Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
mireRN
- Postovi: 169
- Pridružen/a: 09 jun 2012, 01:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la mireRN » 25 jul 2012, 18:21
powerplay je napisao/la:MireRN, šta si ti , neki vođa, ko si ba ti da tjeraš ljude da ne dolaze

?
Ja sam bolan debil sto se trudim da tebi i slicnima ista objasnim. Eto ko sam ja.
Da ne trubim ja i dalje imate zvanican stav udruzenja na svim portalima pa procitajte.
-
GriFFoNi
- Postovi: 169
- Pridružen/a: 27 apr 2010, 22:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la GriFFoNi » 25 jul 2012, 18:25
GriFFoNi je napisao/la:jel moguce da bude vise od 11.000 hiljada ljudi na tekmi..s obzirom da je pusteno bas 11.000 karata? i da li je moguce naknadno stampanje (po potrebi/interesovanju) ?
-
mireRN
- Postovi: 169
- Pridružen/a: 09 jun 2012, 01:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la mireRN » 25 jul 2012, 18:30
GriFFoNi je napisao/la:GriFFoNi je napisao/la:jel moguce da bude vise od 11.000 hiljada ljudi na tekmi..s obzirom da je pusteno bas 11.000 karata? i da li je moguce naknadno stampanje (po potrebi/interesovanju) ?
Bice nas vise sigurno, Sjever i Istok zajedno primaju nekih 12500, tako da toliko ljudi se moze i ocekivat. Nisam upratio odakle informacija da se pustilo 11000 karata, ako moze neki link ?
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 25 jul 2012, 18:36
mireRN je napisao/la:GriFFoNi je napisao/la:GriFFoNi je napisao/la:jel moguce da bude vise od 11.000 hiljada ljudi na tekmi..s obzirom da je pusteno bas 11.000 karata? i da li je moguce naknadno stampanje (po potrebi/interesovanju) ?
Bice nas vise sigurno, Sjever i Istok zajedno primaju nekih 12500, tako da toliko ljudi se moze i ocekivat. Nisam upratio odakle informacija da se pustilo 11000 karata, ako moze neki link ?
ma to oni nas ravnaju sa navijacima Zeljeznicara,jer je jucer toliko stampano za njihovu tekmu...

FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
ZlatnaDolina
- Postovi: 305
- Pridružen/a: 07 jul 2012, 19:25
- Lokacija: Hrasno
Post
Postao/la ZlatnaDolina » 25 jul 2012, 18:38
Ma kakvih 11.000 nemogu da vjerujem, ako je Manijaka bilo 10.000 i pored kiše i onakvog rezultata onda na Koševu u cetvrtak mora biti min. 18.000 - 20.000, vise je karat pusteno u prodaju sigurno
Zadnja izmjena:
ZlatnaDolina, dana/u 25 jul 2012, 18:40, ukupno mijenjano 1 put.
1921'
UEFA = MAFIJA
OPROSTA I ZABORAVA NEMA !!
Dželo samo da znaš, neću glasat za tebe, ofiran si !!
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 25 jul 2012, 18:40
ZlatnaDolina je napisao/la:Ma kakvih 11.000 nemogu da vjerujem, ako je Manijaka bilo 10.000 i pored kiše i onakvog rezultata
onda na Koševu mora biti min. 18.000 - 20.000 
"inšpektore"

,kako ,samo reci kako..

FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
GriFFoNi
- Postovi: 169
- Pridružen/a: 27 apr 2010, 22:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la GriFFoNi » 25 jul 2012, 18:40
ZlatnaDolina je napisao/la:Ma kakvih 11.000 nemogu da vjerujem, ako je Manijaka bilo 10.000 i pored kiše i onakvog rezultata onda na Koševu u cetvrtak mora biti min. 18.000 - 20.000, vise je karat pusteno u prodaju sigurno
al brate kako da ulaze na stadion, ako se nije stampalo vise karata..kontas? nece na grasovu kartu ulaziti...

-
Buu
- Postovi: 3177
- Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Buu » 25 jul 2012, 18:42
Koliko vam je prosle godine kazna bila radi baklji i parole ?
NO PYRO NO PARTY
-
High
- Postovi: 18536
- Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
- Lokacija: Сɖϸɖѣє□о
Post
Postao/la High » 25 jul 2012, 18:42
To nisam ja sam izjavio, nije mahalska, već je Dino Selimović neki dan rekao za jedan sajt.
''Obrazložio je da su ulaznice puštene u prodaju, nešto više od 11 hiljada po cijeni od 7 KM za sjever i 12 KM za istok i jug (koji je namijenjen isključivo za gostujuće tifoze).''
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
-
samosarajvo
- Postovi: 3631
- Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la samosarajvo » 25 jul 2012, 18:47
Buu je napisao/la:Koliko vam je prosle godine kazna bila radi baklji i parole ?
ukupno za sve (parola baklje ,kuci protiv orebra,vani protiv orebra,kuci protiv sparte i u pragu) oko 35.000 eura
-
High
- Postovi: 18536
- Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
- Lokacija: Сɖϸɖѣє□о
Post
Postao/la High » 25 jul 2012, 18:48
Buu je napisao/la:Koliko vam je prosle godine kazna bila radi baklji i parole ?
36 hiljada eura kazne ukupno sve.
Zadnja izmjena:
High, dana/u 25 jul 2012, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
-
ZlatnaDolina
- Postovi: 305
- Pridružen/a: 07 jul 2012, 19:25
- Lokacija: Hrasno
Post
Postao/la ZlatnaDolina » 25 jul 2012, 18:50
Majke mi vi citate izmedju redova, fino kazem "ne mogu da vjerujem da je pusteno 11.000 karata", koliko je bilo navijaca na tribinama kada se igralo protiv Dinama i Besiktasa? Sarajevo ima veliku priliku plasirati se 3.pretkolo, pa jbt Manijaka je sinoc bilo 10.000 i pored loseg rezultata i kiše, na tekmu ce doci i dosta raje koja ne navija za Sarajevo, prvi ja sa jaranom pitarom

tako da mi je br. od 11.000 i vise nego smijesan, znaci na sjever 5.500 i 5.500 na istok

malo bolje popunjen sjever i poluprazan istok

i to je nekih 11.000

1921'
UEFA = MAFIJA
OPROSTA I ZABORAVA NEMA !!
Dželo samo da znaš, neću glasat za tebe, ofiran si !!
-
formance
- Postovi: 2066
- Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la formance » 25 jul 2012, 18:53
Pušteno je nešto više od 11.000 karata. Sjever i istok primaju nešto više od 12 hiljada sjedećih mjesta. Kako onda očekuješ 18 ili 20 hiljada, naročito uzimajući u obzir da Uefa strogo kažnjava sjedenje na stepenicama ?! Dakle oko 12-13 hiljada na Koševu je neminovnost, više ne može i ne znam šta tu nije jasno ?!
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin
Profesionalnitenis.com
-
arelinho
- Postovi: 14076
- Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la arelinho » 25 jul 2012, 18:56
ZlatnaDolina je napisao/la:Majke mi vi citate izmedju redova, fino kazem "ne mogu da vjerujem da je pusteno 11.000 karata", koliko je bilo navijaca na tribinama kada se igralo protiv Dinama i Besiktasa? Sarajevo ima veliku priliku plasirati se 3.pretkolo, pa jbt Manijaka je sinoc bilo 10.000 i pored loseg rezultata i kiše, na tekmu ce doci i dosta raje koja ne navija za Sarajevo, prvi ja sa jaranom pitarom

tako da mi je br. od 11.000 i vise nego smijesan, znaci na sjever 5.500 i 5.500 na istok

malo bolje popunjen sjever i poluprazan istok

i to je nekih 11.000

tad protiv besiktasa i dinama je bilo vise navijaca jer je bio otvoren zapad sad je zatvoren

-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 25 jul 2012, 18:56
formance je napisao/la:Pušteno je nešto više od 11.000 karata. Sjever i istok primaju nešto više od 12 hiljada sjedećih mjesta. Kako onda očekuješ 18 ili 20 hiljada, naročito uzimajući u obzir da Uefa strogo kažnjava sjedenje na stepenicama ?! Dakle oko 12-13 hiljada na Koševu je neminovnost, više ne može i ne znam šta tu nije jasno ?!
e to on nije znao..

ponekad se pitam jel ovaj @dolina iz Sarajeva uopste..

FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
mireRN
- Postovi: 169
- Pridružen/a: 09 jun 2012, 01:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la mireRN » 25 jul 2012, 18:58
ZlatnaDolina je napisao/la:Majke mi vi citate izmedju redova, fino kazem "ne mogu da vjerujem da je pusteno 11.000 karata", koliko je bilo navijaca na tribinama kada se igralo protiv Dinama i Besiktasa? Sarajevo ima veliku priliku plasirati se 3.pretkolo, pa jbt Manijaka je sinoc bilo 10.000 i pored loseg rezultata i kiše, na tekmu ce doci i dosta raje koja ne navija za Sarajevo, prvi ja sa jaranom pitarom

tako da mi je br. od 11.000 i vise nego smijesan, znaci na sjever 5.500 i 5.500 na istok

malo bolje popunjen sjever i poluprazan istok

i to je nekih 11.000

Jug i istok primaju zajedno nekih 12500. O kakvih 10000 navijaca Zelje pricamo ?
Mozda 8000 ili 8500, a 10 000 nikako.
Zadnja izmjena:
mireRN, dana/u 25 jul 2012, 19:07, ukupno mijenjano 1 put.
-
molotovljev
- Postovi: 2301
- Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
- Lokacija: Sarajevo
Post
Postao/la molotovljev » 25 jul 2012, 18:59
Ukupni kapacitet Istoka i Sjevera zajedno je 12.660 sjedecih mjesta.Broj ulaznica koje su pustene u prodaju
je nesto vise od 11.000.Ta razlika od 1.000 mozda malo vise se odnosi na sponzore,novinare,besplatne ul.
te na nesto mladju djecu.Uzimajuci u obzir da je zabranjeno od strane UEFA-e stajanje na stepenicama
mozemo konstatovati da ce na stadionu biti negdje oko 13.000,racunajuci svakako i goste iz Bugarske.
F.K.SARAJEVO
-
UnKnownBA
- Postovi: 83
- Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la UnKnownBA » 25 jul 2012, 19:03
Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 25 jul 2012, 19:05
eh kako bi nam dobro dosao jos samo jug da je nas..
tad bi bila neka cifra od 15 milja karti u prodaji sto bi bilo taman..al ovako..
ako prodzemo ove aBd onda se nesta mora kontati za taj zapad..postaviti kao oni u Sofiji 500 stolica sa naslonjacem,ograditi i vozdra..
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
sef_mafije
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
- Lokacija: 75290
-
Kontakt:
Post
Postao/la sef_mafije » 25 jul 2012, 19:08
UnKnownBA je napisao/la:Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!
malo je 11.000

FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...
DEBUG SSO: [] | STATUS: []