FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Samozdravlje
Postovi: 7769
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 15 avg 2019, 23:15

Tele33 je napisao/la:Svaka čast Husrefe! Postavka odlična oba meča, ali s ovim rosterom i ovakvim izdanjem pojedinaca, Klopp ovo ne bi prošao... Vraćamo se u realnost Premijer Lige gdje nema ovakvih granitnih odbrana (osim naše :D ), ipak smo nivo ispod po mnogo čemu.
Potpuno si u pravu . Odlicna postavka od Husrefa u sva 4 meca , obzirom na osakacenu ekipu(u zadnje 2) .Igraci dali max. , neki nisu kvalitet za ovaj nivo , a ova dvojica Akademaca se nisu mogli nositi sa Stasevich-em. Nije u redu hvaliti djecu , a 7 dana kasnije reci da nemaju perspektivu .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 15 avg 2019, 23:18

Samozdravlje je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Zamislite vezu Đokanović Mustafić kako su neki priželjkivali................
Gdje ba nadje njih dvojicu spominjati , 18 i 20 god. Da nisu povrijedjeni odsutni ,ovi momci opravdano ne bi dobili sansu . Istrpiti ih u PL , zar si od njih ocekivao da se nose sa reprezentacijom BRusije . Ono sto postom hoces da sakrijes Kapitena , koji bi igrao krilo da su svi spremni ili bi branio umjesto Kovacevica . No evo ti forumasa koji misle da je kapiten trbao dati vise od ove djece :
@stroj1946 , @scudettt089 ,@BernadBarnjak,@drinagold ,@mm_hz @Pantelija,@paulus,@joker90,@HeraklitMracni,@MortemHz,@ajdohordas,@Fudo.
@AlfredNobel(Velkoski prelos), @belosevic28,@holyman,@HzHercegovac,@bordobijeli,@Tele033,@Benjolos,@Mig_Mig ,@bod123,@tmolhzne, @Historicar,@Poligon10, . Valjda ovi nabrojani vole FKS .
Na kraju i sam Ti @BordoSarajevo. Ova djeca i nisu spremna za ovaj nivo , Husref primoran da igraju i mislim da su mu bar povremeno vratili.
Kad ja kazem da se covjek treba prebaciti u Upravu ili trenere ja se napadoh .
Napisao sam to iz razloga što ih dosta forumaša diže u nebesa kao da su lično Modrić i Kros a sve ostale pljuju i ismijavaju.
Nakon jednog-dva dobra poteza, odmah ismijavanje i pljuvanje trenera što im ne daje šansu u svakoj utakmici.
Svakodnevno čitam da akademci ne dobijaju puno prilika i to u sezoni gdje su akademci imali rekordan broj minuta.

Prvi sam ja kapitena kritikovao i bio je podjednako loš kao i Đokanović, lošiji daleko i od Mustafića. Katastrofalna partija.

Đokanović je mene iznenadio u prošlim utakmicama i vidi se da zna i fascinira me njegova fizika sa 18 godina.
Smiješno mi je pročitati i zamisliti vezni red Đokanović - Mustafić, nema od tog ništa, sve bi nas ekipe pojele kao što su prošle godine sve ekipe pojele vezni red Šabanadžović - Hajdarević.

Svi oni zaslužuju priliku, pogotovo Đokanović ali u paru sa Oremušom ili Stanojevićem. Mogu i obojica protiv ekiap kao Zvijezda09, Sloboda kada imamo rezultat, i vremom će biti sve bolje.

Kontraefekat je puno hvalit a ostale pljuvat.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Benkara21
Postovi: 3590
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 15 avg 2019, 23:18

simidobar je napisao/la:
16022019 je napisao/la:
Benkara21 je napisao/la:@16022019 počeo i privatne poruke slati, koje su na čekanju hahahah
Kakav kralj
Toliko te strah da ne smijes ni otvoriti, znao sam da su ona dva samara nedavno dovoljna za zeca poput tebe.
Sta ces otvarat.. laje tobe iz daljine i samo po onom sto "voli". Proganjace te po portalima i drustvenim mrezama, nemoj se kacit sa njim..
Najjači je majke mi mile, e čuj posudio 20 maraka hahahahahahah :tokralju:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Samozdravlje
Postovi: 7769
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 15 avg 2019, 23:19

bordobijeli je napisao/la:Pojedinci su ovdje baš zlonamjerni i hinjski nam prisataju na muku. Borili smo se moglo je bolje al povrede su nas poremetile. Ovi sto prozivaju Husrefa to rade orkestrirano, ponavljam trener je uvijek odglvoran al sad u ovom trenuku jedinu krivicu na trenera je zlonamjerno.
Husref je izvukao max. od ove ekipe , inace do sada je ovih 7 tekmi vodio najbolje moguce . Rijetki su sada u ovom trenutku oni koji mogu Husrefu sta prebaciti .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4483
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 15 avg 2019, 23:22

Ko god kaže da Đokanović ili Mustafić nemaju perspektivu, neka mu je na čast u najmanju ruku. Kad se samo sjetim pojedinih faca na istoku i psovanja Mujakiću u njegovim počecima i iste te face kako ga kuju u zvijezde nakon par mjeseci, pa to je vrhunac licemjerstva ili pitarluk. Trećeg nema.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 15 avg 2019, 23:23

E ja ne znam sta vi mislite, ali ja zaista mislim da ovaj klub zasluzuje sve najbolje, sve evropske vrijednosti. Ovakakav kakav je na zdravim nogama. Ovo kako su momci igrali i borili se vcrs svaka im cast. Utakmica je izgubljena u Zenici, jbg sitne greske i ispadnes od ravnopravne ekipe. Bili smo bolji u obje utakmice. Nama samo malo fali da budemo pravi evropski klub. Treba nam stadion i malo bolja podrska svih nas. Klu. Je na pravom putu, na onom o kojem smo svi sanjali. Ubjedjen sam da cemo odbranit titulu. Treba nam sira klupa za nesto vise, ali evo vidite da sa skoro drugim sastavom mi ravnopravno igramo u Evropi. Kad se vrate ovi standardni, a nadam se da do derbija hoce, onda gdje nam je granica. Budimo ponosni na ove momke. Drzava nam je takva kakva je i ne mozemo ocekivati nekakva imena da dodju kod nas, ali ovo sto imamo zlata je vrijedno. Ja vjerujem u Husrefa i Hadziju i nadam se da ce jos godinama biti sa nama i ostaviri najvecu zelju.

Volim te Sarajevo!!!
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

bordobijeli
Postovi: 14292
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 15 avg 2019, 23:24

Ma akademci su ok i treba da igraju al ne mogu nositi igru, ne mogu stalno igrati, s njima se mora dozirati dok ne steknu rutinu problem je sto kad steknu rutinu odoše al to je nasa realnost. Sto se tice Velkoskog trudi se, vjerovatno se i ponaša kapitenski mislim na svlačionicu. Svaka cast na tome al jednostavno on je prespor igra fudbal 80 tih i kad se vrate Oremus, Rahmanovic i Stanojevic ne vidim ga u ozbiljnoj minutazi.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8291
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 15 avg 2019, 23:26

Svaka čast momcima. Odigrat onako 90 minuta sa puno trke. Aferim. Nema se šta reč. Čak se i Hebib u drugom poluvremenu dozvo. Đokanoviću je ovo previše bilo, izgorio, previše mlad i neiskusan. Greška struke. Al haj.
Al što se Velkoskog tiče, UŽAŠ, KATASTROFA I SRAMOTA. Kao kapiten onako da odigra. Fuj! Mi smo igrali sa 10 igrača 90 minuta. Ja ne znam kako taj čovjek igra u prvoj postavi???? I zašto, na osnovu čega? 4 utakmice evropske, ništa, nula.... Igro je eto veznog i sve. Evo večeras je odigro na svojoj poziciji iza špica, ma užaš živi.
Sa njim nek sjednu u klubu i popričaju malo, jer očito ne može više da igra na višem nivou ili neće. U ozbiljnim klubovima bi on bio na klupi već nakon Celtica. Ono je pitanja za gledat. Lik se pati kad igra. SRAMOTA.

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la camparinho » 15 avg 2019, 23:34

simidobar je napisao/la:
camparinho je napisao/la:
fks74 je napisao/la:S.re ko' god sta kaze protiv igraca i strucnog staba. Mi smo drugo poluvrijeme Bate drzali u njihovom sesnaestercu. Drugo poluvrijeme su svi igraci igrali odlicno, skoro bez greske. Svaka im cast, svima. :bow:
Ma ja nisu se oni povukli i prepustili nesposobnim mentolima loptu jer su znali da moraju 2 gola primiti. Da su morali jos 2 bi nam zabili, a cak mislim da su ovi nasi jos i fino odigrali. Jednostavno im nije trebalo vise od ovog i cao.
Namjerno se povukli protiv Sarajeva ?
Falio im jedan standardan igrac, u ligi deru po 4,5 komada i protiv nas fol opusteno igrali. :facepalm:
Bolje da odes na aerodrom i pljunes svakog u lice nego da pises ovakve podcjenjivacke gluposti..
Da li u utakmicama u ligi imaju prednost iz prve utakmice? Nemaju, pa logicno da ce ih puniti. Pokazi mi gdje napisah da su igrali opusteno ? Rekoh da im nije trebalo vise od ovog. Prepustili nama loptu i igru i oni igrali na kontre, gdje su nam mogli uvaliti golove isto kao i mi njima. Ja stavise nisam razocaran igrom, ali smatram da ovdje masa preuvelicava stvari i nisu ovi ljudi dzaba nas prosli. Najveca zamjerka mi je upravo neki strah nasih igraca. Od koga ? Da prostite zaboli me kur.ac ko su ovi likovi. Uredu iskusniji su, skuplji koliko-toliko, vise pripremljeni i sa maje povreda, ali moras uci sa dozom kurc.evitosti da i ti malo havarije uneses među njihove slabe karike.

Ps. Ide abd dupla opet ove godine i pisanje po svim “konkurentima” za titulu !!!!!
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 15 avg 2019, 23:38

Branio sam Velkoskog i kad su ga svi napadali ali ovo večeras, nema izgovora. Jednom riječju, amaterski. Koliko izgubljenih lopti, najviše zbog spore reakcije i zbog nepregleda igre, misli da je sam na terenu. Loši prijemi, loši pasovi.. Najbolji pas što je imao je onaj protivničkom golmanu. Ide mu lopta fino na šut on je jedva zahvati, jedva dođe do gola.

Samozdravlje
Postovi: 7769
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 15 avg 2019, 23:39

Historicar je napisao/la:Maloprije se Mustafiću otkriva, cini mi se Ahmetović, umjesto da ga izbaci u mat poziciju, on nesto izmišlja
On je po prvi put u toj situaciji . Jeste imao gresaka koje su stvar neiskustva , treme po mom misljenju . Kad vidim mladog igraca koji u 2 utakmice odigra 5-6 lijepih poteza , vjerujem da vrijeme radi za njega . Znaci zna , samo mu treba minuta da stekne rutinu . Ne tvrdim da je ovako kako kazem i da ce biti igracine , ali ima materijala u njima . Primjere ti ne trebam navoditi u zadnjih godinu dana.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

bordobijeli
Postovi: 14292
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 15 avg 2019, 23:41

Kovacevic
Zadnja linija Hodžić, Šerbecic, Lazić, Letic
Dva zadnja vezna Stanojevic i Gavric mislim da bi mogli bas dobro funkcionisati. Još kad frizure u pare :lolno:.
Desno Oremus iza napadaca Rahmanovic i lijevo Tatar. U napadu Ahmetovic.
I još puno Opcija s klupe Hebibovic, Handzic, Velkoski, Milanovic, Djokanovic, Mustafic, Šabanovic Guzina. Samo ozbiljnost i pristup ko veceras i nema zime za FKS.

thebosniak
Postovi: 74
Pridružen/a: 05 avg 2019, 14:27
Lokacija: Republic of Old Town
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thebosniak » 15 avg 2019, 23:45

odlican nastup desetkovane ekipe, u fullu definitivno prolazak nebi bio upitan. vladan odlican, siguran, veliku karijeru ce napraviti bez imalo sumnje, gavric stamen i kvalitetan, hebib odlican, stoperi na visini zadatka. ostali sasvim ok, s tim da se ne treba zamjeriti andreju i mustaficu, njihovo vrijeme tek dolazi sasvim sigurno.

vratiti se u premijer ligu, ovaj roster garantuje ponavljanje proslogodisnjeg uspjeha.

p.s. rahman se popisa po nekima izgleda. :kafa:

Dadox
Postovi: 1159
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 15 avg 2019, 23:46

Frankfurt-Strazbur Ararat-Dudelange joj uefe i uparivanja parova..

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1518
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 15 avg 2019, 23:47

Samozdravlje je napisao/la:
Tele33 je napisao/la:Svaka čast Husrefe! Postavka odlična oba meča, ali s ovim rosterom i ovakvim izdanjem pojedinaca, Klopp ovo ne bi prošao... Vraćamo se u realnost Premijer Lige gdje nema ovakvih granitnih odbrana (osim naše :D ), ipak smo nivo ispod po mnogo čemu.
Potpuno si u pravu . Odlicna postavka od Husrefa u sva 4 meca , obzirom na osakacenu ekipu(u zadnje 2) .Igraci dali max. , neki nisu kvalitet za ovaj nivo , a ova dvojica Akademaca se nisu mogli nositi sa Stasevich-em. Nije u redu hvaliti djecu , a 7 dana kasnije reci da nemaju perspektivu .
Ružan karton u prvoj minuti rasturio jedno dečka, ništa mu ne zamjerim, skoro ista prica i sa drugim. Srecom SS ga na pauzi umiri, pa je u drugom bio OK.
Velik je teret bio na mladim plećima.
Ponosan sam na momke koji su se borili na terenu, a povraća mi se čitajuci, komentare "navijača".
Idemo HRABRO, ka novoj duploj.

damir_82
Postovi: 990
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la damir_82 » 15 avg 2019, 23:47

Realno je da ne možemo ili ne znamo bolje..
Razlika između njih i nas je upravo ona situacija kad nam uzmu veliku većinu odbijenih i ničijih lopti.. Treba još fizike da bi bili konkurentni...

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 15 avg 2019, 23:51

Nego da se okrenemo domaćem prvenstvu i realnosti. Ne sviđa mi se ovo pomijeranje utakmice protiv Radnika nikako. Utakmica protiv Širokog je odgođena i rečeno je da će se igrati u prvu slobodnu srijedu. Pošto nam je sad utakmica u ponedjeljak, vjerovatno Široki neće biti tu ubačen.

To znači da će Široki biti ubačen između Veleža i Želje. Znači kući Velež, pa gostovanja Širokom i Želji u 7 dana. Baš mi nije jasno šta su htjeli sa ovim odgađanjem.

Dadox
Postovi: 1159
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 15 avg 2019, 23:58

broj6 je napisao/la:Nego da se okrenemo domaćem prvenstvu i realnosti. Ne sviđa mi se ovo pomijeranje utakmice protiv Radnika nikako. Utakmica protiv Širokog je odgođena i rečeno je da će se igrati u prvu slobodnu srijedu. Pošto nam je sad utakmica u ponedjeljak, vjerovatno Široki neće biti tu ubačen.

To znači da će Široki biti ubačen između Veleža i Želje. Znači kući Velež, pa gostovanja Širokom i Želji u 7 dana. Baš mi nije jasno šta su htjeli sa ovim odgađanjem.
Pa to sam ja sinoc pisao da ce se tako potrefit..glupost

ajdohordas
Postovi: 3877
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 16 avg 2019, 00:10

broj6 je napisao/la:Branio sam Velkoskog i kad su ga svi napadali ali ovo večeras, nema izgovora. Jednom riječju, amaterski. Koliko izgubljenih lopti, najviše zbog spore reakcije i zbog nepregleda igre, misli da je sam na terenu. Loši prijemi, loši pasovi.. Najbolji pas što je imao je onaj protivničkom golmanu. Ide mu lopta fino na šut on je jedva zahvati, jedva dođe do gola.
Istog sam misljenja. Nikad ga nisam pljuvao,uvijek sam ga branio, i kad je igrao "lose" igrao je pametno,uspori igru ali stane na loptu razgleda oko sebe,ponasa se kapitenski na terenu.
Ali ovo danas je dno dna, u pojedinim trenucima sam imao osjecaj kao da prvi puta igra fudbala. Mozda njegova i najlosija utakmica od povratka u Sarajevo...

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 16 avg 2019, 00:23

Vratnik10 je napisao/la:
mensur55 je napisao/la:Najjaci su ovi sto sad pricaju da smo bez muda igrali, ocito ne kontaju fudbal. Sta smo trebali odma izac pa da naa ljudi osramote onda bi pljuvaci bili najzadovoljniji. Jos jednom kad neko kaze da trebaju igrat mladi bez iskustva ikakvog treba ih banovat. Nije katastrofa ispali smo od iskusnije ekipe ne bolje.
Nek ti kontaš. Ja se zalažem za to da uprava postavi ciljeve za naredni period:
2020-2021, cilj je ne izgubit više od 5:0 u Evropi
2022-2023, cilj je ne izgubit više od 3:0
itd.
U 2030 probat dobit jednu utakmicu pa onda vidit šta dalje. Sa ovakom BEZMUDOM igrom i postavkom igre, igračima koji se saseru čim igraju protiv igrača tipa imena "Crashensko&Co" se čini mi se nemamo mi čemu nadati u Evropi. Okrenuti se ovoj našoj lizi i probati ostvariti nešto ove godine ali gurbeti će nam opasni konkurenti ove godine biti kako mi se čini i kako im je krenulo.
Kontam i ja navijacki da smo trebali dobit i Celtic al realno ne trebamo se lagat i zivit u zabludi da smo mi neko ime i klub u evropi, godinama smo bili u **** a sad hocemo preko noci da pobjedzujemo sa rezervnom ekipom klubove koji su organizaciono i finansijski daleko ispred nas. Mozda smo nekad mogli parirat ovakvim ekipama dok pare nisu bile uticajne kao sad, neki su jos u proslom stoljecu pa kontaju da je umjesto Handzica Pape pa ce rijesit smijesne ruse sa dva tri gola. Samo pouku treba uzet iz ovih utakmica i radit jos jace bice ovo bolje sigurno, svaka cast momcima dali su maksimum.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], izdzezveubrazil, Lobudaraczapamcenje i 33 gosta.