FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Devil,dubrava,Trigger,VanBasten

Avatar
NukeR
Postovi: 198
Pridružen/a: 10 jun 2010, 17:44
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la NukeR » 12 avg 2010, 15:29

Prica se da ce Krespo da predje u Partizan! To bi bila bomba najveca u zadnjih 10 godina na balkanu!

slika

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 13 avg 2010, 00:02

Nista od toga,to je ista fora kao 2006 i prica da ce Saviola u Zvezdu.
Nego sta sam ja tebi rekao nece Bata Kan Kan nama dati Mrdju ,ni Zvezdi ni Partizanu,ode levat u Sion. :oops: :lol: kakva budaletina. :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14593
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 13 avg 2010, 00:06

I ja kažem, budaletina, ali ajde....

Što se tiče novih napadača u partizanu, sad pročitah na ****, spominju se švajcarski reprezentativac Johan Vonlanten i Julio Cruz.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la CoDe » 13 avg 2010, 00:08

ahaha Ludnica bi bila :):):):):):
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 14 avg 2010, 00:28

Da napisem koju i o komsijama povodom predstojece sezone.
Definitivno i laik u fudbalu vidi da je najveci problem ovoga tima odbrana.Fakticki ako se neko ozledi prave zamene nema,zamene sa kvalitetom koja moze bilo kada uskociti u igru.
Golman je sasvim pristojan,Radisa ima to iskustvo i poprilicno je bio siguran protiv HJK-a i Pyunika protiv Anderlechta ce biti na iskusenju.Od golmana tu su jos Radosavljevic,te meni sasvim dobri Zivkovic.
Vec sam rekao odbrana je u prvom timu sasvim dobra no na klupi nastaju problemi.Nisam jos upoznat sa svim mladim snagama(sa vecinom jesam)ali ono sto znam nije bas nesta ruzicasto sto mi je za prvenstvo veoma drago,no za evropu mi se ne svidja nikako.Na zadnjem veznom ako ode Raca ostaju Lola i Jovanovic to je veoma dobro.Napadacki potencijal je veoma jak Cleo,Ivica,Morreira,Ilic,Bogunovic svakako su klasa no to trebaju potvrditi.Ja se nadam da ce tu klasu potvrditi u evropi a u prventstvu neka zakazu.
Sutra igrate protiv Indjije.Mislim da ima prenos na RTS-u,i mogla bi to biti teska tekma za Partizan.
U prvenstvu ste pa mogu reci rame uz rame sa nama i bice mrtva trka za naslov,no cetri godine je previse i mislim da na kraju mi ipak uzimamo. :P
O tekmi sa Anderlechtom cemo u sredu jer je jos dosta trzavica o tome ko ce igrati a ko nece u obe ekipe.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 18 avg 2010, 15:12

Komsije sretno veceras probajte nam doneti jos koji bod za koeficijent.Bice tesko Anderlecht je po meni favorit,no vidim da su i oni oslabljeni neigranjem De Suttera,Biglie i Desachta sto moze biti prednost jer su oni vec godinama u ovoj ekipi.No imaju oni i dalje igrace poput Lukakua,Legaera,Bousoffe...Tesko ce biti jos jednom kazem po meni je Anderelcht favorit samo zbog lose odbrane Partizana koja je veoma nepokretna.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

eLeMeNtH-SoutH CreW
Postovi: 166
Pridružen/a: 09 apr 2010, 21:45
Lokacija: Plavo Saraj'vo !
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la eLeMeNtH-SoutH CreW » 18 avg 2010, 18:30

NukeR je napisao/la:Smesno je da ne postoji tema o najboljem klubu u regionu i nekadasnjem drugom klubu Evrope...
Pa onda bi bilo smijesno da ne postoji tema na nekom 'SRBIJANSKOM' portalu o bivšem najboljem klubu u regionu i bivšem polufinalisti KUPA UEFA, FK Željezničaru..ili teme o FKS, RSD Veležu..itd :roll:
Fenerbahçe SK...1907♥

I zato ja navijam za Želju, jer Željo jeste sve ono što oni nisu,i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili!

1921♥

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 18 avg 2010, 19:57

eLeMeNtH-SoutH CreW je napisao/la:
NukeR je napisao/la:Smesno je da ne postoji tema o najboljem klubu u regionu i nekadasnjem drugom klubu Evrope...
Pa onda bi bilo smijesno da ne postoji tema na nekom 'SRBIJANSKOM' portalu o bivšem najboljem klubu u regionu i bivšem polufinalisti KUPA UEFA, FK Željezničaru..ili teme o FKS, RSD Veležu..itd :roll:
Pa smesno,a znas li zasto nema.Zato sto ne znate normalno razgovarati na nasim portalima.Lik spomene Radovana,Ratka u nekom kontestu i odmah dolaze deca(valjda posto se drugacije to ne moze reci)i psuju sve sto im padne na pamet.A teme su bile otvarane ali upravo iz tog razloga kada se ti banuju ne ostaje niko na pise na njima i one se brisu. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la seha » 18 avg 2010, 20:37

Imal pravo nastupa Galesic u LP ???
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la CoDe » 18 avg 2010, 20:46

Koreografija , opet ODLICNA utakmica pocela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SRETNO PARTIZAN !
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

BosnianHero
Postovi: 195
Pridružen/a: 01 mar 2010, 13:44
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la BosnianHero » 18 avg 2010, 20:55

sjajno sjajno Partizan....samo da ne izgore u zelji......dosta dobro zamisljenih napada i proigravanja

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la cole-ch » 18 avg 2010, 21:02

Topalovici, sta je ovo "jedva" 20000 gledalaca?!

Veceras cu biti "ravnodusan", ako pobedite bice mi svejedno, a, ako izgubite bice mi drago. :D

Salu na stranu, Anderlekt je bolji od vas, ali domaci teren + Kleo moguce je pozitivan rezultat uoci revansa, mada cisto sumnjam.

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la CoDe » 18 avg 2010, 21:07

Nemoze , vise stat care , a sto se toga tice Andrelecht nista nije bolji , cisto sumnam da ce pobijediti :arrow:
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la tanzla » 18 avg 2010, 21:12

Devil je napisao/la:
eLeMeNtH-SoutH CreW je napisao/la:
NukeR je napisao/la:Smesno je da ne postoji tema o najboljem klubu u regionu i nekadasnjem drugom klubu Evrope...
Pa onda bi bilo smijesno da ne postoji tema na nekom 'SRBIJANSKOM' portalu o bivšem najboljem klubu u regionu i bivšem polufinalisti KUPA UEFA, FK Željezničaru..ili teme o FKS, RSD Veležu..itd :roll:
Pa smesno,a znas li zasto nema.Zato sto ne znate normalno razgovarati na nasim portalima.Lik spomene Radovana,Ratka u nekom kontestu i odmah dolaze deca(valjda posto se drugacije to ne moze reci)i psuju sve sto im padne na pamet.A teme su bile otvarane ali upravo iz tog razloga kada se ti banuju ne ostaje niko na pise na njima i one se brisu. ;)

Vidiš kako sve ovdje ne spominju ratni zločinci, i teme stoje. ;)
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la CoDe » 18 avg 2010, 21:13

Nema razloga za psovanje , kome se spominju ratni zlocinci nek ide u HAG i nek ih spominje .

ovdje smo radi PARTIZANA drzi , se dobro malo smo bolji . :roll: :roll:
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la steve-o » 18 avg 2010, 21:19

eLeMeNtH-SoutH CreW je napisao/la:
NukeR je napisao/la:Smesno je da ne postoji tema o najboljem klubu u regionu i nekadasnjem drugom klubu Evrope...
Pa onda bi bilo smijesno da ne postoji tema na nekom 'SRBIJANSKOM' portalu o bivšem najboljem klubu u regionu i bivšem polufinalisti KUPA UEFA, FK Željezničaru..ili teme o FKS, RSD Veležu..itd :roll:
a jbga njima je odlicno na ovome forumu, svugdje na skoro svakoj temi srbijanski maltene spam :roll: gdje god okrenes ili je zvezda ili partizan..

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la CoDe » 18 avg 2010, 21:24

dzaba , je i forum postoj za ove klubove ja nisam srbin nista od toga
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 18 avg 2010, 21:35

seha je napisao/la:Imal pravo nastupa Galesic u LP ???
Nema pravo uopste igrati za Partizan jer Gorica nije jos poslala odgovarajuce papire ne znam zasto.

Sto se tice same tekme veoma losa 0 suteva u okvir gola ukupno. :roll: Ivica Iliev i dalje ima zakacenu prikolicu na ledjima :lol: ,ali glavni razlog je u tome sto ne igra Dr.Mo uopste se nije video.Mislim da bi trebali malo vise krenuti preko Tomica.
"Komsije"odlican koreo vidi se da ste nam "komsije" ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la seha » 18 avg 2010, 21:44

Devil je napisao/la:
seha je napisao/la:Imal pravo nastupa Galesic u LP ???
Nema pravo uopste igrati za Partizan jer Gorica nije jos poslala odgovarajuce papire ne znam zasto.

Sto se tice same tekme veoma losa 0 suteva u okvir gola ukupno. :roll: Ivica Iliev i dalje ima zakacenu prikolicu na ledjima :lol: ,ali glavni razlog je u tome sto ne igra Dr.Mo uopste se nije video.Mislim da bi trebali malo vise krenuti preko Tomica.
"Komsije"odlican koreo vidi se da ste nam "komsije" ;)
Steta za Partizan sto nema Galesica makar u nacionalnom prvenstvu sto radi njega samog sto radi Partizana... Momak igra u dobroj formi barem je tako odigro zadnju za reprezentaciju :)
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la CoDe » 18 avg 2010, 21:59

1 - 1 Kleoooooooo :mrgreen: :mrgreen:
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.