FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 13 avg 2010, 22:30

Samo sam cuo to, ne znam jel sad tacno :?:
EDIT : Sa drugog foruma, trebao bi valjda u Buraspor slijedece sedmice
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

cassanova
Postovi: 386
Pridružen/a: 19 jun 2009, 13:02
Lokacija: 8064
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cassanova » 13 avg 2010, 22:40

Tako je... Seha ima ponude od buraspora i kineza nekih, al Amar neda ispod 600 000 eurica sto turcima nije problem ...
1996

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tanzla » 13 avg 2010, 22:41

Seyo_TM je napisao/la:
Fk_zeljo_1921 je napisao/la:Jel ovo Šeha ide slijedece sedmice za 600 000 eura :?:
A gdje je to "ovo"? odakle info?
Napisao lik "anamo" da mu je Šeha himself rekao. Ako je tačno, strašna je to lova, a imamo dostojnu zamjenu.. 600 000 ojrića, mnogo dobro. All hail Amar. Ovo bi oni miševi prodali za 40000 eura i još se udarali nogom u zicagu.
Zadnja izmjena: tanzla, dana/u 13 avg 2010, 22:43, ukupno mijenjano 1 put.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
ZELJO MOJA
Postovi: 456
Pridružen/a: 29 jan 2010, 22:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZELJO MOJA » 13 avg 2010, 22:41

cassanova je napisao/la:Tako je... Seha ima ponude od buraspora i kineza nekih, al Amar neda ispod 600 000 eurica sto turcima nije problem ...
ma samo nek idu bare su nam strasno bitne a za te pare mozemo dovesti deset golmana

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nick » 13 avg 2010, 22:44

ej i ja sam to cuo juce i postavio ovdje pitanje ali niko nije bio upucen...ako je istina bilo bi odlicno
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
blue 18
Postovi: 100
Pridružen/a: 01 apr 2010, 00:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blue 18 » 13 avg 2010, 22:49

ja sam napisao prije 20tak dana da za sehica ima ponuda visle od 400 000 eura :)
U mom srcu ne postoji ništa drugo
> Željezničar 1921 <

Avatar
nedaTM87
Postovi: 365
Pridružen/a: 19 feb 2010, 21:09
Lokacija: AP. GANG
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nedaTM87 » 13 avg 2010, 22:55

Jel bi tih nekih eventualnih 600 000 eura bila vrijednost ukupnog transfera, ili bi to bilo ono sto bi mi kao klub dobili?
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987

Avatar
Zeba'93
Postovi: 34
Pridružen/a: 29 jul 2010, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeba'93 » 13 avg 2010, 23:22

Zna li se koliko će nas ići u Travnik ??? ima li išta od tog pojačanja iz azije ??? :P
I kada ne budeš prvi Ti , i kada čuju se zvižduci i tada ću Željo dobro znaj , da Te volim ja! 1921

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 13 avg 2010, 23:25

Al na portalima nakon svakog treninga izvjestaj,vise se prate nase trening utakmice nego utakmice PLBiH,institucija!

Sutra ce na terenu biti batina kao i uvijek u Travniku,oni uvijek igraju grubo i sa podrskom sudija,nasi moraju odgovoriti istom mjerom kao i prosle godine.Željo ih moze uzeti na brzinu jer imamo stvarno brzu ekipu.Sve u svemu bod bi bio odlican 3 fenomenalna.Samo hrabro i u kost!
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željovac » 13 avg 2010, 23:27

Prošli put je kod nas najhrabriji i najbolji bio Milan Ćulum, kojeg su cijelu utakmicu tukli i provocirali. Na kraju je i crveni karton zaradio jer nije ostajao dužan. Daj Bože i sutra takvog mangupluka, da se ne prepadnu travničkih čičica.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željovac » 13 avg 2010, 23:38

Mahir Karić za fkzeljeznicar.com

Kao što znate, imao sam ponude iz italijanske druge lige, zainteresovan je bio Albinoleffe, kao i Jjablonec iz Češke ali nisam žellio preći u te klubove.

Mahir Karić za ugledan sportski portal, koji, koliko znam, ne izmišlja intervjue.

Mnogo toga se iskomplikovalo, nakon sjajne sezone u Liberecu dobio sam ponudu da produžim ugovor na još tri godine ali je u međuvremenu stigla ponuda Albinolefea i Liberec je odlučio pustiti me uz odgovarajuću odštetu. Naišao sam na odlične uslove i sve je gotovo bilo završeno. Ja sam došao kući da izvadim vizu i čekao sam fax kako bih potpisao ugovor ali do toga nije došlo jer je moj menadžer iz Zagreba tražio mnogo više novca iako ja nisam znao za to pa je zbog toga i propao transfer u Italiju.

Nakon te prevare, prekinuo sam ugovor sa tim menadžerom a ubrzo je stigla ponuda Jabloneca i bez mnogo razmišljanja sam potpisao ugovor. Na meni je sada da se dokažem i da u narednoj sezoni izborim mjesto među prvih 11.


Ovaj drugi intervju je stariji. Pored ovog čudnog, neobrazloženog odbijanja Italijana i Čeha :? čudno je i to da ga je Liberec puštao za odštetu, a imao je ugovor sa Slaviom iz Praga :?
Pa onda još kasnije kaže i da je potpisao za Liberec. A za ŽELJU nije potpisao, jer nema Đele. A znamo koga to nije spriječilo da potpiše... Ništa ne kontam.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
djale
Postovi: 264
Pridružen/a: 10 sep 2008, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djale » 13 avg 2010, 23:40

Sigurno je da su ljudi iz Burse gledali utakmice Želje pa je moguca ova info. o Šehi mada im se navodno svidio jos jedan igrac :!:

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željovac » 13 avg 2010, 23:56

Moram još nekih detalja da izdvojim iz Karićevog intervjua za taj portal.

Mahir Karić rođen je 5.3. 1992. i već sada slovi za najtalentovanijeg igrača koji je ikada igrao u dresu Željezničara.

Kažu da ste veliki talenat kakav još nije potekao sa Grbavice?

Takve riječi i pohvale svakom gode, pogotovo ako znamo kakvi su igrači do sada potekli sa Grbavice, Džeko, Jahić, Štilić i ostali, na meni je da se dokažem i da budem još bolji od njih.

Da li ste imali ponudu da potpišete profesionalni ugovor za Željezničar?

Da, dok sam još imao 15 godina nudili su mi potpis ugovora ali eto nisam potpisao, dobio sam ispisnicu i karijeru ću nastaviti van naše zemlje.

Je li vam žao što nećete zaigrati za Željezničar?

Naravno da mi je žao, u Želji sam ponikao, na Grbavici napravio prve nogometne korake a onda kad sve to saberete i oduzmete mora vam biti žao ali Željo je u mom srcu i nije isključeno da se nekada vratim na Grbavicu.
Neki će reći da sam samouvjeren ali moram reći da sam u protekloj sezoni zaigrao za Željezničar, uvjeren sam da bi i igrao značajnu ulogu.


Je li vam nova uprava ponudila ostanak?

Moram prije svega reći da je i ona stara uprava bila jako korektna prema meni, zaista nemam riječi, hvala im na tome, Razgovarao sam i sa Osimom, pitao me je da ostanem, međutim sve je već bilo završeno.

Pratili su vas brojni evropski timovi?

Na Grbavici su bili skauti Maniza, Freiburga, Schalkea, Leverkusena, Red-Bull Salzburga, Dinamo Zagreba... Dobijao sam neke ponude ali u konsultaciji sa mojim ocem odlučio sam da pričekam još malo...

Na kraju ste se odlučili za Slaviu iz Praga?

Odjednom je stigla ponuda Slavije, sa ocem sam razmotrio tu ponudu i vidio da nude zaista sjajne uslove, otputovali smo u Češku i uvjerili smo se da je sve perfektno, nakon toga nisam imao više nikakve dileme, potpisao sam četverogodišnji ugovor sa Slaviom. Zbog adaptacije ću u početku igrati za B tim Slavije a trudom i radom ću se nametnuti stručnom štabu te se nadam da ću vrlo brzo preći u prvi tim.

Kako kaže u budućnosti se vidi u A timu Bosne i Hercegovine…

Zašto da ne? Svjetsko prventvo je naredne godine, uvjeren sam da ćemo se plasirati. Na meni je da igram najbolje što mogu a onda kao najmlađi dobijem poziv te sa Džekom u tandemu poharam Južnu Afriku, ozbiljan je Mahir Karić.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
RagazziDelSud
Postovi: 285
Pridružen/a: 20 jul 2010, 14:29
Lokacija: Yugo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RagazziDelSud » 13 avg 2010, 23:59

Zeba'93 je napisao/la:Zna li se koliko će nas ići u Travnik ??? ima li išta od tog pojačanja iz azije ??? :P
2 puna autobusa ! ;)
Posuđujte novac od pesimista – oni ne očekuju da im ga vratite.

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željovac » 14 avg 2010, 00:03

Mahir je ovog ljeta iz Željezničara prešao u Slaviu iz Praga ali zbog nesporazuma između Slavije i Željezničara, mladi igrač je karijeru nastavio u češkom prvoligašu, Slovanu iz Libereca.

Mahir je dobio poziv za U-19 reprezentaciju Češke.

Nedavno su došli iz Češke reprezentacije da me pitaju da li bi nastupao za njihovu reprezentaciju iako znaju da sam Bosanac što je pokazatelj kako se tamo kvalitetno radi. Ja sam im objasnio da sam Bosanac, zahvalio se na pozivu i rekao da čekam poziv iz moje zemlje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I onda ga je pogledam protiv Famosa :mrgreen: Po ovim intevjuima bi se reklo da je Messi, ali da ima konstantne nesporazume i da ne želi da igra za Liberec, Serie B... Naravno, ovisno gdje čitate taj intervju :roll:

Ne znam fakat. Protiv Famosa nije bio sposoban da potrči, doslovno. Sve je lopte pogubio, i to na kakav način. Ako je to taj supertalenat...

Ja bih najiskrenije volio da jeste, itekako, ali on je fizički nesposoban za seniorski fudbal. Daj Bože da i u juniorima može išta.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 14 avg 2010, 00:10

bistrikboy je napisao/la:Al na portalima nakon svakog treninga izvjestaj,vise se prate nase trening utakmice nego utakmice PLBiH,institucija!

Sutra ce na terenu biti batina kao i uvijek u Travniku,oni uvijek igraju grubo i sa podrskom sudija,nasi moraju odgovoriti istom mjerom kao i prosle godine.Željo ih moze uzeti na brzinu jer imamo stvarno brzu ekipu.Sve u svemu bod bi bio odlican 3 fenomenalna.Samo hrabro i u kost!
Bice sutra zanimljivo...samo da ne bude povreda...
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Avatar
nedaTM87
Postovi: 365
Pridružen/a: 19 feb 2010, 21:09
Lokacija: AP. GANG
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nedaTM87 » 14 avg 2010, 00:12

RagazziDelSud je napisao/la:
Zeba'93 je napisao/la:Zna li se koliko će nas ići u Travnik ??? ima li išta od tog pojačanja iz azije ??? :P
2 puna autobusa ! ;)
bice jos hipten privatnih automobila, a jos ce biti raje koja ce doc tamo iz srednje Bosne, ima nas tamo hipten :)
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željovac » 14 avg 2010, 00:12

Eto, ako ništa, znamo da Mahir nikada nije ni potpisao za Slaviu, kao što ni Lazar nije bio prvi strijelac grčke lige.
Laganje Messija s Koševa u današnjem intervjuu me ponukalo na istraživanje. Stvarno nevjerovatno. Sve neke zvijeri, ali ih nesporazumi koče :roll:
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muXmania » 14 avg 2010, 00:13

teško da će preživiti Travnik i Slobodu bez povreda.
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Avatar
RagazziDelSud
Postovi: 285
Pridružen/a: 20 jul 2010, 14:29
Lokacija: Yugo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RagazziDelSud » 14 avg 2010, 00:14

nedaTM87 je napisao/la:
RagazziDelSud je napisao/la:
Zeba'93 je napisao/la:Zna li se koliko će nas ići u Travnik ??? ima li išta od tog pojačanja iz azije ??? :P
2 puna autobusa ! ;)
bice jos hipten privatnih automobila, a jos ce biti raje koja ce doc tamo iz srednje Bosne, ima nas tamo hipten :)
:D
Posuđujte novac od pesimista – oni ne očekuju da im ga vratite.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.