FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Log Out
Postovi: 208
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:17
Lokacija: Herzegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Log Out » 21 avg 2009, 16:10

harishp je napisao/la:
Log Out je napisao/la:" сте ? на на на на !
Mozda ste vi prenijeli tu zarazu iz druge lige na normalne klubove ;)
А $ вас " ' тај " " - $ сезоне у 1.? $.
''...Velež nije ničije vlasništvo već najdraže čedo svake mostarske kuće i sokaka i ko ga dirne,dirnuo je u dušu Mostara,dirnuo je u vreli oganj...''

gdje,sta,kako?
Postovi: 75
Pridružen/a: 27 okt 2008, 22:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gdje,sta,kako? » 21 avg 2009, 16:17

Belinea,omrsicu se radi tebe jadove jedan,sta konkretno mislim o tebi reci cu veceras a ti postavi sliku koreografije tvoje grupe koja je nasa zadaca....NE POSTOJI

PITANJE ZA TEBE

KAKO NAVIJACKA GRUPACIJA TM 1988 MOZE DA POSTOJI KADA IM JE PAO UDARNI TRANS

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la formance » 21 avg 2009, 16:17

The Game je napisao/la:
The Game je napisao/la:Manijaci yebite se vise, dosadni ste. Nego zna li neko gdje mogu skinuti onu himnu, B. Isovic je pjeva ja mislim, pustana je na poluvremenu sinoc, nisu divovi vec ide ovako nesta: bordo su zastave, salovi i kape, bordo su Hase Kindze i Pape itd.....
Znal ko :?: :?:
http://rapidshare.com/files/259848353/B ... divovi.mp3
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

anonimus
Postovi: 189
Pridružen/a: 18 jun 2008, 12:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la anonimus » 21 avg 2009, 16:17

Ma jok nismo mi mali klub kao vi haha sto ispadate haha samo lagano eto nas opet u vrhu

Avatar
Log Out
Postovi: 208
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:17
Lokacija: Herzegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Log Out » 21 avg 2009, 16:19

anonimus je napisao/la:Ma jok nismo mi mali klub kao vi haha sto ispadate haha samo lagano eto nas opet u vrhu
" " ? " ",- тренутно $ је - " ¥ " у ".Е то је то,? $ - " " своје." " $ зоре па - " " ;)
Zadnja izmjena: Log Out, dana/u 21 avg 2009, 16:19, ukupno mijenjano 1 put.
''...Velež nije ničije vlasništvo već najdraže čedo svake mostarske kuće i sokaka i ko ga dirne,dirnuo je u dušu Mostara,dirnuo je u vreli oganj...''

Avatar
BegA_SA
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 feb 2009, 19:40
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegA_SA » 21 avg 2009, 16:19

formance je napisao/la:
The Game je napisao/la:
The Game je napisao/la:Manijaci yebite se vise, dosadni ste. Nego zna li neko gdje mogu skinuti onu himnu, B. Isovic je pjeva ja mislim, pustana je na poluvremenu sinoc, nisu divovi vec ide ovako nesta: bordo su zastave, salovi i kape, bordo su Hase Kindze i Pape itd.....
Znal ko :?: :?:
http://rapidshare.com/files/259848353/B ... divovi.mp3
Nisu divovi vec http://rapidshare.com/files/266281933/B ... o.mp3.html
SARAJEVO=Evropski Jerusalem :P

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la formance » 21 avg 2009, 16:20

The game,,sorry pogresan link,,,lapsus,,,sta ces,,desava se,,jos jednom pardon!
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
EnZo_85
Postovi: 227
Pridružen/a: 17 maj 2008, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EnZo_85 » 21 avg 2009, 16:26

anonimus je napisao/la:Ma jok nismo mi mali klub kao vi haha sto ispadate haha samo lagano eto nas opet u vrhu
Shvatam ja vasu euforiju, mislim nakon 800 dana pobjedit u gostima to je ko malom djetetu kad kupis zvecku. Znas sta je najgore u tom svemu sto vas trener prvi kaze da nemate pojma, nemate igru i da ste sretno pobjedili prvo čelik, pa onda i široki koji vas je trebao i pobjedit..Mi smo pokazali kakvu ekipu i igru imamo to sto nismo pobjedili ove dvije na kosevu je stvar umora i evropskih utakmica..uostalom vidimo se u novembru na grbavici da vam pokazem kako se igra
Jedan Grad, Jedan Klub F.K.Sarajevo

Avatar
Log Out
Postovi: 208
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:17
Lokacija: Herzegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Log Out » 21 avg 2009, 16:28

EnZo_85 je napisao/la:
anonimus je napisao/la:Ma jok nismo mi mali klub kao vi haha sto ispadate haha samo lagano eto nas opet u vrhu
Shvatam ja vasu euforiju, mislim nakon 800 dana pobjedit u gostima to je ko malom djetetu kad kupis zvecku. Znas sta je najgore u tom svemu sto vas trener prvi kaze da nemate pojma, nemate igru i da ste sretno pobjedili prvo čelik, pa onda i široki koji vas je trebao i pobjedit..Mi smo pokazali kakvu ekipu i igru imamo to sto nismo pobjedili ove dvije na kosevu je stvar umora i evropskih utakmica..uostalom vidimo se u novembru na grbavici da vam pokazem kako se igra
:lol: :lol: :lol:
''...Velež nije ničije vlasništvo već najdraže čedo svake mostarske kuće i sokaka i ko ga dirne,dirnuo je u dušu Mostara,dirnuo je u vreli oganj...''

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harishp » 21 avg 2009, 16:29

Log Out je napisao/la:
anonimus je napisao/la:Ma jok nismo mi mali klub kao vi haha sto ispadate haha samo lagano eto nas opet u vrhu
" " ? " ",- тренутно $ је - " ¥ " у ".Е то је то,? $ - " " своје." " $ зоре па - " " ;)
Eh nasta i Velezovci spadose kad im rodzeni cirilicu smatra kao osnovno pismo :roll: Koju vise ni Rusi ne koriste u velikoj mijeri.
P.S to su izgleda prvi simptomi bolesti.
P.S ll Sta ima u Metropoli Gacko i Bileci jesuli istucali onaj kamen ili je jos ostalo da se malo drogirate. :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Log Out
Postovi: 208
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:17
Lokacija: Herzegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Log Out » 21 avg 2009, 16:35

harishp je napisao/la:
Log Out je napisao/la:
anonimus je napisao/la:Ma jok nismo mi mali klub kao vi haha sto ispadate haha samo lagano eto nas opet u vrhu
" " ? " ",- тренутно $ је - " ¥ " у ".Е то је то,? $ - " " своје." " $ зоре па - " " ;)
Eh nasta i Velezovci spadose kad im rodzeni cirilicu smatra kao osnovno pismo :roll: Koju vise ni Rusi ne koriste u velikoj mijeri.
P.S to su izgleda prvi simptomi bolesti.
P.S ll Sta ima u Metropoli Gacko i Bileci jesuli istucali onaj kamen ili je jos ostalo da se malo drogirate. :lol:
? је $ & " " & " ?." " " ' $ !
" $ ;) А $ " " " ? " & ааа ? :lol:
''...Velež nije ničije vlasništvo već najdraže čedo svake mostarske kuće i sokaka i ko ga dirne,dirnuo je u dušu Mostara,dirnuo je u vreli oganj...''

Avatar
miky_hz
Postovi: 23240
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 21 avg 2009, 16:37

Danima prije utakmice se pričalo kako je najopasnij igrač Cluja napadač Kone, ali pored sinoćnje predstave dva štopera Sarajeva Torlaka i Dude nije se previše naigrao. Ipak, on je bio veoma zadovoljan poslije utakmice.

„Sarajevo me iznenadilo i pokazali su da imaju odličnu ekipu. Počeli smo kako smo se dogovorili, odmah smo napali, što nam je donijelo i rezutatsku prednost. Mislim da smo malo pali u drugom poluvremenu, ali smo ipak zadovoljni sa ovim rezultatom. Ipak neće nam biti lako u revanšu jer igramo sa jednom opasnom ekipom koja u svakom trenu zna šta hoće. Morao bih još pohvaliti navijače Sarajeva i mogu reći da su jedni među najboljim u Evropi.“, rekao je najbolji igrač Cluja Kone.



8-)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harishp » 21 avg 2009, 16:40

Ako navijas za Velez samo mi reci koji ces klinac ovdje na ovoj temi.
Kako vidim ovdje si da provociras i spamas.
Samo nastavi ni cirilica te spasiti nece.
P.S Cuj Gacko ili nedao bog Hercegovina pa nemoj bolest da siris na drugoga.Ha ja :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
miky_hz
Postovi: 23240
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 21 avg 2009, 16:50

U Rumuniji Portugalci sudije :evil:

Poznato je da Cluj suradjuje sa Portugalcima tacnije sa Benficom,te da su prvi pomocni i drugi pomocni treneri Cluja Portugalci :roll:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
EnZo_85
Postovi: 227
Pridružen/a: 17 maj 2008, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EnZo_85 » 21 avg 2009, 16:53

miky_hz je napisao/la:U Rumuniji Portugalci sudije :evil:

Poznato je da Cluj suradjuje sa Portugalcima tacnije sa Benficom,te da su prvi pomocni i drugi pomocni treneri Cluja Portugalci :roll:
E daj boze onda samo da sudije navijaju za Porto, onda nece "šiljiti" tekmu :D
Oni su na njih ljubomorni i mrze ih isto ko nas Zeljovci, sto je i logicno.
I ja bih naravno da navijam za slabiji klub
Jedan Grad, Jedan Klub F.K.Sarajevo

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Genghis » 21 avg 2009, 16:57

Ko god tamo da sudi , ne nadajte se nicemu dobrom, a ruku na srce sudije su nam pomogle na ovoj tekmi u Sarajevu... u svakom slucaju rezultat idalje aktivan, ko zna iako je sansa relativno mala, mozda postignemo neki rani gol, i onda neki bunker, uz nesto srece nista nije nemoguce...
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harishp » 21 avg 2009, 17:02

Genghis je napisao/la:Ko god tamo da sudi , ne nadajte se nicemu dobrom, a ruku na srce sudije su nam pomogle na ovoj tekmi u Sarajevu... u svakom slucaju rezultat idalje aktivan, ko zna iako je sansa relativno mala, mozda postignemo neki rani gol, i onda neki bunker, uz nesto srece nista nije nemoguce...
Ma po cemu su pomogli pobogu si brate.Po ponistenom golu :roll: Pa iz aviona se vidio i faul i plus tip jos rukom ustopa loptu.Vi izgleda navikli na prebijem te ligu.Pa vam cudno.
Uostalom ponisten je gol i Sarajevu.A plus jedini zuti je dodijeljen igracu Sarajeva.
Zanima me jesili ti uopste gledao tekmu ili citao iz izvjestaja pa ko biva da napises i ti koju. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 21 avg 2009, 17:02

Gerrard je napisao/la:
Log Out je napisao/la:" сте ? на на на на !
Ja koliko znam uz duzno postovanje da su pojedinci dobijeli banove za ovakve gluposti i pisanju cirilicom , pa valjda ti neces biti izuzetak !
nisi dobro shvatio. pojedinci su dobijali banove zbog nedopuštanja drugima da pišu ćirilicom, nikad zbog pisanja ćirilicom. znači, ovdje si ti blizu bana zbog toga što diskriminiraš ljude koje koriste jedno od dva potpuno ravnopravna pisma u našoj zemlji i zbog konstatnog prozivanja administratora, a on zbog vrijeđanja forumaša.

pogledaj malo naša pravila. ovdje su: http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=40&t=1087

Avatar
jocker123
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 jul 2009, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jocker123 » 21 avg 2009, 17:04

admin je napisao/la:
Gerrard je napisao/la:
Log Out je napisao/la:" сте ? на на на на !
Ja koliko znam uz duzno postovanje da su pojedinci dobijeli banove za ovakve gluposti i pisanju cirilicom , pa valjda ti neces biti izuzetak !
nisi dobro shvatio. pojedinci su dobijali banove zbog nedopuštanja drugima da pišu ćirilicom, nikad zbog pisanja ćirilicom. znači, ovdje si ti blizu bana zbog toga što diskriminiraš ljude koje koriste jedno od dva potpuno ravnopravna pisma u našoj zemlji, a on zbog vrijeđanja forumaša.
imaju li na ovom forumu igdje pravila,ako imaju moze li mi neko dati link??

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insider » 21 avg 2009, 17:08

jocker123 je napisao/la: imaju li na ovom forumu igdje pravila,ako imaju moze li mi neko dati link??
Naravno da postoje.

Izvoli http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=40&t=1087
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lik, Semrush [Bot] i 32 gosta.