najbrže naočale srednje škole metalskih zanimanjaSoni je napisao/la:Nema mnogo ljudi privilegiju da ima 'vako brze naocale.
kakva je situacija sutra ću obući pancir i lagano u školu.
Moderator/ica: insider
najbrže naočale srednje škole metalskih zanimanjaSoni je napisao/la:Nema mnogo ljudi privilegiju da ima 'vako brze naocale.
?? Ako mislis na kehmane nisam nijednog dobio 3 petice i jednu dvicuHeller je napisao/la:Sarajlijce kolko sinčina si danas zaljepio
iz čega dvicu sram te bilo ?Sarajlijc@ je napisao/la:?? Ako mislis na kehmane nisam nijednog dobio 3 petice i jednu dvicuHeller je napisao/la:Sarajlijce kolko sinčina si danas zaljepio![]()
![]()
![]()
Koji si razred ?bagrcavi je napisao/la:Kako mrzim matematiku![]()
![]()
![]()
![]()
Al' zajebana profesorica slomila kuk i neće je biti 100 godina u školiNije mi drago što se žena razbila, al' kod ove nove profesorice ću proći 100 %
![]()
![]()
![]()
4 srednjeSarajlijc@ je napisao/la:Koji si razred ?bagrcavi je napisao/la:Kako mrzim matematiku![]()
![]()
![]()
![]()
Al' zajebana profesorica slomila kuk i neće je biti 100 godina u školiNije mi drago što se žena razbila, al' kod ove nove profesorice ću proći 100 %
![]()
![]()
![]()
ma valja dogurati do kraja, poludio sam od j.e.benog crtanja.Sarajlijc@ je napisao/la:Boli te **** jos 3-4 mjeseca i miran siSta zavrsavas ?