Olimpik Sarajevo

Avatar
emir_
Postovi: 5791
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la emir_ » 26 okt 2008, 12:32

herbion je napisao/la:Bio na utakmici Buducnost-Olimpik,klasicna pljacka od strane sudije iz Sirokog.Svirao nepostojeci penal u cetrdesetoj sekundi,sjeckao akcije Olimpika,izmislja faul na ivici sesnaest za vodstvo od dva nula,nakon toga pusta igru gdje biva ugrozeno vodstvo Buducnosti.Domacini pravili startove za Haga,prenemagali se po terenu,po loptu isli sami igraci Olimpika a umjesto produzetka od cetiri minute igralo se minut.Rezultat dobar kakav je nijet imao sudija.
Ma ajde Bogati nemoj mi praviti svece od olimpika, ja sam zato bi na svim tekmama Rudara koji inace zaostaje 4 boda uz utakmicu manje. Svaki sudac je pokusavao da pokoleba Rudar pogotovo kada je donosio bodove s gostovanja a naravno uz instrukcije Olimpika tj saveza koji sada favorizira Olimpik. Ne moze se klub napraviti preko noci, nacejkati ce se Olimpik premierke....
4-IN-A-ROW

herbion
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 sep 2008, 00:40
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la herbion » 26 okt 2008, 12:54

Ja sam prenio zapazanja sa utakmice sa cinjenicama a sto Vi imate problem fobije ja tu ne mogu pomoci.Olimpik je trenutno institucija za vecinu premijerligasa a ne Vas.Ulazimo 100 % u premijer ligu.Vasi problemi me ne zanimaju ali ako mozete cinjenice iznosite a ne svoje insinuacije i strahove.

Avatar
Aner
Postovi: 145
Pridružen/a: 28 sep 2008, 22:16
Lokacija: Jedna jedina
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Aner » 26 okt 2008, 12:54

emir_ je napisao/la:
herbion je napisao/la:Bio na utakmici Buducnost-Olimpik,klasicna pljacka od strane sudije iz Sirokog.Svirao nepostojeci penal u cetrdesetoj sekundi,sjeckao akcije Olimpika,izmislja faul na ivici sesnaest za vodstvo od dva nula,nakon toga pusta igru gdje biva ugrozeno vodstvo Buducnosti.Domacini pravili startove za Haga,prenemagali se po terenu,po loptu isli sami igraci Olimpika a umjesto produzetka od cetiri minute igralo se minut.Rezultat dobar kakav je nijet imao sudija.
Ma ajde Bogati nemoj mi praviti svece od olimpika, ja sam zato bi na svim tekmama Rudara koji inace zaostaje 4 boda uz utakmicu manje. Svaki sudac je pokusavao da pokoleba Rudar pogotovo kada je donosio bodove s gostovanja a naravno uz instrukcije Olimpika tj saveza koji sada favorizira Olimpik. Ne moze se klub napraviti preko noci, nacejkati ce se Olimpik premierke....
Gusar,haj šuti...

Olimpik ima pare i igrače...

Chelsea je preko noći postao najjači klub na svijetu ;)
...Bosna da prostiš jedna zemlja imade i posna i bosa da prostiš i hladna i gladna i k tomu još da prostiš prkosna od sna...

kemo612
Postovi: 2
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:49
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la kemo612 » 27 okt 2008, 22:47

prije sam isao na utakmice olimpika a otokku jer mi je bilo blizu malo zezancije, sad jedva cekam da se vrate na otoku i udju u premier ligu, al stvarno jedva cekam, hajmo napravit navijacku skupinu VUKOVI pa da zavijamo za njih u PL..

eh ja sam nekad treniro u olimpiku mogo sam sad bit prvotimac i lovu uzet od nijaza hehe

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 28 okt 2008, 01:37

emir_ je napisao/la: Ma ajde Bogati nemoj mi praviti svece od olimpika, ja sam zato bi na svim tekmama Rudara koji inace zaostaje 4 boda uz utakmicu manje. Svaki sudac je pokusavao da pokoleba Rudar pogotovo kada je donosio bodove s gostovanja a naravno uz instrukcije Olimpika tj saveza koji sada favorizira Olimpik. Ne moze se klub napraviti preko noci, nacejkati ce se Olimpik premierke....
Za tvoju informaciju Olimpik je vec 2 puta bio prvoligas i ispadao, sljedece sezone aBd kad udju u PL sigurno ce zadrzati status premijerligasa jer postoje sve predispozicije za to, imaju dobrog trenera, dobrih igraca, a ono najvaznije imaju para i prave novi stadion..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la sukisp » 28 okt 2008, 23:44

Lovac je napisao/la:
emir_ je napisao/la: Ma ajde Bogati nemoj mi praviti svece od olimpika, ja sam zato bi na svim tekmama Rudara koji inace zaostaje 4 boda uz utakmicu manje. Svaki sudac je pokusavao da pokoleba Rudar pogotovo kada je donosio bodove s gostovanja a naravno uz instrukcije Olimpika tj saveza koji sada favorizira Olimpik. Ne moze se klub napraviti preko noci, nacejkati ce se Olimpik premierke....
Za tvoju informaciju Olimpik je vec 2 puta bio prvoligas i ispadao, sljedece sezone aBd kad udju u PL sigurno ce zadrzati status premijerligasa jer postoje sve predispozicije za to, imaju dobrog trenera, dobrih igraca, a ono najvaznije imaju para i prave novi stadion..
Ma ala Hoffenaheim :mrgreen:

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 30 okt 2008, 16:32

Svaka cast za olimpik na pozitivnom rezultatu ostvarenom u Lukavici protiv slavije, vodili su 0-1 sve do 79 minute, siguran sam da ce na svom stadionu proci dalje..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 30 okt 2008, 17:43

ULTRAJVOSA je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Svaka cast za olimpik na pozitivnom rezultatu ostvarenom u Lukavici protiv slavije, vodili su 0-1 sve do 79 minute, siguran sam da ce na svom stadionu proci dalje..
Dosta im i 0:0 :D
Dosta jasta ;)
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Fabricio
Postovi: 82
Pridružen/a: 12 okt 2008, 16:48
Lokacija: Glavni Grad
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Fabricio » 02 nov 2008, 23:06

evo maloprije gledam na TV-u Olimpik opet pobjedio imaju 4 boda prednosti nad svojim pratiocima i polako ali sigurno povecavaju prednost !
u svijetu postoji jedno carstvo u kojem caruje drugarstvo

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 03 nov 2008, 00:11

Fabricio je napisao/la:evo maloprije gledam na TV-u Olimpik opet pobjedio imaju 4 boda prednosti nad svojim pratiocima i polako ali sigurno povecavaju prednost !
Ma Olimpik ce uci sigurno ;)
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Fabricio
Postovi: 82
Pridružen/a: 12 okt 2008, 16:48
Lokacija: Glavni Grad
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Fabricio » 03 nov 2008, 17:00

Lovac je napisao/la:
Fabricio je napisao/la:evo maloprije gledam na TV-u Olimpik opet pobjedio imaju 4 boda prednosti nad svojim pratiocima i polako ali sigurno povecavaju prednost !
Ma Olimpik ce uci sigurno ;)
sretno im to su zasluzili!
u svijetu postoji jedno carstvo u kojem caruje drugarstvo

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 03 nov 2008, 17:49

Ma husref ce njih daleko da odvede..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 03 nov 2008, 23:09

Olimpik neće igrati protiv Rudara?!

Kako stvari stoje, utakmice Prve lige Federacije, između Rudara iz Kaknja i Olimpika, neće biti odigrana. Ovu informaciju potvrdili su nam iz FK Olimpik, čije vodstvo ne želi da igra ovaj meč koji je na programu u subotu 8. novembra u Kaknju.
Iz Olimpika upiru prstom na sudiju ovog meča Elvisa Prošića iz Cazina - inače zeta bivšeg sudije i kontolora Hajrudina Gobeljića – za koga se sumnja da je delegiran kako bi obavio prljavi posao za ljutog rivala vukova, Jedinstvo iz Bihaća.

- Nećemo igrati sigurno ako sudija za ovaj meč nebude promjenjen, jer nema više smisla da trpimo tolike udarce, jer smo pokazali da imamo tim za Premijer ligu - kazali su nam u Olimpiku.

S obzirom da zauzimaju lidersku poziciju na tabeli Prve lige Federacije, Olimpik je postao trn u oku konkurentima. Navodno je pred utakmicu sa Budućnosti u Banovićima lično prvi potpredsjednik NSBiH Sulejman Čolaković, nazvao telefonom kontolora na utakmici, kako bi mu sugerisao da na ovoj utakmici mora pobjediti domaćin. Tako je i bilo, Olimpik nije mogao do pobjede.

- Za utakmicu sa Rudarom u Kaknju tražimo sudije iz neutralnih sredina, ali ne želimo arbitre iz Unsko-sanskog, Zeničko-dobojsko, i Sarajevskog kantona. Želimo pošteno da odigramo utakmicu, pa ako je Rudar bolji, neka pobjedi - kazao je Nijaz Gracić, predsjednik FK Olimpik.

Iz ovog kluba naglašavaju da je SAŠK Napredak savladao Čapljinu, kako bi onda pustio da ih Rudar savlada i tako ostane uz bok Olimpiku.

U svakom slučaju krenuli su skandali u Prvoj ligi. Ulog je veliki, plasman u Premijer ligu BiH. Igrački, finansijski i organizaciono Olimpik je ispred svih, ali kako je poznato da u Bosni i Hercegovini najbolji ne pobjeđuju, već oni koji love u mutnom ostaje da se vidi kako će se okončati cijela priča.
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 06 nov 2008, 01:44

Rudar: Sve spremno za Olimpik

Uprava Fudbalskog kluba Rudar poduzela je sve neophodne aktivnosti za organizaciju utakmice trinaestog kola Prve lige Federacije BiH.
Bez obzira na javno oglašavanje prvih ljudi Fudbalskog Kluba Olimpik i bez obzira na zahtjev koji je upućen iz ovog Kluba prema Izvršnom odboru Nogometnog saveza Federacije BiH, u Kaknju se izvršavaju sve obaveze propisane za normalno odvijanje takmičenja i organizaciju prvenstvenih utakmica.

Predsjednik Upravnog odbora Fudbalskog kluba Rudar Suad Spahić, kaže: Mi smo klub sa osamdesetgodinšnjom tradicijom, ugledom, velikim iskustvom i svjesni da iz Olimpika prave pritisak koji im je očito potreban pred gostovanje u Kaknju. Treba pregledati statistiku prethodnih kola i na osnovu podataka o službenim licima, broju žutih i crvenih kartona, dosuđenih jedanaesteraca nedvosmisleno će se uočiti činjenice na osnovu kojih FK Rudar ima osnova da prigovori na regularnost takmičenja. Olimpiku odgovara de se sudije delegiraju i jasno je da nisu za žrijeb. Bitno je da se mi pripremamo za jedan pravi prvenstveni derbi i ne želimo da privlačnost i kvalitet jedne dobre utakmice pokvari bilo šta što nema veze sa poštenim sportskim nadmetanjem.

Oni lafo tradicija, a kupili su sve utakmice ove sezone...Olimpik i da je zadnji na tabeli ne moze tamo pobijedit samo zato sto se i tamo mrze Sarajlije i Sarajevo...
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 11 nov 2008, 18:13

Olimpik izgubio od Rudara 1-0 u prvoj ligi federacije, al to je bilo i za ocekivat tamo ne moze pobijedit Arsenal.

Sto se tice Kupa sutra u pola dva u hrasnici sigurno najzanimiljivija utakmica gdje se sastaju Olimpik-Slavija, podsjecanja radi prva utakmica u Lukavici zavrsena 1-1..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 12 nov 2008, 15:53

Olimpik izgubio u kupu od Slavije na svom stadionu 1-3, bio sam na utakmici i slobodno mogu reci da je Slavija zasluzeno pobijedila i zasluzila prolaz u polufinale KUP takmicenja.

Sigurno je da Olimpik ima kvalitetnih igraca u svojoj ekipi i da ce sigurno uci u PL, al sta kad udju? Ako se ne pojacaju, ispast ce prije nego sto budu usli..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la alan_kardec » 12 nov 2008, 16:36

Slaviji sve čestitke :D .

Svaka čast momcima u plavo-bijelom. :!:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la bistrikboy » 12 nov 2008, 17:58

alan_cardec je napisao/la:Slaviji sve čestitke :D .

Svaka čast momcima u plavo-bijelom. :!:
nek je i kod nas nekad nesta posteno pa bolji prosao 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

HocuDaPijemNaMiru
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 nov 2008, 18:23
Lokacija: Kakanj, BIH
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la HocuDaPijemNaMiru » 12 nov 2008, 18:53

Lovac je napisao/la:Olimpik izgubio od Rudara 1-0 u prvoj ligi federacije, al to je bilo i za ocekivat tamo ne moze pobijedit Arsenal.

Sto se tice Kupa sutra u pola dva u hrasnici sigurno najzanimiljivija utakmica gdje se sastaju Olimpik-Slavija, podsjecanja radi prva utakmica u Lukavici zavrsena 1-1..
lol sve je bilo fer i posteno, snimalalo je susret 5 razlicitiv TV stanica tu utakmicu u Kaknju ... ako te interesuje ... mogu da ti nabacim citav mec ... :D
~~~ Bosnia and Herzegowina ~~~

Avatar
Fabricio
Postovi: 82
Pridružen/a: 12 okt 2008, 16:48
Lokacija: Glavni Grad
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Fabricio » 12 nov 2008, 22:49

alan_cardec je napisao/la:Slaviji sve čestitke :D .

Svaka čast momcima u plavo-bijelom. :!:
padoh na kladionici ja se zaletio pa X odigro
jesil bio na utakmici?kako je bilo?
u svijetu postoji jedno carstvo u kojem caruje drugarstvo

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.