RK Konjuh

crnobijeli21
Postovi: 595
Pridružen/a: 05 nov 2013, 16:33
Kontakt:

Re: Re:

Post Postao/la crnobijeli21 » 29 maj 2014, 00:13

samirr je napisao/la:
crnobijeli21 je napisao/la:kakva je ono tučnjava bila posle utakmice na parketu?
nije bila tuča malo je falilo neko od navijača sa obezbjeđenjem htio da se udara a koji je razlog to ne znam
ahaa.. ja sam vidio da je Begić odgurnut, pa sam mislio da nije bilo šta zbog onog incidenta s početka utakmice
Andrea Pirlo
Alessandro Del Piero

emirmujan
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 mar 2013, 00:36
Kontakt:

Re: Re:

Post Postao/la emirmujan » 29 maj 2014, 00:15

crnobijeli21 je napisao/la:
samirr je napisao/la:
crnobijeli21 je napisao/la:kakva je ono tučnjava bila posle utakmice na parketu?
nije bila tuča malo je falilo neko od navijača sa obezbjeđenjem htio da se udara a koji je razlog to ne znam
ahaa.. ja sam vidio da je Begić odgurnut, pa sam mislio da nije bilo šta zbog onog incidenta s početka utakmice
Nije nego oni navijaci sa sredine sto su bakljadu napravili usli u teren da se pozdrave sa igracima ko i svaku utakmicu, i sto nikad sad obezbjedzenje naslo kao da ih sprjeci nesmiju uci u teren, isto ko da je Ronaldo il Messi na terenu pa ih cuvaju. I na kraju ispade scena, naguravanje izmedju navijaca i obezbjedzenja a igraci ih rastavljaju :S xD

daljinski18
Postovi: 32
Pridružen/a: 25 maj 2014, 18:40
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la daljinski18 » 29 maj 2014, 00:22

ibish1995 je napisao/la:slika

;)
Elmire brate, znam da boli što nisi mogao igrati za instituciju kakva je Borac više od godine dana , što su ti dali šut kartu nakon jedne sezone, što ti se cijeli grad smijao jer si ljakse pravi, ali to je brate zato što veze nemaš i što ćeš vječno ostati seoski igrač za Premijer lige ;)

P.S. Ja ovo nisam čuo da je spiker rekao. Ako jeste, onda je pravi debil, ali ja sam samo čuo kad je par puta rekao :"Ajmo svi, Borcu je potrebna podrška"...

emirmujan
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 mar 2013, 00:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la emirmujan » 29 maj 2014, 00:35

daljinski18 je napisao/la:
ibish1995 je napisao/la:slika

;)
Elmire brate, znam da boli što nisi mogao igrati za instituciju kakva je Borac više od godine dana , što su ti dali šut kartu nakon jedne sezone, što ti se cijeli grad smijao jer si ljakse pravi, ali to je brate zato što veze nemaš i što ćeš vječno ostati seoski igrač za Premijer lige ;)

P.S. Ja ovo nisam čuo da je spiker rekao. Ako jeste, onda je pravi debil, ali ja sam samo čuo kad je par puta rekao :"Ajmo svi, Borcu je potrebna podrška"...
Tebi svi seljaci samo ti gradjanin, :D e moj gluposu :njanjanja: :njanjanja:

daljinski18
Postovi: 32
Pridružen/a: 25 maj 2014, 18:40
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la daljinski18 » 29 maj 2014, 00:38

Boli guza još uvijek? :guz:

Sa koliko ste razlike izgubili u BL? :D

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la samirr » 29 maj 2014, 01:04

daljinski18 je napisao/la:Boli guza još uvijek? :guz:

Sa koliko ste razlike izgubili u BL? :D
Ima kup za revanš al' još niste osvojili titulu i siguran sam da ce nakon svega Čelik biti izuzetno motiviran protiv vas :D
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

daljinski18
Postovi: 32
Pridružen/a: 25 maj 2014, 18:40
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la daljinski18 » 29 maj 2014, 01:11

Ma uzmite brate, meni se i onako gadi ovo sve... Kad ne možete na terenu protiv Borca, onda se borite nekim saopštenjima i podmetanjima... Ko je kriv Bosni što na neriješeno pravi početničke greške? Da je tad Bosna zabila dva gola iz dvije čiste situacije, ovog svega ne bi bilo, ništa se ne bi pisalo.

Eto vam titula , pa je podijelite vi i Bosna međusobno...

Maadridd
Postovi: 22
Pridružen/a: 11 dec 2012, 17:32
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la Maadridd » 29 maj 2014, 01:22

daljinski18 je napisao/la:Ma uzmite brate, meni se i onako gadi ovo sve... Kad ne možete na terenu protiv Borca, onda se borite nekim saopštenjima i podmetanjima... Ko je kriv Bosni što na neriješeno pravi početničke greške? Da je tad Bosna zabila dva gola iz dvije čiste situacije, ovog svega ne bi bilo, ništa se ne bi pisalo.

Eto vam titula , pa je podijelite vi i Bosna međusobno...
Opet savez nista nece vidjet ni uradit, nema nama nista bez jednog rukometnog Ivice Osima sve treba iz korijena mije najt. Neutralansam od ove cetri ekipe u ligi cetri al vidim daje BANAJ LUKA najveci eksces i sto vjerujem jerse ponavlja iz kola u kolo :kafa: :kafa: :kafa:

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la samirr » 29 maj 2014, 01:27

daljinski18 je napisao/la:Ma uzmite brate, meni se i onako gadi ovo sve... Kad ne možete na terenu protiv Borca, onda se borite nekim saopštenjima i podmetanjima... Ko je kriv Bosni što na neriješeno pravi početničke greške? Da je tad Bosna zabila dva gola iz dvije čiste situacije, ovog svega ne bi bilo, ništa se ne bi pisalo.

Eto vam titula , pa je podijelite vi i Bosna međusobno...
Hahah pa da vam nije stalo do titule ne bi igrali ovako prljavo da ti napišem gledo sam utakmicu protiv Konjuha ono pred kraj sudija trči namjerno prema igracu i lopta ga pogađa u leđa i nakon toga Borac daje gol. A pogledaj ovaj napad Borca " onclick="window.open(this.href);return false; znaci ništa smješnije nisam vidio i kako da covjek suti u ovakvoj situaciji i naravno opravdani prigovor i 2 minuta haha pa providno sve jbt.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

wislander
Postovi: 27
Pridružen/a: 25 maj 2014, 16:33
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la wislander » 29 maj 2014, 01:55

samirr je napisao/la:
daljinski18 je napisao/la:Ma uzmite brate, meni se i onako gadi ovo sve... Kad ne možete na terenu protiv Borca, onda se borite nekim saopštenjima i podmetanjima... Ko je kriv Bosni što na neriješeno pravi početničke greške? Da je tad Bosna zabila dva gola iz dvije čiste situacije, ovog svega ne bi bilo, ništa se ne bi pisalo.

Eto vam titula , pa je podijelite vi i Bosna međusobno...
Hahah pa da vam nije stalo do titule ne bi igrali ovako prljavo da ti napišem gledo sam utakmicu protiv Konjuha ono pred kraj sudija trči namjerno prema igracu i lopta ga pogađa u leđa i nakon toga Borac daje gol. A pogledaj ovaj napad Borca " onclick="window.open(this.href);return false; znaci ništa smješnije nisam vidio i kako da covjek suti u ovakvoj situaciji i naravno opravdani prigovor i 2 minuta haha pa providno sve jbt.
Međunarodni komitet za borilačke vještine je pohvalio ovaj potez igrača Konjuha i odlučio da novu borilačku vještinu nazove "我々は正直です" što u prevodu znači "Mi smo pošteni".

Link u prilogu:
http://youtu.be/2J5NVO_-D-g?t=58m37s

wislander
Postovi: 27
Pridružen/a: 25 maj 2014, 16:33
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la wislander » 29 maj 2014, 02:02

ibish1995 je napisao/la:slika

;)
Ovaj mladi momak, koji se najeo banjalučkog hljeba i naučio dosta od igrača kao što su Trivundža, Obradović, Rađenović je pokazao koliki je kreten.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la kanarinac » 29 maj 2014, 09:57

ljudi glupo je raspravljati sa ljudima koji su neiskreni i neralni zato manite se toga budala vidi da je u banjaluci igralo 7 protiv 10 ( 7 igraca dvojca sudija i publika koja je igrac vise) i konjuh izgubio 8 razlike to je uspjeh jer da su se sudije iskljucile bar zadnjih 5 min nasi nebi izgubili ni 3 razlike....ali o tome je vise glupo raspravljati za sinoc protiv bosne nista nemogu tvrditi kako su doli do pobjede ovi se zale na sudjenje ali dok ne vidim utakmicu nista nemogu reci....za spikera njemu je na cast ako je ovo istina....a sad o nasoj ligi ove 4 ekipe su sve u 5 deka a to ce vam pokazati zadnje kolo ako ne bude zakulinsih radnji a to je da ce celik doboti borca a bosna konjuuha a opet vise konjuh ima sanse da iznenadi bosnu nego borac celika jer bosna igra bez svoja 3 najbolja igraca...a u zvinicama sam gledao sve tri ekipe i mogu vam reci da celik ima mozda i najbolju ekipu bar po meni su ostavili takav utisak ali nisu im se poklopile kockice i nisu imali srece u nekim utakmicama..
Samo Sarajevo

baksuz
Postovi: 10
Pridružen/a: 10 mar 2014, 11:40
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la baksuz » 29 maj 2014, 11:35

ljudi nemojte se brinuti,nema razloga,SABE sudi utakmicu celik-borac ... nas cojk .... samo problem ako skoci :P xD

meho-medo
Postovi: 3492
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la meho-medo » 29 maj 2014, 11:47

baksuz je napisao/la:ljudi nemojte se brinuti,nema razloga,SABE sudi utakmicu celik-borac ... nas cojk .... samo problem ako skoci :P xD
On je ovdje harambaša :mrgreen:
Nego ako Konjuh zavrsi drugi ide li u kakva takmicenja( ili samo prvi ide) ?

I kakva je stvar s kupom, ko osvoji kup, gdje ide?
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

BAMBI
Postovi: 140
Pridružen/a: 17 mar 2013, 02:20
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la BAMBI » 29 maj 2014, 12:01

Elmire trebao si taticu povesti da te brani u Banja luci i da prijeti sa tribina kao sto ima obicaj?

wislander
Postovi: 27
Pridružen/a: 25 maj 2014, 16:33
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la wislander » 29 maj 2014, 13:29

meho-medo je napisao/la:
baksuz je napisao/la:ljudi nemojte se brinuti,nema razloga,SABE sudi utakmicu celik-borac ... nas cojk .... samo problem ako skoci :P xD
On je ovdje harambaša :mrgreen:
Nego ako Konjuh zavrsi drugi ide li u kakva takmicenja( ili samo prvi ide) ?

I kakva je stvar s kupom, ko osvoji kup, gdje ide?
Prva tri svake godine imaju pravo da igraju evropska takmičenja. Ali drugi i treci se zale da nemaju para pa odustanu.

emirmujan
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 mar 2013, 00:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la emirmujan » 29 maj 2014, 13:45

daljinski18 je napisao/la:Ma uzmite brate, meni se i onako gadi ovo sve... Kad ne možete na terenu protiv Borca, onda se borite nekim saopštenjima i podmetanjima... Ko je kriv Bosni što na neriješeno pravi početničke greške? Da je tad Bosna zabila dva gola iz dvije čiste situacije, ovog svega ne bi bilo, ništa se ne bi pisalo.

Eto vam titula , pa je podijelite vi i Bosna međusobno...
Nemoze jbg nemamo svoje ljude u savezu, svoje delegate i sudije :mrgreen:

daljinski18
Postovi: 32
Pridružen/a: 25 maj 2014, 18:40
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la daljinski18 » 29 maj 2014, 15:52

samirr je napisao/la:
Hahah pa da vam nije stalo do titule ne bi igrali ovako prljavo da ti napišem gledo sam utakmicu protiv Konjuha ono pred kraj sudija trči namjerno prema igracu i lopta ga pogađa u leđa i nakon toga Borac daje gol. A pogledaj ovaj napad Borca " onclick="window.open(this.href);return false; znaci ništa smješnije nisam vidio i kako da covjek suti u ovakvoj situaciji i naravno opravdani prigovor i 2 minuta haha pa providno sve jbt.
Čuj sudija trčao i namjestio se da ga lopta pogodi u leđa. Pa čujete li vi sebe? Jbte, ona dvojica sudija imaju po 150 kila, pa takav manevar ne bi uspio izvesti ni neki momak od 20 godina, a kamoli sudija od 40 godina sa stomakom do zuba :lol:

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la kanarinac » 29 maj 2014, 16:01

daljinski18 je napisao/la:
samirr je napisao/la:
Hahah pa da vam nije stalo do titule ne bi igrali ovako prljavo da ti napišem gledo sam utakmicu protiv Konjuha ono pred kraj sudija trči namjerno prema igracu i lopta ga pogađa u leđa i nakon toga Borac daje gol. A pogledaj ovaj napad Borca " onclick="window.open(this.href);return false; znaci ništa smješnije nisam vidio i kako da covjek suti u ovakvoj situaciji i naravno opravdani prigovor i 2 minuta haha pa providno sve jbt.
Čuj sudija trčao i namjestio se da ga lopta pogodi u leđa. Pa čujete li vi sebe? Jbte, ona dvojica sudija imaju po 150 kila, pa takav manevar ne bi uspio izvesti ni neki momak od 20 godina, a kamoli sudija od 40 godina sa stomakom do zuba :lol:
druze ako ces ulaziti u ozbiljnu diskusiju bez lazi i vrijedjanja da pricamo a ja cu ti reci na snimku utakmice borac konjuh na 1:25 pogledaj kontru pogledaj sudiju kako trci okrenut ledjima i okrenu se gleda kud gafar baca loptu i prati let lopte i naglo mijenja smjer trka ide prema begicu i udara ga lopta u ledja pogledaj ako ne bude tako ti mi kazi i reci mi samo jedan razlog kako to nije tako ja zauvijek napustam ovaj forum
Samo Sarajevo

wislander
Postovi: 27
Pridružen/a: 25 maj 2014, 16:33
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la wislander » 29 maj 2014, 16:04

samirr je napisao/la:
daljinski18 je napisao/la:Ma uzmite brate, meni se i onako gadi ovo sve... Kad ne možete na terenu protiv Borca, onda se borite nekim saopštenjima i podmetanjima... Ko je kriv Bosni što na neriješeno pravi početničke greške? Da je tad Bosna zabila dva gola iz dvije čiste situacije, ovog svega ne bi bilo, ništa se ne bi pisalo.

Eto vam titula , pa je podijelite vi i Bosna međusobno...
Hahah pa da vam nije stalo do titule ne bi igrali ovako prljavo da ti napišem gledo sam utakmicu protiv Konjuha ono pred kraj sudija trči namjerno prema igracu i lopta ga pogađa u leđa i nakon toga Borac daje gol. A pogledaj ovaj napad Borca " onclick="window.open(this.href);return false; znaci ništa smješnije nisam vidio i kako da covjek suti u ovakvoj situaciji i naravno opravdani prigovor i 2 minuta haha pa providno sve jbt.
Povećaj kvalitet snimka, a brzinu videa stavi na najnižu, pa vidiš da je odbrambeni igrač se zaletio prema krilu Borca i onda se okrenuo leđima i zakačio ga. Svako vidi ono šta njemu odgovara. A Jaškiću je trebalo dati 2 minuta još davno, samo melje, melje, melje, prigovara, priča, sere.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.