1/8 - Njemačka-Engleska

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko prolazi?

Njemacka
86
59%
Engleska
60
41%
 
Ukupno glasova: 146

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Admir_Sa » 27 jun 2010, 20:31

Zacardo je dao auto gol, sad sam se sjetio
nema potpisa

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la geronimo » 27 jun 2010, 21:02

Jah, ta prisjecanja...da se i ja prisjetim da je danas Klose zabio 50-i gol, kao i Podolski 40-i, za Deutsche Elf. :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Admir_Sa » 27 jun 2010, 21:33

Cudo niko nije napisao da je Rosseti namjerno priznao Argentincima gol iz ofsajda da bi Njemcima bilo teze u 1/4 finalu, a sve po nalogu talijanske vlade
nema potpisa

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Neutral » 27 jun 2010, 21:34

Kakva lijepa utakmica, o kako sam samo skakao i slavio.

Nijemci su pokazali kako se igra, očitali su lekciju "malim" Englezima. Jedini koji je meni bio dobar u Engleskoj i koji su trudio bio je Rooney, ostali ne zaslužuju dres te repke.


Šta reći za Njemačku, za Mullera koji je fenomenalan, za Bastiana koji je izrastao u vrhunskog igrača, pravi vođa ekipe, Ozila koji je prolazio i pretrčavao igrače kao na Pes-u. Podolski je zabio, ali nije toliko dobar danas bio. Odbrana je malo slabija karika ali ovo danas je bilo čisto DEMOLIRANJE protivnika.


Kakve samo akcije u Nijemaca, kreativno, lijepo, fantastično. Nadigrali su protivnika u potpunosti, čak su odmarali Klose za sljedeću utakmicu koji je pokazao da je loša sezona već zaboravljena. Nosao je Upsona i Terry na leđima, i opet mu nisu ništa mogli.

Neuer odličan danas, svaka mu čast. Khedira neprimjetan, no takva mu je pozicija, nije dao da se vidi Lampard ni Barry. Je li uopće igrao Gerrard .


Sve u svemu Njemačka je pokazala da je duplo bolje repka u fudbalu, te da su svi Nijemci IZ NJEMAČKE BUNDESLIGE dobili SVE ENGLEZE IZ PREMIER LIGE. ;)



Njemačka ide dalje, Engleska kući.


I za kraj , iako mrzim ovu riječ, iako je Paja koristi, njemu u čast.

NJEMAČKA DOMINIRA . 8-)



Ps:

Rosseti je najgori sudija na svijetu, pokazao je to na utakmici Bayerna i Lyona.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Emir_ZENICA » 27 jun 2010, 21:40

Isnar je napisao/la: Ne daju mi zato sto navijam za Englesku... kaze takve necemo ni u smecare... :?
Podjebavas ? ako je to to onda imas ozbiljnih problema ;)

@ Geronimo

Zaboravio si da je to bio 99-i nastup za Klose-a 8-)
A C A B !

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la geronimo » 27 jun 2010, 21:43

Hihihihi, dobar Admire. :lol: Nijemci su ovaj put odlucili da biraju tezi put do finala. Ono, lagano...hajmo redom po jacini.
Ako se ovi jaci sami ne izmasakriraju, ocekujem da se Sweini i Co sretnu u finalu sa svojim Arjenom. :mrgreen: Valjda im je i on to porucio. :?
Vom Jäger zum Gejagten

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Neutral » 27 jun 2010, 21:50

Zaboravio sam reći :

BOLI, zar ne, BOLI taj poraz Engleske.


;)

Morao sam malo radi pojedinaca koji omaložavaju druge, a dižu svoje, vrijeme im je da slete malo. Šteta što se sastaju već ako Bog da Njemačka i Argentina, dvije najjače repke na prvenstvu. Na malo manjem nivou su Holandija, te vjerovali ili ne Portugal koji nije primio gol. :mrgreen:

Za one koji se pitaju gdje Brazil, eno igraju rukometa. 8-)

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Neutral » 27 jun 2010, 22:04

Admir_Sa je napisao/la:Ma pusti ove nafurane Njemce, kad sam neki dan procitao da se vade sto Frings nije igrao, a pri tome optuzuju talijane kosa na glavi mi se digla

Puca mi neka stvar za englezima, cak su mi njemci drazi, al ne mogu lazi i gluposti nikako

p.s. mislim da je Chielini dao auto gol

Da, nije to izvlakuša, nego je tako upravo bilo. Čovjek bio pravi vođa na terenu i mafija je odradila svoje, no sve se vraća, sve se plaća ;)

Avatar
amEl_rooB
Postovi: 684
Pridružen/a: 11 sep 2009, 22:56
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la amEl_rooB » 27 jun 2010, 22:22

amEl_rooB je napisao/la:ovaj ce momak srusit engleze

slika

haha kako cemoo uu Minhenu slavitii kada prodje Deutschland :D
Samoo da sam sebe citiram :lol: :lol:

Bravoo Müller majstore ;)

Danas ludiloo uu Minhenuu jbga ne valja samoo sto suu trubili onoliko ii sad me usii bole :mrgreen:
Jer to je cast i sudbina ! 19 CELIK ZENICA 45

Chelsea FC

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la drop » 27 jun 2010, 22:32

Da se podsjetimo šta je Ivica Osima izjavio 06.06.2010


Nedjelja, 06.06.10. 14:53.

Najveća trenerska legenda na ovim prostorima, Ivica Osim, misli kako je Španija prvi favorit predstojećeg Svjetskog prvenstva, a da je na reprezentaciji Srbije veliki pritisak koji bi ih mogao koštati.
''Ne vjerujem da Srbija može da iznenadi. Pritisak sa svih strana je ogroman i to bi moglo da im pokvari planove'', kaže Štraus sa Grbavice. Ivica Osim je za prvog favorite prvenstva okarakterisao Španiju, dok su njima uz bok Argentina, Italija i Brazil.

''Najviše bih volio da Španija osvoji Mundijal. Ekipa Vicentea Del Bosquea igra najljepši fudbal, a na ruku im ide i činjenica da u Južnoj Africi neće biti Mourinha, trenera koji je majstor da upropasti igru rivala”, kaže Ivica Osim.

“Brazilci su uvijek favoriti i oni će, kao i 'bezobrazni' Argentinci stići daleko. Ne treba zaboraviti ni Italijane, a od Engleza ne očekujem neki veliki rezultat. Mislim da su previše ubijeđeni da su jaki, a tu se grdno varaju'', zaključio je Osim.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Admir_Sa » 27 jun 2010, 22:35

Neutral je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Ma pusti ove nafurane Njemce, kad sam neki dan procitao da se vade sto Frings nije igrao, a pri tome optuzuju talijane kosa na glavi mi se digla

Puca mi neka stvar za englezima, cak su mi njemci drazi, al ne mogu lazi i gluposti nikako

p.s. mislim da je Chielini dao auto gol

Da, nije to izvlakuša, nego je tako upravo bilo. Čovjek bio pravi vođa na terenu i mafija je odradila svoje, no sve se vraća, sve se plaća ;)
Kakva bolan mafija? Daj mi konkretan dokaz? Berluskoni kriv? Evo ja tebi kazem da je danas sudija namjerno sudio u korist Njemaca zbog mafije!

Ja ne mogu da vjerujem da mozete to spominjati, ajde onaj penal protiv Australije ili neke konkretne dogadjaje na terenu. Eee oni spominju neke stvari isto kao da sjede u fifi ili uefi, a ne iza tastatura koje se nalaze po Sarajevu, Zenici.....
nema potpisa

Avatar
majestic24
Postovi: 17399
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la majestic24 » 27 jun 2010, 22:38

Ko pametan moze navijati za Njemce?? Goreg narod od njih mi nema. Za mene Srbi i Njemci jedno te isto.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
effe_sa
Postovi: 7524
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la effe_sa » 27 jun 2010, 22:38

Admir_Sa je napisao/la:Cudo niko nije napisao da je Rosseti namjerno priznao Argentincima gol iz ofsajda da bi Njemcima bilo teze u 1/4 finalu, a sve po nalogu talijanske vlade
iako u ovom tvom ima ironije treba reci da je rosseti samo jos jednom pokazao koliko je los sudija, kada je u ligi prvaka dao crveni riberyju mislio sam cak da je namjerno jer ono je smijesno bilo, al arogantni rosseti postaje sve smijesniji, jer njegove odluke, veceras zbunjena faca kada je skontao na snimku da je pogrijesio....zbunio se rosseti i razmislja sta uciniti,sva arogancija pala, sav onaj ponos pao pod noge :D :D :D :D :D e ono mi je bila smijesna scena, kako taj arogantni covjek kojeg neki smatraju ( i jos guraju neki ljudi iz UEFA-e i FIFA-e) znoji se i totalno zbunjeno ne zna sta da ucini...a razlog je bio jasan znao je da je pogrijesio jer je vidio na snimku, al ak ponisti gol skontacega da je na osnovu snimka, a po pravilima FIFA-e ne smiju se koristit tehnicka sredstva za odluke sudijske...prema tome smijesan je skroz ispao i to pred svima
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Neutral » 27 jun 2010, 22:40

Žalili su se i usvojeno je to, Bayern se žali radi Bilala uoči Intera i ništa iako i Lisandro kaže da nije bilo namjere, no dobro Uefa i Fifa su različiti. Što sniu smijeli da igraju fer, i da mu puste da igra.

Scared. :lol:

Bilo pa prošlo, okanimo se toga.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la JuveSissoko » 27 jun 2010, 22:41

Admir_Sa je napisao/la:
Neutral je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Ma pusti ove nafurane Njemce, kad sam neki dan procitao da se vade sto Frings nije igrao, a pri tome optuzuju talijane kosa na glavi mi se digla

Puca mi neka stvar za englezima, cak su mi njemci drazi, al ne mogu lazi i gluposti nikako

p.s. mislim da je Chielini dao auto gol

Da, nije to izvlakuša, nego je tako upravo bilo. Čovjek bio pravi vođa na terenu i mafija je odradila svoje, no sve se vraća, sve se plaća ;)
Kakva bolan mafija? Daj mi konkretan dokaz? Berluskoni kriv? Evo ja tebi kazem da je danas sudija namjerno sudio u korist Njemaca zbog mafije!

Ja ne mogu da vjerujem da mozete to spominjati, ajde onaj penal protiv Australije ili neke konkretne dogadjaje na terenu. Eee oni spominju neke stvari isto kao da sjede u fifi ili uefi, a ne iza tastatura koje se nalaze po Sarajevu, Zenici.....
ma pusti se te njemacko-dijasporaske price
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Neutral » 27 jun 2010, 22:44

majestic24 je napisao/la:Ko pametan moze navijati za Njemce?? Goreg narod od njih mi nema. Za mene Srbi i Njemci jedno te isto.
Ko je izgubio, ima pravo da se ljuti :lol:

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Principatus » 27 jun 2010, 22:46

majestic24 je napisao/la:Ko pametan moze navijati za Njemce?? Goreg narod od njih mi nema. Za mene Srbi i Njemci jedno te isto.
JuveSissoko je napisao/la:ma pusti se te njemacko-dijasporaske price
Citati ovo: priceless. :lol:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la JuveSissoko » 27 jun 2010, 22:54

Principatus je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:Ko pametan moze navijati za Njemce?? Goreg narod od njih mi nema. Za mene Srbi i Njemci jedno te isto.
JuveSissoko je napisao/la:ma pusti se te njemacko-dijasporaske price
Citati ovo: priceless. :lol:
vidim da si se pronasao,mani me dijasporaskog patroniziranja,drazi mi je onaj cetnik za tenkom sto je pucao na mene,nego vi misevi sto fam je BIH u srcu,al 1000 km daleko dok jedes kinder
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la Trasimaco » 27 jun 2010, 22:58

Majke mi mile, kakvih idiota ovdje ima, to je za ne povjerovati.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7524
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: 1/8 - Njemačka-Engleska

Post Postao/la effe_sa » 27 jun 2010, 22:58

JuveSissoko je napisao/la:
Principatus je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:Ko pametan moze navijati za Njemce?? Goreg narod od njih mi nema. Za mene Srbi i Njemci jedno te isto.
JuveSissoko je napisao/la:ma pusti se te njemacko-dijasporaske price
Citati ovo: priceless. :lol:
vidim da si se pronasao,mani me dijasporaskog patroniziranja,drazi mi je onaj cetnik za tenkom sto je pucao na mene,nego vi misevi sto fam je BIH u srcu,al 1000 km daleko dok jedes kinder
hajd ba i ti uzeo vrijedjat ljude, zar se mora kad se prica o fudbalu vrijeđat...mi ko nacija ne znamo drugacije....nek bude jednom za primjer diskusija, nek se prica o fudbalu a ne na takav nacin vrijedjat...sad nekima krivo sto je njemacka prosla pa vrijedjaju sve okolo....patriotizam treba na drugim mjestima dokazivat, a vrijedjanjem se nece dokazat...nekom kad bude krivo sto ekipa nije prosla za koju navija pocne vrijedjat druge...svako ima pravo navijat za koga hoce i vise bi trebalo prestat s glupim raspravama nego konkretno o utakmicama raspravljat
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.