Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61865
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2009, 22:38

Uopšte se ne brinem za pojačanja Chelsea. Što se mene tiče, ne treba nam niko. Ekipa je fenomenalna, nedostajao je samo dobar trener, ali mislim da je i taj problem riješen. Najviše bih volio da se Deco vrati u formu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61865
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2009, 22:41

JameS je napisao/la:zasto Anelka :?:
Zato što ima 30 godina i svaki dan mu cijena pada. Naredne godine neće vrijediti ni pola novca koliko sada vrijedi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la adnan_nanda » 04 jun 2009, 22:44

joj sto ovo mrzim kad trener predje u neki drugi klub i onda damuje sa sobom da povede pola ekipe,pa kao da su mu oni u milanu bili neprijatelji i otpustili ga pa hoce da im najbolje igrace uzme.nek trazi na drugim mjestima.
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la the scouser » 04 jun 2009, 23:20

Nezz kol'ko ce Ancelotti dobro voditi Chelsea....Nikad ga nisam gotivio,pa evo sa Milanom prosle sezone nije ni LP izborio,kamoli sta drugo!
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61865
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2009, 23:28

Ja ne znam šta da očekujem, nisam ga nešto pretjerano volio, ali čovjek ima rezultate iza sebe. Milan je poslijednjih godina bio veoma loš, uostalom kao i svi italijanski klubovi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la YNWA » 04 jun 2009, 23:34

ja mislim da je on doveden da osvoji ligu prvaka, jer to ovoj generaciji celzija treba i to ce im biti prioritet jer sledeca sezona za neke igrace je mozda i zadnja prilika da osvoje ligu prvaka
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la JameS » 05 jun 2009, 09:58

Virtu4l je napisao/la:
JameS je napisao/la:zasto Anelka :?:
Zato što ima 30 godina i svaki dan mu cijena pada. Naredne godine neće vrijediti ni pola novca koliko sada vrijedi.
kako god 1 od 3 najbolja igraca trenutno u Chelsei...pogledaj Raula i on ima 32 god. i igra odlican fudbal tako da nema nikakvog razloga da i Anelka jo 2,3 sezone ne igra na najvisoj razini 8-)
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61865
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 05 jun 2009, 10:51

Ne znam druže, koliko je isplativo rizikovati sa njim? Ponuda mladih napadača odavno nije bila bolja, valjda ćemo i mi uloviti nešto dobro. Aguerro ili Džeko prije svih.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
]CHELSEA|4|ever[
Postovi: 113
Pridružen/a: 23 maj 2009, 22:58
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ]CHELSEA|4|ever[ » 05 jun 2009, 15:41

Chelsea-u nevalja stalno mjenja trenera, Jose Mourinho je za mene bio najbolji, trebaju se rijesiti starijih igraca (Drogba, Anelka, Deco,Ballack, neka Lamparda), dovesti Ashley Younga, Aguera,Zhirkova, doveli su neog iz austrije, tvrdi se da je najveca nada auistrijskog nogometa, pa onog jednog naseg iz Twentea....................................



________________________________________ C E C H _____________________________________________

___ BOSINGWA___________________ALEX______________TERRY____________________________ZHIRKOV___

____RIBERY____________LAMPARD____________ESSIEN____________A.YOUNG_______________QUARESMA__


____________________________________DzEKO____________AGUERO_________________________________



REZERVA: MIKEL, STARRIDGE,KALOU,A.COLE,JOE COLE......
TRENER: JOSE MOURINHO
POMOCNI TRENER: RAY WILKINS
SPONZORI: neka ADIDASA i SAMSUNGA
-----------------------------------------IMPOSSIBLE IS NOTHING---------------------------------------

Avatar
Madafaka
Postovi: 3310
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Madafaka » 05 jun 2009, 15:45

To neko novo pravilo, 12. igraca? :mrgreen:

Ti bi A.Cole na klupu a stavio Zhirkova da igra? Stipu te gluposti. I kakav crni Quaresma.

Avatar
]CHELSEA|4|ever[
Postovi: 113
Pridružen/a: 23 maj 2009, 22:58
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ]CHELSEA|4|ever[ » 05 jun 2009, 15:51

slika

slika

Fakat su pravi dersovi

slika

Sada i Midlsbourgh ima ADIDAS DRESOVE
-----------------------------------------IMPOSSIBLE IS NOTHING---------------------------------------

Avatar
]CHELSEA|4|ever[
Postovi: 113
Pridružen/a: 23 maj 2009, 22:58
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ]CHELSEA|4|ever[ » 05 jun 2009, 19:42

Madafaka je napisao/la:To neko novo pravilo, 12. igraca? :mrgreen:

Ti bi A.Cole na klupu a stavio Zhirkova da igra? Stipu te gluposti. I kakav crni Quaresma.
Pa ja kad budem umjesto platinija, to cu ja uvesti to pravilo
-----------------------------------------IMPOSSIBLE IS NOTHING---------------------------------------

Avatar
ChelseaFann11
Postovi: 179
Pridružen/a: 14 apr 2009, 23:08
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ChelseaFann11 » 05 jun 2009, 19:47

]CHELSEA|4|ever[ je napisao/la:Chelsea-u nevalja stalno mjenja trenera, Jose Mourinho je za mene bio najbolji, trebaju se rijesiti starijih igraca (Drogba, Anelka, Deco,Ballack, neka Lamparda), dovesti Ashley Younga, Aguera,Zhirkova, doveli su neog iz austrije, tvrdi se da je najveca nada auistrijskog nogometa, pa onog jednog naseg iz Twentea....................................



________________________________________ C E C H _____________________________________________

___ BOSINGWA___________________ALEX______________TERRY____________________________ZHIRKOV___

____RIBERY____________LAMPARD____________ESSIEN____________A.YOUNG_______________QUARESMA__


____________________________________DzEKO____________AGUERO_________________________________



REZERVA: MIKEL, STARRIDGE,KALOU,A.COLE,JOE COLE......
TRENER: JOSE MOURINHO
POMOCNI TRENER: RAY WILKINS
SPONZORI: neka ADIDASA i SAMSUNGA

hahah joj formacije 4-5-2 pa gdje to jos ima,,,prebroj koliko si igraca stavio xD i gdje je a cole....kakav crni zhirkov
sve je pijano sve je gotovo NAS JE ZELJO PRVI PONOVO..

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 05 jun 2009, 22:58

ChelseaFann11 je napisao/la:
]CHELSEA|4|ever[ je napisao/la:Chelsea-u nevalja stalno mjenja trenera, Jose Mourinho je za mene bio najbolji, trebaju se rijesiti starijih igraca (Drogba, Anelka, Deco,Ballack, neka Lamparda), dovesti Ashley Younga, Aguera,Zhirkova, doveli su neog iz austrije, tvrdi se da je najveca nada auistrijskog nogometa, pa onog jednog naseg iz Twentea....................................



________________________________________ C E C H _____________________________________________

___ BOSINGWA___________________ALEX______________TERRY____________________________ZHIRKOV___

____RIBERY____________LAMPARD____________ESSIEN____________A.YOUNG_______________QUARESMA__


____________________________________DzEKO____________AGUERO_________________________________



REZERVA: MIKEL, STARRIDGE,KALOU,A.COLE,JOE COLE......
TRENER: JOSE MOURINHO
POMOCNI TRENER: RAY WILKINS
SPONZORI: neka ADIDASA i SAMSUNGA

hahah joj formacije 4-5-2 pa gdje to jos ima,,,prebroj koliko si igraca stavio xD i gdje je a cole....kakav crni zhirkov
ni sa 12 igaca, ako na terenu imas Quaresmu nemoze pobjediti...
hehhe
a i Alex mi je vise za klupe nego za prev postave
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la el-fighter » 06 jun 2009, 00:05

Kakav Quaresma. Pa momak nije odigrao dvije utakmice otkako je došao u Čelzi, a ti bi njega u prvi tim. Ashleya Cola obavezno u sastav i bit će dobro. I ja se slažem sa ovim da trebaju prodati Anelku i Drogbu. Mogli bi umjesto njih kupiti Džeku, Aguera, Pata..
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
]CHELSEA|4|ever[
Postovi: 113
Pridružen/a: 23 maj 2009, 22:58
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ]CHELSEA|4|ever[ » 06 jun 2009, 12:00

Jesteli li vi gledali kako Quaresma igra, covjek fenomenalne golove postize iz slobodnjaka, vanjskim, dribla odlicno.

Ali Chelsea nikada mlade igrace ne ubacuje u igru, pogledaj Fergusona, Macheda 18 godina ima vec ima ja mislim 2 gola zabijena u Premiershipu, Benited ubaciva N´goga ima 18 ili 19 god. vec ja mislim ima jedan gol, a u Chelsea niko mlade ne ubacuje.
Zasto ne bi jednom ubacili Di Santa, Manenciena, Sinclaira koji odlicno dribla, pa jos neke iz chelsea-ove skole fudbala.

Da malo osvjeze ekipu.
-----------------------------------------IMPOSSIBLE IS NOTHING---------------------------------------

Avatar
ChelseaFann11
Postovi: 179
Pridružen/a: 14 apr 2009, 23:08
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ChelseaFann11 » 06 jun 2009, 12:19

]CHELSEA|4|ever[ je napisao/la:Jesteli li vi gledali kako Quaresma igra, covjek fenomenalne golove postize iz slobodnjaka, vanjskim, dribla odlicno.

Ali Chelsea nikada mlade igrace ne ubacuje u igru, pogledaj Fergusona, Macheda 18 godina ima vec ima ja mislim 2 gola zabijena u Premiershipu, Benited ubaciva N´goga ima 18 ili 19 god. vec ja mislim ima jedan gol, a u Chelsea niko mlade ne ubacuje.
Zasto ne bi jednom ubacili Di Santa, Manenciena, Sinclaira koji odlicno dribla, pa jos neke iz chelsea-ove skole fudbala.

Da malo osvjeze ekipu.

on je dobar igrac kad se osjeca glavnim na terenu, kada smije raditi sta oce,ali u chelseaju i interu pa ni u barci to nemoze...to ga cini losim igracem i a mu nikad nebi dao da igra u prvoj postavi,,bio bi odlican joker s klupe....
sve je pijano sve je gotovo NAS JE ZELJO PRVI PONOVO..

Avatar
ChelseaFann11
Postovi: 179
Pridružen/a: 14 apr 2009, 23:08
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ChelseaFann11 » 06 jun 2009, 12:22

]CHELSEA|4|ever[ je napisao/la:Jesteli li vi gledali kako Quaresma igra, covjek fenomenalne golove postize iz slobodnjaka, vanjskim, dribla odlicno.

Ali Chelsea nikada mlade igrace ne ubacuje u igru, pogledaj Fergusona, Macheda 18 godina ima vec ima ja mislim 2 gola zabijena u Premiershipu, Benited ubaciva N´goga ima 18 ili 19 god. vec ja mislim ima jedan gol, a u Chelsea niko mlade ne ubacuje.
Zasto ne bi jednom ubacili Di Santa, Manenciena, Sinclaira koji odlicno dribla, pa jos neke iz chelsea-ove skole fudbala.

Da malo osvjeze ekipu.
ko kaze da ih niko ne ubacuje,,,eto koliko volis chelsea,,,svi ti igraci su dibili sansu da zaigraju i nisu se pokazali,,najvise se dokaza mancienne u fa kupu...dobijao je sansu da zapocne od prve minute i pokazao je da ima kvalitete ali ne toliko da je bolji od ivanovica, alexa, terrya, a cola, bosingwe, bellettia....
sve je pijano sve je gotovo NAS JE ZELJO PRVI PONOVO..

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la carina » 06 jun 2009, 22:45

Vi ko da dajete pare, a ne Roman za igraće. Kakvi mladi, šta će mu to sada. Imamo mi za to West Ham i Arsenal. West Ham napravi Joe Cola i Lamparda, a Arsenal A.Cola i dodju na Stamford. Pa ja. Imamo JT-a, šta će nam više. Kapiten Gordog Albiona, dijete Stamforda, samo 1999/2ooo god bio na posudbi u N.Forrestu. Treba napraviti instituciju od kluba, a to je Chelsea upravo sada. Sječam se samo jedne bolje postave: R.Di Matteo, P.L.Casiraghi, G.F.Zola, G.L.Vialli, Gustavo Poyet. hehehe. Nigdje Engleza za lijeka....Jes, zapravo sredina Wise i Lampard, a pozadi Melchiot, Desally, Petrescu, Le Saux....A za pojačanja neznam. Ove godine su stvarno pokazali da su najspremniji i najbolji, ali eto, nisu imali sreće, pa tako mislim da je teško pojačati najjače....Možda Pato. Moje skromno mišljenje je da odgovara igri...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61865
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 07 jun 2009, 01:03

carina je napisao/la: Ove godine su stvarno pokazali da su najspremniji i najbolji, ali eto, nisu imali sreće, pa tako mislim da je teško pojačati najjače....
Ti si moj čovjek :mrgreen:

Zaista nam niko ne treba. Možda jedan dobar igrač, da se ovi ne opuste, da malo pojača konkurenciju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.