FK Krajina Cazin

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Casillas » 12 jun 2010, 01:21

gollum je napisao/la:Igraci, struka i Uprava su bili kod nacelnika neki dan, sto je predstavljalo neki vid cestitke i zahvale na osvojenom prvom mjestu u Drugoj ligi FBiH. Medjutim, razgovaralo se i o nekim problemima i potrebama kluba, a glavna tema je bilo pitanje stadiona, odnosno pomocnog terena. Ponovo su "pala" neka obecanja u vezi pomocnog terena, prosle godine se (pred izbore) spominjala i izgradnja nekog stadiona za 20 000 ljudi :roll: , ali se nista konkretno ne radi. Imamo jedan od najgorih terena u ligi (mislim na Prvu ligu), za tribine vrijedi isto, nemamo niti jednu stolicu na njoj, djeca nemaju uslove za treniranje, ali sve stoji. Do kada, pitanje je sad...
Ma nacelnik obecava godinama poboljsanje uslova rada. Otiso im je pomocni teren tamo iza Alinca, a sve se moglo sprijeciti. Isli su kod nacelnika i dao im je hrpu obecanja i pohvala.

Krajina i u zadnjem kolu pobjedila, ovaj put u Krupi rezultatom 1:2. Dva gola Zlotrga koji je bio najbolji strijelac lige. Ovih dana bi trebao ici u upravu da im predlozim kreiranje web stranice, da samo finansiraju hosting, domenu i kreiranje, a da imaju ljude spremne za rad.

Sramota je da nemamo web stranicu

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Brnjoo » 27 jul 2010, 17:13

Nakon sto nas je Sloboda u Novom dobila 2:0, na red stize i prijateljska utakmica u Novalji koja se igra sutra. Prodajemo sve iskusne igrace a dovodimo nekakve istrosene igrace i velike nepoznanice koje su dosad pokazalo jedno veliko nista... Ispadamo 100%

Avatar
NeRi_K
Postovi: 746
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la NeRi_K » 27 jul 2010, 17:34

Brnjoo je napisao/la:Nakon sto nas je Sloboda u Novom dobila 2:0, na red stize i prijateljska utakmica u Novalji koja se igra sutra. Prodajemo sve iskusne igrace a dovodimo nekakve istrosene igrace i velike nepoznanice koje su dosad pokazalo jedno veliko nista... Ispadamo 100%
Zao mi je sto je takvo stanje kad ste vec izborili plasman u Prvu ligu FBiH trebala se uprava potruditi da stvori uslove da tu i ostanete. Mislim da bi lakse ostali da ste zadrzali ekipu kakvu ste imali nego ovako kad ste pustili da vam ode napadac Zlotrg koji vas je i uveo u ligu. Ne znam kome je u interesu da udje jednu sezonu i sramotno se vrati u nizi rang. Zasigurno Cazin zasluzuje da ima stabilnog prvoligasa.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Brnjoo » 27 jul 2010, 21:22

Hajd obezbjedi uslove. Sto bi Zlotrg ostao u Krajini ako moze dobiti i bolje uslove.

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la AulleTa » 09 avg 2010, 17:52

Aldin Zlotrg je rasan golgeter.
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

gollum
Postovi: 1449
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 14 avg 2010, 20:38

Prvo kolo Prve lige, i prvi bod sa gostovanja: Igman- Krajina 0:0. Cestitke momcima koji su nakon 7 sati putovanja uspjeli da dobro odigraju i uzmu bod.
Moglo bi jos nekoliko gostujucih utakmica ove sezone zavrsiti istim rezultatom, jer nam je odbrana, predvodjena superiskusnim stoperima Smajicem i Palicem, najbolji dio ekipe, dok u napadu imamo problema.

Iduci vikend je derbi protiv Jedinstva.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Brnjoo » 17 avg 2010, 01:26

Ne bi niko vjerovao, ali Krajina je pogodila precku, stativu, a Bajramovic je promasio jednu 100% priliku kad je sam izasao na golmana

Avatar
BaDa12
Postovi: 4411
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la BaDa12 » 22 avg 2010, 00:55

Odlično prođe taj dugo najavljivan derbi. Atmosfera je bila posebna, kao nekad kad su velike ekipe dolazile na naš zeleni tepih. Navijači ujedinjeni, 'divljanje' po gradu prije utakmice, trubljenje nakon utakmice.
Krajina je imala dosta bolju igru, više akcija, ali kao da igrači ne znaju završni udarac uputiti. Bilo je dosta prilika kad se moglo reći: "Aj, pa i ja bih to zabio/la."

Pao je taj jedan gol iz penala. Možda, po efikasnosti, drugačije ni ne bismo zabili, ali gol se piše.
Ipak, sreća pa ni Jedinstvo nije bila baš velika prijetnja za našu odbranu, a i ono malo lopti upućenih prema golu, Keranović ih je lako hvatao. I oni zabiše nekako, vidjelo se da im je 'pao veliki kamen sa srca'. Jer, po najavama, očekivali su lak plijen.

Na kraju, ispada ovo jako realan rezultat. Mi sretni, i oni bi trebali biti. Itekako bi.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 22 avg 2010, 01:22

Penal nigdje veze, a igra vam je licila na koridu. Ukratko, uz pomoc sudija Krajina osvojila zlata vrijedan bod, i ni govora o boljoj igri Krajine.

Daleko ste vi jos iza nas, kako tim tako i navijaci. Uostalom, u zadnjih 10tak godina najjaca ekipa s kojom je Krajina igrala je Jedinstvo. Mislim ono... hajde da budemo realni.

Zelim vam srecu u daljem toku takmicenja. Reda radi... ali mislim da vam predstoji grcevita borba za ostanak. Dok ce Jedinstvo s pobjedom protiv Rudara u iducem kolu na domacem terenu, ostati na vrhu tabele.
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Brnjoo » 22 avg 2010, 01:27

F.G.R. HARMANI je napisao/la:Penal nigdje veze, a igra vam je licila na koridu. Ukratko, uz pomoc sudija Krajina osvojila zlata vrijedan bod, i ni govora o boljoj igri Krajine.

Daleko ste vi jos iza nas, kako tim tako i navijaci. Uostalom, u zadnjih 10tak godina najjaca ekipa s kojom je Krajina igrala je Jedinstvo. Mislim ono... hajde da budemo realni.

Zelim vam srecu u daljem toku takmicenja. Reda radi... ali mislim da vam predstoji grcevita borba za ostanak. Dok ce Jedinstvo s pobjedom protiv Rudara u iducem kolu na domacem terenu, ostati na vrhu tabele.
Malo si ufuran, ne malo, malo vise. Cuj Jedinstvo jedna od najjacih ekipa s kojom smo igrali. Pa vi nemate ni tolike sanse da udjete u Premijer ligu kao sto se nadate i igrat cete u ovoj seljackoj sa nama i dogodine ;) Sto se tice navijaca Krajine, ovaj su put oni vas nadglasali, a ne vi njih, kao sto je to bivalo na posljednja tri gostovanja Jedinstva.

Imali smo sudiju, to je sigurno, imali smo mi i svoje prilike koje nismo iskoristili, pogotovo Vrban. Vi osim onih prilika pocetkom drugog dijela niste imali vise nijednu, a eto toliko o vasem timu. Sad bi se dalo raspravljati o sudijama. Ti si glup, pa kazes da nije bio penal, ja sam pametan i kazem da jes

gollum
Postovi: 1449
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 22 avg 2010, 13:53

Lijepo je vidjeti ispunjene tribine stadiona, sto je neobicno za prvoligaske terene, cak bi i neki premijerligasi pozavidjeli na ovakvoj posjeti.

slika

slika

slika
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
Padovan
Postovi: 12681
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Padovan » 22 avg 2010, 14:49

F.G.R. HARMANI je napisao/la:Penal nigdje veze, a igra vam je licila na koridu. Ukratko, uz pomoc sudija Krajina osvojila zlata vrijedan bod, i ni govora o boljoj igri Krajine.

Daleko ste vi jos iza nas, kako tim tako i navijaci. Uostalom, u zadnjih 10tak godina najjaca ekipa s kojom je Krajina igrala je Jedinstvo. Mislim ono... hajde da budemo realni.

Zelim vam srecu u daljem toku takmicenja. Reda radi... ali mislim da vam predstoji grcevita borba za ostanak. Dok ce Jedinstvo s pobjedom protiv Rudara u iducem kolu na domacem terenu, ostati na vrhu tabele.
Za ovo boldirano, igrala je Krajina prošle godine u kupu protiv Čelika koji je za Jedinstvo izmislio fudbal. A u vezi ove borbe za opstanak, polako vidjet cemo i vi ste prosle godine isto bili na rubu ispadanja, ali spasise vas ovi timovi iz rs-a. ;)
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Brnjoo » 28 avg 2010, 19:29

Slaven Zivinice - Krajina Cazin 1:0 - Prvi poraz ove sezone. Gol primili u 1. minuti utakmice a igrali smo bez najboljeg igraca - stopera Palica koji je i kapiten kluba...

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Brnjoo » 04 sep 2010, 20:41

FOTO izvjestaj: FK Krajina - SASK Napredak 3:0

http://www.cazin.net/vijesti/cazin/1035 ... ala-sak-30

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 06 sep 2010, 23:31

Brnjoo je napisao/la:FOTO izvjestaj: FK Krajina - SASK Napredak 3:0

http://www.cazin.net/vijesti/cazin/1035 ... ala-sak-30
Dobri, dobri...bgm. Sto jest-jest.
MENI MOJE, A VAMA VASE

gollum
Postovi: 1449
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 18 sep 2010, 22:51

6. kolo Prve lige FBiH: Krajina Cazin - Iskra Bugojno 2:1

Strijelci za Krajinu: Smajic i Doslic.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Brnjoo » 21 sep 2010, 21:00

Trenutno smo osmoplasirana ekipa prvenstva...

Evo kakav nam je stadion nakon sto su juniori i kadeti u nedjelju po onoj kisi igrali

http://www.cazin.net/vijesti/cazin/1102 ... nom-stanju

gollum
Postovi: 1449
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 26 sep 2010, 01:54

U Orasju su "Labudovi", u Prijedoru "Rudari", a u Srebreniku "Revolverasi". I fudbaleri Krajine danas su osjetili kakvo "gostoprimstvo" kod njih vlada.. Postovi ispod, kopirani s drugog foruma, bice dovoljni da opisu borbu za zivot koja se tamo vodila. Ova liga vise nema smisla.
Krajina je izgubila 2-1 vodila 1-0,pistolji se potezali na poluvremenu, tuca bila 5 puta seljakluk nevidjeni .gabela je mila majka za ove seljacine,sudije se spasavale
Ma samo ko je bio mogao je vidjeti sta i kako se bodovi osvajaju,100 prekida a na svakome leze bar nasa dvojica zbog udaranja,policije na poluvremenu nema upadaju s pistoljima vriska prijetnje,domaci igraci pa cak i doktor su prijetili igracima i vodstvu krajine
Evo par informacija. Covjek na poluvremenu dosao kod sudaca prijeteci im pistoljima. Kad je Krajina povela golom Becica nakon kornera, sudije se hvatale za glavu.

Stotine grubih prekrsaja od strane igraca Gradine, glupih sviranja faula kod sesnaesterca Krajine, klupa Gradine prijetila igracima Krajine, kao i sami igraci Gradine, koja je to sramota.

Kazu da su ih udarali kako su stigli, smijali im se i svasta im govorili.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la sony_91 » 26 sep 2010, 09:55

Poslije još jedne odgledane utakmice u Srebreniku ponovo sam došao do zaključka da ja ustvari neznam šta sam gledao. Što se tiče organizacije utakmice moram istaći da je ona na visokom nivou jer tu donosači lopte ne samo da donose lopte nego je i uredno gostujućem golmanu postavljaju na peterac, zatim redovno odnose na mjesto prekršaja, kod bilo kakog prekida i treneri su u terenu kao i rezervni igrači kao i "hrabro" obezbjeđenje tako da oni ne moraju brinuti o krajnjem ishodu jer njih 28 uvijek je u stanju da pobijedi protivničkih 11. Ako ništa uspjeli su u jednom, a to je da ni igrači Krajine kao ni vodstvo neće znati do Cazina šta su oni ustvari radili u Srebreniku, jer fudbalsku utakmicu garant nisu igrali. Toliko u izvještaju sa utakmice, Sportski Pozdrav iz Mionice!!!

zapovjednik
Postovi: 51
Pridružen/a: 26 avg 2010, 17:15
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la zapovjednik » 26 sep 2010, 15:16

Koliko stadion prima gledalaca i kako se zove.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.