1/2 EP: Italija - Njemačka

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko prolazi u finale?

1. Njemačka
42
39%
2. Italija
65
61%
 
Ukupno glasova: 107

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Semir bvb » 29 jun 2012, 01:27

Harrison je napisao/la: Umalo podjoh da napisem pa eto vidis da je Ramos najbolji jer ima najvece ocjene, kad ugledah ovo "u Njemackoj" i sjetih se da je u njih sve naopako :mrgreen: , ali opet me to ne cudi, svoje velicaj, a tudje blati, treba vidjeti sta pisu Englezi, Talijani, Spanci, Francuzi i ostali...a ne sta pisu Njemci o Njemcu...
Pročitaj moj post iznad gdje piše da englezi misle da je najbolji igrač (ne štoper nego igrač) grupne faze!
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Oxygen » 29 jun 2012, 01:30

Šta ste napali Hummelsa sada :? , pa nije sam čovjek igrao.
Momak ima 23 godine, a među 7-8 stopera je trenutno, za par godina ide u top 3, ali je moguće da će mu za to trebati, uz svo poštovanje prema BvB-u, veći klub.
Nemam ništa protiv da sleti u Torino sljedeće godine. :mrgreen:
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Harrison » 29 jun 2012, 01:31

Semir bvb je napisao/la:Protiv Grčke je bio beton, ali je včrs pogriješio i naravno na brdovitom balkanu se odmah zaključuje tako k'o što ti zaključuješ, zato i jesmo đesmo. ;)
E jes se vala preznojio protiv Grcke, auuu, Grci 3 puta presli centar, 2 put zabili, a jednom Muhels, pardon Hulems odlicno uzeo loptu ono maksumu Samarasu i sad beton betona, ma armirani beton bolje receno :lol: :lol:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Soni
Postovi: 1797
Pridružen/a: 22 okt 2011, 18:08
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Soni » 29 jun 2012, 01:34

Drug lik je Hummels, a ne Hulems, ne znam je l' se zajebavas ili sta :mrgreen:
A odlican je igrac, ne treba sad suditi po jednoj utakmici.
Kakva epska dodavanja je imao Bonuci i sta je radio, to je za vela havle.
A evo sad odigra maestralno protiv jedne od recimo 3 najbolje europske reprezentacije.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Harrison » 29 jun 2012, 01:38

Soni je napisao/la:Drug lik je Hummels, a ne Hulems, ne znam je l' se zajebavas ili sta :mrgreen: A odlican je igrac, ne treba sad suditi po jednoj utakmici. Kakva epska dodavanja je imao Bonuci i sta je radio, to je za vela havle. A evo sad odigra maestralno protiv jedne od recimo 3 najbolje europske reprezentacije.
Aaa, znaci nije Hulems :mrgreen: nego Hommels, hvala ti drug puno, a meni nekako drazi pod imenom Hulems, pokusat cu se priviknuti na Hommels.
Veliki igraci pokazu se na velikim utakmicama. Hul...jbg, Hommels ce mozda postati veliki igrac, ali za to treba preci u Italiju da nauci sta je prava odbrana. Treba momku jacih utakmica i bice nesto od njega.
Zadnja izmjena: Harrison, dana/u 29 jun 2012, 01:43, ukupno mijenjano 1 put.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la muXmania » 29 jun 2012, 01:38

Soni je napisao/la:Drug lik je Hummels, a ne Hulems, ne znam je l' se zajebavas ili sta :mrgreen:
A odlican je igrac, ne treba sad suditi po jednoj utakmici.
Kakva epska dodavanja je imao Bonuci i sta je radio, to je za vela havle.
A evo sad odigra maestralno protiv jedne od recimo 3 najbolje europske reprezentacije.
pa ne može biti top 3 najbolje reprezentacije Njemačka, oni su bolji od Španaca 2x i od Italijana 3x, znači čistom logikom dobiješ da su oni najbolja reprezentacija :lol: :lol: :lol:
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Avatar
Klopp
Postovi: 526
Pridružen/a: 23 maj 2010, 22:08
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Klopp » 29 jun 2012, 01:40

Oxygen je napisao/la:Šta ste napali Hummelsa sada :? , pa nije sam čovjek igrao.
Momak ima 23 godine, a među 7-8 stopera je trenutno, za par godina ide u top 3, ali je moguće da će mu za to trebati, uz svo poštovanje prema BvB-u, veći klub.
Nemam ništa protiv da sleti u Torino sljedeće godine. :mrgreen:
Koji ce vam qrac kad ovaj rece da je cisti prosjek i da se ne moze porediti s tim vasim stoperima Barzaglijem, Bonucijem i Chielinijem? :D
Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Bulkin » 29 jun 2012, 01:41

delpy je napisao/la:
Klopp je napisao/la:
Sta si bolan zapeo za Hummelsa, momak je bio najbolji stoper eura do ove utakmice.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Istina bio je najbolji 8-) ali veceras je usro motiku.
FORZA NAPOLI

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Semir bvb » 29 jun 2012, 01:42

Oxygen je napisao/la:Šta ste napali Hummelsa sada :? , pa nije sam čovjek igrao.
Momak ima 23 godine, a među 7-8 stopera je trenutno, za par godina ide u top 3, ali je moguće da će mu za to trebati, uz svo poštovanje prema BvB-u, veći klub.
Zavisno od naših rezultata, možda i neće morati ići nigdje.
Mada kroz historiju smo u našem klubu imali već Worldclass štopere. Recimo Sammer i Kohler. Ovaj prvi je bio proglašen najboljim igračem Evrope 1996.g. Mada tad je BVB bio konkurentan u Evropi. To najbolje zna Juve. :mrgreen: Na sličnom putu smo opet. Možda čak i boljem ;) 8-)
Hummels će biti vođa nove generacije BVB-a. Privrženost kakvu on pokazuje prema klubu me podsjeća na Tottijevu i Del Pierovu. ;)

Top 3 ili Top 7-8 zar je bitno kad si najbolji?! :mrgreen: .
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la muXmania » 29 jun 2012, 01:42

Ox sram te bilo Glupelsa u istu rečenicu s Juventusom, no way Pedro :mrgreen:
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Oxygen » 29 jun 2012, 01:45

Klopp je napisao/la: Koji ce vam qrac kad ovaj rece da je cisti prosjek i da se ne moze porediti s tim vasim stoperima Barzaglijem, Bonucijem i Chielinijem? :D
Ne mogu se vraćati, mislim da to nije izjavio "navijač" Juventusa.
A ruku na srce, u ovom momentu nam ne treba odbrana, ali je Hummels po mom shvatanju fudbala ipak ispred Bonnucia (mada je ovaj stvarno odličan na Euru), a Barza je u tridesetim (iako doktorski igra).
A BvB ako/kada bude prodavao Hummia, sigurno neće ostajati u Buli, tako da bih ga ja rado dočekao u Juventusu. :mrgreen:
Možda je bolje da ja svoje stavove napišem fontom 6 ili će me Juventini masakrirati. :lol:
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
Soni
Postovi: 1797
Pridružen/a: 22 okt 2011, 18:08
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Soni » 29 jun 2012, 01:50

Harrison je napisao/la:
Soni je napisao/la:Drug lik je Hummels, a ne Hulems, ne znam je l' se zajebavas ili sta :mrgreen: A odlican je igrac, ne treba sad suditi po jednoj utakmici. Kakva epska dodavanja je imao Bonuci i sta je radio, to je za vela havle. A evo sad odigra maestralno protiv jedne od recimo 3 najbolje europske reprezentacije.
Aaa, znaci nije Hulems :mrgreen: nego Hommels, hvala ti drug puno, a meni nekako drazi pod imenom Hulems, pokusat cu se priviknuti na Hommels.
Veliki igraci pokazu se na velikim utakmicama. Hul...jbg, Hommels ce mozda postati veliki igrac, ali za to treba preci u Italiju da nauci sta je prava odbrana. Treba momku jacih utakmica i bice nesto od njega.
Vidim da se zajebavas, ali isto tako i da nije smjesno, "Horrisone" :roll: (nisam iz Banovica)
On je vec sada odlican igrac, sa nevjerovatno velikom mogucnosti napretka.
Oxygen je napisao/la:
Klopp je napisao/la: Koji ce vam qrac kad ovaj rece da je cisti prosjek i da se ne moze porediti s tim vasim stoperima Barzaglijem, Bonucijem i Chielinijem? :D
Ne mogu se vraćati, mislim da to nije izjavio "navijač" Juventusa.
A ruku na srce, u ovom momentu nam ne treba odbrana, ali je Hummels po mom shvatanju fudbala ipak ispred Bonnucia (mada je ovaj stvarno odličan na Euru), a Barza je u tridesetim (iako doktorski igra).
A BvB ako/kada bude prodavao Hummia, sigurno neće ostajati u Buli, tako da bih ga ja rado dočekao u Juventusu. :mrgreen:
Možda je bolje da ja svoje stavove napišem fontom 6 ili će me Juventini masakrirati. :lol:
Sve si posteno rekao.
Hummels je odlican igrac.
Da nam se samo zaroviti na "nasu" temu pa vidjeti koliko je sijedih prouzrokovao Leo, kad u ulozi plejmejkera da asistenciju za protivnickog igraca.
Treba misliti na buducnost, a moze se reci da su obojica veliki potencijal za buducnost.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee

Avatar
GaziHusrevbeg
Postovi: 2933
Pridružen/a: 30 maj 2012, 19:06
Lokacija: Saraybosna
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la GaziHusrevbeg » 29 jun 2012, 01:57

Bonucci je bio jedan od najlošijih igrača Juventusa u protekloj sezoni, a evo na prvenstvu je jedan od najboljih, izgleda da je osumnjičenost za namještanje na njega djelovala baš pozitivno. :mrgreen:
Željezničar ale!

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Pričaj Bosno kud god budeš tekla o ljepoti šeher Sarajeva...

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 29 jun 2012, 02:08

Odlična utakmica, razlika brate od one između Portugala i Španije. Ponovo gledamo duel ekipa koje su se sastale i u grupnoj fazi. Mislim da će utakmica biti nešto tvrđa, sa dosta opreznosti. Nadam se da će Del Bosque početi sa Torresom u napadu.

_____
' When I score, I don't celebrate, because i do my work.. When the postman delivers your letter, does he celebrate? '
- Baloteli.

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Harrison » 29 jun 2012, 02:13

Oxygen je napisao/la:Ne mogu se vraćati, mislim da to nije izjavio "navijač" Juventusa.
Mislim da sam to ja izjavio, ali mozda grijesim. Al moram se jos nadovezati za to "navijac Juventusa"...Nisam nikad navijao protiv Juventusa u bilo kojim takmicenjima, osim koliko se sjecam u 2 navrata i to kad su igrali finale LP protiv Reala kad je Real osvojio, ali vjeruj mi da nisam bio nesto pretjerano radostan, a drugi put takodjer u LP kad je Real ispao od Juventusa (Figo masio penal) da nisam bio tuzan i poslije sam navijao za Juventus svim srcem... Al oni epski dueli Juventusa sa Dortmundom i Baggio-vi slobodnjaci u raslje su nesto nezaboravno...eh...
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Oxygen » 29 jun 2012, 02:17

Harrison, to stavljam pod znake navoda čisto zbog nekih ljudi kojima smetaju pojedini izrazi i to što mi svojatamo Juve.
A, ne spominji mi finale Lp sa Realom i onaj gol (offside) Mijatovića, ili bilo koja druga finala Lp jer to samo tugu izaziva. :twisted: :| :mrgreen:
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Harrison » 29 jun 2012, 02:29

De bolan Oxygen sta ti je, cuj da ti ne spominem finala, pa meni je jedno finale ostalo u prelijepom sjecanju kad je Ravanelli zabio gol iz mrtvog ugla, ali je Juve tada morao pucati penale, a pobjedonosni penal zabio Jugovic. Znas ti vrlo dobro na koje finale mislim. Nisu sva finala tako crna, mada ih i ima...
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la crvenocrni » 29 jun 2012, 02:34

evo i mene pijan i nadrogiran, Italija zasluzeno, Svabe nek se fataju drugih prvenstava i to. Najdraze mi je zbog ovih sto misle da je Njemacka vrh svijeta kad tamo jedna 'losa' Italija radi sta hoce. Malo pripazite na svoju arogantnost (Svabe) pa budete nekad nesto i osvojili... ;)

P.S.

Pozdrav za Angelu i njenu Eurozonu...

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Oxygen » 29 jun 2012, 02:35

Da, ali to je jedno na penale, a drugo je ostalo više u sjeni Hejsela.
Ostalih 5 je izgubljeno što kroz penale (milan), offside (Real), apsolutni favoriti bili protiv BvB-a itd. :twisted:

Da ne idemo u OT.

Evo Balonje, majci je posvetio golove.
slika
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Warrick » 29 jun 2012, 02:37

Vulgar Display of PoweR!!!!!!!!!
Sto ih ne natrpase do kraja..kad su mogli!!!!
Daj sad one patuljke!!!!

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.