Sejad Salihovic

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la ribery » 22 nov 2008, 17:35

Ovim putem da onom klocu sto je skrsio Salhivovica spomenem citavu familiju. Koji kreten. :roll:

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Lovac » 22 nov 2008, 17:36

ribery je napisao/la:Ovim putem da onom klocu sto je skrsio Salhivovica spomenem citavu familiju. Koji kreten. :roll:
Pridruzujem se cestitkama ;)
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la geronimo » 22 nov 2008, 18:32

100% si u pravu. 8-)
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la amerosm » 22 nov 2008, 18:34

Lovac je napisao/la:
ribery je napisao/la:Ovim putem da onom klocu sto je skrsio Salhivovica spomenem citavu familiju. Koji kreten. :roll:
Pridruzujem se cestitkama ;)
Ja bi jos tu dodao onog glupog trenera Kolna, koji se cudi i jos svog igraca podrzava nakon nakog starta.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 22 nov 2008, 19:11

Lovac je napisao/la:
sukisp je napisao/la:Dobi Salihovic 5 zuti i nece ga biti slijedecu tekmu.
A znamo kako Hoffenhaim igra bez njega ,,ko slijepac bez stapa,, :roll:
Ma on je namjerno dobio karton da ne bi igrao protiv relativno slabe arminije, jer ako bi igrao tu utakmicu i dobio zuti karton onda ne bi mogao igrati protiv Bayerna..100% namjerno, nije mu bilo nimalo krivo kad mu je pokazao karton
Njemacka je rak rana za kladionicare-znas li zasto.Zato sto nije nikakvo cudo da se cotbus ili jedna arminija probudi kao danas i odere guzove najboljim ekipama bez obzira gdje igrali.
P.S Mada ima i toga bolje ocistiti prasinu ispod tepiha na vrijeme i onda im slijede dvije preteske tekme.
Mada i ova tekma protiv Arminije ulazi kad ne treba jer ce igrati bez trojice cetvorice standardnih igraca.

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la FC BAYERN » 24 nov 2008, 18:46

hahaha sta im je Sejo radio poigravo se snjima ko s malo djecom, al komentatoru svaka cast ne ko oni nasi idoli...Bosanski zmajevi, tajfun..cunami..tornado, ma neznam ni ja vise :D

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 24 nov 2008, 18:49

FC BAYERN je napisao/la:hahaha sta im je Sejo radio poigravo se snjima ko s malo djecom, al komentatoru svaka cast ne ko oni nasi idoli...Bosanski zmajevi, tajfun..cunami..tornado, ma neznam ni ja vise :D
Komentator rodzeni Tuzlak-krv nije voda :mrgreen:
Inace kaze svako ima svog Ronalda,Zidana,pelea a ja Seada ,,Seju,, Salihovica 8-)

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 09 dec 2008, 02:01

Eno ga u Kickeru.de njemackim jakim sportskim novostima pise da je salihovic nezadovoljan i suvise ,,preopterecen,, u bukvalnom prevodu.
da haman uvijek izvlaci Hoffu u zadnjih 20 minuta sto mu onaj konj daje na kapaljku.
Sve je prevrsilo mijeru kad ga je stavio u onoj odlucujucoj tekmi tek zadnjih 14 minuta.
List kaze da sa Ragnickom nesto nije u redu jer je nemoguce da igrac koji je treci po najboljim ocijenama u klubu i treci kao vezni igrac uopste u BL.A dijeli peto mijesto u cijelukupnom skoru -hej peti od stotine i stotine ocijenjenih igraca u BL.Kazu i da je suvisno pricati da pored tako malo minutaze ima 4 gola i 8 asistencija.
na kraju rekose da mu je to izgleda hvala sto je potpisao ugovor sa Hoffenhaimom i time odbio poznate klubove :roll: .

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la secer » 09 dec 2008, 09:25

Bez Seje Hoff. se moze boriti za sredinu tabele. a sa Sejom za prvaka.
Ako je ono taktika a mislim da je posto su tekmu gledali svi "veliki" medju njima i selektor(ne Ciro nego Löw :) )
onda je ok.
Ali ´bem mu m. svapsku sto ga ne stavi na pocetku drugog poluvremena a ne u 72-oj minuti :evil:
Svako je mogao vidjeti razliku u igri kada je Sejo usao.
Vedi a i ostalim napadacima svaka cast ali bez Seje u drugoj polusezoni nece dati ni pola od ove cifre golova.
Da je Sejo u Wolfsburgu Grafite bi bio prvi strijelac lige, da je u Bayernu to bi bio Toni.
Rangnick jedi g. :evil: cigane jedan.
Najbolje mu je rekao Hoeness da je on dobar trener prvu godinu u nekom klubu dok bi u drugoj godini dobijao otkaz
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

bosnas_
Postovi: 4038
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bosnas_ » 09 dec 2008, 11:54

Salihovic je po meni najbolji igrac Hofenhajma,covjek ima tehniku,sut,dribling,brzinu...i ne mogu da vjeurjem da on ulazi s klupe! Treba covjek ponistiti ugovor i otici u mnogo jaci klub,tipa Bayar,Borisuja itd...

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Bosnier » 09 dec 2008, 13:29

**** onom treneru sve po spisku, covjek najbolji asistent lige sjedi na klupi cccc
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 09 dec 2008, 14:11

secer je napisao/la:Bez Seje Hoff. se moze boriti za sredinu tabele. a sa Sejom za prvaka.
Ako je ono taktika a mislim da je posto su tekmu gledali svi "veliki" medju njima i selektor(ne Ciro nego Löw :) )
onda je ok.
Ali ´bem mu m. svapsku sto ga ne stavi na pocetku drugog poluvremena a ne u 72-oj minuti :evil:
Svako je mogao vidjeti razliku u igri kada je Sejo usao.
Vedi a i ostalim napadacima svaka cast ali bez Seje u drugoj polusezoni nece dati ni pola od ove cifre golova.
Da je Sejo u Wolfsburgu Grafite bi bio prvi strijelac lige, da je u Bayernu to bi bio Toni.
Rangnick jedi g. :evil: cigane jedan.
Najbolje mu je rekao Hoeness da je on dobar trener prvu godinu u nekom klubu dok bi u drugoj godini dobijao otkaz
Ulli Hoenes moze samo pojest svoje rijeci, ljubomoran je na Ragnicka jos od vremena kad je Stuttgart trenirao... zna se i zasto..
Sto se Salihovica tice, bolje i njemu da se malo smiri,saceka, dobice 100% priliku, a ne da ode u veci klub pa da place i sjedi na klupi, i kuka sto nije ostao u Hoffenheimu...Ragnick nije budala,uostalom skok iz 3. u bundesligu na čelo, je dovoljan uspjeh da se sad penzioniše i zivi u toj slavi...
salihovic dobija priliku 100%
Il regno del Diavolo!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bistrikboy » 09 dec 2008, 15:28

Diavolo je napisao/la:
secer je napisao/la:Bez Seje Hoff. se moze boriti za sredinu tabele. a sa Sejom za prvaka.
Ako je ono taktika a mislim da je posto su tekmu gledali svi "veliki" medju njima i selektor(ne Ciro nego Löw :) )
onda je ok.
Ali ´bem mu m. svapsku sto ga ne stavi na pocetku drugog poluvremena a ne u 72-oj minuti :evil:
Svako je mogao vidjeti razliku u igri kada je Sejo usao.
Vedi a i ostalim napadacima svaka cast ali bez Seje u drugoj polusezoni nece dati ni pola od ove cifre golova.
Da je Sejo u Wolfsburgu Grafite bi bio prvi strijelac lige, da je u Bayernu to bi bio Toni.
Rangnick jedi g. :evil: cigane jedan.
Najbolje mu je rekao Hoeness da je on dobar trener prvu godinu u nekom klubu dok bi u drugoj godini dobijao otkaz
Ulli Hoenes moze samo pojest svoje rijeci, ljubomoran je na Ragnicka jos od vremena kad je Stuttgart trenirao... zna se i zasto..
bas me zanima zasto,sto je stuttgart te godine bio 3a bayern 1 jel zbog toga :!: :?:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 09 dec 2008, 16:29

bistrikboy je napisao/la:
Diavolo je napisao/la:
secer je napisao/la:Bez Seje Hoff. se moze boriti za sredinu tabele. a sa Sejom za prvaka.
Ako je ono taktika a mislim da je posto su tekmu gledali svi "veliki" medju njima i selektor(ne Ciro nego Löw :) )
onda je ok.
Ali ´bem mu m. svapsku sto ga ne stavi na pocetku drugog poluvremena a ne u 72-oj minuti :evil:
Svako je mogao vidjeti razliku u igri kada je Sejo usao.
Vedi a i ostalim napadacima svaka cast ali bez Seje u drugoj polusezoni nece dati ni pola od ove cifre golova.
Da je Sejo u Wolfsburgu Grafite bi bio prvi strijelac lige, da je u Bayernu to bi bio Toni.
Rangnick jedi g. :evil: cigane jedan.
Najbolje mu je rekao Hoeness da je on dobar trener prvu godinu u nekom klubu dok bi u drugoj godini dobijao otkaz
Ulli Hoenes moze samo pojest svoje rijeci, ljubomoran je na Ragnicka jos od vremena kad je Stuttgart trenirao... zna se i zasto..
bas me zanima zasto,sto je stuttgart te godine bio 3a bayern 1 jel zbog toga :!: :?:
jer Ulli Hoenes nema pozitivan skor sa Ragnickom, i jer je te sezone Stuttgart dva puta nadigrao Bayern... + sad sa Hoffenheimom, Ragnick je prvi...
Il regno del Diavolo!

Avatar
robijas_tesanj
Postovi: 79
Pridružen/a: 08 dec 2008, 21:10
Lokacija: gdje je guzhva, i ja sam tu
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la robijas_tesanj » 09 dec 2008, 16:47

a zasto raspravljate o majstoru kakv je salihovic,ljudi pa mogao je otic u koji god je htio klub, a nije , sam je kriv,iako je on po meni nas najbolji igrac u ovom trenutku

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bistrikboy » 09 dec 2008, 17:16

kao prvo Henes nije trener bayerna, akao drugo sve sto je rejao o hoffenheimu i bayernu je tacno 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

saiko1
Postovi: 116
Pridružen/a: 08 dec 2008, 12:00
Lokacija: SLO KOPER
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la saiko1 » 09 dec 2008, 18:19

sejo je igracina to ce skontati i onaj gl. trener
ISTINA JE TU NEGDJE OKO NAS

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Lovac » 09 dec 2008, 18:27

Jedna stvar vezana za Seju i to sto nije poceo protiv Bayerna, on igra vise napadacki fudbal znaci blizi je protivnickom golu, a Ragnick nije mogao riskirati s tim, jer Bayern je Bayern i nije mogao riskirati toliko da protiv njih igra napadacki fudbal, tako da je Sejo ostao na klupi a Weis dobio priliku..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

saiko1
Postovi: 116
Pridružen/a: 08 dec 2008, 12:00
Lokacija: SLO KOPER
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la saiko1 » 09 dec 2008, 18:34

Lovac je napisao/la:Jedna stvar vezana za Seju i to sto nije poceo protiv Bayerna, on igra vise napadacki fudbal znaci blizi je protivnickom golu, a Ragnick nije mogao riskirati s tim, jer Bayern je Bayern i nije mogao riskirati toliko da protiv njih igra napadacki fudbal, tako da je Sejo ostao na klupi a Weis dobio priliku..
slazem se sa tobom ali ovo nije prvi put da ga je ostavijo na klupi.
ISTINA JE TU NEGDJE OKO NAS

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Lovac » 09 dec 2008, 18:36

saiko1 je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Jedna stvar vezana za Seju i to sto nije poceo protiv Bayerna, on igra vise napadacki fudbal znaci blizi je protivnickom golu, a Ragnick nije mogao riskirati s tim, jer Bayern je Bayern i nije mogao riskirati toliko da protiv njih igra napadacki fudbal, tako da je Sejo ostao na klupi a Weis dobio priliku..
slazem se sa tobom ali ovo nije prvi put da ga ji ostavijo na klupi.
Pa ruku na srce sejo je strasan igrac ali i onaj Ba i Obasi su isto strasni igraci i sigurno kad jedan od njih dvojice ne bi igrao da bi Sejo bio u prvom planu, a ovaj Weis je nedavno dobio poziv za repku njemacku, a oni normalno guraju "svoje" ali opet Weis isto nije los igrac..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”