Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Prijedor » 18 apr 2016, 00:15

Znaci Sarajevski i krajiski derbi za vikend... Znace se ko ide u evropu a vala i u cvajtu
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
bambus
Postovi: 4306
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bambus » 18 apr 2016, 00:19

Raonffa je napisao/la:
Pa prvenstveno po osvojenim trofejima, odigranim europskim utakmicama ili europskim uspjesima (to je možda smiješno na nivou Europe, al' nama je nastup u Europi ravan prolasku grupe Lige Prvake timova iz liga petice). Naravno tu ide i broj navijača/simpatizera kluba, također tradicija koja je bitan faktor (i jedini po čemu Sloboda može da se ravna sa Željom i Sarajevom a Zrinjski i Široki ne mogu).

Pa hoces reci da Celik nema trofeja ? I da nije igrao Europske utakmice ? Da nema tradiciju i da nema navijace ? Al eto Zrinjski i Siroki imaju...HAHAHAHAH
!

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DoeTz » 18 apr 2016, 00:20

HAHAHAHAHAHAHA pa ne mogu da vjerujem et sta sve ovdje necu dozivit.. :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61914
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 18 apr 2016, 00:28

joker90 je napisao/la:Feminizirani faggot
Jel znaš nekog koji nije feminiziran :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26291
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 18 apr 2016, 00:32

bambus je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Pa prvenstveno po osvojenim trofejima, odigranim europskim utakmicama ili europskim uspjesima (to je možda smiješno na nivou Europe, al' nama je nastup u Europi ravan prolasku grupe Lige Prvake timova iz liga petice). Naravno tu ide i broj navijača/simpatizera kluba, također tradicija koja je bitan faktor (i jedini po čemu Sloboda može da se ravna sa Željom i Sarajevom a Zrinjski i Široki ne mogu).

Pa hoces reci da Celik nema trofeja ? I da nije igrao Europske utakmice ? Da nema tradiciju i da nema navijace ? Al eto Zrinjski i Siroki imaju...HAHAHAHAH
Hahahahaha jel me yebeš kume? :D

Gdje sam ja spomenuo Čelik u kontekstu trofeja ili veličine kluba? Gdje sam Čelik uporedio sa Zrinjskim i Širokim?

Što se tiče Zenice, Čelika i Ze-Do kantona ja sam samo rekao da Zeničani navijaju za Slobodu da uzme trofej, Čelika spomenuo nigdje nisam.

Odnosno jesam u kontekstu da se vole porediti sa ova četiri kluba, a ti procjeni sad jel' ima Čelik rezona da se poredi sa njima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61914
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 18 apr 2016, 00:33

bambus je napisao/la:Al eto Zrinjski i Siroki imaju...HAHAHAHAH
Široki je debelo precijenjen klub, vjerovatno zbog stabilne finansijske situacije. Oni su sredinom prošle decenije imali 2-3 uspješne godine i to je to.
Evribadi sej Željo
Željoooo

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la joker90 » 18 apr 2016, 00:52

Virtu4l je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Feminizirani faggot
Jel znaš nekog koji nije feminiziran :rol:
Da :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AnelZ » 18 apr 2016, 01:04

PipiDugaCarapa je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Zapad Galerija 25 KM
Zapad 15 KM
Istok 12 KM
Sjever 10 KM
Jug 10 KM

Za clanove ce biti jeftinije karte.
Ja ću doći da je 15KM, ali isključivo iz razloga jer samo sebi plaćam ulaznicu. Eh, problem nastaje kada otac namjerava povesti dvoje djece na zapadnu ili pak istočnu tribinu, gdje će samo za ulaznice biti primoran potrošiti 45KM odnosno 36KM. Dakle, samo za ulaznice..
Hmm, nisam ocekivao 10 KM za sjever i jug za koje zaista smatram da je 5 KM sasvim OK no eto. Istok i zapad su OK, uvijek su se i ove cijene vrtile otprilike.
Zadnja izmjena: AnelZ, dana/u 18 apr 2016, 01:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Muerte
Postovi: 821
Pridružen/a: 05 mar 2016, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Muerte » 18 apr 2016, 01:36

PiromanBL je napisao/la:
Muerte je napisao/la:Ovi jos kontaju da su senzacija, a ne vide levati da skoro svake sezonu bio po jedan uljez koji se borio/izborio za Evropu. Olimpic, Velez, Borac, Slavija, Modrica, Celik...
Spustite se malo
Borac? Koji bolan Borac uljez, sta je tebi? Jesi ti pri sebi? Borac uljez u borbi za Evropu? Pa Borac treba za titulu (BiH) da se bori, a ne za Evropu! A budale..
Pocni uciti imena igraca iz Krupe

Avatar
PiromanBL
Postovi: 479
Pridružen/a: 29 jan 2016, 22:40
Lokacija: / "
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PiromanBL » 18 apr 2016, 07:22

Muerte je napisao/la:
PiromanBL je napisao/la:
Muerte je napisao/la:Ovi jos kontaju da su senzacija, a ne vide levati da skoro svake sezonu bio po jedan uljez koji se borio/izborio za Evropu. Olimpic, Velez, Borac, Slavija, Modrica, Celik...
Spustite se malo
Borac? Koji bolan Borac uljez, sta je tebi? Jesi ti pri sebi? Borac uljez u borbi za Evropu? Pa Borac treba za titulu (BiH) da se bori, a ne za Evropu! A budale..
Pocni uciti imena igraca iz Krupe
Hocemo u kantonalnu? Samo da pocne sudski proces
У ' $ " " " $!

?'87 - Ф'89 & $ ?!

Avatar
club21
Postovi: 1903
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la club21 » 18 apr 2016, 08:16

Utakmice sarajevo-zeljo i olimpic - sloboda bi mogle odluciti putnike u evropu i titulu u slucaju prosipanja bodova slobode.

Avatar
Evolve
Postovi: 4370
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 18 apr 2016, 08:42

Virtu4l je napisao/la:
bambus je napisao/la:Al eto Zrinjski i Siroki imaju...HAHAHAHAH
Široki je debelo precijenjen klub, vjerovatno zbog stabilne finansijske situacije. Oni su sredinom prošle decenije imali 2-3 uspješne godine i to je to.
2xprvak, 2xosvajac kupa, decenija igranja u europi, finalist kupa, pa jedno 5 puta, na kraju krajeva, po bodovima od kada se takmici u skupnoj ligi, treci na vjecnoj listi... prijatelju nebi se bas slozio stobom. U zadnje vrijeme dosta nam je trofeja iskliznulo, istina, al opet smo u samom vrhu lige. Za jedan gradic od 10k , fantasticno.. Barem za mene, al opet ja sam subjektivan previse.
NK Široki Brijeg

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UltrasNotRed » 18 apr 2016, 09:23

Evolve je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
bambus je napisao/la:Al eto Zrinjski i Siroki imaju...HAHAHAHAH
Široki je debelo precijenjen klub, vjerovatno zbog stabilne finansijske situacije. Oni su sredinom prošle decenije imali 2-3 uspješne godine i to je to.
2xprvak, 2xosvajac kupa, decenija igranja u europi, finalist kupa, pa jedno 5 puta, na kraju krajeva, po bodovima od kada se takmici u skupnoj ligi, treci na vjecnoj listi... prijatelju nebi se bas slozio stobom. U zadnje vrijeme dosta nam je trofeja iskliznulo, istina, al opet smo u samom vrhu lige. Za jedan gradic od 10k , fantasticno.. Barem za mene, al opet ja sam subjektivan previse.
Himalaja za BiH ligu. Nema u Europi mjesta od 10000 milja stanovnika sa toliko kvalitetnim kontinuitetom igranja u vrhu lige. Kvalitetna infrastruktura, uvjeti kakve vecina klubova nije u stanju ni dosanjati, financijski cisti, predivno je navijati za hrvatski Siroki. Klub koji ide vrhunskim smjerom.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nellic07 » 18 apr 2016, 09:34

Ne navijam za Široki ali jedna od najuspješnijih nogometnih priča u Bosni i Hercegovini.Ljudi imaju drugi po kvaliteti stadion u državi,odmah nakon Zenice.Tribine,ima i natkrivena,semafor,travnjak,čisto,uredno...

Avatar
Scholl
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Scholl » 18 apr 2016, 10:26

Moze li neko da mi napise sta bi se desilo da finale kupa igraju radnik i sloboda i da sloboda uzme trofej. A uz to da sloboda zavrsi na nekom od prva 3 mjesta. Da li bi tada radnik isao u evropu?

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pinoglavi » 18 apr 2016, 10:27

Scholl je napisao/la:Moze li neko da mi napise sta bi se desilo da finale kupa igraju radnik i sloboda i da sloboda uzme trofej. A uz to da sloboda zavrsi na nekom od prva 3 mjesta. Da li bi tada radnik isao u evropu?
Ako kup osvoji jedna od prve 3 ekipe na tabeli u ligi onda u Europu ide 4. ekipa iz lige.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 18 apr 2016, 10:29

pinoglavi je napisao/la:
Scholl je napisao/la:Moze li neko da mi napise sta bi se desilo da finale kupa igraju radnik i sloboda i da sloboda uzme trofej. A uz to da sloboda zavrsi na nekom od prva 3 mjesta. Da li bi tada radnik isao u evropu?
Ako kup osvoji jedna od prve 3 ekipe na tabeli u ligi onda u Europu ide 4. ekipa iz lige.
ako ista ekipa osvoji kup i ligu (a sloboda jos ima sansu) u europu ide finalist kupa, a ne 4. ekipa iz lige. u svim drugim slucajevima u europu ide 4. iz prvenstva.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pinoglavi » 18 apr 2016, 10:32

FaustinoAsprilla je napisao/la: ako ista ekipa osvoji kup i ligu (a sloboda jos ima sansu) u europu ide finalist kupa, a ne 4. ekipa iz lige. u svim drugim slucajevima u europu ide 4. iz prvenstva.
Nisam siguran za to, mislim da je to prije bilo i da sada finalist kupa ne može nikako u Europu na osnovu tog finala ali eto nisam 100% siguran :D
Nad tobom sunce najljepše sja

Orad1921
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 apr 2014, 21:55
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Orad1921 » 18 apr 2016, 10:33

FaustinoAsprilla je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:
Scholl je napisao/la:Moze li neko da mi napise sta bi se desilo da finale kupa igraju radnik i sloboda i da sloboda uzme trofej. A uz to da sloboda zavrsi na nekom od prva 3 mjesta. Da li bi tada radnik isao u evropu?
Ako kup osvoji jedna od prve 3 ekipe na tabeli u ligi onda u Europu ide 4. ekipa iz lige.
ako ista ekipa osvoji kup i ligu (a sloboda jos ima sansu) u europu ide finalist kupa, a ne 4. ekipa iz lige. u svim drugim slucajevima u europu ide 4. iz prvenstva.
Nisi upucen...

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 18 apr 2016, 10:36

Moguce da je promijenjeno. Znaci u nekoj ludoj teoriji , recimo sloboda pobijedi radnik u finalu kupa i osvoji prvenstvo , radnik bude 6. u ligi i ne moze nikako u Europu ?

Prije 2-3 sezone je ovo pravilo sigurno bilo validno , UEFA je trazila da se u Europsku ligu mora ulaziti i preko Kupa (masa zemalja ga je zapostavljala i forisirala kao testno takmicenje za svakojake gluposti ).

Moze li neko upuceniji naci na stranici saveza pravilo ili da neko od novinara napise , da ne lutam ?

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, nekoIzMostara i 19 gostiju.