BV Borussia Dortmund
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
Re: BV Borussia Dortmund
Igra losa, sto prije zaboraviti. Perisic izgubljen u ovoj utakmici, najlosiji je bio. Ali zato mali Leitner odigrao maestralno. Cekam ga od pocetka sezone u pocetnom sastavu i sad sam ga docekao. Vjerujte da cemo vrlo brzo zaboraviti Sahina, jer ovaj mali ce biti jos bolji od Sahina. Ima sve sto ima Sahin s tim sto je ovaj brzi i puno veci mangup. Samo malo da ojaca i navikne na tempo kojim mi igramo.
Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."
Re: BV Borussia Dortmund
Tako je amere, šanse su teoretske, iako bi možda i Olympiacos mogao iznenaditi Olympiquea, teško da ovako neiskusan Dortmund može do 6 bodova u te dvije utakmice. Evo vidimo i večeras potpuna dominacija(slušam vas), a tamo pobjeda na jedvite jade.
Važno je obezbijediti Evropsku ligu, te tamo nastaviti bildati koeficijent za Bundesligu, a naravno i same njih, pritom još i iskustvo dolazi, tako da sljedeće godine krenu iz trećeg šešira, a onda tamo 2013
i iz drugog, što da ne.
Važno je igrati Evropske utakmice, potreban je tu jedan kontinuitet.
Ništa se preko noći ne može.
Možete za Subotića dobiti 25 mil., rekao bih u bilo koja doba, možete, ali eurocenti.
Važno je obezbijediti Evropsku ligu, te tamo nastaviti bildati koeficijent za Bundesligu, a naravno i same njih, pritom još i iskustvo dolazi, tako da sljedeće godine krenu iz trećeg šešira, a onda tamo 2013
Ništa se preko noći ne može.
Možete za Subotića dobiti 25 mil., rekao bih u bilo koja doba, možete, ali eurocenti.
Zadnja izmjena: Klare, dana/u 01 nov 2011, 23:10, ukupno mijenjano 1 put.
- anton 1983
- Postovi: 3422
- Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
BvB nikad teže do pobjede. Majke ti mile kak su se oni mučili i pod kakvim grčem su igrali. Ovak obuzdanu Borussiju koja se boji igrat ili bolje rečeno igra pod ručnom nesječam se kad sam zadnji puta gledao. Na kraju ispala je to pirova pobjeda i sad moraju nekak dat sve od sebe da uzmu to treće mjesto u skupini a to neće biti nimalo lako...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"
-
Bundesliga
- Postovi: 12156
- Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Slazem se s Antonom a mislim i vecina navijaca BvB-a ce se sloziti da ovdje nije bilo nikakve dominacije nego jedna dosta losa utakmica,gdje su ekipe igrale dosta lose s poprilicno malo prilika , losim tempom itd.. Ko zna da Borrusia nije tako rano dala taj vodeci gol mozda bi sve drukcije zavrsilo , sigurno da bi nastavili da napadaju a, s time i igraju bolje.Dosta losa utakmica iz koje samo vrijedi spomenuti onaj prekrasan gol , i pobjedu Borrusie ostalo zaboraviti..
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.
Re: BV Borussia Dortmund
Pobjeda u ligi prvaka bez primljenog gola...to je ono sto je ovoj ekipi bilo neophodno.
Kako rece Anton,ekipa u velikom grcu,pritisak je bio ogroman pred ovu utakmicu...samopouzdanje u ovom terminu od 20,45 je daleko manje od onog vikendom u Bundesligi.
Poceli smo dobro,imali veliku priliku preko Perisica(koji je na desnoj strani igledao kao Alisa u zemlji cudesa).Onda sjajan gol Greuskreutza za zasluzenih 1-0.
Poslije toga maksimalno oprezno,bez prave prilike u prvom poluvremenu.Ni gosti nisu bili opasni iz igre ali zato je svaki korner predstavljao opasnost...pred kraj 1. poluvremena smo imali i srece jer je Hummels igrao rukom u 16.
Pocetak drugog u istom ritmu s tim da smo imali par solidnih napada i prilike Lewandowskog i Perisica.
Od 70 i neke minute pa do kraja smo odigrali odlicno...Olympiakos u tom periodu nije prisao golu,imali su tek jednu polu-priliku u 92.-oj minuti(opet poslije prekida).
Vec sam pisao,po meni Perisic najgori,nije za njega desno krilo.Gotze odavno nije bio slabiji...Leitner(valjda nije ozbiljnija povreda) i Kehl su odigrali odlicno.
Od prolaza nema nista,previse stvari se treba poklopiti i mislim da je mnogo pametnije da se nadamo da Olympiakos nece iznenaditi u Francuskoj u sljedecem kolu...
Kako rece Anton,ekipa u velikom grcu,pritisak je bio ogroman pred ovu utakmicu...samopouzdanje u ovom terminu od 20,45 je daleko manje od onog vikendom u Bundesligi.
Poceli smo dobro,imali veliku priliku preko Perisica(koji je na desnoj strani igledao kao Alisa u zemlji cudesa).Onda sjajan gol Greuskreutza za zasluzenih 1-0.
Poslije toga maksimalno oprezno,bez prave prilike u prvom poluvremenu.Ni gosti nisu bili opasni iz igre ali zato je svaki korner predstavljao opasnost...pred kraj 1. poluvremena smo imali i srece jer je Hummels igrao rukom u 16.
Pocetak drugog u istom ritmu s tim da smo imali par solidnih napada i prilike Lewandowskog i Perisica.
Od 70 i neke minute pa do kraja smo odigrali odlicno...Olympiakos u tom periodu nije prisao golu,imali su tek jednu polu-priliku u 92.-oj minuti(opet poslije prekida).
Vec sam pisao,po meni Perisic najgori,nije za njega desno krilo.Gotze odavno nije bio slabiji...Leitner(valjda nije ozbiljnija povreda) i Kehl su odigrali odlicno.
Od prolaza nema nista,previse stvari se treba poklopiti i mislim da je mnogo pametnije da se nadamo da Olympiakos nece iznenaditi u Francuskoj u sljedecem kolu...
Re: BV Borussia Dortmund
Sta sad koji klinac svi zajebajete...kad je BvB napadala O.M. a uz to primala golove bezveze nije valjalo , kad smo napadali Arsenal nije valjalo....SAD KAD SMO DOBILI UTAKMICU NE VALJA OPET...odigrali smo zrelije za klasu utakmicu nego prethodne tri, nije se islo grlom u jagode...
Zasto smo lose igrali ? Sta su to Grci napravili ? nisu imali prilike ....ajd ne serite i NAJGORI JE LEWANDOWSKI ( lopte nije primio )
Idemo u London odigrat utakmicu moze se Arsenal dobit **** Arsenal...oni ne znaju igrat zatvoreno ko zna ako zabijemo na otvaranju tekme moze tu svasta biti....
Vjerujte Grci nisu toliko naivni koliko se cini na prvi pogled mogli bi oni bod uzeti u Francuskoj....
Zasto smo lose igrali ? Sta su to Grci napravili ? nisu imali prilike ....ajd ne serite i NAJGORI JE LEWANDOWSKI ( lopte nije primio )
Idemo u London odigrat utakmicu moze se Arsenal dobit **** Arsenal...oni ne znaju igrat zatvoreno ko zna ako zabijemo na otvaranju tekme moze tu svasta biti....
Vjerujte Grci nisu toliko naivni koliko se cini na prvi pogled mogli bi oni bod uzeti u Francuskoj....
Re: BV Borussia Dortmund
Kratko jasno NISMO MI ZA OVOG TAKMICENJA ... Previse sam ljut poslije nekad lijepa detaljna analiza ...
BvB Echte Liebe !!!
Re: BV Borussia Dortmund
Sta reci.pobjeda je zasluzena ali vidi se neiskustvo. Realno niste akcije napravili kako treba. Leitner odlican I nerazumijem zasto se njega nije stavljalo puno je bolji od gundogana
Re: BV Borussia Dortmund
Borussia nikako da bljesne u ligi prvaka, da odigra jednu utakmicu tečno i lepršavo kako to zna. Večeras mi je malo i Klopp bio smiješan kada je čudno reagovao na jedan komentar s facebooka kojeg je gledalac Sky-a dao u kojem kaže da je Dortmund zbog širine kadra trebao dovest po nekog iskusnijeg igrača. Ja čak mislim da je zaista se po neki iskusniji igrač mogao dovest, on bi jako koristio. Ipak ova ekipa je imala potencijal da uzme više bodova u ovoj grupi, ali sad šta je tu je. Moraju se borit do kraja pa šta bude, ako bar izvuku EL bit će odlično. Za prolaz u LP mora se mnogo toga poklopit, ono nije nemoguće, ali jednostavno za tako nešto se mora znatno dići nivo igre u ligi prvaka.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
Re: BV Borussia Dortmund
E bravo to je to,ma na **** samo kratko nesh su javili,nisam uspio sve pofatat,ali uglavnom covjeku je valjda upitna karijera... Da ne bude zabune,to su ovi sa **** rekliMonolog je napisao/la:Je l' ti to Šole rek'o? I mene je danas pit'o.HzBvB je napisao/la:Ej jel istina da je Bender-u upitna karijera zbog povrede ?Kao nešto zbog očiju or sth. like that. Evo šta sam jedino pronaš'o o njemu u posljednje vrijeme:
.Auch für das Spiel gegen Piräus am Dienstag sei sein Einsatz gefährdet, so Bender: "Meinem Fuß geht es jetzt immer noch nicht besser, er ist immer noch taub", von daher sei sein Einsatz am Dienstag zur Zeit noch ungewiss.
Stern des Südens
Re: BV Borussia Dortmund
To, to, tooooooooo!!!!Semir bvb je napisao/la:ŽIVOT JE LIJEP
Tako je brale, sve si rek'o.HzBvB je napisao/la:Sta sad koji klinac svi zajebajete...kad je BvB napadala O.M. a uz to primala golove bezveze nije valjalo , kad smo napadali Arsenal nije valjalo....SAD KAD SMO DOBILI UTAKMICU NE VALJA OPET...odigrali smo zrelije za klasu utakmicu nego prethodne tri, nije se islo grlom u jagode...
Zasto smo lose igrali ? Sta su to Grci napravili ? nisu imali prilike ....ajd ne serite i NAJGORI JE LEWANDOWSKI ( lopte nije primio )
Idemo u London odigrat utakmicu moze se Arsenal dobit **** Arsenal...oni ne znaju igrat zatvoreno ko zna ako zabijemo na otvaranju tekme moze tu svasta biti....
Vjerujte Grci nisu toliko naivni koliko se cini na prvi pogled mogli bi oni bod uzeti u Francuskoj....
Ja sam prezadovoljan. Jbte, nama orkestriraju igru osamnaestogodisnjak i devetnaestogodisnjak.
Leitner me odusevio.
Der Mann für die entscheidenden Tore.
- anton 1983
- Postovi: 3422
- Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Na kolko se ozlijedio?Hare_BvB je napisao/la:
Leitner me odusevio.
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"
Re: BV Borussia Dortmund
Pretpostavlja se da je samo grc bio u pitanju, nema jos sluzbenih informacija. Tokom dana bi trebali saznati da li je bilo kakve povrede.anton 1983 je napisao/la:Na kolko se ozlijedio?Hare_BvB je napisao/la:
Leitner me odusevio.
Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."
Re: BV Borussia Dortmund
Znao sam ja evo mali je vec poceo kenjat kako zeli da ide ne bi me cudilo ni da u bayernu zavrsi, zeli decko uspjehe titule, redovno ligu prvaka da igra zeli se osjecati lijepo u klubu bla bla, i naravno slag na tortu on je vec napravio plan sa svojim menadzerom .. A ne treba mu zamjerit jbg samo steta za nas ode jos jedan nikad mi necemo bit ono sto zelimo nikad ... Naravno rijec je o Gotzeu ...
BvB Echte Liebe !!!
Re: BV Borussia Dortmund
Šta je ovdje sporno , sve što je nabrojao BvB mu ne može pružiti ali Bayern može.Damir_BvB je napisao/la:Znao sam ja evo mali je vec poceo kenjat kako zeli da ide ne bi me cudilo ni da u bayernu zavrsi, zeli decko uspjehe titule, redovno ligu prvaka da igra zeli se osjecati lijepo u klubu bla bla, i naravno slag na tortu on je vec napravio plan sa svojim menadzerom .. A ne treba mu zamjerit jbg samo steta za nas ode jos jedan nikad mi necemo bit ono sto zelimo nikad ... Naravno rijec je o Gotzeu ...
1974---1975---1976---2001---2013---2020
Re: BV Borussia Dortmund
Nije da provociram, ali zašto čovjek igrati tu kad zna da u bilo kojem većem klubu može zarađivati i 5-6 puta više, a dodajmo tome i stalnu konkurentnost u Evropi.
Ako ga vaši ljudi žele zadržati, mora se ponuditi makar 5 puta više, nego što sad zarađuje, a to je veoma sporno.
Prodaja za 20-25 mil na ljeto bi bila najizglednija, najpametnija, inače može prerasti u još gori slučaj od Sahina.
Ako ga vaši ljudi žele zadržati, mora se ponuditi makar 5 puta više, nego što sad zarađuje, a to je veoma sporno.
Prodaja za 20-25 mil na ljeto bi bila najizglednija, najpametnija, inače može prerasti u još gori slučaj od Sahina.
Re: BV Borussia Dortmund
Bajern mora stati u redSaurman je napisao/la:Šta je ovdje sporno , sve što je nabrojao BvB mu ne može pružiti ali Bayern može.Damir_BvB je napisao/la:Znao sam ja evo mali je vec poceo kenjat kako zeli da ide ne bi me cudilo ni da u bayernu zavrsi, zeli decko uspjehe titule, redovno ligu prvaka da igra zeli se osjecati lijepo u klubu bla bla, i naravno slag na tortu on je vec napravio plan sa svojim menadzerom .. A ne treba mu zamjerit jbg samo steta za nas ode jos jedan nikad mi necemo bit ono sto zelimo nikad ... Naravno rijec je o Gotzeu ...
Bilo je jasno da ce se ovo uskoro desiti,.. O tome sam pis'o nekoliko puta. Prirodno je da igrac zeli ligaske i evropske titule, kao i vecu zaradu. Dortmund ga moze zadrzati samo ako pokazu ozbiljnost dovodjenjem vrhunskih igraca i povecanjem novcanih primanja. Velika ulaganja su neophodna ako se zeli postati veliki klub. Ako nastave sa dosadasnjom klupskom politikom, trebaju ocekivati da ce ih uskoro napuste Humels, Subotic i ostali koji se dokazu. Ako se to desi, onda ih ocekuje sudbina Bremena. Prodaj klasu - kupi talent. To sve ide solidno dok talenti postaju klase, a naebes kada se talenat Vesli pokaze kao promasaj. Dobar primjer je Gundogan. Pitanje je da li ce ikada opravdati ulozeno i da li ce pokazati makar djelic kvaliteta koji ima Sahin.
Totenhem je primjer kako se postaje veliki klub. Zadrzali najbolje igrace, iako su neki klubovi bolesno zagrizli za njihove igrace. To bi bilo nista da nisu tim pojacali vrhunskim igracem kakav je Adebajor. Doveli su i Parkera. Uz to, Modrica uskoro ocekuje mnogo bolji ugovor. Eto dobrog primjera za Dortmund.
Problem za Bundesligu je taj sto jedino Bajern moze zadrazati svoje najbolje igrace. Steta sto je tako, jer osim para imaju sve preduslove da budu rame uz rame sa EPL i Primerom.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.
Re: BV Borussia Dortmund
Ne, u krivu si ovaj put. Bayern ako ga stvarno želi, to je 90% rješena stvar, a ovi mogu samo sanjati.Valencia je napisao/la: Bajern mora stati u red. Prvo se pitaju Barsa, Real, Junajted, Siti, Celsi, pa mozda Inter i Milan
![]()
Da je Šveđanin, Portugalac, Talijan..., tu imaju šanse, ali Bayern pobjesni kad je Švabo u pitanju.
Ne nabrajajte Khediru i Ozila, naše ljude u tom trenutku nisu zanimali.
Bayernove vođe su izjavile da ih Reus opasno zanima, pa možda i njega zgrabe, a Gotzea prepuste nekom drugom, biće zanimljivo.
Re: BV Borussia Dortmund
Cekaj, ti hoces reci da Bajern moze ponuditi vise od nabrojanih klubova!?? Sta ako Dortmund odredi cijenu od 40 miliona ojra!?? Hoce li Dortmund prihvatiti 40 miliona od nekog nabrojanog kluba ili igraca pustiti Bajernu za 10-15 miliona manjeKlare je napisao/la:Ne, u krivu si ovaj put. Bayern ako ga stvarno želi, to je 90% rješena stvar, a ovi mogu samo sanjati.Valencia je napisao/la: Bajern mora stati u red. Prvo se pitaju Barsa, Real, Junajted, Siti, Celsi, pa mozda Inter i Milan
![]()
![]()
Da je Šveđanin, Portugalac, Talijan..., tu imaju šanse, ali Bayern pobjesni kad je Švabo u pitanju.
Ne nabrajajte Khediru i Ozila, naše ljude u tom trenutku nisu zanimali.
Bayernove vođe su izjavile da ih Reus opasno zanima, pa možda i njega zgrabe, a Gotzea prepuste nekom drugom, biće zanimljivo.
Njihova jedina sansa je da Gece iskljucivo zeli u Bajern (ili da ga ne zeli nijedan nabrojani gigant), kao sto je bio slucaj sa Nojerom. Ako finansijski detalji budu u prvom planu, onda Bajern nema velike sanse.
Uzeli bi oni drage volje Kediru i posebno Ozila. Zasto ih ne bi uzeli za sitnis!?? Jednostavno, shvatili su da je Madrid zagrizao i onda nije bilo potrebe da se brukaju,.. Ne moze se niko takmiciti sa Madridom, posebno ne Bajern.
Rojs je dobar igrac, al' nije ni priblizno talentovan kao Gece. Gece je najveci talenat danasnjice.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.
Re: BV Borussia Dortmund
Jesi li upoznat sa platama u Bayernu? Vjerujem da nisi.Valencia je napisao/la: Moze li Bajern ponuditi vecu platu od nabrojanih klubova!??
Opet griješiš.Valencia je napisao/la: Uzeli bi oni drage volje Kediru i posebno Ozila. Zasto ih ne bi uzeli za sitnis!?? Jednostavno, shvatili su da je Madrid zagrizao i onda nije bilo potrebe da se brukaju,.. Ne moze se niko takmiciti sa Madridom, posebno ne Bajern.
Bayern se itekako može takmičiti sa Realom, barem što se tiče "domaćih igrača".
Gotze jeste bolji igrač od Reusa, ali ja mislim da je Bayernu potrebniji ovaj drugi. Čuj nešto, zašto ne bi obojica došli, pogotovo ako naume Robbena prodati.
Vom Jäger zum Gejagten
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


