FK Slavija

Avatar
stele
Postovi: 75
Pridružen/a: 05 apr 2009, 21:34
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la stele » 09 maj 2009, 12:22

Slavija-Leotar subota 17:00h.....svim navijacima SLavija da kazem da je okupljanje u 16:00 na starom mjestu
Ustani i bori se,neka pjesma ori se,za svoj klub i grad,uvjek bicu tu SLAVIJU do smrti voljecu

Avatar
stele
Postovi: 75
Pridružen/a: 05 apr 2009, 21:34
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la stele » 09 maj 2009, 20:02

Pobjeda Slavije....namjestena utakmica.....kasnije slika sta treba svaki klub a mi smo prvi poceli da urade u ovoj ligi sa ovom upravom
Ustani i bori se,neka pjesma ori se,za svoj klub i grad,uvjek bicu tu SLAVIJU do smrti voljecu

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la insider » 09 maj 2009, 23:36

stele je napisao/la:Pobjeda Slavije....namjestena utakmica.....kasnije slika sta treba svaki klub a mi smo prvi poceli da urade u ovoj ligi sa ovom upravom
Baš me to zanima, postavi prijatelju sliku da vidimo tu "praksu", tako svi trebamo!
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
stele
Postovi: 75
Pridružen/a: 05 apr 2009, 21:34
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la stele » 10 maj 2009, 12:30

slika

Ovako izgleda sjever nakon poluvremena prodane i jadne utakmice.......prvo poluvrijeme dobro navijanje.....dobra zagrijava pred Tuzlu i Slobodu
Ustani i bori se,neka pjesma ori se,za svoj klub i grad,uvjek bicu tu SLAVIJU do smrti voljecu

tax
Postovi: 1524
Pridružen/a: 12 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la tax » 10 maj 2009, 13:35

stele je napisao/la:slika

Ovako izgleda sjever nakon poluvremena prodane i jadne utakmice.......prvo poluvrijeme dobro navijanje.....dobra zagrijava pred Tuzlu i Slobodu
ponovo sve vidimo,samo da imamo sliku :D
Moja domovina Republika Bosna i Hercegovina
marsej mali tim
uprava me mrzi ali sam jaci i od njih

Avatar
stele
Postovi: 75
Pridružen/a: 05 apr 2009, 21:34
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la stele » 10 maj 2009, 13:57

meni pokazuje da je ima tu bgm
Ustani i bori se,neka pjesma ori se,za svoj klub i grad,uvjek bicu tu SLAVIJU do smrti voljecu

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Stone Island » 10 maj 2009, 14:07

stele je napisao/la:meni pokazuje da je ima tu bgm
Nema je...

Avatar
stele
Postovi: 75
Pridružen/a: 05 apr 2009, 21:34
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la stele » 10 maj 2009, 14:09

[email protected] neka me neko doda ja cu njemu poslati sliku pa nek je on postavi....meni stalno pokazuje da je ima i vidi se normala .... ne kontam sta je....aj ti stone island dodaj
Ustani i bori se,neka pjesma ori se,za svoj klub i grad,uvjek bicu tu SLAVIJU do smrti voljecu

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Stone Island » 10 maj 2009, 14:15

stele je napisao/la:[email protected] neka me neko doda ja cu njemu poslati sliku pa nek je on postavi....meni stalno pokazuje da je ima i vidi se normala .... ne kontam sta je....aj ti stone island dodaj
Nešto mi neće msn...

Idi na stranicu http://www.imageshack.us ideš na BROWSE nađeš sliku koju hoćeš da uploadiraš i onda START UPLOAD !

Poslije uploada pojavi ti se nekoliko linkova i ti izabareše jedan(Forum Hotlink) i kopiraš i ovamo ga postaviš !

Avatar
stele
Postovi: 75
Pridružen/a: 05 apr 2009, 21:34
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la stele » 10 maj 2009, 14:24

slika
Ustani i bori se,neka pjesma ori se,za svoj klub i grad,uvjek bicu tu SLAVIJU do smrti voljecu

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la bistrikboy » 10 maj 2009, 14:50

:lol: :lol: :lol:
Postavljate standarde,ti isto kao da od jucer znas za ostale klubove...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Kevin » 10 maj 2009, 16:16

nista novo...i ostali to rade..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Sova » 10 maj 2009, 17:28

stele je napisao/la:slika
Тај $ је & " у сунцу, на ' ? $ је ? $ " су $ у & & $ :)
tax je napisao/la:
stele je napisao/la:SLAVIJA dobila UEFI-nu licencu da moze igrati utakmice KUP UEFA-e.....ali ce svoje utakmice morati igrati na Olimpijskom stadionu-ASIM FERHATOVIC HASE
a sto ne mogu igrat dole .i stele ta tebe pitanje da li bi ti navijo za slaviju kad bi igra la 2-3 muslimana
na ovom forumu igrače i igračice ne djelimo po vjeri nego po kvaliteti. isto je i sa forumašima. Зато & те " % ја ? о ', " ' на ? :D
I ko se nad'o ale...

Avatar
stele
Postovi: 75
Pridružen/a: 05 apr 2009, 21:34
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la stele » 11 maj 2009, 01:03

Kevin je napisao/la:nista novo...i ostali to rade..
svi posaljite slike posle vase tekme da vidimo kako "vi" to radite...pogotovo Siroki Brijeg i Zrinjski gdje su najveci lopovi u klasi sa SLavijom
Ustani i bori se,neka pjesma ori se,za svoj klub i grad,uvjek bicu tu SLAVIJU do smrti voljecu

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Eagles » 11 maj 2009, 01:17

stele je napisao/la:
Kevin je napisao/la:nista novo...i ostali to rade..
svi posaljite slike posle vase tekme da vidimo kako "vi" to radite...pogotovo Siroki Brijeg i Zrinjski gdje su najveci lopovi u klasi sa SLavijom

Prijašnja uprava Zrinjskog je napravila jednom grešku,i navijači su napravili svoje,stoga ne vjerujem da da bi se usudili opet.
Osim toga nek neko kaže u kada je Zrinjski nekoga pokrao.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la insider » 11 maj 2009, 01:20

Mi to ne radimo prijatelju moj, bar ne još uvijek, a zadnje kolo protiv Orašja će već biti druga slika. O ovome se pričalo cijelo vrijeme tekme protiv Zrinjskog, ljudi se kunu svime i svačim da će zaboravit ovaj Zvijezdin stadion ukoliko puste Orašju, neće biti dobro ako Uprava pusti, mada trener Ninković čvrsto stoji iza svojih riječi da Orašje ne puštamo i da igramo svoju igru.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
miky_hz
Postovi: 23213
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la miky_hz » 11 maj 2009, 01:39

Knele je napisao/la:Mi to ne radimo prijatelju moj, bar ne još uvijek, a zadnje kolo protiv Orašja će već biti druga slika. O ovome se pričalo cijelo vrijeme tekme protiv Zrinjskog, ljudi se kunu svime i svačim da će zaboravit ovaj Zvijezdin stadion ukoliko puste Orašju, neće biti dobro ako Uprava pusti, mada trener Ninković čvrsto stoji iza svojih riječi da Orašje ne puštamo i da igramo svoju igru.
Sta ako se desi lupam da vas Orasje nadigra na terenu i uzme bod il tri,a fkt da ne bude namjesteno nego ljudi dosli nadigrali vas i to je to..i hajd ti raji nakon svega dokazi da klub nije prodo...nezgodna situacija **** smo mi narod :)

Sry na OFF ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la insider » 11 maj 2009, 09:01

miky_hz je napisao/la:
Knele je napisao/la:Mi to ne radimo prijatelju moj, bar ne još uvijek, a zadnje kolo protiv Orašja će već biti druga slika. O ovome se pričalo cijelo vrijeme tekme protiv Zrinjskog, ljudi se kunu svime i svačim da će zaboravit ovaj Zvijezdin stadion ukoliko puste Orašju, neće biti dobro ako Uprava pusti, mada trener Ninković čvrsto stoji iza svojih riječi da Orašje ne puštamo i da igramo svoju igru.
Sta ako se desi lupam da vas Orasje nadigra na terenu i uzme bod il tri,a fkt da ne bude namjesteno nego ljudi dosli nadigrali vas i to je to..i hajd ti raji nakon svega dokazi da klub nije prodo...nezgodna situacija **** smo mi narod :)

Sry na OFF ;)
I ja o istom razmišljam, ali ajde neka jedno Orašje nadigra Zvijezdu u gostima, micky ne znam kako je stanje kod Vas, ali možda si primijetio kako se u Gradačcu igra FUDBAL, može svako da pobijedi, Čelik, Slavija i par ekipa su se ovdje nadigravali i zasluženo odnijeli bod(ove). Također prije toga Široki, Travnik itd...Ne osporavam kvalitet Orašja, možda su to u stanju napravit, ali ne vjerujem, doduše, jedan bod Orašju ne znači ništa, Velež bi opet ostao.

Nadam se da ćemo ih pobijedit i Veležu omogućit opstanak, inače...
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Sova » 11 maj 2009, 09:02

Knele je napisao/la:Mi to ne radimo prijatelju moj, bar ne još uvijek, a zadnje kolo protiv Orašja će već biti druga slika. O ovome se pričalo cijelo vrijeme tekme protiv Zrinjskog, ljudi se kunu svime i svačim da će zaboravit ovaj Zvijezdin stadion ukoliko puste Orašju, neće biti dobro ako Uprava pusti, mada trener Ninković čvrsto stoji iza svojih riječi da Orašje ne puštamo i da igramo svoju igru.
Svaka cast ako ste izvrsili pritisak na njih da igraju posteno. Ja sam u subotu protiv Leotara imao utisak da gledam pozorisnu predstavu - sve je vec unaprijed napisano i isplanirano, a ti samo gledas kako izvode to unaprijed napisano...
I ko se nad'o ale...

Avatar
stele
Postovi: 75
Pridružen/a: 05 apr 2009, 21:34
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la stele » 11 maj 2009, 11:00

Knele je napisao/la:Mi to ne radimo prijatelju moj, bar ne još uvijek, a zadnje kolo protiv Orašja će već biti druga slika. O ovome se pričalo cijelo vrijeme tekme protiv Zrinjskog, ljudi se kunu svime i svačim da će zaboravit ovaj Zvijezdin stadion ukoliko puste Orašju, neće biti dobro ako Uprava pusti, mada trener Ninković čvrsto stoji iza svojih riječi da Orašje ne puštamo i da igramo svoju igru.
to se i treba desiti ako puste da Iljin klub ostane.....vidili ste kako Celik fino dobi....tako i igraci Zvijezde trebaju da im nalupaju guzove i kazu MRS U NIZI RANG STOKO PRODANA :D

SAD SE MORAMO VRATITI NA TEMU !!!

Moderator edit : Ne koristi velika slova !
Ustani i bori se,neka pjesma ori se,za svoj klub i grad,uvjek bicu tu SLAVIJU do smrti voljecu

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.