara ko da si sa sebilja
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Lesinar1987FKB
Postovi: 27
Pridružen/a: 20 maj 2010, 02:08
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Lesinar1987FKB » 28 maj 2010, 00:52

Frutek je napisao/la:
Mont0 je napisao/la:Mokri Dolac kolega, ne Police :D
Jap Police su Leotarov stadion al ajd ´ercegovacka wolffuckara :lol:

slika
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mozda borve bikova da se organizuju po ovim selima kad vec imaju ovako dobre stadione,bilo bi posjecenije

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.