Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 18 sep 2013, 21:26

Ma Miranda gospodin najveći, važan gol za kraj poluvremena. :D

Avatar
amer991
Postovi: 796
Pridružen/a: 13 maj 2013, 22:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la amer991 » 18 sep 2013, 21:41

juznjak> je napisao/la:Najbolji stoper svijeta!!!!!!!!!!!
slazem se mislim i da je najbolji vezni ,nisam siguran dal je najbolji napadac,al mogo bi uzet zlatnu loptu :D

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 18 sep 2013, 21:45

Sta uradi Koke :shock: presijece loptu majstorski ,stvori sebi prostor i onako mangupski gadja desnu stativu Zenita . Kakav igrac Dios mio. Demonstracija da je kralj u ofanzivi a u defanzivi je isto jako dobar,on je upisao asist kod gola,sto mu je mislim treca ili cetvrta vec ove sezone.
freddy25 je napisao/la:Ma Miranda gospodin najveći, važan gol za kraj poluvremena. :D
Slazem se . Nije mogao u boljem trenutku zabiti , ovako sada Atleti moze malo opustenije igrati u drugom poluvremenu ,nema potrebe da se ide glavom bez obzira ,sada Zenit treba malo napadati ukoliko zele bod(ve) . Uglavnom,zasluzeno vodstvo . Ne toliko zbog igre koliko zbog nacina na koji se postavio Zenit. Ono je vulgarno .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 18 sep 2013, 21:53

amer991 je napisao/la:
juznjak> je napisao/la:Najbolji stoper svijeta!!!!!!!!!!!
slazem se mislim i da je najbolji vezni ,nisam siguran dal je najbolji napadac,al mogo bi uzet zlatnu loptu :D
Jeste i napadac najbolji . Kako je trzno glavom kod gola,bolje od Falcaa . :mrgreen:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 18 sep 2013, 22:02

Hulk uvijek inspirisan kada igra na Calderonu :cry:

Hvala Ti Allahu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako na guzove postignut gol slika
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 18 sep 2013, 22:39

Zaslužena pobjeda na kraju, drago mi je da je Leo Baptistao dao gol. :D

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 18 sep 2013, 22:53

Odlicno.Uvijek je vazno otvoriti pobjedom ovo takmicenje iz mnogo razloga. :D
Na kraju mozda i ubjedljivija pobjeda nego sam ocekivao,Zenit se pokazao kao tvrd orah,pogotovo su opasni bili u drugom poluvremenu gdje su imali jedan period u kojem su stvorili neke sanse i satjerali Atleti na svoju polovicu ,i upravo u tom periodu su postigli pogodak prije svega zahvaljujuci individualnim kvalitetima Hulka koji je u tih par minuta pokazao kakav je igrac,kasnije nesto i precka Kerzakova iz slobodnjaka,to je mislim bilo sve sto su napravili . Da su iskoristili neku od tih sansi,vjerovano bi sasvim drugacija prica bila na kraju,no na srecu sasjekao ih je dosta cudan gol Arde ,pa je nakon tog gola Ateltico opet bio ekipa koja je imala vise od igre i ekipa koja je napadala. Zenit je samo u finishu napravio jos neke polusanse ali nista toliko ozbiljno . Dakle,vazna tri boda osvojena bez najboljeg igraca . Kada se on vrati bice to dosta lakse. Treba pohvaliti Adriana koji je konacno odigrao tekmu kako se ocekuje od njega. Dosta je pretrcao ,trudio se ,u nekoliko navrata onako karakteristicno je probio odbranu Zenita. Sve u svemu,svi su prekucali veceras. 8-) Sada ocekujem Invaziju na Valladolid jer je udaljen 2 sata voznje autom od Madrida.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la zeljocity » 18 sep 2013, 22:53

zeljocity je napisao/la:Ja vjerujem u pobjedu sa 2 razlike.

Hoce li ijedan nas kanal prenositi tekmu??
Onako malo se falim sa tim podebljanim :mrgreen:

Drugi gol :lol: ... Inace moglo je otici naopako da je precka bila pogodak ali ali 3 bobe u dzep i uzivaj.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25707
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la SiamoNoi » 18 sep 2013, 23:09

Odličan početak za Atletico.Gledao sam onu Barcelonu na tv-u,mora se štedit net za Inter,jbg nemaju svi flat :mrgreen:
Zato je uvijek tu južnjak da prenese dojmove :D

Avatar
Damian
Postovi: 1258
Pridružen/a: 01 jul 2013, 09:42
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Damian » 19 sep 2013, 15:21

Bravo Atleti 8-)

Nisam ni sumnjao, sada ce biti lakse i nadam se da ce lako rijesit ovu skupinu.
RIP CITY!

Dok dišem ja ću živjeti za Modree!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 19 sep 2013, 20:55

Jedna fenomenalna vijest . Naime,Atleticov Sultan produzio ugovor do 2017 ,sto znaci da je otkupna klauzula sigurno povecana ,eh sad tacno ne znam na koliko tacno ali bila je smijesnih 24 miliona . pretpostavlja se da je negdje oko 40 miliona.
Istina je da ove godine nije bilo veikih transfera, ali je ostao blok, obnovljen je ugovor velikom Costi i sada Ardi Turanu, koji se nalazi u spektakularnoj formi . Stvarno mislim da je trenutno bolji igrac od vecine ''zvijezda ' iz Reala i Barce. ;)

Nego ,zaboravih ocijeniti igrace za sinocni nastup :mrgreen: pa da opletemo .
Courtois: 8. Nije mogao nista kod one bombe Hulka, ali ima je par odlicnih intervencija i jednu antologijsku paradu kada je odbranio nekom igracu Zenita skoro pa siguran pogodak .
Juanfran: 7. Pa Juanfran dobro. Ponekad radi dosta cudne stvari po terenu, ali dosta primjetan jucer. Bio je bolji u odbrani nego u napadu .
Miranda: 10. Uvijek izuzetan, ako izvrsne reakcije. A pogodak koji je zabio neodoljivo me podsjeca na gol iz nezaboravnog finala Cupa . Ocito neka uigrana kombinacija njega i Kokemana.
Godin: 7. Tri odlicne prilike glavom,morao je zabiti bar jedan. Valja istaknuti kako je bio dobar u odbrani sto mu je i posao. No znam da u napadu moze puno bolje jer je na pocetku karijere igrao napadaca.
Filipe: 7. Pa, dobro. Mnogo bolji nego protiv Almerie.
Gabi: 6. Moze bolje Gabi . Mozda je bolje za njega da udje u te rotacije jer mi nije djelovao kao najsvjeziji.
Mario Suarez: 7. Izvrstan posao, dobio je mnogo duela protiv jednog Witsela koji kosta 40 mil eura. Sve me vise pozitivno iznenadjuje.
Koke: 9. Mislim da on definira rijec savrsenstvo . Vec je dobio nadimke poput Jorge Resurrección Pantic ili milinkoke pantic :mrgreen: zbog toga sto izvodi te prekide kao rukom . Licno ne mogu da vjerujem da mu je svega 21 godina. Prosle sezone jedino sto mu je nedostajalo bila je ta fizicka snaga,ali sada vec izgleda da se dobro razvio i nabio miske.
Arda Turan: 9. Kvaliteta, Gol,pomaze odbrani . Izvanredan
Adrian: 7. Odlican pogotovo u uvodnim minutama , opasan konstantno za odbranu Zenita . Citam da mora na operaciju ,steta neka se sto prije oporavi .
Villa: 6. Falio mu mnogo Costa !
Baptistão 8. Definicija majstorski. Prvi dodir s loptom i rutinska realizacija.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 21 sep 2013, 23:50

Još jedna rutinska pobjeda, 100% učinak nakon 5 kola, stvarno sjajan početak sezone. :D

Avatar
soe
Postovi: 966
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soe » 22 sep 2013, 00:25

Nije bila neka briljantna predstava ali bitno je da je ubiljezena rutinska pobjeda.Nova asistencija Kokea i novi gol Coste me posebno raduju.

Avatar
PatrickBateman
Postovi: 1360
Pridružen/a: 01 dec 2011, 14:53
Lokacija: Somewhere over the
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la PatrickBateman » 22 sep 2013, 00:26

Vec druga sezona kako je Atletico najbolji madridski klub

Avatar
soxx
Postovi: 13625
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soxx » 22 sep 2013, 00:31

PatrickBateman je napisao/la:Vec druga sezona kako je Atletico najbolji madridski klub
Bit ce ove godine i spanski. 8-)

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la LBJ MVP » 22 sep 2013, 00:34

Atletico je spreman da se goni do kraja sa Celticom i Rangersima.Uz malo sreće možda konačno neko treći uzme ligu.
Cebolla je najbolja rezerva u primeri,ni Barca ni Real nemaju takvog igrača na klupi.Tu su i Adrian,Toby...
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25707
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la SiamoNoi » 22 sep 2013, 11:03

LBJ MVP je napisao/la:Cebolla je najbolja rezerva u primeri,ni Barca ni Real nemaju takvog igrača na klupi.
Plačem.

Avatar
soe
Postovi: 966
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soe » 22 sep 2013, 11:10

Nema nista od borbe sa Realom i Barcelonom ali ce trece mjesto biti konforno sa jedno 15-20 bodova ispred cetvrtog.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 22 sep 2013, 12:39

SiamoNoi je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Cebolla je najbolja rezerva u primeri,ni Barca ni Real nemaju takvog igrača na klupi.
Plačem.
Pa,kao rezerva tesko da postoji bolji igrac. On je taj tip igraca koji ce ulaskom s klupe skoro uvijek donijeti nesto dobro u igri . Dok recimo kada pocinje utakmice po pravilu ih odigra dosta losije nego li je to slucaj kada udje s klupe. Nije on sad bolji igrac od Fabregada ili Di Marie ili ko se vec sve nalazi na klupi onih klubova , daleko od toga.

Sto se tice sinocnje utakmice ,mnogo sam zadovoljan . Utakmicu je u potpunosti kontrolisao Atletico ,ok, mozda do 30 min. Valladolid je bio nesto bolji ,imali su vise loptu u svoj posjedu i napadali ali nijednom nisu ozbiljno zaprijetili Curtoisu. Od te tridesete minute bili smo daleko superiorniji, cak je istina da je krajniji rezultat bio bio nerealan ,jer da se Pantera nije zayebavao pred golom Valaldolida komotno je moglo zavrsiti 0-5 . Koke bio daleko najbolji,nove dvije mangupske asistencije :shock: da igra u Realu ili Barci sada bi slovio za najboljeg mladog igraca na svijetu, a dobra igra svih u cjelini, Manquillo jos jednom dokazao da moze igrati na najvisem nivou, .

Kada je ta neka borba za naslov u pitanju ,moram priznati da se potajno nadam ... :roll: :mrgreen:
Zanimljivo mi je sve to sto se događa u zadnje vrijeme kod dva "teskasa" u spanskom nogometu.

Po meni Barca pod vodstvom Martina ne igra kao prethodnih sezona , cak su i posjed izgubili jucer od munje (iako je istina da imaju sve pobjede kao i Atletico .) No opet,tu se uvijek izdvaja Messi ,bez njega je to mucenje protiv bilo koga da igraju,samo sto mu se ove sezone kao kljucni igrac pridruzio Valdez koji konacno dokazuje kakav je golman,i drago mi je zbog njega i uvijek sam pisao na ovom forumu kakav je on golman .

Ostale vazne vijesti, po mom misljenju, su obnova ugovora Inieste (koji je odbio prvobitni ponudjeni ugovor ) a Valdes je potvrdio da ce ih napustiti . Sigurno da nije najbolja atmosfera ni kod njih .

Sto se tice Madrida, usudio bih se reci da smo na istoj razini.

A osim toga ne vidim neka poboljsana u igri u odnosu na proslu sezone kada ih je vodio Mou. Mogli su komotno ispusiti jos koji bod u ova cetiri kola ,kao recimo protiv Betisa gdje ih je Diego spasavao .

Atletico je, međutim, ove godine puno kompaktniji. Za sada sve pobjede a neki su igraci u odnosu na prosle sezone dosegnuli punu zrelost ( Koke, Raul Garcia,Mario itd ...)

Takođe ,mislim da je Atletico jedina ekipa koja je uistinu poboljsao sastav u odnosu na proslu sezonu. Neki drugi su dovodili po starom receptu rasipanja para bez neke potrebe,dok je Atletico ciljano i pametno potrosio . Protiv Osasune se igra vec sredinom sedmice ,ocekujem da zaigraju Toby i Joshua 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 24 sep 2013, 22:40

Diego Costa nastavlja uništavati protivnike, još jedna asistencija Kokea. :D

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.