BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7591
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 19 feb 2015, 07:47

Valjalo bi da ovaj reprezentativac bude Lars Bender, da spojimo bracu u jednom klubu :cool:
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Lokos19 » 19 feb 2015, 08:08

kraljttbvb je napisao/la:Valjalo bi da ovaj reprezentativac bude Lars Bender, da spojimo bracu u jednom klubu :cool:
Auuuu Lars bi bio idealan. Mada nerealno 30+ milioncica.

Dolazak Khedire podrzajem. Jer nam posle Kehla fali jedan iskusan stabilizator na sredini terena koji je namazan svim farbama.

@Borusse
Ni ja nisam za Krusea, Vollanda i ostale igrace koji su samo jaki na trci i guranju, mada bi u svakom slucaju bili jaci od Ramosa. Za Praeta mislim da grijesis. Momak je odlican, jos uz to univerzalan.
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7591
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 19 feb 2015, 15:39

Nije nerealno, treba poceti dovoditi pojacanja, a ne zakrpe. L. Bender, Khedira, onomad Ozil...

Zato i fulamo sa transferima jer dovedemo 4-5 talenata, pa kad ne pokazu ono sto smo ocekivali, onda ispadnu flopovi.

Posto znam da ne volis kitarijana, siguran sam da ces se sloziti sa mnom da smo trebali dodati 20 milki i umjesto armenca dovesti Ozila.
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 19 feb 2015, 15:56

Nadam se da smo i počeli i da je Khedira gotova stvar kao što je pisano... Odlićna stvar i svi ćemo podržati Samija u Bvb-u, pogotovo kada se sjetim polufinala sp-a :beba:
Sada malo bacio oko na tm i pojavile se glasine da želimo Mustafija,možda je on taj reprezentativac :!:
A što se tiće zamjenika Mikya mislim da se teško može dobiti Ozil...
Za tu poziciju je meni želja Firminho :salut: i Bellarabi nebi bio loš izbor... a ostale poluproizvode ni čuti..dosta je bilo ove 2 god kemijanja s talentima :salut:
A što se tiće Praeta on je samo igrać koj obečava talent a već su mu 20 g... Gledao sam ga par puta i ništa posebno,ako će dolazit onda ga na posudbu dati u Mainz ili sl... a takvog talenta imamo u Hofmanu...
Slažem se s kraljem bvb da je dosta talenata i ostalih poluproizvoda :thumbup:

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Lokos19 » 19 feb 2015, 16:30

kraljttbvb je napisao/la:Zato i fulamo sa transferima jer dovedemo 4-5 talenata, pa kad ne pokazu ono sto smo ocekivali, onda ispadnu flopovi.
Ama ljudi nije do mene :mrgreen: i ja sam za tu varijantu da se dovode zvjerke, no SADA je to malo zahebana rabota. Zijanili smo vec 50mio na kitarjana i ciru. plus je toislo jos 35 mio na gintera, kampla i kagawu. Na sve to sada bacit jos nekh 30-50 mio je nerealno, pogotov ako znamo da sledece godine neigramo CL. Jedino je moguce ako bude dosta odlazaka pa se sabere poprilicno duboka kesa. Onda sam ZA, samo zasto trosit na L.Bendera ako imas Khediru za dzabalamu?! Ukoliko Gündogan ode onda bi nam vise godio Firminjo nego L.Bender.
kraljttbvb je napisao/la:Posto znam da ne volis kitarijana, siguran sam da ces se sloziti sa mnom da smo trebali dodati 20 milki i umjesto armenca dovesti Ozila.
Obozavam ga :evil:
Ozil je tada bio nemoguc. Ako se nevaram Arsenal je izkesiro 55 mio za njega?!
Uz armenca je trebalo dovesti jos eriksena ili firminja (za nekih 15tak mio) kako sav teret nebi pao na mikija. Ovako su ga sprzili momacki. Jadnik i dan danas nemoze doc sebi. Dok bi najbolja varijanta bila Erikesen i Firminio za 30 mio.

Nes vjerovat ali bi ja SAD mikija uz Kampla i Kagawu u centru ostavio da bude prvi djoker kad se utakmica vec rijesi, kad moze igrati kontre bez pritiska.

Steta sto su nam propali transferi deBruyna i Isca, a bili smo daleko sa njima. *puu
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Lokos19 » 19 feb 2015, 18:17

HAHAHA pisham se od smijeha :urnebes: . Ko je danas sve novinar :facepalm:
Reus nije želio ni da se javi na Van Gaalove pozive
S. J. 19/02/2015 14:58:00

Njemački reprezentativac i član dortmundske Borussije Marco Reus (25) odbio je bilo kakvu vrstu pregovora s drugim klubovima prije nego što je potpisao novi ugovor s Borussijom!

Tražili su ga Real, Barcelona i Manchester City, no najkonkretniji je bio Manchester United. Tako je njemački sportski dnevnik Bild otkrio kako je Unitedov menadžer Louis Van Gaal pokušao osobno stupiti u kontakt s Reusom, no nije uspio.

Reus je jednostavno odlučio ne javljati se na mobitel, iako je Nizozemac navodno bio vrlo uporan. Pod svaku ga je cijenu želio dovesti na Old Trafford već u siječnju iako je odštetna klauzula za Reusa bila je 25 milijuna eura. Reus je ipak ostao vjeran žuto-crnima, početkom veljače potpisao je novi ugovor do 2019. godine, no gotovo je sigurno kako će već ovog ljeta otići iz Dortmunda. Novi je ugovor potpisao samo kako bi klubu omogućio da zaradi više od 25 milijuna € njegovom prodajom, prenosi goal.

Pitanje je samo hoće li Van Gaal i dalje biti zainteresiran jer se navodno već 'bacio' na drugo pojačanje, ali iz iste momčadi. Ilkay Gündogan (24) odbio je produžiti ugovor s klubom i već bi u lipnju trebao potpisati za United. Njemački reprezentativac turskog podrijetla tako će žuto-crnima donijeti 20 milijuna eura jer je tolika odštetna klauzula, no pitanje je u kakvom je zdravstvenom stanju. Prošle je sezone bio ozlijeđen, a zbog toga je propustio i nastup na Mundijalu u Brazilu.

Ove je sezone Gündogan odigrao 11 utakmica u Bundesligi i zabio jedan gol, a u Dortmundu je od ljeta 2011. godine kad je za pet milijuna eura stigao iz Nürnberga.

(vijesti.ba)
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 20 feb 2015, 17:04

Pa kada više neke vijesti o Khediri budemo čuli :crazy:
Bellarabi produžio pa ništa od nega vjerovatno, mada sumljam da je i bio u planu :cry:
E sada tko će umjesto Mikya... sve se više čini da će Praet doći :hmmmmm:
Navodno želimo Richardsa iz Viola koj je đabalesku na ljeto :!:
Kad će više nekog dovesti nestrpljivi smo više :beba:

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la edobvb » 22 feb 2015, 02:02

Eno i Roberto Firmino na radaru , transfer markt .de. %11

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 22 feb 2015, 03:42

Pa vidi stvrno zanimamo se za gospon Roberta :clap:
Ako bi njega doveli nebi se trijeznio 3 dana :D Taj mi je igrač strašno drag i zbog njega uvijek pogledam sažetke ili nekad meč seljaka baš ga gotivim neznam ni sam zašto... :)
Na tm-u pišu da je izbor za golmana Zieler ili Horn sad tko je bolji.. ma u Buli ima golmana da sigurno nebudemo pogriješili koga god da dovedemo :wave:

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Lokos19 » 23 feb 2015, 09:12

Firmino vaki :thumbup:
Pored Shinjija i Kampla moj treci pik. Izgleda da me Fatzke poceo slusat :mrgreen:

Gündogan pred produzenjem ugovora ;)

Mogla bi biti fina ekipica sledece sezone. Polako se slazu kockice. :kafa:
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 25 feb 2015, 15:53

U sport bildu piše da Scheisse želi Khediru :twisted: uz njih navodno ga i Wenger želi... Ako ga želimo trebalo bude dati i handgelda dosta Samiju.. A Arsenal mu komotno može dati plaću 8 ili 9 miliki, koliko mu mi možemo dati teko je reći ali mislim da ne više od 6 milki :!: Stvarno bi bilo šteta da ga netko klepi jel bi nam legao kao budali šamar :D
Navodno Inter skautirao jučer Sahina i Shmelea, treba im dati popust na kolićinu i neka obojicu nose..
A treba nam novi golman tu se pričalo o Zileru i Hornu, mislim da će vjerovatno Ziler biti novi br 1 :beba:
Ljevi bek sigurno tu bi nam Baba iz Ausburga došao kao narućen a cijena oko 10 milki
Bude nam veselo ako Gundo ne produži i Khedira ode u London, onda neznam koje su alternative :facepalm:
A za nasljednika Mikya se ne nadam ničem dobrom tu će doći vjerovatno talent Praet i opet će ga se proglašavati flopom jer nije roba za bvb, već viđeno s pojačanjima :crazy: Prestao sam se uopće nadati top transferu poput Firmina,Bellarabia ili Depaya... zašto njih Dovoditi kad ima ba tržištu Praeta,Vollanda i sličnih jazavaca od 10 milki
A u napadu prodati obojicu i dovesti neku zamjenu za Aubicu , mali Poulsen iz Rb mi se čini sasvim fin....

Moje želje su Ziler oko 9 milki, Baba oko 10 milki, Khedira free oko 4 m handgelda bonusa, Firminho 25 milki i Poulsen oko 8 milki a može i Selke nebi se bunio...
Znaći troškova oko 55 milki s time da bi se to nadoknadilo s parama od Mykiya, Cire , Shmellea, Ramosa, Weidia za koje bi se moglo dobiti 40 milki a izdavanje bi bilo 15 milki šta je čisto ok s time da bi imali tim za napasti buli..
A kakve smo mi sreće nećemo vidjeti ni jednog od njih s nama.. doći će Volland,Krusse, Praet, Burki i ostala boranija a mi se budemo borili za europa ligu i srali po ovim klocovima koji su pojačanja :puke: :thumbdown:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7591
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 26 feb 2015, 11:23

Borusse00 je napisao/la:A treba nam novi golman tu se pričalo o Zileru i Hornu, mislim da će vjerovatno Ziler biti novi br 1 :beba:
Ja bih prije potrosio lovu na dobrog golmana, nego da se opet krpimo ili dovodimo talente.

Sta kazes na golamana Stutgarta Ulreicha? Ako ispadnu mozda bi ga mogli uzeti za malu lovu :cool:

Ili treba dovesti golmana Leverkuzena Leno-a :hmmmmm:
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 26 feb 2015, 15:17

@kraljttbvb
Najbolje rjšenje bi bio Ziler... Kad god sam gledao H96 protiv jačih ekipa lik uvije odlično branio, Pa bio je i treći golman Elfa u Brazilu.... mada ni Trapp nebi bio loš izbor..
Urlich, ma nije mi on nekakav super izbor, isto kao i Burki ti golmani iz fenjeraša :nene:
Pisalo se u bildu da Leno ima klauzulu 12 milki :nene: sad jesmo zainteresirani to nisam nigdje vidio...
Po meni dati 8 ili 9 milki za Zilera i imaš golmana za skoro 10 sezona :zviz:
Pogledaj sažetke tekme Španija Njemačka na you tubeu šta Zieler radi na golu

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1529
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Illmatic09 » 26 feb 2015, 15:51

Prica se da je Arsenal spreman potrositi 40 mill. na Aubu, ako ima istine onda to ne bi bio los posao, i 30 mill. nije lose. Za te pare dovesti kakvog provjerenog napadaca, rijesiti se jos Ramos-a ili Cire, a mozda i obadvojcu i dovesti nekog perspektivnog napadaca pored provjerenog. Ima tu jos kandidata, tako da ce biti burno ljeto.

Ali trenutno je golman i bekovi najveci problem + Miki, ako ne proradi do kraja, ali tesko.

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Semir bvb » 26 feb 2015, 16:17

Ma nema od toga ništa. :nene: Rasprodat' sve napadače pa se onda nervirat' sa novim napadačima. :puke:

Auba ostaje, a ova dvojica imaju šanse da se dokažu do ljeta. Mada moguće da im treba dat' malo dužu šansu (još jednu sezonu) obzirom da su se mnogi igrači kod nas teže prilagođavali. Jedan je Barrios koji je odmah trpao. :salut:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la adnan24 » 26 feb 2015, 17:31

Semir bvb je napisao/la: Jedan je Barrios koji je odmah trpao. :salut:
:clap: :clap:

Aubameyang trenutno ovom timu vrijedi 100 miliona...jedini uz Reusa koji je raspolozen za golove i on sigurno ne ide nigdje.Ramos vjerovatno nece ni dobiti neku vecu sansu do kraja sezone tako da vjerujem da je on svoje zavrsio u BvB-u dok ce Ciro dobiti priliku...vidjet cemo hoce li je znati iskorisiti.

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la edobvb » 27 feb 2015, 03:29

Moj tip napadaca je Aleksandar Mitrovic , lik je zvjer mlad je redovno trpa.
Jedino ponasanje mu nije na nivou,ali doctor Klopp bi to doveo u red, i od njega za 2-3 godine stvorio vrhundkog napadaca.
To je samo moja zelja...a da li ce biti nesto od toga vrjeme ce pokazati ! BVB <3

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 27 feb 2015, 16:31

Navodno smo baš zagrizli za Krusea i na tm-u govore kako je vrlo vjerovatno da na ljeto potpiše :puke: :facepalm:
Scheisse jako zafrizao za Khediru i navodno će ponuditi 8 do 9 milki godišnje pa se ni tu više ne nadam :crazy:
Sve se ćini da i ovaj prelazni rok budemo flopali i to žešče, i još smo za nekog beka Bruggea zainteresirani :twisted:
Pa zanima me tko vodi transfer politiku u klubu :hmmmmm:
Zašto ne radimo kao Golfsburg svaki prijelazni rok jednu zvijerku i to je to, mi budemo i ovaj potrošili oko 60 milki sve mi se čini na koje kakve tarabe i još samo fali da Gunny ne prodiži i šta onda, borba za europa ligu nam ne gine..
Jako sam razočaran s kojim se igračima povezujemo...
Neznam čemu se možemo nadati s Kruseom ,Munirom ili kako se već zove taj bek, Praetom koj ozljeđen cijelu polusezonu i Vollandom i neznam s kojim nas još jazavcem budu iznenadili na ljeto ma fuj :o
Uz njih neka ostanu Schmelle, Kuba, Miky,Gross, Jojić,Kirch, Ramos, Weidenfuhler i nebudemo više ni vidjeli ligu prvaka sljedećih 5 godina.. uprava bravo :!:

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 01 mar 2015, 21:52

Po misanju nekih engleskih medija Klopp želi oteti Paula Dybalu Arsenalu i Manchesteru...
Mali igra u Palermu napadača a dosta često ga koriste kao 10-ku ili desno krilo ima 21 god i po nekim je novi Aguero i strašan je talent,brz je, borben i ima strašnu tehniku i završetak i mnogi top klubovi ga žele...
E sad kolika bi bila cjena....Iz Palerma govore da ga ispod 35 milki ne puštaju što jepo meni čista glupost jer mu sljedeće ljeto istiće ugovor, a uz dodatak Ramosa mogli bi jeftinije proći..
Navodno smo stupili u kontakt s Palermovim prezidenteom i malim i da je mali prva želja Kloppa na ljeto, kako se bude razvijala situacija ostaje da vidimo..

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la zgmiky » 01 mar 2015, 23:25

Borusse00 je napisao/la:Po misanju nekih engleskih medija Klopp želi oteti Paula Dybalu Arsenalu i Manchesteru...
Mali igra u Palermu napadača a dosta često ga koriste kao 10-ku ili desno krilo ima 21 god i po nekim je novi Aguero i strašan je talent,brz je, borben i ima strašnu tehniku i završetak i mnogi top klubovi ga žele...
E sad kolika bi bila cjena....Iz Palerma govore da ga ispod 35 milki ne puštaju što jepo meni čista glupost jer mu sljedeće ljeto istiće ugovor, a uz dodatak Ramosa mogli bi jeftinije proći..
Navodno smo stupili u kontakt s Palermovim prezidenteom i malim i da je mali prva želja Kloppa na ljeto, kako se bude razvijala situacija ostaje da vidimo..
osobno bih bio zadovoljan da se njega dovede ali trebati će bruku para utući, navodno smo ponudili 41 mil eura :crazy: i dosta je ozbiljno oko tog mladca, pratimo mi njega već neko vrijeme pa se prestalo pisati o tome, malo zahladilo i sad nakon što smo vezali 4 pobjede i opet ličimo na Borussiju opet se to oko njega aktiviralo

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.