FIFA 15

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Donnie Darko,Padovan

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la treci » 30 jun 2015, 16:57

@ torres_9 NO RESULTS WERE FOUND FOR nando90sa ?

@ilCapitano kod mene ovaj folder 600 mb, aj javi se u inbox koj ices dio da uploadam, ako oces sve nije mi belaj

Avatar
Moggiano
Postovi: 684
Pridružen/a: 29 jun 2011, 18:18
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la Moggiano » 30 jun 2015, 19:11

kako da se rijesim aktivacije ovog origina ljudi pomagajte u pp
Na gostovanje Željo kreće, zaustavit nas niko neće...

Avatar
EDO299
Postovi: 751
Pridružen/a: 02 nov 2013, 09:54
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la EDO299 » 30 jun 2015, 19:38

Moggiano je napisao/la:kako da se rijesim aktivacije ovog origina ljudi pomagajte u pp
također
At the end of the storm there's a golden sky..

Avatar
miki_92
Postovi: 21618
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la miki_92 » 30 jun 2015, 19:49

Ne kontam kako vam se to pojavljuje ako ste krekovali 3dm krekom i igru pokrecete preko Launchera

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Moggiano
Postovi: 684
Pridružen/a: 29 jun 2011, 18:18
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la Moggiano » 30 jun 2015, 19:53

Ma nece druze nema sanse, launcher pokaze da je krekovana igra preko 3dma i onda samo origin izbaci
Na gostovanje Željo kreće, zaustavit nas niko neće...

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la Ponos Torina » 30 jun 2015, 20:04

Da li origin trazi verifikaciju ili fifa ???

Origin je slao reset code za promjenu passworda zbog nekih propusta,zato zahtjeva taj code za resetovanje sifre i onda se logujes ponovo i sve bude ok kad zamjenis sifru....
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
invincible1921
Postovi: 10216
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la invincible1921 » 01 jul 2015, 01:46

ee raja imam bleaj na fifi. Igro sam sve normala eo haman godinu i kad sam ukljucio dzojstik pored tasture sje.bale mi se okntrole na iduci nacin: Pise mi da su normala kontrle i dalje sa tasture ono ko sto sam ja sebi bio napravio, al ne reaguju tako :S NPR pise slovo "D" sut ja udjem da igram na "D" pas...imal neko rijesenje jel mu se desavalo?
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: RE: Re: FIFA 15

Post Postao/la treci » 01 jul 2015, 08:45

invincible1921 je napisao/la:ee raja imam bleaj na fifi. Igro sam sve normala eo haman godinu i kad sam ukljucio dzojstik pored tasture sje.bale mi se okntrole na iduci nacin: Pise mi da su normala kontrle i dalje sa tasture ono ko sto sam ja sebi bio napravio, al ne reaguju tako :S NPR pise slovo "D" sut ja udjem da igram na "D" pas...imal neko rijesenje jel mu se desavalo?
Nisam najbolje skontao ovo, al kontrole džojstika mozes podesavat na controller settings imas tacno sta zelis dabti koja tipka radi u napadu, odbrani i sta vec hoces

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la Vedo20 » 01 jul 2015, 09:46

ŠVRLJ

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 01 jul 2015, 13:02

Ima li ko problema sa cheaterima online?
Ja sam prije par dana vodio protiv tipa 2-0 i lik u 86.minuti izadje iz utakmice, meni napisa da se izgubila konekcija s njim i njemu registrovase pobjedu 2-1!?

Kako se predlaze prekid utakmice?
Ima fora, svak moze 1 put po utakmici koristiti tu opciju da ponudi sporazumni prekid utakmice (ne racuna da je ta utakmica igrana).
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10216
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: RE: Re: FIFA 15

Post Postao/la invincible1921 » 01 jul 2015, 14:14

treci je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:ee raja imam bleaj na fifi. Igro sam sve normala eo haman godinu i kad sam ukljucio dzojstik pored tasture sje.bale mi se okntrole na iduci nacin: Pise mi da su normala kontrle i dalje sa tasture ono ko sto sam ja sebi bio napravio, al ne reaguju tako :S NPR pise slovo "D" sut ja udjem da igram na "D" pas...imal neko rijesenje jel mu se desavalo?
Nisam najbolje skontao ovo, al kontrole džojstika mozes podesavat na controller settings imas tacno sta zelis dabti koja tipka radi u napadu, odbrani i sta vec hoces

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Brate uradio sam ja to sad ti kazem igram godinu sa jednim komandama koje sam napravio i sto je najgore i sad u CS pise da su normala kontrole ko sto su i bile samo kad igram te kontrole ne reaguju nego neke druge... i to se sve desilo otkad sam pokuso dzojstik ukljucit jer sa do sad igro na tastutir
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

sz21
Postovi: 204
Pridružen/a: 15 jan 2015, 16:12
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la sz21 » 01 jul 2015, 16:30

E ljudi pozdrav, posto sam napisao na pes 15 forumu ovdje niko ne odgovara pa da vas pitam ovdje molim vas znate li gdje se nalazi na pes 15 EDIT posto sam skinuo preko torenta al nema nigdje, skinuo sam patch za transfere, al moram ga zamjeniti sa starim EDITOM al ga nmg naci zna li neko
hvala unaprijed !
" Jednom ZELJEZNICAR uvijek ZELJEZNICAR, to je tako " I.O
51%

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: RE: Re: FIFA 15

Post Postao/la treci » 02 jul 2015, 15:58

invincible1921 je napisao/la:
treci je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:ee raja imam bleaj na fifi. Igro sam sve normala eo haman godinu i kad sam ukljucio dzojstik pored tasture sje.bale mi se okntrole na iduci nacin: Pise mi da su normala kontrle i dalje sa tasture ono ko sto sam ja sebi bio napravio, al ne reaguju tako :S NPR pise slovo "D" sut ja udjem da igram na "D" pas...imal neko rijesenje jel mu se desavalo?
Nisam najbolje skontao ovo, al kontrole džojstika mozes podesavat na controller settings imas tacno sta zelis dabti koja tipka radi u napadu, odbrani i sta vec hoces

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Brate uradio sam ja to sad ti kazem igram godinu sa jednim komandama koje sam napravio i sto je najgore i sad u CS pise da su normala kontrole ko sto su i bile samo kad igram te kontrole ne reaguju nego neke druge... i to se sve desilo otkad sam pokuso dzojstik ukljucit jer sa do sad igro na tastutir
pp imas

Avatar
miki_92
Postovi: 21618
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: FIFA 15

Post Postao/la miki_92 » 02 jul 2015, 16:28

sz21 je napisao/la:E ljudi pozdrav, posto sam napisao na pes 15 forumu ovdje niko ne odgovara pa da vas pitam ovdje molim vas znate li gdje se nalazi na pes 15 EDIT posto sam skinuo preko torenta al nema nigdje, skinuo sam patch za transfere, al moram ga zamjeniti sa starim EDITOM al ga nmg naci zna li neko
hvala unaprijed !
Koliko se ja sjecam to bude u My Documents

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24569
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la Goalgetter » 02 jul 2015, 18:17

Moze li mi neko objasniti zasto nema odredjenih reprezentacija poput BiH, Hrvatske itd. u FIFI, i da li ih mozemo ocekivati u FIFA16? Nije valjda toliki taj belaj oko licenci.

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la treci » 02 jul 2015, 18:19

Goalgetter je napisao/la:Moze li mi neko objasniti zasto nema odredjenih reprezentacija poput BiH, Hrvatske itd. u FIFI, i da li ih mozemo ocekivati u FIFA16?
pa gdje si ti lave moj, u becu neces ni da se pozdravis lafo ne znamo se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

iskljucivo ih nema zato sto pare koje oni ponue savezima savezi ne smatraju dovoljnom naknadom za to bio je teskt o tome nedavno za hrvatsku reprezentaciju ako nadjem zalijepim ovdje...

iako ne razumiju da i da daju besplatno licencu koja bi to reklama bila al de eto sta ces

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24569
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la Goalgetter » 02 jul 2015, 18:24

treci je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Moze li mi neko objasniti zasto nema odredjenih reprezentacija poput BiH, Hrvatske itd. u FIFI, i da li ih mozemo ocekivati u FIFA16?
pa gdje si ti lave moj, u becu neces ni da se pozdravis lafo ne znamo se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

iskljucivo ih nema zato sto pare koje oni ponue savezima savezi ne smatraju dovoljnom naknadom za to bio je teskt o tome nedavno za hrvatsku reprezentaciju ako nadjem zalijepim ovdje...

iako ne razumiju da i da daju besplatno licencu koja bi to reklama bila al de eto sta ces
Ne vidi ja tebe u Becu brate, trebo si me za rukav povuci ako sam prosao pored tebe :mrgreen:

Ja gluposti, steta sto ih nema, ali i da znam makar da ih ne treba ni ocekivat u igri.

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la treci » 02 jul 2015, 18:27

Goalgetter je napisao/la:
treci je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Moze li mi neko objasniti zasto nema odredjenih reprezentacija poput BiH, Hrvatske itd. u FIFI, i da li ih mozemo ocekivati u FIFA16?
pa gdje si ti lave moj, u becu neces ni da se pozdravis lafo ne znamo se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

iskljucivo ih nema zato sto pare koje oni ponue savezima savezi ne smatraju dovoljnom naknadom za to bio je teskt o tome nedavno za hrvatsku reprezentaciju ako nadjem zalijepim ovdje...

iako ne razumiju da i da daju besplatno licencu koja bi to reklama bila al de eto sta ces
Ne vidi ja tebe u Becu brate, trebo si me za rukav povuci ako sam prosao pored tebe :mrgreen:

Ja gluposti, steta sto ih nema, ali i da znam makar da ih ne treba ni ocekivat u igri.
ma bjezi stiso se neb pive zovno :mrgreen: :mrgreen:

ma ne treba ih ni ocekivati, zato braca moddingway ubace sta god pozelis a ovi nek se puse

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la Vedo20 » 04 jul 2015, 22:55

Planira li neko pre order fifa16?
ŠVRLJ

alagor2000
Postovi: 2
Pridružen/a: 06 apr 2015, 09:15
Kontakt:

Re: FIFA 15

Post Postao/la alagor2000 » 06 jul 2015, 07:29

Ja,vec obavio preoreder !Deluxe cca 89 e !

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.