EURO 2012 - općenito

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,Devil,dubrava

EURO 2012 uzima :

Spanija
56
22%
Holandija
21
8%
Njemacka
82
33%
Engleska
27
11%
Portugal
6
2%
Italija
31
12%
Hrvatska
12
5%
Danska
2
1%
Francuska
7
3%
Neko drugi
7
3%
 
Ukupno glasova: 251

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la Johnyx95 » 02 dec 2011, 19:22

Samo gledajte kako Talijani okreću Špance i uzimaju prvo mjesto. Imam neki šugav osjećaj da će se Portugal progurati iza Švaba na drugo mjesto, a da će Holanđani (meni draga repka) popušiti foru. :roll:
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
TeaM87
Postovi: 3118
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la TeaM87 » 02 dec 2011, 19:26

Holandija osvaja
FKŽ !

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la Scof1eld » 02 dec 2011, 19:28

ako budu persie i vaart u ovakvoj formi, uz sneijdera i robbena, holandija moze daleko... ali opet njima su stoperi uzasni :?
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la panties » 02 dec 2011, 19:30

TeaM87 je napisao/la:Holandija osvaja
mislis njemacka, i to bez po muke.
...

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la don_burza » 02 dec 2011, 21:40

slika

HAHA gledaj portugalca objesio se ko lisicij qrac
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la geronimo » 02 dec 2011, 21:55

:D :D

Konta...pa dobili smo najtezeg moguceg protivnika u barazu, pa sta smo skrivili da budemo u grupi smrti. :mrgreen:

Olsen igrao i trenirao Köln (poznaje Svabe u dusu) a van Marvijk je takodjer vodio Dortmund.
Jako, jako dobra grupa, gdje nece biti dosadnog meca. Mada je u ovog portugalskog B(l)ente faca bas dosadna. :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la Arnelinho » 02 dec 2011, 22:30

Moji favoriti su kao i uvijek :arrow: Njemačka i Holandija, a i Česima želim puno uspjeha, iako su mi skroz oslabili, al' et' čisto radi malog Mozarta. :mrgreen:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 02 dec 2011, 22:32

moj favorit definitivno Spanija, jasno, zbog velikog broja igraca Barcelone, a svakako Hrvatima zelim sve najbolje, da sto bolje igraju i da doguraju daleko...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la nime_tm87 » 02 dec 2011, 23:24

auu kako ce da bude pakleno u grupi smrti ... :)

Avatar
Akhenaten
Postovi: 217
Pridružen/a: 18 nov 2011, 01:26
Lokacija: Texas
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la Akhenaten » 02 dec 2011, 23:39

Za razliku od mnogih ja bi volio da Portugal osvoji Euro, pa da se barem mozemo izvlaciti da smo ispali od najboljeg :mrgreen: . Koliko ih god prezirali oni su jedna od najboljih selekcija tako da...

U grupi A, mislim da ce dalje Rusija i Grcka! Grupa B je tzv. ''grupa smrti'', a sanse dajem Portugalu i Njemackoj.
Dok u grupi C mislim da nece biti iznenadjenja, Spanija i Italija. Grupa D je pravo komplikovana, ni vidovta Djemila nebi potrefila ovo, al' recimo Engleska i Svedska :)

Avatar
Colo Colo
Postovi: 582
Pridružen/a: 05 jun 2011, 09:33
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la Colo Colo » 03 dec 2011, 09:17

Ovi Grci su najveći nafakaši, uvijek najlakšu grupu dobiju.
noc je tmava, noc je horka je to spramne cas pro tebe pane Murga

Avatar
majestic24
Postovi: 17398
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la majestic24 » 03 dec 2011, 10:17

Do sada sam pratio engleze na velikim takmicenjima,al vise mi pocinje njihova igra zvana "hooo-ruk" ici na neku stvar,pa cu se sada malo vise zabaviti njemcima i holandjanima.

Sto se tice Njemaca,oni su za mene glavni favoriti. Mlada i poletna momcad i ako budu kompletni tesko da ce ih i Spanci moci zaustaviti,kod kojih se vec polako pocinje osjecati starost ,jer ova spanija nije vise kao nekada jaka kad je prije godinu i pol osvojila SP.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3109
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la Slatinash_7 » 03 dec 2011, 11:11

majestic24 je napisao/la:Do sada sam pratio engleze na velikim takmicenjima,al vise mi pocinje njihova igra zvana "hooo-ruk" ici na neku stvar,pa cu se sada malo vise zabaviti njemcima i holandjanima.

Sto se tice Njemaca,oni su za mene glavni favoriti. Mlada i poletna momcad i ako budu kompletni tesko da ce ih i Spanci moci zaustaviti,kod kojih se vec polako pocinje osjecati starost ,jer ova spanija nije vise kao nekada jaka kad je prije godinu i pol osvojila SP.
I ja sam za Engleze,al sto ti kazes igra im je ko *****,Wilshire mora igrati,jedini je kreativan u onoj reprezentaciji,Parker pokazuje da se i na njega treba ozbiljno racunati.Cleverly je isto super dobar igrac i treba ga forsirati sa Wilsherom u vezi,dodati tu jednog DMF-a i ostaviti Rooneya samog u napadu,mislim da bi to bila idealna kombinacija.Na krilo Young i Adam Johnson po meni igrac koji moze puno toga donjeti reprezentaciji.Lennona i Walcota niposto ne stavljati nisu nista dobrog donijeli.Milner isto igra dobro u Cityu treba i njemu poziv te Adamu iz Liverpoola.Zahvaliti se Gerrardu i Lampardu koji godinama po meni pogresno vuku reprezentaciju,ali nije bilo boljih,i nema ali vec su prestari mozda pomalo i preegoisticni.Sturidge-a treba dodati Rooneyu u napad kad ne ide a Carrola ostaviti kao trecu opciju.Za odbranu se ne treba brinuti,Terry,Cole i Manchesterovci,ukljucujuci Richardsa,ce to dobro pokriti.Hart na golu je najbolje rjesenje jos od dobrog Seamena
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24572
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la Goalgetter » 03 dec 2011, 13:45

I ova Grcka stvarno ima nafaku u ovim zrijebovima, u Kvalifikacijama za EURO2012 i SP2014 dobise jedne od laksih grupa, a na ovom EP2012 takodje. :roll:

Btw. Trener njemaca Löw kad nije pojeo onu olovku od nervoze :lol: .

[youtube][/youtube]

Nije mu prvi put :mrgreen:

Avatar
Future
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 nov 2011, 00:41
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la Future » 03 dec 2011, 15:50

U grupi A (najlakšoj grupi) mislim da dalje idu Rusija,te Poljska zbog domaćeg terena.Teško ovakva Grčka može napraviti nešto više,a još teže Češka.Najteža i tzv. grupa smrti je grupa B,gdje očekujem prolaz Njemačke i Holandije,a i moje simpatije će biti usmjerene više prema ovim ekipama negoli prema Portugalcima.Danska iako je dobila Portugal u kvalifikacijama mislim da ovdje nema šta tražiti,jednostavno ove 3 reprezentacije su daleko bolje od njih.Eh sada,meni,a vjerovatno i većini vas najzanimljivija grupa će biti grupa C zbog toga što tu igraju naši susjedi.Također jedna jako teška grupa sa evropskim i svjetskim prvacima,te uvijek nezgodnim Italijanima i Hrvatima.Iako se nadam prolasku Hrvatske i moje sipmatije će biti na njihovoj strani,teško da mogu napraviti nešto više u ovoj grupi,nažalost.Irska bez ikakvih šansi,jer nemaju oni kvalitet za nešto više,a znamo i kako su došli do EP-a,tako da je nerealno za očekivati da naprave bilo šta.
A u grupi D vjerujem da dalje idu odlična Engleska i domaćin Ukrajina.Švedska iako je skrojila finu ekipu ne vjerujem da može dalje od grupne faze.Francuzi također teško da idu dalje sa obzirom na igru prikazanu u kvalifikacijama.Neće se valjda Platini izlagati takvom riziku da štima utakmice i na EP-u.Dok je Ukrajina domaćin,a imaju i dobru ekipu i nadam se njihovom prolasku.

Šteta za komšije što ne dobiše lakšu grupu,da su kako uletitli u grupu A.
http://fkbuducnostbanovici.****/

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao,samo sam morao skočiti dole,nastaviću tačno tamo gdje sam stao,izroniće stari za one što ga vole.

karameldar
Postovi: 1157
Pridružen/a: 10 avg 2011, 00:52
Lokacija: Zepce
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la karameldar » 03 dec 2011, 18:02

Zna li ko gdje mogu kupiti Tango 12?
YNWA!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la amerosm » 03 dec 2011, 18:05

Najaci naslov su danas imale jedne Danske novine koji je glasio:

"Cestitamo navijacima Danske, osvojili ste putovanje u Ukrajinu gdje besplatno mozete gledati rastavljanje Danske na proste faktore".
"My Favorite Ring is Always the Next One"

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la dinoze » 05 dec 2011, 12:05

Citam jucer interviju sa J. Löwom o EP i moram reci da frajer ima **** samopuozdanje i muda.
Sto me je jos vise iznenadilo je nivo na kojem on i njegov tim radi.

Izmedzu ostalog kaze on ovako:
Grupa je takva kakva je, mogla je biti bolja ali i losija, no to nema nikave veze, nas cilj je od pocetka bio trofej. Tako da moramo svakog protivnika shvatiti ozbiljno i pobijediti ga prije ili kasnije u turniru.
Pitaju ga sta misli ko su mu najveci suparnici na putu prema tituli on kaze:
Za vrijeme kvalifikacija smo uspijeli podmalditi reprezentaciju, sto npr jedna Spanija nije uspjela i njihove glavne zvijezde su vec dostigle zenit, naravno da igraju jos dobar fudbal , to nije ona Spanija vise na koju smo navikli, ali svakako da imamo respekt prema njima. Ima tu jos 2-3 tima koji ce uci sa nama u borbu za titulu, ali o imenima ne bi sada :D
Imam u kadru 40 igraca, koji su sada svi u top formi. Nikome nije zagarntovano mjestu u karavanu koji ce putovati u Poljsku i Ukrajinu. Svi ce se morati dokazati u sljedecim mjesecima igrom i onda na pripremama u Austriji, tamo cu i odabrati 26 putnika.
Starijim igracima je ovo posljednja sansa za titulu i svjestan sam da ce dati sve od sebe da idu na takmicenje, drago mi je da ce konkurencija za tim biti zestoka, jer tada mogu dobiti najvise od igraca.
Sto se tice grupe, mislim da tu nece biti neki velikih iznenadzenja, moj tim je pratio sve igre potencijalnih protivnika vec 6 mjeseci unazad u kvalifikacijama. Portugal i Danska nemaju potreban kvalitet da bi nam mogli stati na put, za prvo mjesto u grupi ce odluciti nijanse izmedzu nas i Holandije. Vec se radujem direktnom sudaru sa nasim tradiocionalnim protivnikom i susjedom.
Da sa ne duzim pitali su ga i jos za smjestaj i pripreme.
Rekao je ce " karavan" za Poljsku i Ukrajinu sadrzavati sa igracima negdje oko 90 osoba. Vec mjesec dana prije igraca ce doci ekipa koja ce sve pripremiti, izmedzu ostalog idu kuhari, doktori, fizioterepauti, frizer itd.
Ta ekipa koja doze prije ce isto napaviti program za opustanje igraca: izleti, voznja biciklom, jahanje konja i par turistickih posjeta. Tradicionalno ce posjetiti skole gdje ce djeci uruciti poklone Njemackog fudbalskog saveza.
I sada jos za mene vrh:
Studenti Njemackog fakulteta za sport koji saradzuju sa Njemackim fudbalskim savezom su vec poceli proucavati sve moguce protivnike, imaju za to 5 mjeseci kada ce vecinu informacija prenjeti u kompjuterski program koji ce neke stvari izracunati. ( tj. kretanje protivnickih igraca, kretanje lopte naprijed-nazad itd) Na razvoju ovog programa je izmedzu ostalog radio i Jürgen Klopp, program se pokazao kao vrlo dobro pomagalo.

Eto to je odprilike to. Kada vidim kako ljudi rade i koliko ulazu onda ja od nase repke nemam sta ni ocekivati. Na neki nacin dobro je da nismo prosli na EP, zamislite saceka nas Holadija ili Njemacka i sloze nam po 10 komada. Samo bi se dzabe sramotili pred citavim svijetom, ovako nisu svi vidjeli nasu sramotu.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la Monolog » 05 dec 2011, 17:59

slika

Svlačionica Engleske reprezentacije na predstojećem Euru. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
diego_TM
Postovi: 764
Pridružen/a: 07 feb 2009, 19:23
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post Postao/la diego_TM » 06 jan 2012, 15:07

Monolog je napisao/la:slika

Svlačionica Engleske reprezentacije na predstojećem Euru. :lol:
Obecano im je da ce biti u potpunosti renovirana do tada.

Ja navijam kao i uvijek za engleze. Definitivno su mi najdraza reprezentacija na svijetu ne zbog igre kojuu igraju (nazalost) vec zbog toliko legendi na jednom mjestu. Ako cemo realno najatraktivnije igraju Nijemci i Holandjani i ako vec nemoze Engleska volio bi ove dvije reprezentacije gledati u finalu iako ni jedne ni druge ne gotivim previse
1. Željo
2. Liverpool
3. Napoli, Borussia Dortmund, Real Madrid

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.