FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 02 dec 2019, 16:11

ElCartel11 je napisao/la:
02 dec 2019, 14:42
Cuj Emir ubleha, ako je jedan prelazni rok slabo odradio to znaci odmah, da je ubleha?

Problem je u strucnom stabu i tacka. Da li je doslo izmedju njih do zasicenja ili su svadje u pitanju ne znam. Znam da ovako napred nece moci.
Guardiola sa Barcom osvojio sta je mogao, najljepsi fudbal igrali, ali jednostavno vidio da su se zasitili jedni drugih i otisao covjek.

Mene Emir nit' je razočarao niti me, vala, nešto oduševio. Ali jedno mu debelo zamjeram, kako njemu tako i skautu/skautima u klubu. Ako ih imamo, pitam se da li iko od njih radi svoj posao, za koji primaju platu. Među svježije primjere bih naveo onog Sedada Subašića što ode kod košpicara. Vele da je najveći talenat u državi. A pazi sad, otišao iz Rudara Kakanj u kojem je igrao Emir i nikako ne mogu da shvatim da ovakvog talenta ti ispred nosa uzmu košpicari. Stvarno se ne mogu naibretiti. A u Rudaru ponikla oba Merdanovića. Za ovakav propust neko (Emir?) bi morao snositi konsekvence. Hej, iz tvog kluba najveći rival ti uzima igrača najtalentovanijeg u državi. (Ima 16-17 godina i već je upisao debi za košpicare). Pa, Bože dragi, radi li iko išta u tom našem klubu, a nakotilo ih se sijaset! Uhljebi!

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 02 dec 2019, 16:13

holyman je napisao/la:
02 dec 2019, 15:02
Markovic
Pidro Serbecic Mujakic dovesti
Oremus Stanojevic
Hebib Rahman Kapic
Merso

Sa ovim timom mozda nekada do ponovo do duple. Mozda

Opet Oremuš def. vezni?

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 02 dec 2019, 16:15

Skoro sam pisao o skauting sluzbi generalno u PL, a tako i u FKS. Ona ili ne postoji ili radi 3 % onog sto bi trebala.
Nije skauting dovesti npr Beganovica iz Slobode, za njega svi znamo da je dobar igrac, ko god prati ligu vidi da ima nesto... Skauting je dovesti igraca iz npr. Buducnost B. koji ima 17 godina i talenat je i kokeg je neko skautirao bar polisezonu... Nema toga kod nas.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

fks74
Postovi: 9353
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 02 dec 2019, 16:17

Stroj1946 je napisao/la:
02 dec 2019, 13:24
Za Crepulju su pisali par ljudi i ja, prije početka priprema, da će to biti najveća greška. Što se ispostavilo. Mogo se naći neki kompromis. Međutim momak nije htjeo da radi sa onim kretenom, pametan, ufatio se noge. Dovođenje igrača iz manjih sredina je kod nas uvijek bilo u 90% slučajeva fula. Od ranije poznato. Pogotovo igrači koji imaju 24, 25, 26 godina. Takvi igrači se ne mogu ničemu naučiti više. Mogu samo još malo napredivati i to je to. Motivacija 0. Zna i on sam da ne može daleko dobaciti, pa mu Sarajevo dođe kao premija. Drugo ogroman pritisak, nisu navikli. Pa se pogube. Ako će dovoditi igrače iz manjih sredina, to bi trebalo biti do 21, 22 godine. E sad je do igrača i struke.
Kakva glupost, Crepulja nije ostao zbog Husrefa. :rol: Frajer jednostavno nije zelio vise igrati u ovoj ligi. Nudili mu vecu platu ali ona nije zadovoljavala njegove apetite. To je prava istina.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 02 dec 2019, 16:22

fks74 je napisao/la:
02 dec 2019, 16:17
Stroj1946 je napisao/la:
02 dec 2019, 13:24
Za Crepulju su pisali par ljudi i ja, prije početka priprema, da će to biti najveća greška. Što se ispostavilo. Mogo se naći neki kompromis. Međutim momak nije htjeo da radi sa onim kretenom, pametan, ufatio se noge. Dovođenje igrača iz manjih sredina je kod nas uvijek bilo u 90% slučajeva fula. Od ranije poznato. Pogotovo igrači koji imaju 24, 25, 26 godina. Takvi igrači se ne mogu ničemu naučiti više. Mogu samo još malo napredivati i to je to. Motivacija 0. Zna i on sam da ne može daleko dobaciti, pa mu Sarajevo dođe kao premija. Drugo ogroman pritisak, nisu navikli. Pa se pogube. Ako će dovoditi igrače iz manjih sredina, to bi trebalo biti do 21, 22 godine. E sad je do igrača i struke.
Kakva glupost, Crepulja nije ostao zbog Husrefa. :rol: Frajer jednostavno nije zelio vise igrati u ovoj ligi. Nudili mu vecu platu ali ona nije zadovoljavala njegove apetite. To je prava istina.
Bogami su ovdje pisali da mu nisu htjeli produzit ugovor zato sto mu se plata znacajno povecava u novoj sezoni, nake klauzule, veze nemam..

Prvi put cujem od tebe da mu je neko nesto nudio..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 02 dec 2019, 16:27

Ja sam uvijek govorio da ovaj broj stranaca sto nam je svima ogranicen na 4, treba da budu stvarno 4 KLASE igraca. Kod nas su to recimo Velkoski, Stanojevic, Oremus i Lazic. Ruku na srce niti jedan od njih ne donosi neku znacajnu prevagu na terenu u BHTPL, a da ne pricam u Evropi. Ako zelimo bilo kakav napredak sva 4 stranca moraju biti u rangu Benke ili Jajala.
Stoper, zadnji/centralni vezni, napadac, krilo. Popunis tako ekipu od repa do glave sa kapitalcima, ostalo popunis sa akademcima ili igracima koji odskacu u nasoj ligi po kvalitetu. Znaci 4 vrh stranca kapitalca, 2-3 domaca igraca iz nase lige koji su medju top u ligi (mogu biti i iz drugih liga ne mora biti nasa, ali eto prvo se na nasu bazirajmo) i ostalo akademci popune.

Kovacevic
Pojacanje - Serbecic - kapitalac - Pidro
Kapitalac - Djokanovic
Kapitalac - Rahmanovic - pojacanje
Kapitalac

Ovako bi nekako trebali sloziti ekipu na zimu, prodati Lazica, Tatara, Hebiba (nadam se da nije ozbiljna povreda), Velkoskog, Stanojevica. Ahmet je zvijer ali njegovo se blizi kraju nazalost, treba mu traziti zamjenu da se novi momak polako uklopi u ekipu bez pritiska. Svi znamo koliko znaci kad imas jednog ubicu u napadu (ala Benko)

A moze i usporenim tempom ovako nekako, pa na ljeto prodati ostatak ovih:

Kovacevic
Pojacanje - Serbecic - Lazic - Pidro
Kapitalac - Djokanovic
Kapitalac - Rahmanovic - Tatar
Ahmetovic

Kao sto vidimo problem ce nam predstavljati desna strana ekipe, sa povratkom Pidre i da se Tatar ne dira sa lijevog krila, bi lijeva strana trebala dobro funkcionisati
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 02 dec 2019, 16:37

Izgleda kod Hebiba nije dobra situacija čim mu sad igrači pružaju javno podršku. Brz oporavak majstore. Šteta.

Još uvijek razočarenje isto ko i poslije utakmice..
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 02 dec 2019, 16:38

bordopoeta je napisao/la:
02 dec 2019, 16:13
holyman je napisao/la:
02 dec 2019, 15:02
Markovic
Pidro Serbecic Mujakic dovesti
Oremus Stanojevic
Hebib Rahman Kapic
Merso

Sa ovim timom mozda nekada do ponovo do duple. Mozda

Opet Oremuš def. vezni?
Da. Uz drugog trenera bez problema
NEMA NAZAD

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 02 dec 2019, 16:40

Oremus je igrac koji ce veci doprinos davati blize protivnickom golu nego nasem. Mada mi bi i Stilica drzali kao DMF i govorili kako je ****.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 02 dec 2019, 16:41

Upravo zbog pravila od 4 stranca, treba teziti ka klasnim igracima. Kao sto rece @ElCartel, dovedes brate 4 vrh igraca, pridodas im 2-3 akademca (ili igraca iz vlastitig pogona), ostalo popunis igracima alla Hebibovic, Milanovic, Ahmetovic... Rezerve isforsiras sa jos 2-3 akademca, dodas im igrace alla Dupovac, Sisic, Handzic, par mladjih igraca koke skautiras, dovedes iz manjih ekipa.
Nje midro slovo yebem li ga...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Pantelija
Postovi: 12980
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 02 dec 2019, 16:42

pasica je napisao/la:
02 dec 2019, 15:52
Messi da dodje, ovaj konj bi ga na beka stavio. I jos bi mu otjerao kondicionog da ne moze disati drugo polivrijeme.

Usput, Jeleskovic kaze da nikad nije radio sa vecom neznalicom, tako da od njega nista dok je ovaj tu sto je i do sad bilo jasno.
Ma to prosto ne moze biti istina. Jeleskovic je otisao jer je imao obaveza :rol:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 02 dec 2019, 16:48

belosevic28 je napisao/la:
02 dec 2019, 16:41
Upravo zbog pravila od 4 stranca, treba teziti ka klasnim igracima. Kao sto rece @ElCartel, dovedes brate 4 vrh igraca, pridodas im 2-3 akademca (ili igraca iz vlastitig pogona), ostalo popunis igracima alla Hebibovic, Milanovic, Ahmetovic... Rezerve isforsiras sa jos 2-3 akademca, dodas im igrace alla Dupovac, Sisic, Handzic, par mladjih igraca koke skautiras, dovedes iz manjih ekipa.
Nje midro slovo yebem li ga...
Izgleda za nase teletabise jeste. Pa i ako cemo gledati finansije, dovedi 4 kapitalca ranga Benke, prikljuci im ove nase akademce i opet ces doci tu negdje sa finansijama. Ovako ti idu plate na Guzine, Milanovice, Letice, Hodzice, a nikakve koristi od njih, niti su sta bolji od nasih akademaca. Jeb.es me ako ne bi rezultati bili isti, a uvjeren sam da cak i bolji. Jedan Stilic drzi kone u vrhu, a zamisli, da su ti 4 takva u ekipi?
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

mma_hz
Postovi: 10729
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 02 dec 2019, 16:49

Kako sam zagotivio ovog Hebibovica nije humano.
Ne kurci se,ne glumi zvijezdu,kad je povrijedjen znas da je povrijedjen a ne kao neki.Nikad izdati ekipu nece,ne pravi probleme u svlačionici.Suti i igra pa na koju god ga poziciju stavi.Svaki ga se protivnicki trener i igrac boji.Fula cesto ,ali za razliku od mnogih ima muda da se nadje u sansi.Vidjeli smo jucer Heba za 25 minuta imao vise prodora nego Hodzic za citav ostatak utakmice ,jos je penal,drugi gol i jos jedan cist ne sviran penal za Zelju svi bili po toj strani ...da ne govorim da je i prvi gol poceo sa ubacajem sa Hebine strane.Jbg to su cinjenice a bi i dalje serite po liku kad citavoj ekipi ne ide vazda se Hebibu prvom sve psovalo.Uvijek je on bio na tapeti.
Brz oporavak majstore.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
emir79
Postovi: 8768
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 dec 2019, 16:50

Crepulja zbog Husrefa otisao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeleskovic zbog Husrefa otisao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Yebali ste Dobrici Cosicu majku.

SANU je mala maca koliko prljavstene su spremni iznijeti.

De malo o prodanim automobilima klubu. ;)
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
robertkosar
Postovi: 3459
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 02 dec 2019, 16:52

ElCartel11 je napisao/la:
02 dec 2019, 16:27
Ja sam uvijek govorio da ovaj broj stranaca sto nam je svima ogranicen na 4, treba da budu stvarno 4 KLASE igraca. Kod nas su to recimo Velkoski, Stanojevic, Oremus i Lazic. Ruku na srce niti jedan od njih ne donosi neku znacajnu prevagu na terenu u BHTPL, a da ne pricam u Evropi. Ako zelimo bilo kakav napredak sva 4 stranca moraju biti u rangu Benke ili Jajala.
Stoper, zadnji/centralni vezni, napadac, krilo. Popunis tako ekipu od repa do glave sa kapitalcima, ostalo popunis sa akademcima ili igracima koji odskacu u nasoj ligi po kvalitetu. Znaci 4 vrh stranca kapitalca, 2-3 domaca igraca iz nase lige koji su medju top u ligi (mogu biti i iz drugih liga ne mora biti nasa, ali eto prvo se na nasu bazirajmo) i ostalo akademci popune.

Kovacevic
Pojacanje - Serbecic - kapitalac - Pidro
Kapitalac - Djokanovic
Kapitalac - Rahmanovic - pojacanje
Kapitalac

Ovako bi nekako trebali sloziti ekipu na zimu, prodati Lazica, Tatara, Hebiba (nadam se da nije ozbiljna povreda), Velkoskog, Stanojevica. Ahmet je zvijer ali njegovo se blizi kraju nazalost, treba mu traziti zamjenu da se novi momak polako uklopi u ekipu bez pritiska. Svi znamo koliko znaci kad imas jednog ubicu u napadu (ala Benko)

A moze i usporenim tempom ovako nekako, pa na ljeto prodati ostatak ovih:

Kovacevic
Pojacanje - Serbecic - Lazic - Pidro
Kapitalac - Djokanovic
Kapitalac - Rahmanovic - Tatar
Ahmetovic

Kao sto vidimo problem ce nam predstavljati desna strana ekipe, sa povratkom Pidre i da se Tatar ne dira sa lijevog krila, bi lijeva strana trebala dobro funkcionisati
Bravo druze sve si lijepo napisao i super ti je svaka ali ima jedan veliki nedostatak kako bolan mislis da ti ovo jedan neznalica od trenera sprovede u dijelo ili u praksi kod njega je izbi kova na ahmu pa sta nam bog da sve sto ima od taktike :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
emir79
Postovi: 8768
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 dec 2019, 16:53

mma_hz je napisao/la:
02 dec 2019, 16:49
Kako sam zagotivio ovog Hebibovica nije humano.
Ne kurci se,ne glumi zvijezdu,kad je povrijedjen znas da je povrijedjen a ne kao neki.Nikad izdati ekipu nece,ne pravi probleme u svlačionici.Suti i igra pa na koju god ga poziciju stavi.Svaki ga se protivnicki trener i igrac boji.Fula cesto ,ali za razliku od mnogih ima muda da se nadje u sansi.Vidjeli smo jucer Heba za 25 minuta imao vise prodora nego Hodzic za citav ostatak utakmice ,jos je penal,drugi gol i jos jedan cist ne sviran penal za Zelju svi bili po toj strani ...da ne govorim da je i prvi gol poceo sa ubacajem sa Hebine strane.Jbg to su cinjenice a bi i dalje serite po liku kad citavoj ekipi ne ide vazda se Hebibu prvom sve psovalo.Uvijek je on bio na tapeti.
Brz oporavak majstore.
E moj pasa otkad ja to govorim za Hebiba. Pa sta mislis sto je Husu nezamjenjiv.

Ali bolji su Resic i Sabanovic rekose strucnjaci :urnebes:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 02 dec 2019, 16:54

ElCartel11 je napisao/la:
02 dec 2019, 16:40
Oremus je igrac koji ce veci doprinos davati blize protivnickom golu nego nasem. Mada mi bi i Stilica drzali kao DMF i govorili kako je ****.

Pa da mu je hus dao zadatak da stilica uhvati za dres i da ga od tunela do kraja utakmice ne pusta, da ga ispred svlacionice za vrat uhvati ako treba, vidio bi ti razliku. 3-0 za nas, stilic i oremus nevidljivi u igri, a rahman 2 gola ahmet 1.
Medjutim sa onim zadacima nekidan, rahmanova kurcobolja, hodziceva nevidljivost, udaljenost ahmeta i veznog reda 40m, nismo mogli pobijediti.
NEMA NAZAD

Avatar
bezKORISNIK
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 nov 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bezKORISNIK » 02 dec 2019, 16:57

OTJERAJTE JANJARSKOG BIVOLA!
UM: (a nije ultras mostar, vise je delija sever): 'volim dolare vise od svog zivota!

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 02 dec 2019, 17:01

Obradovic

Ugovor mu sa nekim bjeloruskim sranjem istice za novu godinu. Odlicna konkurencija ahmetu, mozda cak i bolji po onome kako ga pamtim u radniku
NEMA NAZAD

Avatar
Pantelija
Postovi: 12980
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 02 dec 2019, 17:02

emir79 je napisao/la:
02 dec 2019, 16:50
Crepulja zbog Husrefa otisao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeleskovic zbog Husrefa otisao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Yebali ste Dobrici Cosicu majku.

SANU je mala maca koliko prljavstene su spremni iznijeti.

De malo o prodanim automobilima klubu. ;)
Za Jeleskovica je 100%. Ostalo me ne interesuje.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.