FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 mar 2020, 02:07

Stvarno si ga razvuk'o Nobele k'o hutbu. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 08 mar 2020, 02:07

Samozdravlje je napisao/la:
08 mar 2020, 01:11
AlfredNobel je napisao/la:
08 mar 2020, 00:52
Što se tiče tekme, svako ko kaže da igra nije za qurac, neka pogleda opet snimak. Jedino je spora bila distribucija i protok lopte, ostajali su bez ideja, a imao si i Gavrića u sredini koji je bio katastrofa. I pored svega toga, imali smo 3-4 mrtva zicera, znači mrtva, kao ona šansa Ahmeta glavom s dva metra, ona situacija kad je propustio loptu Merso pa iznenadila lopta Rahmana, pa onaj ubačaj prizemni s desne strane kad je Rahman sekund zakasnio itd.
Znači, to nikako nije loša igra, već samo manjak koncentracije ili loša završnica, kako ko hoće.

----------------------------------------------------------------------

Odlican post , mozda ovo plavo malo nejasno . Ono sto se ne bih slozio je Fanimo . Dodao bih :
- Teren je vise njima odgovarao .
- Vratio bih Sadikua i Hadzica . Otisli su uz obestecenje . Dobri su sigurno .
- Njihov gol , po meni gotovo neodbranjiv , jeste Vladan slicno skinuo u BL .
Bilo je komentara da je igra bezveze i da ne postoji, nije tako. Opet kažem, nešto sporiji protok lopte i bezidejnsot u par situacija, zato se dobija dojam da je bilo baš odron. Da je realizacija bila na nivou, oni bi bili riješeni u prvom dijelu, jer sam već naveo par mat situacija koje smo imali. Od fulanja Merse s dva metra, Rahmanovog kašnjenja na prizeman centaršut s desne strane, Mersino propuštanje lopte za Ahmeta i ona jedna situacija kad je Rahman zagradio Nikolića i skoro zabio iz 'mrtvog' ugla. Kasnije je još bilo par strašno dobrih prilika u drugom dijelu.

Znači, nije bilo mrtvo, samo manjak koncentracije i nesporazumi.

@skoro
Eto od mene jedan dugi, pa kome se čita nek čita, koga zaboli, nek preskoči. :D
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 08 mar 2020, 02:08, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

jurisicduska
Postovi: 4667
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 08 mar 2020, 02:18

Hajd kad neko stigne od tjerača uprave da napiše šta jedna uprava treba da radi a da je dobra. Mislim šta je zadatak neke uprave?

Evo ja mislim da je da zadrže sportski segment na najvećem nivou. AKTUELNI smo prvaci i osvajači kupa dakle to im ide itekako za rukom. Prva uprava sa duplom krunom u historiji kluba.

Da zaštite Namovu investiciju. I to im ide. Morali su smijeniti Husrefa inače bi investicija bila ugrožena. Rezultatski, nadalje finansijski jer bi ovo prvo povuklo ovo drugo. Nam zadovoljan kako to rade, dao im upute za smjenu Ss nakon debakla u dva derbija, dakle i to im ide za rukom.

Obezbijediti vrhunske uslove i igrače za funkcionisanje sportskog dijela kluba. Koliko ja vidim i to im ide za rukom.

Zaposliti stručne ljude u sportskom segmentu. Vinko, Emir, Jela svi imaju neke reference da su stručni i kvalitetni, dakle i to im ide za rukom.

Obezbijediti realne i fer uslove za igru, zaštiti nas od ljudi crnom, odgurnut menadžere od kluba, odstraniti mahalu, stvoriti korektan odnos s medijima, sa članovima kluba, privući publiku na tribine, unaprijedit marketing, dići fan shop na veći nivo, uvesti modernu tehnologiju, ishranu u trenažne procese akademaca, stvorit što bolje infrastrukturalne uslove za članove kluba, smještaj, prevoz, trening površine, sve im ovo ide za rukom.

Šta vam smeta? Ozbiljno pitam. Uvijek bih se stavio na stranu navijača fk Sarajevo ako bi imali argumentaciju nego na stranu bilo koje uprave. Ali ako može prvo da čujem argumentaciju. Hvala
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 08 mar 2020, 02:21, ukupno mijenjano 2 puta.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 08 mar 2020, 02:20

Hordanjezla1987 je napisao/la:
08 mar 2020, 02:07
nobelovac
majmune ne zasluzujes nikakav odgovor posto u svakom postu prozivas i vrijedjas prvi bez razloga,i ko si ti da ti se govori i odgovara dodji u udruzenje i dobices odgovor zajebi forum pa onda raspleti tim vokabularom .
:ljepota: :ljepota:

Nigdje ja tebe nisam prozvao, ni spomenuo nick, ne barataš baš pojmovima. Ti si se dječaćiću moj samo pronašao u svemu tome, jer te zabolila istina, što znači da sam upravu čim si se primio.

Ko sam ja da mi se odgovara? Nalaziš se na SS.ba forumu, što znači da daješ odgovore i postavljaš pitanja koja su ti u domenu interesovanja. Svako ko ti nešto kaže ili pita, mora doći do Udruženja da to izjavi? Interesantno veoma, dojmljivo..

Nema potrebe. Ja se nalazim na forumu i forum je moj obim interesovanja, tj. samo ova tema. Tu priču i te neke opasne furke i fazone prosipaj nekom ko pada na te klošarske stvari u vezi toga dođi i reci mi u lice, možeš samo na forumu, nemoj iza leđa u lice reci itd. To kad ostaneš bez argumenata (progulaj šta znači), onda se ti i takvi uhvatite tih stvari. Mani me se tih nekih furanja ala Emir Kundo fazoni.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 08 mar 2020, 02:21, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miden » 08 mar 2020, 02:21

Hvala Husrefu na svemu, ali nije veci od kluba. Više bi ga ljudi cijenili da je sam otišao, kad je vidio da gubi konce.

Amar Osim ima svoju prciju iz koje ide kad hoce(na godišnji) i vraca se kad hoce. Prciju koju tuzaka, kad mu ponestane para. Covjek koji je veci od prcije.

Ako neko koci, onda treba da ide, jer niko nije veci od kluba.
Das Ist Walter

Avatar
Hordanjezla1987
Postovi: 582
Pridružen/a: 24 jan 2020, 18:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordanjezla1987 » 08 mar 2020, 02:26

AlfredNobel je napisao/la:
08 mar 2020, 02:20
Hordanjezla1987 je napisao/la:
08 mar 2020, 02:07
nobelovac
majmune ne zasluzujes nikakav odgovor posto u svakom postu prozivas i vrijedjas prvi bez razloga,i ko si ti da ti se govori i odgovara dodji u udruzenje i dobices odgovor zajebi forum pa onda raspleti tim vokabularom .
:ljepota: :ljepota:

Nigdje ja tebe nisam prozvao, ni spomenuo nick, ne barataš baš pojmovima. Ti si se dječaćiću moj samo pronašao u svemu tome, jer te zabolila istina, što znači da sam upravu čim si se primio.

Ko sam ja da mi se odgovara? Nalaziš se na SS.ba forumu, što znači da daješ odgovore i postavljaš pitanja koja su ti u domenu interesovanja. Svako ko ti nešto kaže ili pita, mora doći do Udruženja da to izjavi? Interesantno veoma, dojmljivo..

Nema potrebe. Ja se nalazim na forumu i forum je moj obim interesovanja, tj. samo ova tema. Tu priču i te neke opasne furke i fazone prosipaj nekom ko pada na te klošarske stvari u vezi toga dođi i reci mi u lice, možeš samo na forumu, nemoj iza leđa u lice reci itd. To kad ostaneš bez argumenata (progulaj šta znači), onda se ti i takvi uhvatite tih stvari. Mani me se tih nekih furanja ala Emir Kundo fazoni.
generalno sve navijace na sjevernoj tribini ti prozivas i omalovazavas a hajde da vidimo ko si ti i sa kojim pravom ,nemoj romane pisati reci picka sam i ne smijem doci u udruzenje navijaca kluba za koji navijas ,kad te vec zanimaju razlozi dodjes na pravo mjesto i pitas ne ujedamo.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 08 mar 2020, 02:30

Hordanjezla1987 je napisao/la:
08 mar 2020, 02:26
AlfredNobel je napisao/la:
08 mar 2020, 02:20
Hordanjezla1987 je napisao/la:
08 mar 2020, 02:07
nobelovac
majmune ne zasluzujes nikakav odgovor posto u svakom postu prozivas i vrijedjas prvi bez razloga,i ko si ti da ti se govori i odgovara dodji u udruzenje i dobices odgovor zajebi forum pa onda raspleti tim vokabularom .
:ljepota: :ljepota:

Nigdje ja tebe nisam prozvao, ni spomenuo nick, ne barataš baš pojmovima. Ti si se dječaćiću moj samo pronašao u svemu tome, jer te zabolila istina, što znači da sam upravu čim si se primio.

Ko sam ja da mi se odgovara? Nalaziš se na SS.ba forumu, što znači da daješ odgovore i postavljaš pitanja koja su ti u domenu interesovanja. Svako ko ti nešto kaže ili pita, mora doći do Udruženja da to izjavi? Interesantno veoma, dojmljivo..

Nema potrebe. Ja se nalazim na forumu i forum je moj obim interesovanja, tj. samo ova tema. Tu priču i te neke opasne furke i fazone prosipaj nekom ko pada na te klošarske stvari u vezi toga dođi i reci mi u lice, možeš samo na forumu, nemoj iza leđa u lice reci itd. To kad ostaneš bez argumenata (progulaj šta znači), onda se ti i takvi uhvatite tih stvari. Mani me se tih nekih furanja ala Emir Kundo fazoni.
generalno sve navijace na sjevernoj tribini ti prozivas i omalovazavas a hajde da vidimo ko si ti i sa kojim pravom ,nemoj romane pisati reci picka sam i ne smijem doci u udruzenje navijaca kluba za koji navijas ,kad te vec zanimaju razlozi dodjes na pravo mjesto i pitas ne ujedamo.
Hahahahahahhahahahh mani me se dijete hljeba ti :zzz:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3491
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 08 mar 2020, 02:38

jurisicduska je napisao/la:
08 mar 2020, 02:18
Hajd kad neko stigne od tjerača uprave da napiše šta jedna uprava treba da radi a da je dobra. Mislim šta je zadatak neke uprave?

Evo ja mislim da je da zadrže sportski segment na najvećem nivou. AKTUELNI smo prvaci i osvajači kupa dakle to im ide itekako za rukom. Prva uprava sa duplom krunom u historiji kluba.

Da zaštite Namovu investiciju. I to im ide. Morali su smijeniti Husrefa inače bi investicija bila ugrožena. Rezultatski, nadalje finansijski jer bi ovo prvo povuklo ovo drugo. Nam zadovoljan kako to rade, dao im upute za smjenu Ss nakon debakla u dva derbija, dakle i to im ide za rukom.

Obezbijediti vrhunske uslove i igrače za funkcionisanje sportskog dijela kluba. Koliko ja vidim i to im ide za rukom.

Zaposliti stručne ljude u sportskom segmentu. Vinko, Emir, Jela svi imaju neke reference da su stručni i kvalitetni, dakle i to im ide za rukom.

Obezbijediti realne i fer uslove za igru, zaštiti nas od ljudi crnom, odgurnut menadžere od kluba, odstraniti mahalu, stvoriti korektan odnos s medijima, sa članovima kluba, privući publiku na tribine, unaprijedit marketing, dići fan shop na veći nivo, uvesti modernu tehnologiju, ishranu u trenažne procese akademaca, stvorit što bolje infrastrukturalne uslove za članove kluba, smještaj, prevoz, trening površine, sve im ovo ide za rukom.

Šta vam smeta? Ozbiljno pitam. Uvijek bih se stavio na stranu navijača fk Sarajevo ako bi imali argumentaciju nego na stranu bilo koje uprave. Ali ako može prvo da čujem argumentaciju. Hvala
Kako mislis dobit odgovor kad pola rijeci u tvom postu ne razumiju :hmmmmm:
1946~

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1622
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 08 mar 2020, 02:40

Bravo Sarajevo.
Sjever parola :crazy:
Jadno, jadno da kad nam treba najvise sada podrske prave neki pritisak. Ne treba ovo hordama.
Nekad sam bio među njima i sve ne to divno krasno, ne ide FKS bez hordi, ali ovo bas baca na licni interes.
Neko napisa da krenu nogice kad krene nanana i tako to. Paša logicno da krene, pogotovo ako znas od kada je ta ojesma i kad se ta pjesma pjevala kakva je biLa brojka i kako se to nekad orilo. Neomalovazavam sjever brojkom sad, momci se trude i svaka im cast na tome, ali dajete neke ogranicene odgovore.
Jos jedna stvar citam kao sve nije ovo zbog otkaza Husrefu, te od batea te ovo ono. Zasto niste poslije Batea trazili ostavks uorave nego bas kad je Hus otjeran?

+3, idemo dalje do konacnog cilja SVI ZAJEDNO !
Ne treba nam raja podjele pogotovo ne sad, imamo dusmana znate i sami koliko sa one strane miljacke, koji ovo citaju sa osmjehom i cekaku neki kiks da se međusobno izyebemo.
SVI UZ SARAJEVO.
SVI PROTIV ZVIJEZDE
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

ajdohordas
Postovi: 3892
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 08 mar 2020, 02:44

Ma ja eto samo vi volite klub i niko vise. Samo vi dolazite na tekme, samo vi idete na gostovanja. Vi smijete i prijetiti i udarati i psovati, vase je sve mjerodavno i vase se pika. Yebote hljeb vise i jedna te ista priča.

Nikada nismo bili stabilniji klub a sjever nikad nije imao debilnije ponasanje. Kada vas ljudi pitajo od kad i zasto tjerate upravu vi pojma nemate. Ali bitno je zbog licnih interesa tjerati svoj inat i unositi nemir i negativu među navijače. Nekada sam više vremena provodio gledajući u sjever i diveći se toj tribini, nego sto sam pratio teren i tekmu, danas se doveli do toga da im se vlastiti navijaci smiju zbog pravca kojeg furaju samo oni iz samo njima poznatih razloga.

Kada te 4-5 hiljada ljudi ne podrži koji su tu zbog iste stvari kao i ti onda se trebas zapitati je li ispravno to sto radis ?

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 08 mar 2020, 03:00

Ma ne znam sto se pecate na par likova koji pljuju Horde,to im je sav domet,to i trazenje streama,ako ih to pljuvanje po ss forumu cini sretnim neka to rade pustite ih,sevap je usreciti nekog.
Ono sto je realnost je da je sjever svakim danom sve brojniji i sve jaci.
Sarajevo Horde Bog I Carsija !!!!!!

A sto se tice utakmice,uopste nije losa igra bila kao sto procitah ovdje na forumu,fina je igra bila,imali smo nekoliko dobrih prilika al realizacija je bila slabija,al Boze moj ne moze uvijek sve biti bajno.
Meni je drago sto smo ovako tesko dobili utakmicu,taman na vrijeme da se ne uzdignemo zbog pobjeda protiv Borca i Tuzle i da mislimo kako je dovoljno samo da izadjemo na teren da bi pobjedili,ovo ce nas samo natjerati da jos ozbiljnije igramo protiv svih
Sto je najbitnije pobjeda je dosla na kraju,ovakve pobjede daju igracima samopouzdanje,a ove pobjede su mozda i najsladje,kad se kone obraduju sto cemo kiksati a mi im ga onda uvalimo do grkljana u 86 minuti i srusimo im snove.
Salcin me sve vise odusevljava svojim potezima.
Novi prvak je sa Kosevaaaa
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

bordobijeli
Postovi: 14301
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 mar 2020, 03:02

Ja kao Husrefoljubaca cu reci da Vinko radi odlicno. Al to ne znaci da opravdavam vrijedjanje nasi legende Husrefa. Još na to vezu i vrijedjanje svoji kolega i brace s sjevera.od mene puna podrska Vinku i momcima.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 08 mar 2020, 03:03

SedrenikHz je napisao/la:
08 mar 2020, 02:43
Hordanjezla1987 je napisao/la:
08 mar 2020, 02:37
ok pickice javi se kad budes htjeo provjeriti ko je djete ja ili ti !?
Ti si šaban svjetske klase .. blago tebi
Morto reaguj na ovakve stvari..
Ma šta će reagovati, neka ga.. Meni više oči krvare od ovolike nepismenosti. :shock:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

mma_hz
Postovi: 10758
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 08 mar 2020, 04:04

I dalje niko od forumasa koji podržavaju "uprava napolje" veze nema sto je to tako,osim sto je danas furka ono imati protivnika.Ovaj pise kako su "htjeli zaraditi od navijača",kako to mislis? na koji način?.
Znam da Ce ovaj post biti preskocen kao i Nobelov,kao i Duskin itd itd i da Ce se opet prica vratiti na ono "dodji u udruženje i reci",a ja kad ih to pitam u tom istom udruženju kazu"ajde Ado brate popij jednu jjebo to sad" hahahahahahahashsha

**** ti zivot ovaj ,ustanem da pisam u po noci i moram uci da vidim sta se pise na forumu.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheIvicnjak » 08 mar 2020, 04:15

Salcin-Rahman-Tatar :kafa:

slika

Avatar
crozzer
Postovi: 538
Pridružen/a: 15 jan 2014, 10:53
Lokacija: http://www.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la crozzer » 08 mar 2020, 04:23

Ima li negdje repriza utakmice na youtube

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stb » 08 mar 2020, 04:56

crozzer je napisao/la:
08 mar 2020, 04:23
Ima li negdje repriza utakmice na youtube
Ima, naletio sam ja bio listajuci.

@Morto ne bih ti u kozi bio valja obrisati 10 stranica ujutro uz kafu.
7 1 2 1 0

Avatar
crozzer
Postovi: 538
Pridružen/a: 15 jan 2014, 10:53
Lokacija: http://www.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la crozzer » 08 mar 2020, 05:38

stb je napisao/la:
08 mar 2020, 04:56
crozzer je napisao/la:
08 mar 2020, 04:23
Ima li negdje repriza utakmice na youtube
Ima, naletio sam ja bio listajuci.

@Morto ne bih ti u kozi bio valja obrisati 10 stranica ujutro uz kafu.
Ne mogu da nadjem

Avatar
BroHookMeUp
Postovi: 35
Pridružen/a: 07 dec 2019, 21:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BroHookMeUp » 08 mar 2020, 05:39

TheIvicnjak je napisao/la:
08 mar 2020, 04:15
Salcin-Rahman-Tatar :kafa:

slika
Kod nas je ovaj tatar bio ispod-prosjechni seoski fuzbaler, ali od kako je doshao kod vas u klub iz velike chetvorke promjenio se 180 stupnjeva. Velika greshka nashe struke shto su pustili i salchin i tatars.
Zelim vam da udjete u ligu prvaka.
Zadnja izmjena: BroHookMeUp, dana/u 08 mar 2020, 05:44, ukupno mijenjano 1 put.
& ¥ &

Avatar
Lecler
Postovi: 2466
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 08 mar 2020, 05:39

Hordanjezla1987 je napisao/la:
08 mar 2020, 02:37
ok pickice javi se kad budes htjeo provjeriti ko je djete ja ili ti !?
Piše se htio
ISTINA ZA VEDRANA!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.