FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

Avatar
1921boy
Postovi: 5822
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 18 maj 2023, 23:01

Ne znam ja šta ste se naklatili na čovjeka, Tuce je legenda, bio i ostao.

Nas nije porazio ni Tuce ni Zrinjski, utakmicu u Mostaru smo mi sami izgubili (ono što se desilo, jednako je porazu).

To što se on nije mogao sa Michelinom i predsjednikom tada je drugi par obuće.

Da nam je još koji Tuce u klubu, eh gdje bi nam kraj bio. Te tenzije smanjite, dugo se neće pojaviti osoba i igrač kao što je Bekrić.

MocMahale444
Postovi: 19441
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 maj 2023, 23:05

Imate pravo na svoje misljenje, nismo ko carapica da smo zatucani. Samo lagano.

Svaka njemu cast kad je imao srca da izbije titulu klubu kojeg “voli”.

MrAlemKa
Postovi: 678
Pridružen/a: 22 avg 2020, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAlemKa » 18 maj 2023, 23:06

MocMahale444 je napisao/la:
18 maj 2023, 22:58
To je jos gore, svetiti se preko voljenog kluba tamo nekim nebitnim, legenda prava.

Treba da navijate za fk Samir ne Želju.
Dok god stavljate bogicevice, zebe, bekrice ispred Zelje nama nema nafake.

Ostaje istina da nam je trenutni SD izbio titulu.


Carapice ti mrzis Islam, to znamo svi.
Imamo razlicito misljenje al postujem. Mada nisam ni u jednom kontekstu rekao da nekog od tih igraca stavljam ispred kluba, samo postujem igrace koji profesionalni odradjuju posao nebitno u kojem klubu. Sta bi Ronaldu radili Manchesterovi navijaci, teroriziro ih s Realom pa ga opet primise nazad i voljeli ga dok nije sam napravio sranje…
Na kraju kad je gorilo opet se vratio da pomogne svom klubu iako nije morao, al je i u ovim godinama dao doprinos i bio tu kad je najteze i da mu je ovo upalilo sa Arom i Krpom, da su u formi bili, bili bi min drugi i u finalu kupa i slavili bi ga…

MocMahale444
Postovi: 19441
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 maj 2023, 23:09

MrAlemKa je napisao/la:
18 maj 2023, 23:06
MocMahale444 je napisao/la:
18 maj 2023, 22:58
To je jos gore, svetiti se preko voljenog kluba tamo nekim nebitnim, legenda prava.

Treba da navijate za fk Samir ne Želju.
Dok god stavljate bogicevice, zebe, bekrice ispred Zelje nama nema nafake.

Ostaje istina da nam je trenutni SD izbio titulu.


Carapice ti mrzis Islam, to znamo svi.
Imamo razlicito misljenje al postujem. Mada nisam ni u jednom kontekstu rekao da nekog od tih igraca stavljam ispred kluba, samo postujem igrace koji profesionalni odradjuju posao nebitno u kojem klubu. Sta bi Ronaldu radili Manchesterovi navijaci, teroriziro ih s Realom pa ga opet primise nazad i voljeli ga dok nije sam napravio sranje…
Na kraju kad je gorilo opet se vratio da pomogne svom klubu iako nije morao, al je i u ovim godinama dao doprinos i bio tu kad je najteze i da mu je ovo upalilo sa Arom i Krpom, da su u formi bili, bili bi min drugi i u finalu kupa i slavili bi ga…
To je drugi par cipela, on kao SD je top i uz malo srece (para) moze napraviti dobre poslove za klub.
Jeste se borio kad god je igrao za Zelju, maksimum ali nemoj da zaboravimo da Zrinjski u toj tekmi nije mogao meda dok nije usao u igru Bekric.

MrAlemKa
Postovi: 678
Pridružen/a: 22 avg 2020, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAlemKa » 18 maj 2023, 23:14

MocMahale444 je napisao/la:
18 maj 2023, 23:09
MrAlemKa je napisao/la:
18 maj 2023, 23:06
MocMahale444 je napisao/la:
18 maj 2023, 22:58
To je jos gore, svetiti se preko voljenog kluba tamo nekim nebitnim, legenda prava.

Treba da navijate za fk Samir ne Želju.
Dok god stavljate bogicevice, zebe, bekrice ispred Zelje nama nema nafake.

Ostaje istina da nam je trenutni SD izbio titulu.


Carapice ti mrzis Islam, to znamo svi.
Imamo razlicito misljenje al postujem. Mada nisam ni u jednom kontekstu rekao da nekog od tih igraca stavljam ispred kluba, samo postujem igrace koji profesionalni odradjuju posao nebitno u kojem klubu. Sta bi Ronaldu radili Manchesterovi navijaci, teroriziro ih s Realom pa ga opet primise nazad i voljeli ga dok nije sam napravio sranje…
Na kraju kad je gorilo opet se vratio da pomogne svom klubu iako nije morao, al je i u ovim godinama dao doprinos i bio tu kad je najteze i da mu je ovo upalilo sa Arom i Krpom, da su u formi bili, bili bi min drugi i u finalu kupa i slavili bi ga…
To je drugi par cipela, on kao SD je top i uz malo srece (para) moze napraviti dobre poslove za klub.
Jeste se borio kad god je igrao za Zelju, maksimum ali nemoj da zaboravimo da Zrinjski u toj tekmi nije mogao meda dok nije usao u igru Bekric.
Pa kad je babo igrice u formi :-D

MrAlemKa
Postovi: 678
Pridružen/a: 22 avg 2020, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAlemKa » 18 maj 2023, 23:22

Nego sta vi mislite da li ce Santos i Hodzic potpisat novi ugovor ako se docepamo Evrope? Da li se samo to ceka ili…?
Btw gledam ove evropske utakmice, navijaci bez tampon zona, utakmice od velikig znacaja i nista se ne desi.. bas sranje kod nas gdje gubis svaku tekmu 2000 mjesta radi par hadalja

Avatar
Hilmo123
Postovi: 866
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 18 maj 2023, 23:56

MrAlemKa je napisao/la:
18 maj 2023, 23:22
Nego sta vi mislite da li ce Santos i Hodzic potpisat novi ugovor ako se docepamo Evrope? Da li se samo to ceka ili…?
Btw gledam ove evropske utakmice, navijaci bez tampon zona, utakmice od velikig znacaja i nista se ne desi.. bas sranje kod nas gdje gubis svaku tekmu 2000 mjesta radi par hadalja
Hodzic (18) ostaje .. a za Santosa mislim da je presudno hoćemo li izaći u Evropu ili ne
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Avatar
littman
Postovi: 10
Pridružen/a: 28 jun 2022, 12:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la littman » 19 maj 2023, 00:27

Nevjerovatno koliko se forum srozao zadnjih godinu dvije na nivo žute štampe i kurira, sve zbog par pojedinaca što lupaju ko maksimi po diviziji. Mene bi bilo sramota izreći neke gluposti, makar i anonimno, ali vidim obraz đon kod pojedinaca.

I da, spominjete vidim neku gol razliku, a ako bude 2 ili više klubova sa istim brojem bodova pravi se mini tabela, Željo trenutno najbolje stoji od sva četiri kluba (fks, velez, siroki ). I stvarno ne razumijem naš mentalitet kad se moramo uvijek kombinovati, i prolaziti na jedvite jade. Ima svi da zapnemo i da 6 bodova uzmemo!
RUKE SU SE NAŠE DIGLE, VIDIO SAM LICE ĐILDE, PJEVAO JE MAJKO SA NAMA.
TAD PODIŽE DESNU RUKU ON, I ZAPJEVA ŽELJO ŠAMPION!!!

Kova991
Postovi: 122
Pridružen/a: 18 sep 2020, 16:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kova991 » 19 maj 2023, 00:34

Iako nisam od teorija zavjere, nekako mi raspored u ova dva kola izgleda tako da bi mogli zaplatit tuzlanski klubovi, a mi hajrovati.

Sve se pitaju zrinjski, široki i borac.

Leotar do kraja ima duele sa zrinjskim i širokim i uz dvije pobjede vjerovatno ostaju, jer sloboda i da nas dobije zadnje kolo, borac ih vjerovatno uzima u bl.

Tuzla city zadnje kolo protiv zrinjskog, koji možda odigra za leotar, a jedino što bi moglo zakomplikovati stvari jeste da city dobije igmana u konjicu, što je teško jer je igman dobar, a i ne znam da li je Njegomirović sklon zadacima pa je zato delegiran.

Uglavnom po toj računici bitno je da pitari ne izgube od veleža, pa da mi budemo sigurni za europu.

Šta nam vico i njegovo guranje borca uradi, da razmišljam uopšte o ovakvim kombinacijama, a ne sportski pa nek bolji pobjedi ì ostane. Zrinjski leotar tekma će nam dosta toga reći.

Kako god bitno je da mi imamo sve u svojim nogama.

NoDi80
Postovi: 4927
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 19 maj 2023, 00:38

Ja navijam za Zelju i ne stavljam ni jednog covjeka ispred kluba ni da mi je brat rodjeni u pitanju!
Izbili su nam teren, omladinske selekcije, europu zbog uplatnice…
Namanji mi je problem Bekric koji je odradio svoj posao i s obrazom napustio klub
Zbog njegove profesionalnosti zaradio postovanje u svakom gradu BiH
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

inzomni
Postovi: 1219
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la inzomni » 19 maj 2023, 02:47

Frajer je milionerima sa Koseva oteo Santosa i Amoaha pred ocima, a ovaj mu nesto ima zamjerit. :plac:

Pa jel to Bekric sam zabijao golove il se nasa zadnja linija prebrukavala do te mjere?

Trebo je Bekric valjda autogolove zabijati pa bi bio dobar sta li

Hvala ti Tuce, Pitice ce konacno malo da odahnu :tokralju:

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 19 maj 2023, 10:15

Teme je uništena zbog ovakvih nistevaca koji fol nešto halale,ne halale, vode temu na pljuvanje igraca,trenera. Sad sto.radi za.Bekrica radio je za Mulalica. Mulalic.odigrao za klub 400 utakmica, Bekric 200, a onda dodje neki balo iz neke selendre pljuje po njim.. i onda se takvih nakoti na temi hejbet i nastane šta nastane..

Avatar
DUVNO1921
Postovi: 297
Pridružen/a: 19 jul 2021, 16:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DUVNO1921 » 19 maj 2023, 11:06

Hulahopka je napisao/la:
19 maj 2023, 10:15
Teme je uništena zbog ovakvih nistevaca koji fol nešto halale,ne halale, vode temu na pljuvanje igraca,trenera. Sad sto.radi za.Bekrica radio je za Mulalica. Mulalic.odigrao za klub 400 utakmica, Bekric 200, a onda dodje neki balo iz neke selendre pljuje po njim.. i onda se takvih nakoti na temi hejbet i nastane šta nastane..
Hulaqitaaaa, jesi poceo sta da radis ili si jos na birou… imas li djevojku da nevisis na forumu 24/7…..pa mi iz selendra smo za tebe doktori nabijem ti ga u stau
FK Zeljezničar Sarajevo 1921
AUT

zeljovac21
Postovi: 2035
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 19 maj 2023, 12:55

Pod jedan sezona nije regularna zbog mjesta za europu koje je rezervisano za borac.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 19 maj 2023, 13:09

Suludo je uopće pisati o Borcu. Niko nikad nije napravio protesta protiv saveza. Tako da priče po forumu,društvenim mrežama je bespotrebno. Trebamo se sebi okrenuti i probati evropu dohvatiti..

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 19 maj 2023, 13:17

Hulahopka je napisao/la:
19 maj 2023, 13:09
Suludo je uopće pisati o Borcu. Niko nikad nije napravio protesta protiv saveza. Tako da priče po forumu,društvenim mrežama je bespotrebno. Trebamo se sebi okrenuti i probati evropu dohvatiti..
Pa da
Igrate velezom bice gutavo 🤣

Avatar
anonimni
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 19 maj 2023, 13:36

I on proziva neke forumase za pravopis, a post mu sadrzi vise gresaka nego sto on ima odgledanih utakmica ove sezone :facepalm:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

inzomni
Postovi: 1219
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la inzomni » 19 maj 2023, 13:44

Naso se hulaglupka koji svaki post koji mu ne godi tjera kontru i provocira, psuje, napada, ismijava forumase i svakog ko nesto smisleno napise da se "obracunava" sa njim - da kaze ko je sjebao temu.

Pa vise si ih ti mamlaze otjerao s ove teme nego iko ikad svojim krkanskim ponasanjem. Ljudi nece da se prepucavaju sa djikanom nedokaznim koji radi sve sto radi. Ogadio si ljudima konstruktivnu raspravu i diskusiju radi svojih kontriranja, drskih odgovora i poziva na obracun.

Da bi se samozadovoljavao na vlastitu pamet napravio si tri acc na forumu da kao jedan pise drugi doda a ti si taj treci da kao oba demantuje i pokaze kako si pametan i poslije da izdrkas na sebe ko ona u Dobroustimanim mrtvacima... Dje je saninlego?🤣🤣

Izofirala te cura na fb stranici otkrila ti identitet, od bruke nisi smio ds promolis nos 7 dana na temu dok ljudi ne zaborave. Najljepsih 7 dana ove godine.

Ljudi dodju ovdje da normalnu diskusiju vode i da argumentovano pricaju ti ih napadas na sve nacine jer ne misle kao ti i plus na to sve svaku priliku koristis da hraknes po klubu.

A moderacija ti ne smije nista iz nekog razloga. Mada, neces ni ti dovijeka...

let3
Postovi: 29312
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 19 maj 2023, 14:33

MocMahale444 je napisao/la:
18 maj 2023, 20:50
Dobro samir je ok igrac, borio se uvijek kad je bio u klubu.

Halaliti mu nikad necu.
Zrinjski-Zeljo 3-3, ostali smo bez titule. Nas sportski direktor je zasluzan za to golemo.
Samo velim :kafa:
Nije Bekric vec Bogicevic zabio autogol za 3-3 :mrgreen: nema ni njemu halala :mrgreen:

Sjooo kad se sjetim te utakmice, nevjerovatno.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 maj 2023, 15:14

let3 je napisao/la:
19 maj 2023, 14:33

Nije Bekric vec Bogicevic zabio autogol za 3-3 :mrgreen: nema ni njemu halala :mrgreen:

Sjooo kad se sjetim te utakmice, nevjerovatno.
Bekrić je asistirao i ako se dobro sjećam kasnije slavio.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Paromlinac, RatoborniMrmot i 34 gosta.