S.S. Lazio
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: S.S. Lazio
Lazio večerašnjom pobjedom skida Milan sa treće pozicije. Mogla bi neka golijada biti.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
Re: S.S. Lazio
ma kakva golijada, ovi će tešku bunkericu da spreme .. ako pobjedimo 1-0, ima da se udaramo nogom u dupe .. jako teška tekma što zbog nepobjedivosti pet mečeva u nizu (pritisak), što zbog toga jer svi misle da ćemo lako dobiti Pescaru ..
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!
NON MOLLARE MAI
NON MOLLARE MAI
- ferroviere
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 23:18
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: S.S. Lazio
Solidan meč, prvo poluvrijeme rutinski, drugo povučenije i to je to... ostaje žal za šansom flokarija poslije maestralne krađe onazija... bit će on zvijer... bravo lula, bravo radu, BRAVA LAZIO 
Svaka pizda s brda može zapaliti i srušiti Sarajevo. Samo ga Željo, međutim, može pobijediti.
S.S. Lazio - Padroni di Roma !
S.S. Lazio - Padroni di Roma !
- ferroviere
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 23:18
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: S.S. Lazio
Оglasila se Curva Nord


Pokušaćemo da izbegnemo stvari koje će loše da utiču na Lazio počevši od nekih naših stavova. Imali smo sastanak na kome je dogovoreno da će tribina za dobrobit kluba da promeni neke stvari u ponašanju, nemamo nameru da vodimo politiku preko tribine, izbegavaćemo Rimski pozdrav na tribini i neke od pesama upravo iz razloga da Uefa ne izbaci Lazio iz Evropskih takmičenja.
Svaka pizda s brda može zapaliti i srušiti Sarajevo. Samo ga Željo, međutim, može pobijediti.
S.S. Lazio - Padroni di Roma !
S.S. Lazio - Padroni di Roma !
- ferroviere
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 23:18
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: S.S. Lazio
večeras samo hrabro, neki remi sa postignutim golom bi bio odličan, a da ne pričam o pobjedi, biće i solidna podrška u švabiji
Mauri je također u konkurenciji za meč
grande petko

ps. šuška se oko yilmaza nešto
Mauri je također u konkurenciji za meč
grande petko

ps. šuška se oko yilmaza nešto
Svaka pizda s brda može zapaliti i srušiti Sarajevo. Samo ga Željo, međutim, može pobijediti.
S.S. Lazio - Padroni di Roma !
S.S. Lazio - Padroni di Roma !
- Sportfanatik
- Postovi: 2269
- Pridružen/a: 03 dec 2012, 22:56
- Kontakt:
Re: S.S. Lazio
http://www.--- SPAM ---/sport/clanak/lazio- ... 66924.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Super Bowl champions: 2001, 2003, 2004 Let's go Pats
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN
- _forzamilan_
- Postovi: 2785
- Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
- Kontakt:
- IlCapitano
- Postovi: 13765
- Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
- Kontakt:
- 10DelPiero
- Postovi: 2870
- Pridružen/a: 19 apr 2012, 01:42
- Kontakt:
Re: S.S. Lazio
Moze prevodIlCapitano je napisao/la:Šta je tu za respekt?
Alessandro Del Piero !
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
- IlCapitano
- Postovi: 13765
- Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
- Kontakt:
Re: S.S. Lazio
Lazio fans: "You had the power to play. 39 dead before the courage to celebrate. Platini, Pig without morals"
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★
Re: S.S. Lazio
respekt za općepoznate rasiste sa fašističkim naslijeđem 
Re: S.S. Lazio
Petković najavio da Lazio ide na osvajanje LE .. tako i treba, samo hrabro i optimistično, ako nas sreća posluži, tj. da izbjegnemo Zenit i Chelsea do kraja, možemo do finala, a samim tim i do trofeja .. sa ovim ostalim ekipama možemo igrati, ne vidim da su Bog zna šta jače od nas .. sa Tottenhamom smo pokazali da možemo igrat' .. ali, najprije da se Stuttgart izbaci večeras


26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!
NON MOLLARE MAI
NON MOLLARE MAI
- BavaracZenica
- Postovi: 1487
- Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
- Kontakt:
Re: S.S. Lazio
Moji favoriti svakako za osvajanje Europa Lige, zelio sam da i Inter prodje cisto da bude jace jos.. ali et Totenhem je prosao, a kako su njemci ispali, Lazio ide do trofeja 
FC Bayern !!!!!
Re: S.S. Lazio
Laziali ispred Olimpica sinoć


26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!
NON MOLLARE MAI
NON MOLLARE MAI
Re: S.S. Lazio
eh, samo kad bi mogao biti zdrav na duže vrijeme .. kakav igrač


26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!
NON MOLLARE MAI
NON MOLLARE MAI
-
fedeltafrotta
- Postovi: 3932
- Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
- Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
- Kontakt:
Re: S.S. Lazio
pozdrav braći Lazialima, idemo na pobjedu protiv Fenera, forza Lazio 
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
Re: S.S. Lazio
@ fedeltafrotta
pozdrav, dobrodošao ..
Sa stranica „Il tempa“ dolazi vijest o postizanju sporazuma po kojem će se Granit Xhaka (1992) preseliti u Rim na kraju sezone. Talentovani Švicarac Albanskog porijekla će postati član Lazija za 5,5 mln eura + 1 mln koje će ’Gladbach inkasirati u zavisnosti od broja nastupa Švicarac. Dogovor bi se trebao definitivno potpisati u petak, a Lotito i Tare bi time pobjedili trenutnu konkurenciju Intera i Napolija.
http://lnx.lazialita.com/2013/04/03/mer ... fresh_cens

pozdrav, dobrodošao ..
Sa stranica „Il tempa“ dolazi vijest o postizanju sporazuma po kojem će se Granit Xhaka (1992) preseliti u Rim na kraju sezone. Talentovani Švicarac Albanskog porijekla će postati član Lazija za 5,5 mln eura + 1 mln koje će ’Gladbach inkasirati u zavisnosti od broja nastupa Švicarac. Dogovor bi se trebao definitivno potpisati u petak, a Lotito i Tare bi time pobjedili trenutnu konkurenciju Intera i Napolija.
http://lnx.lazialita.com/2013/04/03/mer ... fresh_cens

26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!
NON MOLLARE MAI
NON MOLLARE MAI
Re: S.S. Lazio
Ovaj B.Yilmaz je koliko se sjecam ljetos bio na pragu potpisa za Lazio. Sta se desilo tada, pa se posao izjalovio, to ne znam, mada prema misljenju navijaca Lazia to je bio Lotito.
Steta sigurno jer je momku sada cijena sigurno 3 puta veca nego tada. Pogotovo jer Lazio ovisi o tome kako je raspolozen Klose, a prave zamjena za njega nema.
Steta sigurno jer je momku sada cijena sigurno 3 puta veca nego tada. Pogotovo jer Lazio ovisi o tome kako je raspolozen Klose, a prave zamjena za njega nema.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
Re: S.S. Lazio
Navodno Lotito nije hteo dati jos 1,5mils za njega i propao transfer 
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli
-
fedeltafrotta
- Postovi: 3932
- Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
- Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
- Kontakt:
Re: S.S. Lazio
nikakvo iznenađenje za vrlog predsjednika... nadamo se novom *aranju riome u derbiju 
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


