totalno izdominiran slabašni protivnik
1/2 EP: Italija - Njemačka
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,Devil,dubrava
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
hocemo li se igrati više super marija
totalno izdominiran slabašni protivnik
totalno izdominiran slabašni protivnik
nema potpisa
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
covjek moze pomisliti da namjerno rade hhaahaha Zabari su to!!zizu1991 je napisao/la:Reče na jednoj sportskoj emisiji da je Italija tako još jednomm prije 2006, osvojila veliko takmičenje, a imali probleme s namještanjem utakmica, ako me sjećanje dobro služi rekli su 1984., ispravite me ako griješim,i nasmijaše se voditelji, to je bilo na OBN - u, kao da ne bude opet ista priča, da se historija ne ponovi, po gledanom do sada, nisu daleko od togaMaGiCa je napisao/la: 2006 all over again, skandal pa finale
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
messilla je napisao/la:Ma pisi ti koliko god hoces, zaboli me dando iskreno, ali ispadas jadan tim pisanjem dva puta istog posta...Harrison je napisao/la:Auf Wiedersehen DEUTSCHLAND Hoces li jos koji put levatino jedna...
Jadan si ti kad ti je muka sto je ispala Njemacka, al ne sJekiraj se ti, bice tebi u nedjelju ADIOS AMIGOS
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.
Zeljeznicar za zivot cijeli.
Zeljeznicar za zivot cijeli.
- delpiero20
- Postovi: 1090
- Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
- Kontakt:
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Mislis Inter to namjerno radivrebac86 je napisao/la:covjek moze pomisliti da namjerno rade hhaahaha Zabari su to!!zizu1991 je napisao/la:Reče na jednoj sportskoj emisiji da je Italija tako još jednomm prije 2006, osvojila veliko takmičenje, a imali probleme s namještanjem utakmica, ako me sjećanje dobro služi rekli su 1984., ispravite me ako griješim,i nasmijaše se voditelji, to je bilo na OBN - u, kao da ne bude opet ista priča, da se historija ne ponovi, po gledanom do sada, nisu daleko od togaMaGiCa je napisao/la: 2006 all over again, skandal pa finale
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
To ćeš malo PES-a igrat'? Hajd sretno.calcio je napisao/la: Danke a sad idemo dalje, demolirati spance
Čuj demolirat' Špance!


Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Prevario sam se i to mnogo u prognozi , cestitke Talijanima zasluzeno su u Finalu 
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !
- raul-zakon
- Postovi: 2374
- Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
- Lokacija: Field of dreams
- Kontakt:
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Potpuna raspad sistema Njemačke danas...katastrofalno !
Inače se ne volim miješati nijednom treneru u posao, jer postoji razlog zašto ja sad pišem na ss.ba forumu i postoji razlog što je on išao na EURO, ali ovakva postavka igre i ovaj odabir startnih XI je zaista, u najmanju ruku čudan.
Šta je mislio da će dobiti sa ubacivanjem Kroosa? Kažu, gušću sredinu koja će onemogućiti vezni red. Pa Ozil, Khedira i Schweinsteiger su doktori fudbala za svakog veznog igrača Italije, osim naravno Pirla koji je vjerovatno najbolji playmaker današnjice.
Pa nije Italija Španija, pa da se mora zgusnuti vezni red do te mjere.(nisam poredio kvalitet, nego stil igre Azzura i Furije). I naravno, zbog tog uvođenja Kroosa, Nijemci znatno bezopasniji prema naprijed, Gomez prima upola manje lopti, a kada ne zabija Gomez...
Za to vrijeme, Talijani igrali svoju igru, genije Balloteli potpunio iskorišten(nadam se da povreda nije ozbiljna).
Prandelli me itekako oduševio, čovjek je stvarno strateški mag ! Znao je vrlo dobro koje su slabosti Elfa i , ono najvažnije, znao je da igru ne treba nikome prilagođavati(osim Španije), jer onda ekipa gubi glavu, gubi identitet, pa svi ti dobri igrači ne znaju šta da rade. Nešto slično kao Real u eri Luxemburga i kasnije J.Ramosa.
Inače se ne volim miješati nijednom treneru u posao, jer postoji razlog zašto ja sad pišem na ss.ba forumu i postoji razlog što je on išao na EURO, ali ovakva postavka igre i ovaj odabir startnih XI je zaista, u najmanju ruku čudan.
Šta je mislio da će dobiti sa ubacivanjem Kroosa? Kažu, gušću sredinu koja će onemogućiti vezni red. Pa Ozil, Khedira i Schweinsteiger su doktori fudbala za svakog veznog igrača Italije, osim naravno Pirla koji je vjerovatno najbolji playmaker današnjice.
Pa nije Italija Španija, pa da se mora zgusnuti vezni red do te mjere.(nisam poredio kvalitet, nego stil igre Azzura i Furije). I naravno, zbog tog uvođenja Kroosa, Nijemci znatno bezopasniji prema naprijed, Gomez prima upola manje lopti, a kada ne zabija Gomez...
Za to vrijeme, Talijani igrali svoju igru, genije Balloteli potpunio iskorišten(nadam se da povreda nije ozbiljna).
Prandelli me itekako oduševio, čovjek je stvarno strateški mag ! Znao je vrlo dobro koje su slabosti Elfa i , ono najvažnije, znao je da igru ne treba nikome prilagođavati(osim Španije), jer onda ekipa gubi glavu, gubi identitet, pa svi ti dobri igrači ne znaju šta da rade. Nešto slično kao Real u eri Luxemburga i kasnije J.Ramosa.
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !
Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !
* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.
HALA MADRID !
Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !
* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.
HALA MADRID !
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 17001
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Molio bih @Saurmana da ne navija za našu Bosnu i Hercegovinu, jer je on najveći baksuz na dunjaluku.
Što se tiče tekme, žalosno je što je ova Njemačka pokazala toliko više od Engleza, a opet su raskomadani od Italije. To dovoljno govori kako je igrala Italija. Briljantno, briljantno, briljantno. Dovoljno govori podatak da je Buffon najslabiji Talijan.
Hoće Low neke zasluge, a Klosea stavlja na klupu, Gomeza gura u vatru.
Podolski je katastrofa i to je činjenica. Reus mnogo konkretniji i BOLJI igrač od njega. Yebat zasluge, da je tako, onda bi za Njemačku i dalje trebao igrati Effenberg, Scholl, Kahn, Matthaus i ostali koji su zadužili ovu reprezentaciju.
Schweinsteiger od SP-a u JAR-u nije odigrao dobar meč za nacionalni tim. Večeras sigurno najslabiji na terenu, gori i od neprepoznatljivih stopera Badstubera i Hummelsa.
Vezni red Talijana doktorski odigrao utakmicu. Dugo nisam vidio da Nijemci odustaju. Nijemci.
Još jedan pokazatelj kakvi su Talijani. Ne znam, ali ovo je moderna Italija; Italija koja je prije MORALA igrati ovakav fudbal, jer su imali x puta bolje igrače.
Mogu samo zamisliti kako bi to izgledalo sa atomskim napadom i polušpicevima poput Del Piera i Tottija.
Balotelli? Kad mu se digne ona stvar - odličan je. Večeras je odlučio počastiti Nijemce i to je to. Majstorija i kod prvog i kod drugog gola. Naravno, posebno kod drugog.
Da budem iskren, očekivao sam prolaz Njemačke. Ne zbog toga što su mi draži (
), već što sam želio gledati duel kontra Španaca. Sad? Sad mi uopće nije krivo što ih je Italija razbucala i što ću gledati finale koje smo već imali priliku gledati u grupnoj fazi.
Kome dati prednost? Nikome! Neka pobijedi bolji, a siguran sam da će biti nešto "dosadnija" utakmica, ali da će Talijanima biti mnogo teže negoli protiv Nijemaca. Dobro, činjenica je da ni protiv Nijemaca, ni protiv Španaca nisu imali problema u prošlosti, tako da...
Nego, dok sam pisao ovaj post, napisano je x novih komentara.
Uh, biće posla.
Što se tiče tekme, žalosno je što je ova Njemačka pokazala toliko više od Engleza, a opet su raskomadani od Italije. To dovoljno govori kako je igrala Italija. Briljantno, briljantno, briljantno. Dovoljno govori podatak da je Buffon najslabiji Talijan.
Hoće Low neke zasluge, a Klosea stavlja na klupu, Gomeza gura u vatru.
Vezni red Talijana doktorski odigrao utakmicu. Dugo nisam vidio da Nijemci odustaju. Nijemci.
Balotelli? Kad mu se digne ona stvar - odličan je. Večeras je odlučio počastiti Nijemce i to je to. Majstorija i kod prvog i kod drugog gola. Naravno, posebno kod drugog.
Da budem iskren, očekivao sam prolaz Njemačke. Ne zbog toga što su mi draži (
Kome dati prednost? Nikome! Neka pobijedi bolji, a siguran sam da će biti nešto "dosadnija" utakmica, ali da će Talijanima biti mnogo teže negoli protiv Nijemaca. Dobro, činjenica je da ni protiv Nijemaca, ni protiv Španaca nisu imali problema u prošlosti, tako da...
Nego, dok sam pisao ovaj post, napisano je x novih komentara.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
To je bilo 1982, takodje bio skandal. Da ne idem sad u detalje ali...zizu1991 je napisao/la:Reče na jednoj sportskoj emisiji da je Italija tako još jednomm prije 2006, osvojila veliko takmičenje, a imali probleme s namještanjem utakmica, ako me sjećanje dobro služi rekli su 1984., ispravite me ako griješim,i nasmijaše se voditelji, to je bilo na OBN - u, kao da ne bude opet ista priča, da se historija ne ponovi, po gledanom do sada, nisu daleko od togaMaGiCa je napisao/la: 2006 all over again, skandal pa finale
Paolo Rossi bio iskljucen od strane saveza na godinu dana, nije nikako igrao ali selektor mu vjerovao i poveo ga na prvenstvo iako su svi, ali bas svi, bili protiv. Provukli se kroz prvu grupnu fazu sa 3 remija. A onda krenule pobjede: Argentina, Brazil (hattrick Rossija) i u finalu 3:1 protiv SR Njemacke. Paolo Rossi prvi strijelac, cini mi se da je Zoff bio kapiten sa 40 godina.
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
mandraX je napisao/la:To ćeš malo PES-a igrat'? Hajd sretno.calcio je napisao/la: Danke a sad idemo dalje, demolirati spance
Čuj demolirat' Špance!
Jest, bice 10:0 za Italiju. Balo ce dati devet golova, i jos ce Xavi zabiti jedan autogol
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Mario Balotelli: "Kada postignem gol ne slavim ga jer samo radim svoj posao. Slavi li poštar kad donosi pisma?"
Visca el Barça ! Mes que un club !
- raul-zakon
- Postovi: 2374
- Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
- Lokacija: Field of dreams
- Kontakt:
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Včrs je Bgm slavio oba gola.DesimaL je napisao/la:Mario Balotelli: "Kada postignem gol ne slavim ga jer samo radim svoj posao. Slavi li poštar kad donosi pisma?"
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !
Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !
* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.
HALA MADRID !
Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !
* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.
HALA MADRID !
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
To je to, hvala na ispravci, uglavnom svi su shvatili poentu moga teksta, Talijani su pokazali, da ih se nikada ne smije otpisaticalcio je napisao/la:
To je bilo 1982, takodje bio skandal. Da ne idem sad u detalje ali...
Paolo Rossi bio iskljucen od strane saveza na godinu dana, nije nikako igrao ali selektor mu vjerovao i poveo ga na prvenstvo iako su svi, ali bas svi, bili protiv. Provukli se kroz prvu grupnu fazu sa 3 remija. A onda krenule pobjede: Argentina, Brazil (hattrick Rossija) i u finalu 3:1 protiv SR Njemacke. Paolo Rossi prvi strijelac, cini mi se da je Zoff bio kapiten sa 40 godina.
DesimaL je napisao/la:Mario Balotelli: "Kada postignem gol ne slavim ga jer samo radim svoj posao. Slavi li poštar kad donosi pisma?"
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Da bi bude muka sto je ispala Njemacka ?Harrison je napisao/la:messilla je napisao/la:Ma pisi ti koliko god hoces, zaboli me dando iskreno, ali ispadas jadan tim pisanjem dva puta istog posta...Harrison je napisao/la:Auf Wiedersehen DEUTSCHLAND Hoces li jos koji put levatino jedna...
Jadan si ti kad ti je muka sto je ispala Njemacka, al ne sJekiraj se ti, bice tebi u nedjelju ADIOS AMIGOS![]()
Iskreno me zaboli neka stvar i za Njemackom i za Spanijom, njih simpatisem/sam simpatisao zato sto bi mi bilo previse dosadno gledati EP bez BiH
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Nije Italija pobjedila jer je Njemacka odigrala lose, Italija je pobjedila jer Njemackoj nije dozvolila da odigra dobro !
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee
-
Juvelandia
- Postovi: 1204
- Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
- Kontakt:
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Upravo tako, odusevljen sam.Prandelli je napravio ludnicu od stila i za malo vremena vratio poljuljanu Italiju iz 2010 jer Lippi je pokusao na stari oprobani nacin al bilo je vrijeme za promjenu i ko drugi do Juventino da je donese, kako Conte tako i Cesare.JuveItalia all the fucking waySoni je napisao/la:Nije Italija pobjedila jer je Njemacka odigrala lose, Italija je pobjedila jer Njemackoj nije dozvolila da odigra dobro !
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.
- Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
- Kontakt:
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
bavarac95 je napisao/la:Ovaj spominje Pirla ?
Pirlo je legenda ali trenutno Ozil , Švajni , Khedira , sve su to klasa igrači za njeg. Njemci če sutra učiniti potpuni presing i Italijani neče moči stvoriti prilike na utakmici .
Ako neko misli suprotno ima pravo da se javi na PP da se dogovorimo za opkladu u koliko god KM , € želi .
inacefindecko je napisao/la:DEUTSCHLAND!
žabari arivederci
Dylan Dog je napisao/la:Ocekujem da Klose,Podolski,Boateng,Khedira,Ozil...pokazu da su Nijemci puno talentovanija fudbalska nacija od Italijana.
RedDevilS je napisao/la:@Bulkin neprovaljuj se bezveze ubi ce vas Njemci..
Hare_BvB je napisao/la:
Npr. dobila je sve 4 utakmice, dok je Italija dobila samo jednu i to protiv najslabije repke na prvenstvu. Najefikasnija su momcad turnira, a vecina tih golova su plodovi jako dobrih i uigranih akcija, dok su Talijani zabili 3 od 4 svoja gola iz prekida.
Da ne govorim da je individualni i timski kvalitet na strani Njemacke...etc
effe_sa je napisao/la:Da se Nijemci boje Talijana ne bi ih pobijedili 7 puta u prijateljskim utakmicama, ne bi odigrali onaj ključni remi 1996. godine, kada su iza sebe ostavili Češku i Italiju (Italija tada ispala).
Saurman je napisao/la:Istina je da Italija mnoge iznenadila dobrom igrom ali njihov put na Euru završava u 1/2 jer bez obzira na tradiciju Njemačka je u ovom trenutku mnogo kvalitetnija što će sutra i pokazati.
Klopp je napisao/la:Mislim da je Njemacka u prednosti jer Italija u historiji Evropskih prvenstava nije pobjedila Njemacku, tako da Italijani vjerovatno imaju kompleks. A o kvalitetu i formi ne vrijedi raspravljati. Prognoza 2:0 za Elf
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
TITO
I kako ono bijaše, Chiellini i Barzagli (Bonnuci) su panjevi, a Chiellini nije ni u top 10 stopera svijeta?!

I kako ono bijaše, Chiellini i Barzagli (Bonnuci) su panjevi, a Chiellini nije ni u top 10 stopera svijeta?!
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!
- Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
- Kontakt:
Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka
Samo dokaz kakvi sve laici ovdje komentiraju.
P.S u nedjelju unistiti ono Spanjolsko "Whatta-fucka", i nece biti problema.
Nisu Spanjolci sto su bili to je definitivno ali daleko od toga da su sanse velike na obje strane.
50-50 !
P.S u nedjelju unistiti ono Spanjolsko "Whatta-fucka", i nece biti problema.
Nisu Spanjolci sto su bili to je definitivno ali daleko od toga da su sanse velike na obje strane.
50-50 !
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.







