Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
emir79
- Postovi: 8908
- Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la emir79 » 13 nov 2012, 20:28
Imas mahanje od Dzeke i Spahica.

A taj dvoguzicni smrad sto dalje od BH reprezentacije,takvi nam ne trebaju.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
adriano_leite
- Postovi: 5910
- Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la adriano_leite » 13 nov 2012, 20:30
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND
Mes Que Un Club!
Mi smo Horde Zla sa Sjevera...
-
neurofunk
- Postovi: 1259
- Pridružen/a: 09 jul 2012, 13:05
- Lokacija: Kalesija
-
Kontakt:
Post
Postao/la neurofunk » 13 nov 2012, 20:31
Meni je predrago zbog Kolašinca. Jedva čekam da ga vidim u svetom dresu.

I don't believe in God, but I'm afraid of him.
-
emir79
- Postovi: 8908
- Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la emir79 » 13 nov 2012, 20:36
neurofunk je napisao/la:Meni je predrago zbog Kolašinca. Jedva čekam da ga vidim u svetom dresu.

I meni je drago,jer Kolasinac za razliku od Hajrovica,zna gdje mu je domovina.
Ovaj smradonja bio do juce rezerva U21 SVicarske,a Kolasinac kapiten U19 Njemacke,ali ipak BIH u srcu. Tako se to radi Hajorvici!
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
gringobih
- Postovi: 2814
- Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
- Lokacija: Buhara ali imam Joystick
-
Kontakt:
Post
Postao/la gringobih » 13 nov 2012, 20:36
Ne dirati!!!!!

Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
-
Cartman
- Postovi: 20533
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 13 nov 2012, 20:38
neurofunk je napisao/la:Meni je predrago zbog Kolašinca. Jedva čekam da ga vidim u svetom dresu.

Nista to ne treba vjerovat dok se ne pojavi u dresu BiH.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
adriano_leite
- Postovi: 5910
- Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la adriano_leite » 13 nov 2012, 20:39
gringobih je napisao/la:Ne dirati!!!!!

Ajd necemo te dirati ako ti toliko smeta jbg. Joj sto si se fino okitio, jel to pred novu godinu

.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND
Mes Que Un Club!
Mi smo Horde Zla sa Sjevera...
-
emir79
- Postovi: 8908
- Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la emir79 » 13 nov 2012, 20:51
Cartman je napisao/la:neurofunk je napisao/la:Meni je predrago zbog Kolašinca. Jedva čekam da ga vidim u svetom dresu.

Nista to ne treba vjerovat dok se ne pojavi u dresu BiH.
Jagodic je to na TV-u izjavio. Da su stampane medije,ni ja nebi vjerovo,ali ovako vjerujem.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
gringobih
- Postovi: 2814
- Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
- Lokacija: Buhara ali imam Joystick
-
Kontakt:
Post
Postao/la gringobih » 13 nov 2012, 20:54
adriano_leite je napisao/la:Ajd necemo te dirati ako ti toliko smeta jbg. Joj sto si se fino okitio, jel to pred novu godinu

.
Pred bajram!!!

Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
-
dijalog
- Postovi: 643
- Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la dijalog » 13 nov 2012, 21:40
samo da ovaj kolašinac ne bude kao bičakčić. od "velike nade njemačkog fudbala" do druge lige u svega godinu dana..
-
Goalgetter
- Postovi: 24452
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 13 nov 2012, 21:51
dijalog je napisao/la:samo da ovaj kolašinac ne bude kao bičakčić. od "velike nade njemačkog fudbala" do druge lige u svega godinu dana..
Bicakcic trenutno igra u timu koji je prvo mjesto u drugoj Bundesligi, i imaju izgledne sanse da se plasiraju u prvu. Naravno da je bio korak nazad otici iz Stuttgarta u Braunschweig, ali moglo bi mu se ovo i isplatiti, jer bi u Stuttgartu kod Brune sigurno sjedio na klupi.

.
-
dijalog
- Postovi: 643
- Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la dijalog » 13 nov 2012, 21:57
Goalgetter je napisao/la:dijalog je napisao/la:samo da ovaj kolašinac ne bude kao bičakčić. od "velike nade njemačkog fudbala" do druge lige u svega godinu dana..
Bicakcic trenutno igra u timu koji je prvo mjesto u drugoj Bundesligi, i imaju izgledne sanse da se plasiraju u prvu. Naravno da je bio korak nazad otici iz Stuttgarta u Braunschweig, ali moglo bi mu se ovo i isplatiti, jer bi u Stuttgartu kod Brune sigurno sjedio na klupi.

.
ma pisalo se da je veliki talenat ovo ono, a on igra za braunschweig... ali eto sretno mu, no ne vidim ga u reprezentaciji
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 13 nov 2012, 21:58
Bičakčić bi u ovom Štutgartu sigurno imao mjesta pored Tascija jer ostali stoperi su rupe, što se vidi iz priloženog.Zažaliće oni što su ga se riješili, i što im sad igraju Maze, gaze i ti folovi golovi

DRUG NEBI TI PUNCA
-
dijalog
- Postovi: 643
- Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la dijalog » 13 nov 2012, 21:59
bagrcavi je napisao/la:Bičakčić bi u ovom Štutgartu sigurno imao mjesta pored Tascija jer ostali stoperi su rupe, što se vidi iz priloženog.Zažaliće oni što su ga se riješili, i što im sad igraju Maze, gaze i ti folovi golovi

jesi gledao njegov debi za stuttgart? nakon onog ni rođeni otac ga ne bi više stavio u početni sastav.
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 13 nov 2012, 22:01
dijalog je napisao/la:bagrcavi je napisao/la:Bičakčić bi u ovom Štutgartu sigurno imao mjesta pored Tascija jer ostali stoperi su rupe, što se vidi iz priloženog.Zažaliće oni što su ga se riješili, i što im sad igraju Maze, gaze i ti folovi golovi

jesi gledao njegov debi za stuttgart? nakon onog ni rođeni otac ga ne bi više stavio u početni sastav.
jesi li ti gledao njegove partije ove sezone ? Jesi li gledao odbranu Štutgarta ove sezone ? Po tvom pisanju vidim da nisi.
DRUG NEBI TI PUNCA
-
dijalog
- Postovi: 643
- Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la dijalog » 13 nov 2012, 22:03
čekaj, ti porediš drugu ligu sa bundesligom?
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 13 nov 2012, 22:03
dijalog je napisao/la:čekaj, ti porediš drugu ligu sa bundesligom?
Jesi li ti gledao utakmice ?
DRUG NEBI TI PUNCA
-
dijalog
- Postovi: 643
- Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la dijalog » 13 nov 2012, 22:05
bagrcavi je napisao/la:dijalog je napisao/la:čekaj, ti porediš drugu ligu sa bundesligom?
Jesi li ti gledao utakmice ?
gledao sam većinu stuttgartovih, a druge lige ne pratim, nije mi toliko dosadno u životu.
to je ko da kažeš gledaj torlaka kako igra u premijer ligi, može odmah u stuttgart.
-
dino-92
- Postovi: 2462
- Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la dino-92 » 13 nov 2012, 22:07
i salihovic je otisao u nizu ligu pa je postao poslje standardni igrac u bundesligi. nije ove sezone standardan ali je bio dugo godina. nadam se dace isto tako biti i sa bicakcicem. ako se razvije u standardnog bundesligaskog stopera u nekom solidnom klubu, bice sigurno i vazna karika u reprezentaciji.
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 13 nov 2012, 22:10
dijalog je napisao/la:bagrcavi je napisao/la:dijalog je napisao/la:čekaj, ti porediš drugu ligu sa bundesligom?
Jesi li ti gledao utakmice ?
gledao sam većinu stuttgartovih, a druge lige ne pratim, nije mi toliko dosadno u životu.
to je ko da kažeš gledaj torlaka kako igra u premijer ligi, može odmah u stuttgart.
Ne znam kako možeš donositi zaključke nakon samo jedne utakmice, i to utakmice na kojoj je igrao desnog beka i trebao da ganja Riebery-a

I kako možeš donositi zaključke ako nisi igrača gledao više od godinu dana.Ali izgleda da se iza tvog nicka krije neki stručnjak koji nakon jednog gledanja procijeni igrača

DRUG NEBI TI PUNCA
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, 231983, Biscione, Bosnjo22, Edincapitano, Elddar, Goalgetter, invincible1921, Laudrup, linethreader, Matterhorn22, Nakata, Pact1921, Principatus, Taree, visarionovich, Zglavkar i 74 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []