NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
jestamaji
Postovi: 16555
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 dec 2021, 00:44

army-navy … senzacionalno kao i uvijek :mrgreen: na kraju navy dobi zahvaljujući fake puntu koji ili nije bio play call ili igrač koji je dobio loptu nije znao da je to play call … ali kad te prosere onda sve pali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

edit:
nije bio play call :D linebacker je napravio line call da upozori OL na nesimetrični defense, centar je to shvatio kao fake punt call, bacio mu loptu i spuco ga direkt u kacigu …. ovaj je super reagovao, nekako uhvatio loptu, odbio dva tacklea i napravio 1st down ….. genijalno ….. najbolji fake punt ikad nakon legendarnog imbecilnog fake punta coltsa :mrgreen: :D :crazy:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16555
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 dec 2021, 20:05

ode lamar na pazar

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 dec 2021, 20:11

Joj uzasnih tekmi, sve blowout do blowouta

Valjda bude sta zanimljivije u onom kasnijem terminu
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9286
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 12 dec 2021, 20:45

Odbrana Chiefsa nastavlja da igra brutalno.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2847
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la vlakanje » 12 dec 2021, 22:18

A taman sam se ponadao totalnom cirkusu na Browns Ravens :D

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9286
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 12 dec 2021, 23:28

Herbert je nevjerovatan najjaca ruka u NFLu.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16555
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 dec 2021, 23:37

nije ni top 5 u tome


danas samo dosadne utakmice

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9286
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 12 dec 2021, 23:38

Ima najvise dubokih pasova za TD ove sezone...
Lik ima top cuj nije ni u top 5.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16555
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 dec 2021, 00:01

haha kako je brady popizdio kad mu je clock managment levat arians zovnuo timeout :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

stvarno je za nevjerovat da neko ko je toliko godina head coach pokloni protivniku zadnjih 30 sekundi

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9286
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 13 dec 2021, 00:54

Herbert's pass traveled 63.8 yards in the air, the 2nd-longest completion in the NFL this season. This was Herbert's 10th career completion that traveled 55+ yards in the air, most in the NFL since 2020.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 13 dec 2021, 11:04

Bearsi bili ravnopravni sa sirevima čitavo pol, ST ih držali u igri, al ne može više od ovoga.

Bucsi zamalo zijaniše 24-3, umjesto da idu na run koji je slaba tačka ovih Billsa oni nastavili bacati u drugom pol.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9286
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 13 dec 2021, 12:26

Nabija Tomica statove :).
Al nevjerovatno koliko se Herbert podcjenjuje.
Prvi po pasovima preko 20 yardi.
Prvi po deep throw td.
Prvi po QBRu sto je po nekima najbitniji stat za QBa.
Treci po Yardima.
Treci po TDovima odnosno drugi dijeli drugo mjesto.
Mislim ovo su MVP brojke.
Ova tekma protiv Chiefsa u cetvrtak ce im defnisati sezonu.
Mogu preuzeti diviziju a Herbert bi imao tu veliku pobjedu da ga ubaci u MVP razgovor.
Na kraju ce izgleda sva tri QBa Burrow Herb i Tua biti dobri.
Dolphinsi su nasli nacin da izgrade napad oko Tue sa kratkim pasovima ne prave od njega nesto sto nije na to odlicna odbrana.
Burrow malo ima povreda a i Bengalsi su skroz toplo hladno i po meni nemaju toliko dobar roster a i neka oruzja u pas igri.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16555
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 dec 2021, 12:35

super chargersi ... domet ko i uvijek maksimalno division playoffs :mrgreen:

njihov najveći problem je da su im sve tekme gostujuće

Avatar
Winters
Postovi: 2220
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 13 dec 2021, 14:17

Herbert uz Pata i Allena vjerojatno ima najjaču ruku u NFL samo što je ne koristi toliko često kao ova dvojica pa su ljudi odjednom u šoku kada baci TD od 60-70 yardi, genijalan QB u svakom slučaju.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 dec 2021, 09:26

Dobri Ramsi sinoć, vjerovatno najbolja njihova tekma ove sezone, barem što sam ja gledao, Kupp je sve za onaj napad, a na drugoj strani Donald i kompanija terorizirali Murraya cijelu noć, run zaustavili totalno i onda jedino ostale bombe Cardsima a i njih su porpilično dobro branili.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16555
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 dec 2021, 09:46

bolje su odigrali protiv tome, ali ako ovako budu svaku igrali niko ih ne može dobit

Avatar
jestamaji
Postovi: 16555
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 dec 2021, 10:02

@edo, možeš ti pričat šta 'oćeš ali ova sezona je bila najbolja ikad, i to bez konkurencije! dugo su skoro svi bili u igri za playoff, pa onda prošle hefte par nevjerovatnih matchupa a onda ove hefte kulminacija! elmi je trebalo da dobije naizgled nepovoljan matchup (ok, imao je sreću, ali takav je FF, a imao je i visok waiver pa je dobio osborna) i da randy izgubi. randy se borio ko lav sebi za playoff i meni za bye, malo je falilo na kraju. sreća je ove godine možda imala još više uticaja na ishod nego obično!
i na kraju vrhunac, armin ispred ede za 0,14 boba za bye :mrgreen: to tako nikad nije bilo!
elmo i emir su apsolutni favoriti za finale, ali nikad se ne zna, posebno sad kad je svake hefte sve više i više covid pozitivnih, začas se sve okrene, ja sam u jednom danu ostao bez pola tima. elem top fantazi liga u 2021! :thumbup: :clap: :wave:

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 14 dec 2021, 14:05

jestamaji je napisao/la:
14 dec 2021, 10:02
@edo, možeš ti pričat šta 'oćeš ali ova sezona je bila najbolja ikad, i to bez konkurencije! dugo su skoro svi bili u igri za playoff, pa onda prošle hefte par nevjerovatnih matchupa a onda ove hefte kulminacija! elmi je trebalo da dobije naizgled nepovoljan matchup (ok, imao je sreću, ali takav je FF, a imao je i visok waiver pa je dobio osborna) i da randy izgubi. randy se borio ko lav sebi za playoff i meni za bye, malo je falilo na kraju. sreća je ove godine možda imala još više uticaja na ishod nego obično!
i na kraju vrhunac, armin ispred ede za 0,14 boba za bye :mrgreen: to tako nikad nije bilo!
elmo i emir su apsolutni favoriti za finale, ali nikad se ne zna, posebno sad kad je svake hefte sve više i više covid pozitivnih, začas se sve okrene, ja sam u jednom danu ostao bez pola tima. elem top fantazi liga u 2021! :thumbup: :clap: :wave:

slika

https://en.meming.world/wiki/Hide_The_Pain_Harold

Avatar
MElloo
Postovi: 13047
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 14 dec 2021, 14:41

jestamaji je napisao/la:
14 dec 2021, 10:02
@edo, možeš ti pričat šta 'oćeš ali ova sezona je bila najbolja ikad, i to bez konkurencije! dugo su skoro svi bili u igri za playoff, pa onda prošle hefte par nevjerovatnih matchupa a onda ove hefte kulminacija! elmi je trebalo da dobije naizgled nepovoljan matchup (ok, imao je sreću, ali takav je FF, a imao je i visok waiver pa je dobio osborna) i da randy izgubi. randy se borio ko lav sebi za playoff i meni za bye, malo je falilo na kraju. sreća je ove godine možda imala još više uticaja na ishod nego obično!
i na kraju vrhunac, armin ispred ede za 0,14 boba za bye :mrgreen: to tako nikad nije bilo!
elmo i emir su apsolutni favoriti za finale, ali nikad se ne zna, posebno sad kad je svake hefte sve više i više covid pozitivnih, začas se sve okrene, ja sam u jednom danu ostao bez pola tima. elem top fantazi liga u 2021! :thumbup: :clap: :wave:
Ja ko WAshington prosle sezone usao na slabu diviziju :mrgreen: :urnebes:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9986
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 15 dec 2021, 01:02

jestamaji je napisao/la:
14 dec 2021, 10:02
@edo, možeš ti pričat šta 'oćeš ali ova sezona je bila najbolja ikad, i to bez konkurencije! dugo su skoro svi bili u igri za playoff, pa onda prošle hefte par nevjerovatnih matchupa a onda ove hefte kulminacija! elmi je trebalo da dobije naizgled nepovoljan matchup (ok, imao je sreću, ali takav je FF, a imao je i visok waiver pa je dobio osborna) i da randy izgubi. randy se borio ko lav sebi za playoff i meni za bye, malo je falilo na kraju. sreća je ove godine možda imala još više uticaja na ishod nego obično!
i na kraju vrhunac, armin ispred ede za 0,14 boba za bye :mrgreen: to tako nikad nije bilo!
elmo i emir su apsolutni favoriti za finale, ali nikad se ne zna, posebno sad kad je svake hefte sve više i više covid pozitivnih, začas se sve okrene, ja sam u jednom danu ostao bez pola tima. elem top fantazi liga u 2021! :thumbup: :clap: :wave:
Da, nevjerovatna ludnica zadnje kolo. Nakon povrede Lamara mislio sam da je to to, ali sreca u BlahBlaha se uvijek mogu pouzdati :mrgreen: Elmo se izvukao majstorski protiv tezeg matchupa, bas kao i ja prosle sedmice protiv njega. Na kraju se sa 8-6 nije uslo u playoff, a proslih godina si sa 7-6 bio siguran skoro. I na kraju Armin i ja 9-5, 4-2 division i 1385,80 - 1385,66 odlucuje za diviziju :think:

Ali to tebi jesta ne mijenja nista, i ja i Armin bi te poderali ko kajdanku i onda igrali jedan protiv drugog u polufinalu. Emir i Elmo jesu favoriti ali dobio sam ih obojicu u finishu sezone, sve je moguce uglavnom bit ce dobar playoff kad ispadnu jesta i Tarik :mrgreen:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.