BiH - Wales / Kipar - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8706
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la anonymousHD » 14 okt 2015, 16:34

SlevinKelevra je napisao/la:Ti si napisao sto si mislio... Cestitam ti na ovom postu:
anonymousHD je napisao/la:Ovo je katastrofa, najbolje bi bilo sad ispast, nego se sramotit u baražu ili na euro-u.
Izvini, tebi ovo dobro izgleda? Dobar se nogomet igra? Ovo je ništa s ničim. :damn:

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la SlevinKelevra » 14 okt 2015, 16:51

anonymousHD je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Ti si napisao sto si mislio... Cestitam ti na ovom postu:
anonymousHD je napisao/la:Ovo je katastrofa, najbolje bi bilo sad ispast, nego se sramotit u baražu ili na euro-u.
Izvini, tebi ovo dobro izgleda? Dobar se nogomet igra? Ovo je ništa s ničim. :damn:
Naravno da ne, i ja bi volio da smo ih dobili 0:5 uz 90% posjeda, ali to ti je fudbal... Milion malih faktora, jedan krene pogresno i sve krene pogresno. Ali, na stranu to, ti si rekao da bi bolje bilo ispasti, kao da se ocjenjuje ljepota igre, a ne yebeni rezultat koji nama nije isao u prliog pune 3 minute. Sramotna izjava, sto se mene tice, ali ako ti je neka utjeha nisi bio sam... Osim @Virtuala i jos dvojice- trojice vecina ih je pljuvala koliko je mogla :puke:

Avatar
Bolanos
Postovi: 2392
Pridružen/a: 13 sep 2015, 02:11
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Bolanos » 14 okt 2015, 17:31

Mene licno je Kipar odusevio. Odlicno su odigrali kvalifikacije a posebno sinoc kad su sa objektivno slabijom ekipom drzali nas u strahu i cak neko vrijeme imali historijski rezultat koji ih vodi u baraz.
Sabinho

KRSTE HVALA TI ZA SVE!

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8706
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la anonymousHD » 14 okt 2015, 17:58

SlevinKelevra je napisao/la:Naravno da ne, i ja bi volio da smo ih dobili 0:5 uz 90% posjeda, ali to ti je fudbal... Milion malih faktora, jedan krene pogresno i sve krene pogresno. Ali, na stranu to, ti si rekao da bi bolje bilo ispasti, kao da se ocjenjuje ljepota igre, a ne yebeni rezultat koji nama nije isao u prliog pune 3 minute. Sramotna izjava, sto se mene tice, ali ako ti je neka utjeha nisi bio sam... Osim @Virtuala i jos dvojice- trojice vecina ih je pljuvala koliko je mogla :puke:
Hajde da je ovo prva utakmica, pa tako možeš pričati, ali isto smo izgledali i protiv Velsa. Ti ne shvataš da s ovakvom igrom mi nemamo šta tražiti protiv iole boljih, posloženih repki. Mi smo preloši i iza toga i dalje stojim ono sinoć je bila obična sreća kao i protiv Velsa. Mi smo bezidejna repka, kojoj fali milion nekih stvari, ako se to sad ne popravi, od respektabilne repke nema ništa.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 14 okt 2015, 18:02

SlevinKelevra je napisao/la:Sramotna izjava, sto se mene tice, ali ako ti je neka utjeha nisi bio sam... Osim @Virtuala i jos dvojice- trojice vecina ih je pljuvala koliko je mogla :puke:
Šta te to čudi. Vodimo 0-1, nigdje nikoga, primamo prvi, nakon toga i drugi gol - forum gori, isto kao da jedva čekaju. Jbg, fudbal je postao takav da svaka šuša pogleda desetak utakmica i postaje znalac preko noći.

Imamo 2 boda nakon 4 kola i plasiramo se u baraž bez pola ekipe. Moraš biti baš bezobrazan pa to omalovažavati i pljuvati. Eto kao da mi ne znamo da smo loše igrali i da možemo puno bolje :roll:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Donnie Darko » 14 okt 2015, 18:02

anonymousHD je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Naravno da ne, i ja bi volio da smo ih dobili 0:5 uz 90% posjeda, ali to ti je fudbal... Milion malih faktora, jedan krene pogresno i sve krene pogresno. Ali, na stranu to, ti si rekao da bi bolje bilo ispasti, kao da se ocjenjuje ljepota igre, a ne yebeni rezultat koji nama nije isao u prliog pune 3 minute. Sramotna izjava, sto se mene tice, ali ako ti je neka utjeha nisi bio sam... Osim @Virtuala i jos dvojice- trojice vecina ih je pljuvala koliko je mogla :puke:
Hajde da je ovo prva utakmica, pa tako možeš pričati, ali isto smo izgledali i protiv Velsa. Ti ne shvataš da s ovakvom igrom mi nemamo šta tražiti protiv iole boljih, posloženih repki. Mi smo preloši i iza toga i dalje stojim ono sinoć je bila obična sreća kao i protiv Velsa. Mi smo bezidejna repka, kojoj fali milion nekih stvari, ako se to sad ne popravi, od respektabilne repke nema ništa.
Prije svega dva od tri najbolja igrača, od kojih je jedan ubjedljivo najbolji.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la SlevinKelevra » 14 okt 2015, 18:07

anonymousHD je napisao/la: Hajde da je ovo prva utakmica, pa tako možeš pričati, ali isto smo izgledali i protiv Velsa. Ti ne shvataš da s ovakvom igrom mi nemamo šta tražiti protiv iole boljih, posloženih repki. Mi smo preloši i iza toga i dalje stojim ono sinoć je bila obična sreća kao i protiv Velsa. Mi smo bezidejna repka, kojoj fali milion nekih stvari, ako se to sad ne popravi, od respektabilne repke nema ništa.
Prvo, podcjenjujes i Vels i Kipar, a nas uzdizes iako znas u kakvom smo sranju bili u pola kvalifikacija i da nismo imali 2 bitna igraca u ovom dvomecu.
Cak i kada ne ide dobro, navijaci treba da budu uz igrace, cak i kad nas je Susic zavaljivao, igracima niko nista nije prigovarao. Ali, eto sinoc se nasla grupica pa psuje momcima sve po redu... :puke:

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la ahmic » 14 okt 2015, 18:17

Pa ko je to jos nakanto Vels ,kome je Vels dozvolio da odigra fudbalsku ljepoticu.mmS drzge strane,historijska sansa za Kipar,i vise nego solidna ekipa...Nismo ni mi neka meg sila..koliko god je falio Dzeko,mislim da je Besic mnogo vise nedostajao..On je ne zamjenjiv,kao da je s druge planete u odnosu ma na nase igrace ma toj poziciji..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la SlevinKelevra » 14 okt 2015, 18:21

Virtu4l je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Sramotna izjava, sto se mene tice, ali ako ti je neka utjeha nisi bio sam... Osim @Virtuala i jos dvojice- trojice vecina ih je pljuvala koliko je mogla :puke:
Šta te to čudi. Vodimo 0-1, nigdje nikoga, primamo prvi, nakon toga i drugi gol - forum gori, isto kao da jedva čekaju. Jbg, fudbal je postao takav da svaka šuša pogleda desetak utakmica i postaje znalac preko noći.

Imamo 2 boda nakon 4 kola i plasiramo se u baraž bez pola ekipe. Moraš biti baš bezobrazan pa to omalovažavati i pljuvati. Eto kao da mi ne znamo da smo loše igrali i da možemo puno bolje :roll:
Ma, bio sam sinoc vani, jer obicno gledam utakmice u kaficu, ali kasnije procitam sta raja pise dok traje utakmica, i vjeruj da bi ti stisnuo ruku da sam ikako mogao, samo zbog racionalnog razmisljanja i smirivanja situacije u moru postova punih omalovazavanja, pljuvanja NASE fudbalske reprezentacije. Prije svega od fudbalskih strucnjaka koji misle da je Kipra u rangu Igmana iz Hadzica (a ljudi duze ostali sa sansama za plaman od Srbije, Holandije...), koji misle da smo mi Njemacka (ovo precjenjivanje ni sam ne mogu objasniti), koji misle da je fudbal matematika pa skuplji uvijek dobije jeftinijeg, koji su nakon Izraela govorili da nam bog ne moze pomoci da se plasiramo.... Majke mi, nije mi bilo dobro.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Fidelis » 14 okt 2015, 18:36

Meni je nesto nevjerovatno da neko moze gledati utakmice reprezentacije i istovremeno komentarisati na forumu.
Bez uvrede ikome ali tanki su to navijaci.

Pa ja od 6 sati pocnem hodat ko lud :lol: A kamo li da pisem na forumu :crazy:

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Captain4 » 14 okt 2015, 18:38

Fidelis je napisao/la:Meni je nesto nevjerovatno da neko moze gledati utakmice reprezentacije i istovremeno komentarisati na forumu.
Bez uvrede ikome ali tanki su to navijaci.

Pa ja od 6 sati pocnem hodat ko lud :lol: A kamo li da pisem na forumu :crazy:
:thumbup:
"We need to suffer. And we need to fight."

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la mma_hz » 14 okt 2015, 19:02

Nikad gore dvije utakmice Bosne u historiji a da smo pobjedili..ono je odron fudbal..Daj Boze da dobijemo Madjare ili Slovence jer mislim da ce nas ostali naprasiti sa ovom igrom..
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Roki11
Postovi: 33
Pridružen/a: 16 sep 2014, 03:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Roki11 » 14 okt 2015, 19:03

Fidelis je napisao/la:Meni je nesto nevjerovatno da neko moze gledati utakmice reprezentacije i istovremeno komentarisati na forumu.
Bez uvrede ikome ali tanki su to navijaci.

Pa ja od 6 sati pocnem hodat ko lud :lol: A kamo li da pisem na forumu :crazy:
Nek si ti tu da kazes ko je tanak navijac. sikter.

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12581
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la dr.van nostrand » 14 okt 2015, 21:24

Eli Guttman bivsi :rol:
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21822
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 14 okt 2015, 21:34

Niko ne želi da mi igramo, mislim želi ali ne očekuje, kao Njemačka, Španija i sl. Već da imamo koliko toliko igru, da liči na nešto. Odbrana kao da i ne postoji, prolaze nas kao čunjeve. Bolja i ozbiljnija ekipa će to lagano realizovat, a Kipar to nije. Sad smo imali sreće. I nekako smo, koliko je puta nismo imali. Najvažnije da smo prošli, igra je nešto što se može popravit brzo ako imaš kvalitet a mi to imamo.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 14 okt 2015, 21:34

dr.van nostrand je napisao/la:Eli Guttman bivsi :rol:
;)
Virtu4l je napisao/la:Guttman je smiješan trener i u utorak mu je vjerovatno zadnja utakmica na klupi Izraela, trebao je dobiti otkaz pred ovaj ciklus.
Sreća naša pa su ga zadržali još ovaj ciklus.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la bvb » 14 okt 2015, 22:03

Neki forumasi pljuju po igracima za vrijeme utakmice isto kao da je ovima cilj da namjerno izgube i ostanu bez EP-a.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Moggi » 14 okt 2015, 22:08

anonymousHD je napisao/la: Hajde da je ovo prva utakmica, pa tako možeš pričati, ali isto smo izgledali i protiv Velsa. Ti ne shvataš da s ovakvom igrom mi nemamo šta tražiti protiv iole boljih, posloženih repki. Mi smo preloši i iza toga i dalje stojim ono sinoć je bila obična sreća kao i protiv Velsa. Mi smo bezidejna repka, kojoj fali milion nekih stvari, ako se to sad ne popravi, od respektabilne repke nema ništa.
Zaboravio si da je sreca bila i protov izraela i austrije, ne znam, bas smo mnogo sretni izgleda.
Zarathustra

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la pinoglavi » 14 okt 2015, 22:09

bvb je napisao/la:Neki forumasi pljuju po igracima za vrijeme utakmice isto kao da je ovima cilj da namjerno izgube i ostanu bez EP-a.
A 'najvatreniji' sa tribina, igrača koji je u startnih 11, već drugu bitnu utakmicu.
Nad tobom sunce najljepše sja

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BigZlatan, CAZIN i 19 gostiju.