BV Borussia Dortmund
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
Re: BV Borussia Dortmund
Dok su svi zaokupljeni nasom reprezentacijom, ne smijemo zaboraviti ni BvB. Upravo je zavrsila prijateljska utakmica protiv KFC Uerdingen 05. Zabili smo im 7 komada, a nas Wunderkind Marvin Duksch sam je 3 puta zatresao mrezu protivnika.
KFC Uerdingen 05 - Borussia Dortmund 0:7 (0:4)
Uerdingen: Lenz - Pinske, Steiner, Saka, Höfler, Tekkan, Celik, Hoffmann, Uzun, Ferati, Yavuz,
Eingewechselt: Weichelt, Isiklar, Kuczka, Keppeler, Banushi, Stephan, Balamurali, Orovic
BVB: Langerak - Kringe (79. Halstenberg), Owomoyela, Santana, Löwe - Kehl (69. Hübner), Vrancic - Hofmann, da Silva, Großkreutz (69. Baykan) - Duksch
Tore: 0:1 Duksch (11.), 0:2 Großkreutz (25.), 0:3 Großkreutz (26.), 0:4 Duksch (34.), 0:5 Owomoyela (50.), 0:6 Kehl (58.), 0:7 Duksch (89.)
Sudija: Markus Schüller
NUR DER BVB
KFC Uerdingen 05 - Borussia Dortmund 0:7 (0:4)
Uerdingen: Lenz - Pinske, Steiner, Saka, Höfler, Tekkan, Celik, Hoffmann, Uzun, Ferati, Yavuz,
Eingewechselt: Weichelt, Isiklar, Kuczka, Keppeler, Banushi, Stephan, Balamurali, Orovic
BVB: Langerak - Kringe (79. Halstenberg), Owomoyela, Santana, Löwe - Kehl (69. Hübner), Vrancic - Hofmann, da Silva, Großkreutz (69. Baykan) - Duksch
Tore: 0:1 Duksch (11.), 0:2 Großkreutz (25.), 0:3 Großkreutz (26.), 0:4 Duksch (34.), 0:5 Owomoyela (50.), 0:6 Kehl (58.), 0:7 Duksch (89.)
Sudija: Markus Schüller
NUR DER BVB
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Re: BV Borussia Dortmund
E braco nek je i ova reprezentacija zavrsila, jos jednom se dzaba nacija nalozila....
Nije jos mnogo ostalo do meca sa ekipom koja je jedva izborila LP prosle sezone...Neki ce reci da je ovo derby , derby je na Signal Iduni (next day ), ovo u subotu ce biti jos jedno rutinsko gostovanje....
Prema mom skromnom misljenju mi bi ovu utakmicu trebali dobiti sa barem 2 gola razlike, mislim realno takav je odnos snaga ( otkako je Cigane napustio Krmak )..Nije to vise onaj bajro sa pocetka sezone , sad ce i oni malo da osjete kako je igrati bez kvalitetne zamjene na najdelikantnijoj poziciji u timu...Realno govoreci ocekujem da im uzmemo loptu na sredini terena , CUDO OD DJETETA u kombinaciji SA CUDOM ISTOCNOG SVIJETA ce to odraditi u ofanzivi maksimalno...
Gledao sam ih protiv "mocnog Ausburga" .... vidio sve njihove nedostatke ...nisu mogli izdominirat one krelce....jadan je bayro, vidjet ce te to u subotu !
Samo malo treba obratit paznju na "Gom(n)o"--da mu se nebi sta odbilo na nogu ....
Riberya ce Klopp da "ususka"...
PS: Ocekujem braco da i Manuel Noj izleti u prazno, jer nije od onog turnira predsezonskog a oslanjajuci se na zakon vjerovatnijece -VRIJEME MU JE !
Samo hrabro volio bi da je Klopp dobio na "mosnjama" pa da od 1. minute gurne Leithnera da ih izdominiramo !
Nije jos mnogo ostalo do meca sa ekipom koja je jedva izborila LP prosle sezone...Neki ce reci da je ovo derby , derby je na Signal Iduni (next day ), ovo u subotu ce biti jos jedno rutinsko gostovanje....
Prema mom skromnom misljenju mi bi ovu utakmicu trebali dobiti sa barem 2 gola razlike, mislim realno takav je odnos snaga ( otkako je Cigane napustio Krmak )..Nije to vise onaj bajro sa pocetka sezone , sad ce i oni malo da osjete kako je igrati bez kvalitetne zamjene na najdelikantnijoj poziciji u timu...Realno govoreci ocekujem da im uzmemo loptu na sredini terena , CUDO OD DJETETA u kombinaciji SA CUDOM ISTOCNOG SVIJETA ce to odraditi u ofanzivi maksimalno...
Gledao sam ih protiv "mocnog Ausburga" .... vidio sve njihove nedostatke ...nisu mogli izdominirat one krelce....jadan je bayro, vidjet ce te to u subotu !
Samo malo treba obratit paznju na "Gom(n)o"--da mu se nebi sta odbilo na nogu ....
Riberya ce Klopp da "ususka"...
PS: Ocekujem braco da i Manuel Noj izleti u prazno, jer nije od onog turnira predsezonskog a oslanjajuci se na zakon vjerovatnijece -VRIJEME MU JE !
Samo hrabro volio bi da je Klopp dobio na "mosnjama" pa da od 1. minute gurne Leithnera da ih izdominiramo !
- Omerbavarac
- Postovi: 17932
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: BV Borussia Dortmund
Vjerovatni sastavi za subotu:
BvB: Weidenfeller - Piszczek, Santana, Hummels, Schmelzer - Bender, Kehl - Gotze, Kagawa, Grosskreutz- Lewandowski.
Klupa: Langerak, Löwe, Perisic, Kuba, Leitner, Barrios, Owomoyela
Nedostaju: Koch, Subotic, Gündogan(ne vjerujem da ga nece biti ni na klupi, ipak je postigao gol za U21), da Silva, Zidan
Odlican sastav, a moram rec da nikad jacu klupu nismo imali
FcB: Neuer - Boateng, van Buyten, Badstuber, Lahm - Gustavo, Alaba - Muller, Kroos, Ribery - Gomez
Klupa: Butt, Contento, Rafinha, Robben, Petersen, Olic
Nedostaju: Schweinsteiger, Breno, Tymoschuk
NUR DER BVB
BvB: Weidenfeller - Piszczek, Santana, Hummels, Schmelzer - Bender, Kehl - Gotze, Kagawa, Grosskreutz- Lewandowski.
Klupa: Langerak, Löwe, Perisic, Kuba, Leitner, Barrios, Owomoyela
Nedostaju: Koch, Subotic, Gündogan(ne vjerujem da ga nece biti ni na klupi, ipak je postigao gol za U21), da Silva, Zidan
Odlican sastav, a moram rec da nikad jacu klupu nismo imali
FcB: Neuer - Boateng, van Buyten, Badstuber, Lahm - Gustavo, Alaba - Muller, Kroos, Ribery - Gomez
Klupa: Butt, Contento, Rafinha, Robben, Petersen, Olic
Nedostaju: Schweinsteiger, Breno, Tymoschuk
NUR DER BVB

Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Re: BV Borussia Dortmund

Semir bvb je napisao/la:Vjerovatni sastavi za subotu:
BvB: Weidenfeller - Piszczek, Santana, Hummels, Schmelzer - Bender, Kehl - Gotze, Kagawa, Grosskreutz- Lewandowski.
Klupa: Langerak, Löwe, Perisic, Kuba, Leitner, Barrios, Owomoyela
Nedostaju: Koch, Subotic, Gündogan(ne vjerujem da ga nece biti ni na klupi, ipak je postigao gol za U21), da Silva, Zidan
Odlican sastav, a moram rec da nikad jacu klupu nismo imali![]()
FcB: Neuer - Boateng, van Buyten, Badstuber, Lahm - Gustavo, Alaba - Muller, Kroos, Ribery - Gomez
Klupa: Butt, Contento, Rafinha, Robben, Petersen, Olic
Nedostaju: Schweinsteiger, Breno, Tymoschuk
NUR DER BVB
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Re: BV Borussia Dortmund
Semir bvb je napisao/la:
Semir bvb je napisao/la:Vjerovatni sastavi za subotu:
BvB: Weidenfeller - Piszczek, Santana, Hummels, Schmelzer - Bender, Kehl - Gotze, Kagawa, Grosskreutz- Lewandowski.
Klupa: Langerak, Löwe, Perisic, Kuba, Leitner, Barrios, Owomoyela
Nedostaju: Koch, Subotic, Gündogan(ne vjerujem da ga nece biti ni na klupi, ipak je postigao gol za U21), da Silva, Zidan
Odlican sastav, a moram rec da nikad jacu klupu nismo imali![]()
FcB: Neuer - Boateng, van Buyten, Badstuber, Lahm - Gustavo, Alaba - Muller, Kroos, Ribery - Gomez
Klupa: Butt, Contento, Rafinha, Robben, Petersen, Olic
Nedostaju: Schweinsteiger, Breno, Tymoschuk
Ja bi samo volio da Leithner zaigra u prvoj !
NUR DER BVB
Re: BV Borussia Dortmund
Kompanija se ušutila pa zbog toga možda ovakvi postovi iznad.
Bez brige momci, imaćemo obzira za amtierenden Meister.
Bez brige momci, imaćemo obzira za amtierenden Meister.
Vom Jäger zum Gejagten
Re: BV Borussia Dortmund
RESPECT
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Re: BV Borussia Dortmund
Ipak je tacno da je uzimao casove spanskog jos u januaru, pola godine unaprijed je znao da ce ici i pripremao se.
Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."
Re: BV Borussia Dortmund
Nemamo mi briga otkad su Klopp, Zorc i Watzke zaduzeni za BvB. Ja opusteno docekujem utakmicu, jer aktuelni prvak se nikog ne plasigeronimo je napisao/la:Kompanija se ušutila pa zbog toga možda ovakvi postovi iznad.![]()
![]()
Bez brige momci, imaćemo obzira za amtierenden Meister.
Respekt - DA, ali strah NE
NUR DER BVB
------

Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Re: BV Borussia Dortmund
[youtube][/youtube]
BvB YNWA ! Iskreno mislim da se mozemo nadat nekom povoljnom rez protiv ovog bayerna gdje badkarina predvodi odbranu, a pored njeg kloc buyten imamo se cemu nadat, idemo srusit Alianz Arenu ...
BvB YNWA ! Iskreno mislim da se mozemo nadat nekom povoljnom rez protiv ovog bayerna gdje badkarina predvodi odbranu, a pored njeg kloc buyten imamo se cemu nadat, idemo srusit Alianz Arenu ...
BvB Echte Liebe !!!
Re: BV Borussia Dortmund
Hoce !Nimla_RZ je napisao/la:Hoćel biti na Eurosportu ova utakmica?
BvB Echte Liebe !!!
Re: BV Borussia Dortmund
Sutra je vrijeme za naplatu dugova iz prošle sezone 
1974---1975---1976---2001---2013---2020
Re: BV Borussia Dortmund
Haha prepucavanja su zvanicno i otvorenaSaurman je napisao/la:Sutra je vrijeme za naplatu dugova iz prošle sezone
BvB Echte Liebe !!!
Re: BV Borussia Dortmund
Nema razloga za provokacijama , samo neka bude zdravo prepucavanje bez niskih udaracaDamir_BvB je napisao/la:Haha prepucavanja su zvanicno i otvorenaSaurman je napisao/la:Sutra je vrijeme za naplatu dugova iz prošle sezone... Nesto si krenuo blago sa provociranjem, razlog tome je jasan STRAH je upitanju
![]()
A na riječ strah mogu samo da se
1974---1975---1976---2001---2013---2020
Re: BV Borussia Dortmund
http://www.fussballtransfers.com/bundes ... ster_24116" onclick="window.open(this.href);return false;
Izgleda da bi mogli dovest ovog malca - MAXIMILIANA BEISTERA. Klopp se vec nasao s njim na kahvi i malo su popricali
. Veliki je talenat
inace je igrac HSV-a, ali je posudjen u Dusseldorf. Ima 21 god.
U 2.ligi u 14 utakmica ima 8 golova i 9 asistencija. Igra i lijevo i desno ofanzivno krilo. Inace je ljevak.
Ugovor s HSV-om istice 2013.g.
http://www.transfermarkt.de/de/maximili ... 58379.html" onclick="window.open(this.href);return false;
NUR DER BVB
Izgleda da bi mogli dovest ovog malca - MAXIMILIANA BEISTERA. Klopp se vec nasao s njim na kahvi i malo su popricali
U 2.ligi u 14 utakmica ima 8 golova i 9 asistencija. Igra i lijevo i desno ofanzivno krilo. Inace je ljevak.
http://www.transfermarkt.de/de/maximili ... 58379.html" onclick="window.open(this.href);return false;
NUR DER BVB
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Re: BV Borussia Dortmund
Lijepi SNOVI.Semir bvb je napisao/la:http://www.fussballtransfers.com/bundes ... ster_24116
Izgleda da bi mogli dovest ovog malca - MAXIMILIANA BEISTERA. Klopp se vec nasao s njim na kahvi i malo su popricali. Veliki je talenat
inace je igrac HSV-a, ali je posudjen u Dusseldorf. Ima 21 god.
U 2.ligi u 14 utakmica ima 8 golova i 9 asistencija. Igra i lijevo i desno ofanzivno krilo. Inace je ljevak.Ugovor s HSV-om istice 2013.g.
http://www.transfermarkt.de/de/maximili ... 58379.html" onclick="window.open(this.href);return false;
NUR DER BVB
Napravljena je greska sa Samom, ali sa Beisterom ta greska se nece ponoviti. Takodjer u prilog tome ide cinjenica da je izvor goal.com. Eh sada jos ocekujem da Arnesen pokaze mu.da i BVB i Kloppa prijavi DFB-u.
"My Favorite Ring is Always the Next One"
Re: BV Borussia Dortmund
Težak raspored za pčelice narednih dana/sedmica. Bayern, Arsenal pa onda derbi protiv Schalke-a. Ipak vidim dobro šanse za BVB jes su ključni igrači pomenutih klubova povrijeđeni. Schweinsteiger, Robben, v.Persie, Farfan, Höwedes itd.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.





