Sportski komentatori

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la legenda reala » 19 jul 2013, 00:07

skyisthelimit je napisao/la:Ma otkud vama da rtrs i ftv prenose eurobasket, sta pricate gluposti.. Sta kad budemo igrali protiv srba moram gledati i slusati rtrs. Ne prosipajte se
Ne prosipamo FTV I RTRS prenos Eurobasket, još prošle godine se to znalo ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
miki_92
Postovi: 14456
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la miki_92 » 19 jul 2013, 00:11

@MT3 hvala na inf ;)
Bilic i kosarka, koji spoj sunce ti yebem :roll:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

MT3
Postovi: 323
Pridružen/a: 03 mar 2013, 15:10
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la MT3 » 19 jul 2013, 00:12

skyisthelimit je napisao/la:Ma otkud vama da rtrs i ftv prenose eurobasket, sta pricate gluposti.. Sta kad budemo igrali protiv srba moram gledati i slusati rtrs. Ne prosipajte se
Ne prosipaj se ti " onclick="window.open(this.href);return false; 40:17 SLUSAJ i neces gledati rtrs nego ces slusati njihovog komentatora odnosno mozes i gledati
Ja sam na fesju pitao gospodina Haruna da li je ovo istina on je rekao da jeste i da ce ftv i rtrs prenostiti E.P
Ispred zgrade sa parkinga klepili mi Forda
šteta baš sam naš'o kome dobro da ga prodam
Neko drugi sad će moje auto da voza
dlanovi se znoje brate stigla me nervoza

filip13
Postovi: 31888
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 19 jul 2013, 07:29

do sad je bht radio eurobasket,i to ja sa vladom majerom bilo ok,ne smijem ni pomisliti na šta će ovo ličiti,a normalno da će nam telemach zatamniti HRT 2,zna li ko hoće li bar arenasport ili sportklub prenositi eurobasket?

Avatar
miki_92
Postovi: 14456
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la miki_92 » 19 jul 2013, 10:24

filip13 je napisao/la:do sad je bht radio eurobasket,i to ja sa vladom majerom bilo ok,ne smijem ni pomisliti na šta će ovo ličiti,a normalno da će nam telemach zatamniti HRT 2,zna li ko hoće li bar arenasport ili sportklub prenositi eurobasket?
nope
samo drzavne televizije imaju pravo prenositi ovakve dogadjaje (nazalost) :(
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
bazeni
Postovi: 3233
Pridružen/a: 09 nov 2011, 18:19
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la bazeni » 19 jul 2013, 11:36

neeeeeeeeeeeeeeeeee :cry:

filip13
Postovi: 31888
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 19 jul 2013, 12:37

miki_92 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:do sad je bht radio eurobasket,i to ja sa vladom majerom bilo ok,ne smijem ni pomisliti na šta će ovo ličiti,a normalno da će nam telemach zatamniti HRT 2,zna li ko hoće li bar arenasport ili sportklub prenositi eurobasket?
nope
samo drzavne televizije imaju pravo prenositi ovakve dogadjaje (nazalost) :(

ok,vidim da sportklub prenosi u-20 eurobasket pa zato pitam,iako je i nekad njemački dsf znao prenositi eurobasket

MT3
Postovi: 323
Pridružen/a: 03 mar 2013, 15:10
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la MT3 » 19 jul 2013, 13:07

miki_92 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:do sad je bht radio eurobasket,i to ja sa vladom majerom bilo ok,ne smijem ni pomisliti na šta će ovo ličiti,a normalno da će nam telemach zatamniti HRT 2,zna li ko hoće li bar arenasport ili sportklub prenositi eurobasket?
nope
samo drzavne televizije imaju pravo prenositi ovakve dogadjaje (nazalost) :(
Kralju ko da najvise para taj i prenosi Ftv i Rtrs su entiteske tv kuce po tome onda Bht bi trebao da prenosi jer su oni drzavna tv (nazovi ih tako) iako su daleko od toga
Ispred zgrade sa parkinga klepili mi Forda
šteta baš sam naš'o kome dobro da ga prodam
Neko drugi sad će moje auto da voza
dlanovi se znoje brate stigla me nervoza

Avatar
Zeman
Postovi: 1278
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Zeman » 23 jul 2013, 23:15

Samo bih još jednom da iskažem beskrajno divljenje BHT ekipi, od tehnike do spikera, na njihovoj savršenoj kurcobolji za posao koji rade.
Radiš desetak godina kao spiker javnog servisa, ne znaš razlikovati igrače prvaka države- boli te njonjo! Koji **** se pripremati za utakmicu? Fascinantan lik.
O kvalitetu slike i tona ne bih.

A žale se što imaju naplatu pretplate od samo 60 posto i što su im smanjili vrijeme za reklame na 4 minute po satu. Treba vas ukinuti, majmuni bezobrazni...
NAPRIJED NARODE!

Avatar
BadrHari
Postovi: 2801
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la BadrHari » 23 jul 2013, 23:58

Zeman je napisao/la:Samo bih još jednom da iskažem beskrajno divljenje BHT ekipi, od tehnike do spikera, na njihovoj savršenoj kurcobolji za posao koji rade.
Radiš desetak godina kao spiker javnog servisa, ne znaš razlikovati igrače prvaka države- boli te njonjo! Koji **** se pripremati za utakmicu? Fascinantan lik.
O kvalitetu slike i tona ne bih.

A žale se što imaju naplatu pretplate od samo 60 posto i što su im smanjili vrijeme za reklame na 4 minute po satu. Treba vas ukinuti, majmuni bezobrazni...
+10000000

Stvarno preko svega bi presao kad gledam reprezentaciju u Zenici samo da sliku normalnu imaju.
Njima i slika mutna :oops:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
miki_92
Postovi: 14456
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la miki_92 » 24 jul 2013, 11:34

pa kako nece biti slika mutna kada im je oprema i dalje prijeratna :?
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

EdoBa
Postovi: 535
Pridružen/a: 04 jul 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la EdoBa » 24 jul 2013, 11:50

Onaj sa BHt-a je sinoc pobrkao sve igrace

Avatar
DANTES
Postovi: 17569
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la DANTES » 24 jul 2013, 12:08

DukeOfWellington je napisao/la:Prije bi se reklo da ti imaš jako niske standarde po tom pitanju.

Što se tiče Marijana, ona informativna strana stoji i tu je besprijekoran, ali počeo je pretjerivati sa duhovnim ocem Senadom i sličnim glupostima, prije nije uvodio tu "Saša Vugdalić" notu u prijenose.

Što se tiče OBN-a, nije dovoljno poznavati fudbal (u širem smislu) da bi bio fudbalski komentator. Pretpostavimo da Saša Vugdalić (u određenoj mjeri) poznaje fudbal. Bez obzira na to, on je očiti primjer kako sportski komentator mora prije svega biti novinar, pa tek onda poznavati materiju. Njegova "s ceste" priča je uvreda za profesiju kojom on pokušava da se bavi. Nekom je smiješan, nekom nije? Njegova primarna uloga je da prenosi utakmicu na kvalitetan način, a ne da bude smiješan, humor u umjerenim dozama je dobrodošao, ali ne može postati sam sebi svrha u komentarisanju utakmica. Hadžić je korektan, ali to je to. Tačno je da se OBN trudi da prijenos utakmica CL bude bolji nego što je na BHT-u, ali biti bolji od BHT-a nije nikakva referenca.

Možda ja previše gledam Sky, BBC, NBC MSG, YES, itd. pa mi je mjera dobrog komentatora nešto sasvim drugo. S obzirom kakvi smo generalno, možda i ne zaslužujemo bolje komentatore.
apsolutno se slažem... od Vugdalića se ježim gotovo koliko od Banjca.... inače ja volim spontanost u komentarisanju, kao npr onaj caktnut dvojac sa ES, ali vugdalić mlati teške nebuloze, ne zna imena igrača, ko je kada bio prvak i slično... Banjac je ove godine mrtav ladan pročitao grupe Njemačkih ekipa u LŠ... problem je bio što su to bile grupe iz predhodnih sezona.... Čovjeku nije bilo čudno što čita da je Bajer u grupi sa Valensijom, Genkom i Čelzijem... a kao on prati i komentariše Bundes ligu
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
anonimni
Postovi: 9649
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la anonimni » 24 jul 2013, 13:08

Ko je komentarisao utakmicu sinoć?
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 5616
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la kad_kako » 24 jul 2013, 15:28

Sinoc komentator utakmice Zeljo - Plzen: "Moraju igraci naseg sampiona svatiti da ono sto im u nasoj ligi prolazi kod sudija, jednostavno nece proci u Europi."

Covjek istinu rekao. :)

:lol:
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
arelinho
Postovi: 14075
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la arelinho » 24 jul 2013, 15:30

kad_kako je napisao/la:Sinoc komentator utakmice Zeljo - Plzen: "Moraju igraci naseg sampiona svatiti da ono sto im u nasoj ligi prolazi kod sudija, jednostavno nece proci u Europi."

Covjek istinu rekao. :)

:lol:
ako Bog da i ove ce sezone prolaziti u nasoj ligi :D

Avatar
viKK
Postovi: 3675
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la viKK » 25 jul 2013, 08:44

anonimni je napisao/la:Ko je komentarisao utakmicu sinoć?
zoran šuko

dentist
Postovi: 124
Pridružen/a: 23 jan 2013, 10:52
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la dentist » 25 jul 2013, 09:18

Zoran Suko,utakmica Hrvatska - Svicarska:
"I evo ekipa Austrije je kompletna"
3 sekunde kasnije trener Svicarske trazi time out:
"Evo sad time out za ekipu Svicarske"
Mislim covjek je beton :D

Avatar
anonimni
Postovi: 9649
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la anonimni » 25 jul 2013, 21:04

10000 stanovnika na Koševu? :?
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Bundesliga
Postovi: 12156
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Bundesliga » 25 jul 2013, 21:35

Kako mi ovaj Spaho ide na zivce kad komentira, kao da se neko dijete umiljava ili nesto, a tek njegov izgovor slova L :roll:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []