Osmina finala- sve utakmice

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
LeSa1892
Postovi: 151
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:42
Lokacija: Daleko od Zemlje
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la LeSa1892 » 30 jun 2018, 00:18

Urugvaj - Portugal
Francuska - Argentina
Španjolska - Rusija
Hrvatska - Danska
Brazil - Meksiko
Belgija - Japan
Švedska - Švicarska
Kolumbija - Engleska


Urugvaj - Argentina
Španjolska - Hrvatska
Brazil - Belgija
Švedska - Kolumbija
Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog.
(Alergije): licemjerje, nacionalizam i nepravda.

" Tih 206 koraka dužinom tog sokaka, nikad', ja nisam brojao . . . "

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la leorey » 30 jun 2018, 00:26

ANTIFA ! je napisao/la:@leorey

Pa vise je igraca Barcelone bilo u sastavu protiv Hrvatske 2016-te nego Reala, joj leorey sam sebe kopas. :mrgreen:
Nisi me shvatio, ja sam realan. Rejal je dao jace igrace sada nego prije 2 godine. Zbog toga su jaci.
27.10.2020

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la japa » 30 jun 2018, 00:41

Ma da im jeostao onaj trener kucu bi smio staviti da se Spanci setaju do titule, pogotovo sad kad su svabe se raspaleu grupi ovako nikoga ne vidim kao izrazitog favorita totalna neizvjesnost...

Reko sam vec da mi Hijero izgleda ko da veze nema sta radi, mozda bi trebao Ramo lupiti sakom od stol i preuzeti palicu :lol:

Belgijanci i Englezi totalna enigma, ne mozes nikakav zakljucak donijeti poslije onakve grupe dje su pobjedili smijesne Tunis i PAnamu a medjusobni duel izveli b timove koji su se trudili ko ce da ne pobjedi u cemu su Englezi bili uspjesniji :rol: dakle obje ekipe nisu imale niejdnu jaku utakmicu a prosli su grupu, ipak ne razumijem zasto ljudi daju tolike sanse Kolumbiji protiv Engleske? Englezi su bolja ekipa imaju Kanea a Kolumbijci sa Jamesom a i bez njega tanki skroz, ako ih izbace ovakve smrkadzije Englezi nek ukinu reprezentaciju.

Ostale ekipe nezahvalno za prognozirati, rekao bi da bi Hrvatska trebala 100% proci ali ne bi njima prvi put bio da izdominiraju grupu i nekog od favorita pa onda ispadnu u knock out fazi u tekmi u kojoj su bili favorit ali hajde valjda su nesto naucili...

Avatar
messilla
Postovi: 31164
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la messilla » 30 jun 2018, 00:44

Nešto mi previše tipujete na Argentinu. Doduše ovo bi moglo biti zanimljivo, ako uspiju dodati loptu Messiju. :mrgreen:

slika

:mrgreen:
slika
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la leorey » 30 jun 2018, 00:47

Tesko da se Messi sam sutra izbori sa 2 vrhunska stopera, plus Kanteom i Pogbom. Trebat ce itekakvu podrsku ako misle proci.

Vrijeme je da se i ostali ukljuce malo ako ne misle kuci.

Ja sam uvjeren da ce proci i izbaciti i drugu Africku ekipu dakako :kafa:

Citam, Messi na laznoj devetci, famozna pozicija gdje je utrpao 91 gol 2012 godine, bit ce zanimljivo sutra. :urnebes:
27.10.2020

let3
Postovi: 29280
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la let3 » 30 jun 2018, 00:52

messilla je napisao/la:Nešto mi previše tipujete na Argentinu. Doduše ovo bi moglo biti zanimljivo, ako uspiju dodati loptu Messiju. :mrgreen:

slika

:mrgreen:
slika
Ne može njima ni 5 Enza Pereza pomoci :mrgreen: budimo realni, Messijeva prćija sutra ispada.



Od ostalih parova ocekujem sigurnije prolaze Hrvatske, Brazila i Belgije. Tri selekcije koje su pokazale dosad naviše. Ostalo ce biti drž-nedaj.
Sigurno ce biti iznenađenja u osmini. Npr. ne bi me cudilo da ona gov.na kolumbijska izbace engleze.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Fikret1946 » 30 jun 2018, 00:58

Ako bude ta postava pogodio sam je,mada i nije tesko, nijedan od ona dva parmaka nije zasluzio minute vise na prvenstvu a Dybala je u nemilosti znamo koga...
Samo da se Argentina zaleti a nece jer ce nahajcati ovih igraca sredine terena pa ce pokusati dominirati veznim gdje igra Pogba sto bi trebao biti macji kasalj..
Glupi deschamp ce sutra napasti primit ce jedan iz kontre i tu mu je kraj

ManijakSaGrbavice
Postovi: 124
Pridružen/a: 26 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la ManijakSaGrbavice » 30 jun 2018, 01:08

U finalu igraju Brazil i Spanija osvaja Brazil
Za trece mjesto Urugvaj i Engleska treci ce biti Urugvaj

Kaunas
Postovi: 13458
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Kaunas » 30 jun 2018, 01:52

ManijakSaGrbavice je napisao/la:U finalu igraju Brazil i Spanija osvaja Brazil
Za trece mjesto Urugvaj i Engleska treci ce biti Urugvaj
Urugvaj je vec sutra navece u avionu za Montevideo a Suarez i Cavani i prije nego zavrse svi parovi osmine ce biti na nekoj egzoticnoj plazi.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la rope11 » 30 jun 2018, 02:03

belgija-španija finale :kafa:

belgija osvaja :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Puma
Moderator
Postovi: 14285
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Puma » 30 jun 2018, 02:10

Belgija Kup Beneluxa ne moze osvojiti.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 30 jun 2018, 02:50

Šta reći, neizbalansiran "bracket" totalno. Na lijevoj strani 10 titula svjetskog prvaka(ne dao Bog da su se još Njemci uvukli umjesto Mexica) a na desnoj "mizerne" dvije. Ne bi to bio toliki problem da i ovaj "ostatak" lijevo nije jači. :mrgreen:
Još jedan razlog da se mijenja sistem takmičenja(izvlači parove nakon grupa, nemoj ovog "kurvanja" po zadnjim kolima). Elem, do kraja puna podrška ekipama koje su potpuno časno odigrale grupnu fazu i pri tom istu izdominirale. Dakle, naprijed Urugvaj, Belgija i Hrvatska!

Što se tiče osmine finala, dobili smo neke zanimljive duele, ali SP je pa ništa ne uzimati zdravo za gotovo, pogotovo ne smiju zavarati dosadašnji nastupi. Od danas svi "kreću od nule".

Urugvaj - Portugal
Sudar stare škole i majstora defanzive na klupama. Šanse da ćemo dobiti fudbalsku ljepoticu ravne su šansama Japana da dogura do finala. Očekujem šahovsku partiju, sa puno trke i malo prilika. Ko se bolje snađe u takvoj situaciji i bolje pripremi prekide, produžiti će boravak u Rusiji. Kad su ekipe u pitanju i njihov individualni kvalitet, prednost dajem Urugvajcima čisto zbog znatno bolje defanzive i stoperskog para koji djeluje premoćno, naprijed CR svakako poništava tandem Suarez-Fazlija pa tu nikome ne dajem prednost. Vezni red i kod jednih i kod drugih kreativnošću tjera suze na oči(što zbog sistema, to i zbog (ne)kvalitete) pa ne vrijedi ni pisati nešto duže.

Prognoza: Besomučno "trljanje" po krilima i rekord po broju centaršuteva. 0-0 sve do penala, Urugvaj prolazi.

Francuska - Argentina
Za razliku od prvog duela trenera gdje se prepoznaju neke taktičke varijacije i postoji sistem, makar to bila i uspavanka za odrasle, ovdje imamo duel dva šarlatana koji ni sami ne znaju kako su se našli na čelu ovakvih ekipa. Jedan bio na konopcima protiv afričke reprezentacije, drugi na Australiju i Peru izlazio sa 2,5 "destruktivna" veznjaka. Jedina 2 kandidata za prestižnu nagradu "Taktički moron godine". Vidjeti ćemo ko će se "bolje" pokazati u ovom finalnom ogledu. Na svu sreću po Gale, oni makar imaju respektabilnu i izbalansiranu ekipu da prikriju magistra na klupi. S druge strane, Argentina je neoboriv dokaz da se SAF možda ipak malo zanio sa onom izjavom vezanom za Zidana i 10 panjeva, doduše, nismo provjerili sa panjevima, ali s ovim što Argentina ima ni Alex ne bi mogao. Pogotovo kad mu se za tog jedinog "ratnika" prilijepi malijski bog stamine.

Prognoza: Prolaz Francuza na daleko bolji individualni kvalitet i Dybala iz prvog reda gleda kako Acuna, Meza i Pavon ulaze da zaganjaju 0-2 u drugom poluvremenu. Bonus: Kante pretrčava 4 puta više od Messija, dakle, nekih 12km.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la leorey » 30 jun 2018, 03:35

Moze Kante sutra trcat koliko hoce, sutra ispada i on i njegova Afrcka reprezentacija.
27.10.2020

Avatar
Dzoni
Postovi: 11318
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Dzoni » 30 jun 2018, 03:54

Urugvaj Portugal 2
Francuska Argentina 1
Hrvatska-Danska 1
Rusija-Spanija 2
Brazil Meksiko 1
Belgija-Japan 1
Švedska-Švicarska 2
Kolumbija-Engleska 1

Avatar
TonySosa
Postovi: 7287
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 30 jun 2018, 06:07

0 – Lionel Messi and Cristiano Ronaldo have never scored in the knockout stages of the World Cup; between both of them, they accumulated 1.090 minutes without scoring (666 Messi, 424 Ronaldo). Drought.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Torres_9
Postovi: 13493
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Torres_9 » 30 jun 2018, 06:19

urugvaj brazil polufinale 90%

Avatar
Chandrian
Postovi: 164
Pridružen/a: 21 jan 2018, 16:23
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Chandrian » 30 jun 2018, 07:14

Lillard je napisao/la: 2012 kad su bili europski prvaci bili egal s njima, malo nas ziceri zayebali, malo sudac.
2016 ih dobili, nisu bili ovako jaki, ali s ovim kvazitrenerom su pobjedivi svakako.
Ali, trebaju prvo Dance rješit, kao i ovi Ruse.
Danci će biti veći problem nego Španci. Čisto zbog mentaliteta

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Lillard » 30 jun 2018, 09:10

leorey je napisao/la:Moze Kante sutra trcat koliko hoce, sutra ispada i on i njegova Afrcka reprezentacija.
Ako Afrikanci dobiju oćeš nas počastit svojim nepisanjem na ovim temama?
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la jasmin10 » 30 jun 2018, 09:46

messilla je napisao/la:Nešto mi previše tipujete na Argentinu. Doduše ovo bi moglo biti zanimljivo, ako uspiju dodati loptu Messiju. :mrgreen:

slika

:mrgreen:
slika
Da je Dybala umjesto Pavona ovo bi čak i bio dobar sastav.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Moggi » 30 jun 2018, 10:29

pozdrav dećki, nakon odrađene suspenzije zbog kartona zbog koje sam bio sprijecen nastupiti u posljednjem kolu vracam se full spreman za osminu da navijam za susjede, pokajao sam se zbog svojih djela, vrijeme je da zaboravimo ruznu proslost pa ljudi smo u pm
Zarathustra

Zaključano

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.