Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Hamza Pbgs
Postovi: 1
Pridružen/a: 31 okt 2009, 22:19
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Hamza Pbgs » 31 okt 2009, 22:21

zna li ko imal kakav klub za futsal i gdje ? fkt me zanima..

yenki
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 nov 2008, 16:41
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la yenki » 04 nov 2009, 17:01

PRVA MALONOGOMETNA LIGA BIH - I KOLO

MNK MOSTAR SG HP INVESTING MNK BOSNAKOMPRED Tuzla

DVORANA USRC MITHAD HUJDUR (SJEVERNI) NEDELJA, 08.11.2009.g. 15.30 sati

yenki
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 nov 2008, 16:41
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la yenki » 08 nov 2009, 22:33

Remi izboren u odličnoj utakmici
Nedjelja, 08 Novembar 2009
Remijem na svom terenu protiv tuzlanske ekipe Bosna Kompred, danas je startala nova sezona najjače malonogometne lige u FBiH. Nakon prvih 20 minuta koji nisu donijeli previše uzbuđenja, a gosti golom kapitena Širovića na odmor otišli sa 0:1, nastavak je ponudio odličan i uzbudljiv fudbal.

Mostarski „crveni“ u nastavak su ušli mnogo odlučnije i agresivnije. Elvin Boškaljlo je tri puta zatresao mrežu gostiju, ali na kraju to je dovoljno bilo za remi. Po prikazanom možda je to i najrealniji rezultat, jer su se obje ekipe smjenjivale u vodstvu, a sa druge strane promašile i nekoliko izglednih šansi za pobjedu.

Mostar Stari Grad HP Investing – Bosna Kompred
5 (0) - 5 (1)

Mostar. Dvorana u Sjevernom logoru. Gledalaca 100. Sudije: Tomo Krešo i Stipe Velić (Livno). Delegat : Goran Skoko (Ljubuški).
Strijelci : 0:1 Šaćirović (18), 1:1 Krupić (26), 2:1 Boškajlo (28), 2:2 Bajrić (30), 3:2 Boškajlo (31), 3:3 Šaćirović (33), 3:4 Bajrić (37), 4:4 Boškajlo (38), 4:5 Bajrić (39), 5:5 Boškajlo (40).

Mostar SG HP Investing: Detki, Ljeljak, Memić, Baležić, Kljako, Berić, Smajić, Trebović, Cerovina, Krupić, Boškajlo, Ljubomirović Trener: Dževad Habibija
Bosna Kompred : Ovčina, Šaćirović, Sarajlić, D.Bajrić, Ferhatović, Musić, A.Bajrić, Muratović, Begović, Aščić Trener: Mithat Ferhatović

Posjetioci RođeniTV, koji su se pretplatili na naše video sadržaje od sutra će moći pogledati snimak utakmice 1. kola Prve lige FBiH između Mostar SG HP Investing i Bosna Kompred iz Tuzle.


sa http://www.rodjenitv.com

yenki
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 nov 2008, 16:41
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la yenki » 14 nov 2009, 23:59

Prva pobjeda Mostaraca
Subota, 14 Novembar 2009
Fudbaleri Mostar SG večeras su na svom terenu došli do prve pobjede u ovoj sezoni Prve lige FBiH. Za protivnika su imali nekadašnjeg prvaka države, ekipu Kaskade iz Gračanice. Za razliku od prvog meča, ovaj put bilo je više gledalaca, oko 200, što pokazuje da je primjetan porast interesa za mali nogomet u našem gradu.
Slično kao u prvom meču i ovaj put se na odmor otišlo sa minusom. Za razliku od prošle nedelje i susreta sa Bosna Kompredom, ovaj put bilo je dva gola minusa.
U nastavku, puleni Dževada Habibije ubacili su u "petu" brzinu, zaigrali odgovornije u fazi odbrane i na kraju iskoristili i prednost u fizičkoj spremi. Na kraju je na semaforu stajalo 4:3 za domaće.

Mostar SG - Kaskada
4 (0) - 3 (2)
Mostar. Dvorana u Sjevernom logoru. Gledalaca 200. Sudije : Oliver Kožul i Dražen Mustapić. Delegat : Zoran Biletić.
Strijelci : 0:1 Oručević, 0:2 Mujčić, 1:2 Krupić, 2:2 Boškajlo, 3:2 Krupić, 4:2 Boškajlo, 4:3 Oručević.
Mostar SG: Detki, Memić, Baležić, Kljako, Berić, Smajić, Boškajlo, Trebović, Krupić, Ljubomirović, Cerovina Trener: Dževad Habibija

Kaskada: Hadžić, Bešić, Nurić, Mujčić, Oručević, Ramić, Hrvić, Omerović Trener: Mujo Bešić

RoTV

yenki
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 nov 2008, 16:41
Kontakt:

Gosti napustili teren

Post Postao/la yenki » 29 nov 2009, 17:03

U Mostaru se desio prekid.
Prvi put od postojanja MNK Mostar SG nije se odigrao svih 40 minuta.
Utakmica, u kojoj 30 minuta nije bilo gruba prekršaja, u kojoj je više prekršaja svirano za goste, dobila je svoj neslavan epilog.
Domačin je kontrolisao cijelo vrijeme utakmicu, vodio 2:0.
U 31. minuti nakon jednog grubog starta jednog igrača Drine, isti dobija žuti karton. Klupa Drine reaguje misleći vjerovatno da je u pitanju crveni, dolazi do verbalnog obračanja jednom od redara predsednika Drine Drljević Mirse i divljačkog napada kapitena gostiju Ćehaje koji se zaleće preko aut linije djeleći pravdu na svoj način.
Brzom intervencijom redarske službe i policije spriječen je veći incident.
Gosti se povlače u svlačionicu i ne pristaju na poziv delegata da nastave igrati posljednjih devet minuta, tako sa sudijama nije preostalo ništa drugo nego da odsviraju kraj utakmice.
Da li su gosti procijenili da su im mali izgledi da rezultatski nešto učine u nastavku utakmice bez vjerovatno isključenog Ćehaje ili je u pitanju nešto drugo ostaje da se vidi.
Organi NSFBiH sigurno moraju zauzeti čvrst stav, kazniti vinovnike i začetnike incidenta, kao i one koji su povukli gostujuću ekipu sa terena.

Amer Drljevic
Postovi: 8
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:04
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Amer Drljevic » 29 nov 2009, 17:25

Ko hoce da prati 1. ligu BiH u malom fudbalu moze na http://www.mnkdrina.skyblog.com

Amer Drljevic
Postovi: 8
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:04
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Amer Drljevic » 29 nov 2009, 17:27

Normalno da je prvi put prekinuta kad ste prebili igrace imaju ljekarski pregledi a i kaseta vidjecemo sta ce savez odluciti.**** li vam sve lazovsko ko je na koga nasrnuo redar je nasrnuo na Predsjednika Drine i kakav grub start a Hadra predsjednik Mostar SG je prvo udario našeg a onda je Ćehaja udario njega a kasnije.......Ovo je sve dobro organizovao Adis Hadrovic koji je napisao ovo dole naravno svu krivicu na Drinu.Više o ovome na http://www.mnkdrina.skyblog.com

Amer Drljevic
Postovi: 8
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:04
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Amer Drljevic » 29 nov 2009, 18:33

zna li neko kako se pravi web stranica

Zavidovićanin
Postovi: 214
Pridružen/a: 13 nov 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Zavidovićanin » 29 nov 2009, 18:35

ti bi trebao malo dobit ban, radis 3 posta zaredom i OFF TOPIC!

Amer Drljevic
Postovi: 8
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:04
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Amer Drljevic » 29 nov 2009, 18:37

to i hocu haj banuj me posto mi ne valja korisnicko ime a nezz kako da promijenim

yenki
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 nov 2008, 16:41
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la yenki » 29 nov 2009, 22:44

Obmanjivanje javnosti o incidentu u Mostaru Obmanjivanje javnosti o incidentu u Mostaru
Nedjelja, 29 Novembar 2009
Pojedine stvari zaista mogu ući u rubriku „vjerovali ili ne“ !!! E upravo takve stvari ovog nedeljnog popodneva možemo pročitati na portalima Sportsport.ba i --- SPAM --- o dešavanjima na utakmici 4. kola Prve lige FBiH. Kako se može pročitati na ovim „visokoobavještenim“ portalima igrači Drine su „zvjerski pretučeni“ u Mostaru, a ne bi nas iznenadilo da do sutra pročitamo da su helikopterom SFOR-a izvedeni iz Mostara.

E pa poštovana gospodo iz ovih medija, želimo Vas obavjestiti da snimku tog meča, koji uključuje „događanja“ na parketu ima upravo RodjeniTV (ukoliko želite istu možemo da Vam besplatno ustupimo). Za naše potrebe od prvog kola snimamo ove utakmice, a registrovani pretplatnici RodjeniTV mogu ga redovno gledati.

Ono što je navedeno u ovim „izvještajima“ nema apsolutno nikakve veze sa realnošću. Ponovo ćemo napisati isto ono što smo samo mi i jedini objavili sinoć poslije utakmice, kada je susret i prekinut.

Utakmica je prekinuta u 10. minuti nastavka, nakon što se dogodio incident. Gostujući igrač je tom prilikom dobio i crveni karton. Iako su službena lica ustanovila da se utakmica može nastaviti, a što je zaista i bilo realno, gosti se nisu pojavili na parketu. Na kraju, velika šteta ostala je ljubiteljima fudbala, jer umjesto da gledaju nastavak utakmice, otišli su ranije kući.
Domaćinu ostaje primjedba da mnogo bolje sljedeći put organizuje utakmicu, jer je činjenica da je bilo dosta više ljudi koji možda i nebi trebali biti u nekim službenim dijelovima, a s druge strane gostima da svoju, vjerovatno ličnu životnu isfrustriranost „liječe“ na nekom drugom mjestu. Nikome nije interesantno na fudbalskoj utakmici gledati tzv. boksere, koje i najmanja sudijska odluka može isprovocirati. Šta bi na sve to rekli Irci i ona sudijska lakrdija prije nekoliko dana ???

Nakon svega postavlja se pitanje šta bi bilo izvještavano da nije bilo nijednog medija u dvorani i u kojoj mjeri bi bila obmanjena javnost. Ovim zaista nismo željeli braniti nekog, jer niti je incident bio tolikog obima, a utakmica je mogla biti nastavljena bez problema. Nekome je očito u interesu da pravi senzacije, misleći vjerovatno da nema nikoga da prati ove utakmice. Bogami ste se preračunali !!!

RoTV

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pastuh » 29 nov 2009, 22:50

Može li mi iko reći da li se Neretva takmiči u nekom takmičenju ili je to samo klub eto tako radi reda. Usput, da li iko zna neke igrače iz Neretve i općenito koliko malonogmetnih klubova ima Mostaru. Znam ja neke, ali nisam siguran za sve. Ako neko više zna neka napiše, unaprijed hvala.
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

yenki
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 nov 2008, 16:41
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la yenki » 29 nov 2009, 23:37

Neretva se takmiči u Drugoj ligi FBiH-jug zajedno sa Bubamarom iz Cazina, Ljubuškim, Bregavom iz Stoca, Mostarskim kišama i Comunicarom iz Mostara.

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pastuh » 30 nov 2009, 00:21

Hvala ti brate. Možeš li mi reći i ko se takmiči u toj našoj 1 ligi, te ko je u toj 2 ligi favorit da uđe. Da li postoji neka određena stranica koja prati sve to, te da pišu igrači i te stvari. Poznate su mi neke ekipo po turnirima koje se igraju u Mostaru, ali nisam siguran da li ama baš svi ti isti igraju u tim ligama. Znam da dosađujem, ali volim mali fudbal .
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

Amer Drljevic
Postovi: 8
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:04
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Amer Drljevic » 30 nov 2009, 20:06

Kako te nije stid sta vise lazes daj da pogledamo taj snimak koliko je navijaca uletilo u teren i da se nastavi utakmica a povrijedeno pet igraca.I nas nijedan igrac nije dobio crveni karton jedino je vas redar trebao dobiti crveni karton joj Hadrovicu kad dodjes u Gorazde nisi svjestan sta te ceka.A trazio si prije utakmice tri za tri eto kakav si ti predsjednik neces smjeti doci s ekipom u gorazde.

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pastuh » 03 dec 2009, 17:44

Neretva je jučer savladala u Mostaru ekipu Ljubuški sa 2:1. Tabelu ne znam.
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

yenki
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 nov 2008, 16:41
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la yenki » 05 dec 2009, 00:45

Bosnia and H.
BIH 2. Liga Malog Nogometa FBIH - Jug 09-10
2009/2010


Last Matches Results
3rd 28/11/2009 Comunicare Mostar - Bregava Stolac
10 - 1

3rd 28/11/2009 Mostarske Kise Mostar - Buba Mara Cazin
6 - 6

3rd 28/11/2009 Neretva Mostar - Ljubuski
2 - 1



Club Pts Pld W D L GF GA Dif


1 Comunicare Mostar 9 3 3 0 0 18 3 +15
2 Mostarske Kise Mostar 5 3 1 2 0 21 15 +6
3 Buba Mara Cazin 4 3 1 1 1 11 9 +2
4 Neretva Mostar 3 3 1 0 2 3 6 -3
5 Bregava Stolac 3 3 1 0 2 7 21 -14
6 Ljubuski 1 3 0 1 2 8 14 -6

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pastuh » 06 dec 2009, 20:25

Danas je Bregava igrala sa Neretvom rezultat još ne znam. Jao kada sam čuo ko sve igra u ovog communicare. Hmm, da li ti znaš koliko ih ulazi u 1 ligu, da li samo prvi, ili prva dva. Mislim da je Comunnicare apsulotni najjači. Mostarske kiše su loše kakve su bili, a Bregava i Neretva će se takmičiti za to 2 mjesto. Bubamaru ne uzimam toliko za ozbiljno. Neretva je kiksala jednom kod kuće 1:2.
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

yenki
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 nov 2008, 16:41
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la yenki » 06 dec 2009, 21:23

Mostarske kiše - Comunicare 7:6
Bubamara - Ljubuški gosti nisu došli
Neretva - Bregava 5:2

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pastuh » 06 dec 2009, 21:37

Da li znaš ko je dao golove u tim utakmica, ima li neka stranica na kojo mogu to pratiti. PReko pp sam od tebe dobio dosta infomacija, ali da li znaš igrače pojedinih ekipa ovdje. Mislim , znam ja Comunnicare, Neretvu, Bregavu, ali Mostarske kiše ne znam niti Ljubuški( oni mme i ne zanimaju toliko. ). Smiješno mi da kiše dobiju Comunnicare, zar se oni nisu prije raspali. I nisi mi brate lijepi odgovorio koliko ih ulazi u 1 ligu, te kome ti najviše daješ šansi. Znam toliko pitanje, ali mislim da je mali fudbal u nas u ekspanziji, te da ide krupnim koracima naprijed.
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.