Zar to nije bila fairplay vracena lopta?Beduin je napisao/la: ↑26 jun 2026, 23:23I ja kazem, a Tahirovic ni protiv Katara nije nesto posebno odigrao, budimo realni.
Ja i dalje u podsvijesti imam ono njegovo nabijanje lopte u aut kad je izvodio slobodan udarac. Sve kontam da nije sudija dodijelio loptu Kataru pa ovaj morao u aut nabiti![]()
Inače, Bašić je bolji igrač sigurno.
Sad, ne znam je li defanzivno bolji, a to je ono sto Sergej valda vidi kod Benje, i sto mu treba.
Mi jbg ni to ne vidimo.