Safet Susic je PRVI TRENER-SELEKTOR koji je odveo BOSNU I HERCEGOVINU NA SVJETSKO PRVENSTVO. Izgubio od Argentine 2-1 kad je messi bio na vrhuncu karijere, i koji je ujedno i dao go.
Izgubio od nigerije 1-0 gdje nam je cist go ponisten, pobjedili iran 3-0.i ti kao reprezentativac bosne i hercegovine kazes e neka je go ponisten, i to go koji je DZEKO dao.
Takodje treba dodat da je Zukanovic spomenuo i igrace koji su ako su bili kolovodje.
Nevalja uprava zelje
Nevalja Spaleti
Nevalja SUSIC
I na kraju kazes vratilo im se i neka je go ponisten.
Safet Susic kao i svi drugi selektori na svijetu pozivao je igrace koje on smatrao da treba, dok je imao rezultat bio je tu kad je rezultat bio los dobio otkaz. Isto ko i bajevic prosibnecki petev bazdarevic hadzibegic milosevic kodro isto kao sto ce i berbarez u nekom momentu kad budu rezovi nezadovoljajuci.
Halilhodzic kaze da on neduguje drzavi nista, da on neosjeca nikakav dug prema drzavi da cak drzava duguje njemu.
I to niko nista nespominje, kaze necu da vodim reprezentaciju ako ta reprezentacija nemoze da igra u bl mostaru, a svi smo vidjeli kako ko picka ode da vodi onaj tim kaze dusa ga boli za klubom.. Vako teske rijeci govorit SAFETU SUSICU, i ovako vrijedjanje COVJEKA koji je DRZAVU BOSNU I HERCEGOVINU PRVI ODVE NA SVJETSKO PRVENSTVO I KOJI JE NAJBOLJI IGRAC SVIH VREMENA YUGE SAMIM TIM I BOSNE I HERCEGOVINE i NAJBOLJIM STRANI IGRAc U HISTORI PSG, je tuzno.
Takodje ovo treba otvorit oci tipovima kao STO JE HASANSALIH AMIDZIC BOLIC BALJIC JAKIROVIC IBISEVIC ITD DA NIKAD NEPOMISLE DA BUDU IKAD VISE DIO REPREZENTACIJA BH, jer ako se ovako govori i ponizava SAFET SUSIC sa uspjehom koji je historiski i koji je po svim parametrima najbolji igrac sto je ikad ova drzava imala sta ce onda bit sa tipovima koji nemaju ni 3 sezone u pl bh ili yugo ligi i koji nisu ni do koljena SAFETU.
I sto je jos tuznije VECINA UVREDA su cisto zato sto je bio igrac FK SARAJEVA, samo se umotava,
Ervin Zukanovic
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- imekorisnicko
- Postovi: 1252
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Ervin Zukanovic
Neupitno, Pape se pozivom amidžiću popišo po svemu dobrom, ali Zukanovic sebe namece kao nekog bitnog,a imao je status u toj ekipi otprilike kao sad Mujakić.invincible1921 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 21:02Jes stoji, al ako cemo posteno otislo je i nebitnijihimekorisnicko je napisao/la: ↑27 jun 2026, 20:47Na stranu sve ostalo o cemu se da raspravljati,ali ovo nije istina. Zukanović je odigrao,a da je bitno samo tekmu sa Grcima kući jer nije bilo Salihovića, pored toga je igro protiv Latvije. Većinu tog ciklusa on nije bio ni na klupi,nije ga bilo ni kada se sve lomilo protiv Slovaka i Litvanije. Očito se malo zaboravilo,on je u tom trenutku bio prilično nebitan igrač za nas.Diadora je napisao/la: ↑27 jun 2026, 19:40
Sto se zukanovica tice, ljudi stavite se u njegovu kozu. Zamisli cijeli zivot radis, treniras u losim uslovima na pasnjacima bh lige doguras do standardnog igraca ozbiljnog kluba u belgiji( gent je tada bio u vrhu), u kvalifikacijama si bitan igrac, u kljucnim utakmicama je bio standardan I odigrao odlicno( na lb protiv grcke npr) i prvenstvo dodje a tamo ide neki anel hadzic, tinky vinky, avdija vrsajevic I slicni.
Ovo sa vizom ko vjeruje taj je debil na kvadrat. Da mu je sead susic bio menadzer budite sigurni da bi mu vizu spremili u rekordnom roku.![]()
Re: Ervin Zukanovic
Da je Safet kojim slucajem ponikao u Želji, sad bi ga ti pljuvao, nazivao ga jugosaurusom, govedom, i psovao mu sto je bratica poveo na svjetsko. Haj priznajPitar6785 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 09:09Safet Susic je PRVI TRENER-SELEKTOR koji je odveo BOSNU I HERCEGOVINU NA SVJETSKO PRVENSTVO. Izgubio od Argentine 2-1 kad je messi bio na vrhuncu karijere, i koji je ujedno i dao go.
Izgubio od nigerije 1-0 gdje nam je cist go ponisten, pobjedili iran 3-0.i ti kao reprezentativac bosne i hercegovine kazes e neka je go ponisten, i to go koji je DZEKO dao.
Takodje treba dodat da je Zukanovic spomenuo i igrace koji su ako su bili kolovodje.
Nevalja uprava zelje
Nevalja Spaleti
Nevalja SUSIC
I na kraju kazes vratilo im se i neka je go ponisten.
Safet Susic kao i svi drugi selektori na svijetu pozivao je igrace koje on smatrao da treba, dok je imao rezultat bio je tu kad je rezultat bio los dobio otkaz. Isto ko i bajevic prosibnecki petev bazdarevic hadzibegic milosevic kodro isto kao sto ce i berbarez u nekom momentu kad budu rezovi nezadovoljajuci.
Halilhodzic kaze da on neduguje drzavi nista, da on neosjeca nikakav dug prema drzavi da cak drzava duguje njemu.
I to niko nista nespominje, kaze necu da vodim reprezentaciju ako ta reprezentacija nemoze da igra u bl mostaru, a svi smo vidjeli kako ko picka ode da vodi onaj tim kaze dusa ga boli za klubom.. Vako teske rijeci govorit SAFETU SUSICU, i ovako vrijedjanje COVJEKA koji je DRZAVU BOSNU I HERCEGOVINU PRVI ODVE NA SVJETSKO PRVENSTVO I KOJI JE NAJBOLJI IGRAC SVIH VREMENA YUGE SAMIM TIM I BOSNE I HERCEGOVINE i NAJBOLJIM STRANI IGRAc U HISTORI PSG, je tuzno.
Takodje ovo treba otvorit oci tipovima kao STO JE HASANSALIH AMIDZIC BOLIC BALJIC JAKIROVIC IBISEVIC ITD DA NIKAD NEPOMISLE DA BUDU IKAD VISE DIO REPREZENTACIJA BH, jer ako se ovako govori i ponizava SAFET SUSIC sa uspjehom koji je historiski i koji je po svim parametrima najbolji igrac sto je ikad ova drzava imala sta ce onda bit sa tipovima koji nemaju ni 3 sezone u pl bh ili yugo ligi i koji nisu ni do koljena SAFETU.
I sto je jos tuznije VECINA UVREDA su cisto zato sto je bio igrac FK SARAJEVA, samo se umotava,