Automobili, motori...

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Vozim...

Dizel
62
58%
Benzin
25
23%
Plin
2
2%
Hibrid
1
1%
Elektro vozilo
1
1%
ništa ne vozim :(
16
15%
 
Ukupno glasova: 107


Avatar
RiNo
Postovi: 5725
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la RiNo » 19 jul 2011, 13:55

Sviđaju mi se američka i engleska auta, no i ovaj francuz zasad služi dobro.
slika
Ovdje su nam ceste takve da u centru grada moraš zaobilaziti rupetine na cesti, najisplatnije cvaju voziti.

E samo još da mi je ovog zmaja vidjeti uživo
slika
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la Devil » 19 jul 2011, 14:12

Ima Camara nekoliko po Bg vidjao sam ih ja,a u Sarajevu sam pre par dana video Escaladea sa BIH tablicama prvi put uzivo na cesti,do sada samo na sajmovima.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la Devil » 26 jul 2011, 01:35

Joj jbt zainteresova me pravo @Hodza za Led trake.Nisu one puno skupe,cak stavise ali sam u dilemi koje bi najbolje stajale na crno,ja mislim tamno plave. :?
Sta vi mislite. :?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la hodža » 26 jul 2011, 01:37

tamno plave ;)
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la Devil » 26 jul 2011, 01:37

hodža je napisao/la:tamno plave ;)
Jesi to vec proverio cenu pa ti one najjeftinije. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la hodža » 26 jul 2011, 01:41

Devil je napisao/la:
hodža je napisao/la:tamno plave ;)
Jesi to vec proverio cenu pa ti one najjeftinije. :mrgreen:

nije bolan, najskuplje :D ;)
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la legenda reala » 26 jul 2011, 01:44

Citizen-X je napisao/la:ako vidite kad ovu srebrnu ljepoticu - znajte da je to jaruga i zovite na pice 8-)

slika
joj ja htio da ti kažem deder ti postavi onu svoju mašinu ,kad evo preduhitrio si me :lol: :lol:

Nego imate li vi meni kakog Golfa keca ili dvicu od 500-1000 maraka ,saberite kupite pa mi pošaljite :P šta je to za vas ,a meni će da znači ,pošto vidim sve gazde ovdje ,vozaju ferarie :P
hodža ti si upoznat ima li šta po ovoj cjeni ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la hodža » 26 jul 2011, 01:47

ima,ima...za hiljadu možeš dobru trulju kupiti ;) :lol: :lol:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la legenda reala » 26 jul 2011, 01:52

hodža je napisao/la:ima,ima...za hiljadu možeš dobru trulju kupiti ;) :lol: :lol:
nema e jbg ,nikad ga ja ne provoza :lol: :lol: a dobro ti si malo i poskup sa tim autima jbt u tebe stojadin 1200 maraka ,a možeš ga zamjeniti za dvije ovce jbt ,kokad si slab ekonomista ,misliš ako je skupo da je i kvalitetno :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la Arnelinho » 26 jul 2011, 01:52

Devil je napisao/la:Pravo mi je cudo da u moru nepotrebnih tema,ni pre a ni sada nema ovakva.Bilo je nekih naznaka pre ali nista sve je to bio offtopic. :lol:
Dakle ovde bi mogli govoriti o tome kakve automobile,motore imate,neke koje vam se svidjaju(ne preterano o tome),te ako kome treba neka pomoc oko istih,nadam se da bi mogli doci do resenja.

Navalite,samo nemojte retardirane postove ja vozim Hummera,911,Veyrona i ostala svemirska auta... :lol:
Ovaj autić je fin, mada malo ženski, a nije ni skup:
slika
Cijena je negdje oko 12-15 000 euri.

Ovakav Renault mi se isto svidja (inače volim francuze i njemce):
slika

Takodje:
slika

Ovo je izuzetak ("španac"),Seat Leon:
slika

A ovo je za mene makinja za svačiji džep.Za kvalitet i eleganciju koju dobiješ vrijedi svaki uloženi cenat. Opel Insignia.
slika

Btw. Sve su to auta koja mogu trenutno sanjat. Treba puno ,puno rada (bar meni) za ovo. :D

Edit: Inače mi je glava u rasulu, boli me jako,pa ne zamjerite što nisam cijeli post dobro pročit'o a šta imam?
Imam Vento ,kog dijelim, 15-tak godina star. Tako da kao i da nemam.
Pokušavam seb' kupiti Clio ili polovnu Vektru/Astru kakvu ,al' recesija udarila i mene ,jbg. :D
Zadnja izmjena: Arnelinho, dana/u 26 jul 2011, 01:58, ukupno mijenjano 1 put.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la legenda reala » 26 jul 2011, 01:56

e jarane nikad ja ne sjedo u ovo ,daš 30 hiljada za auto ,pa nismo mi milioneri ko hodža da vozamo feraria
ma sad raja najviše kupuje ove Fiat Punto ,najjeftiniji za naše uslove ,a nisu ni loši ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la hodža » 26 jul 2011, 01:58

legenda reala je napisao/la:e jarane nikad ja ne sjedo u ovo ,daš 30 hiljada za auto ,pa nismo mi milioneri ko hodža da vozamo feraria
ma sad raja najviše kupuje ove Fiat Punto ,najjeftiniji za naše uslove ,a nisu ni loši ;)

pa nećemo sad pretjerivati jbg ;)
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la Devil » 26 jul 2011, 01:58

@Arnelinho,bolje dati 10000 eura za polovnu Pasat sesticu,nego za ovoga kabrioleta,bar za mene.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la Arnelinho » 26 jul 2011, 02:01

legenda reala je napisao/la:e jarane nikad ja ne sjedo u ovo ,daš 30 hiljada za auto ,pa nismo mi milioneri ko hodža da vozamo feraria
ma sad raja najviše kupuje ove Fiat Punto ,najjeftiniji za naše uslove ,a nisu ni loši ;)
Lising radi čuda. :D Moj ti je savjet.
Da je men' kakve firme ,da se dokopam, vidio bi, voz'o bi @Arnelinho i Enza :mrgreen:
Već sam razapet,kod mene je k'o kod Ekrema, samo da je pos'o,fax,fax,pos'o. :lol: a i ovo što saberem potrošiću evo već za dva dana.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la Arnelinho » 26 jul 2011, 02:04

Devil je napisao/la:@Arnelinho,bolje dati 10000 eura za polovnu Pasat sesticu,nego za ovoga kabrioleta,bar za mene.
Zavisi. Men' su pasati prestandardni. Nekako svi na isti fol.

btw.Neki dan ja u Ljubljani, u trgovinskom centru, a na pakringu pored milion kola parkiran BMW X6, nigdje ogrebnan ,bosanske tablice. Da nije neko odavde? :mrgreen:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la legenda reala » 26 jul 2011, 02:05

Devil je napisao/la:@Arnelinho,bolje dati 10000 eura za polovnu Pasat sesticu,nego za ovoga kabrioleta,bar za mene.
Ma meni je to bogami puno para na današnjem vaktu ,sa platama 500- 600 maraka kupiti auto od 20 000 hiljada je bogami puno ;)

Ford Focus -dobar je aa
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la Arnelinho » 26 jul 2011, 02:09

Zavisi kako gledaš @legendo. :)
Znaš, bolje i isplativije je kupit dobar auto, kog nećeš morat stalno popravljat, al' ćeš ga imat duže vremena, nego neku lakrdiju ,pa stalno na servis vozit.Opet, ako hoćeš luksuz moraš dat i malo više, jbg.

Usput, ako koga zanimaju uvoženi auti, možda i mogu pomoći. Radim (kao student) u jednoj auto-kući, al' samo Fiati, pa tako da znate. :)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la hodža » 26 jul 2011, 02:14

Arnelinho je napisao/la:Zavisi kako gledaš @legendo. :)
Znaš, bolje i isplativije je kupit dobar auto, kog nećeš morat stalno popravljat, al' ćeš ga imat duže vremena, nego neku lakrdiju ,pa stalno na servis vozit.Opet, ako hoćeš luksuz moraš dat i malo više, jbg.

Usput, ako koga zanimaju uvoženi auti, možda i mogu pomoći. Radim (kao student) u jednoj auto-kući, al' samo Fiati, pa tako da znate. :)

eto taman za legendu, jedan fiat od mene :

slika

:mrgreen:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Automobili,motori...

Post Postao/la legenda reala » 26 jul 2011, 02:17

Ma znam ,ali bogami 20 hiljada je puno za naše uslove i za običnog čovjeka ,ma i ko kupuje bar ja što poznajem ,većinom kupuju neka polovna do 10 hiljada niko ne kupuje ova poskupa ,slabo skroz ;)
hodža ba ja u to ne bi mogo sjesti ,preturio bi je negdje na putu :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.