FK "BSK" Banjaluka

Avatar
Источно Стајање
Postovi: 96
Pridružen/a: 30 nov 2009, 18:00
Lokacija: & ? - ? &
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Источно Стајање » 17 jan 2010, 02:37

zli mrkvić je napisao/la:" " $ ? & ? " $ ¥ $ &-а за " у / $ Прве ? ? & у & - """ " на " ? ".

" је о $ ", $ ", Огњену $, $ " " $ ? " у ? $ " ? $ се ' ' % "црвено-?". То је ? разговора $ & " &-а $ ¥ у " "" "".
- ? &-а су " за $ " " у своје $ " у ? $ " ? статус ". & ' се $ $ " $ """ за & " % ? за $ $ сезоне.
$ """ $ $ " је $ $ ? са ? ?.
- Опет ' ? / $ $ " ? & " $ ' је % нас је & $ у " ". ' је ? " $ прво " $ са " па $ са ? ? " ? ". " " за & сезоне & је за & у $ ¥ на """. За $ је ? $ " $ $ $ у & ?.


Opa- premijer liga je sve bliže! BRAVO ZA UPRAVU!!!!!!!!!!!
Стварно " је $ $ " & & своју праву страну , " $ ? $ " у " ? " ...!!!

$ "...!!!
$ ? ногу ја ' " & , % & $ " $ све , сву своју / " % $ " " & " ¥ све ... !!! &

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 18 jan 2010, 10:31

"FK BSK: Ka eliti bez Vranješa

BANjA LUKA - Prozivka igrača Fudbalskog kluba BSK iz Banje Luke za proljećni dio sezone u Prvoj ligi Republike Srpske obavljena je u petak bez dosadašnjeg šefa stručnog štaba Željka Vranješa.

Uprava "romantičara" odlučila je da raskine saradnju sa njim, a prozivku su obavili njegovi pomoćnici Zoran Dragišić i Goran Radojković. Nasljednik Vranješa na klupi Banjolučana biće poznat u sljedećih nekoliko dana. Spekulisalo se s imenima Nenada Gavrilovića, Ranka Tešića, Zorana Dragišića, dok je selektor mlade reprezentacije BiH Branimir Tulić odbio mogućnost da sjedne na klupu "romantičara" jer je ugovorom vezan za FS BiH. BSK je jesenas na klupi sa Vranješom osvojio drugu poziciju iza fočanske Sutjeske.
Igrače je pozdravio predsjednik kluba Predrag Damjanović koji je ponovio želju uprave da se sljedeće sezone takmiče u Premijer ligi BiH.
- Rezultati koje smo do sada ostvarili u prvom dijelu šampionata daju nam za pravo da se u nastavku sezone borimo za prvu poziciju koja će nam omogućiti da naredne sezone igramo u Premijer ligi - istakao je između ostalog Damjanović.
Prozivci su prisustvovali sljedeći fudbaleri: golmani: Milan Bijelić i Bojan Dobrijević te igrači: Oleg Damjanić, Bojan Sladojević, Siniša Radoja, Dragan Benić, Milenko Devušić, Dejan Đudurović, Perica Ivetić, Žarko Bakić, Nenad Jorgić, Nemanja Diljkan, Nenad Bereta, Slobodan Bobar. Opravdano bili su odsutni: Miroslav Šteković i Vladimir Strika.
Na prozivku se nisu odazvali Čedomir Ćulum, Boris Malčić, Siniša Tomić, Dragan Plavšić, Muhamed Harbaš, Vladimir Vuković, Aleksandar Stanivuk.
U narednih nekoliko dana očekuje se da ekipi pristupe i osmorica igrača sa kojima je sve usmeno dogovoreno te se samo čeka paraf na ugovor, a to su: Slaviša Tepić, Savo Milojević, Ognjen Kremenović, Dario Grujić, Vladimir Gračanin, Ognjen Damjanović, Danijel Đurić i Dario Urukalo.
Pored igrača i predsjednika prozivci su prisustvovali i član Upravnog odbora Boris Valjevac, bivši predsjednik Žarko Dimitrijević, bivši sportski direktor Novak Damjanović te generalni menadžer kluba Ermin Dedukić koji je istakao da će se ubrzo riješiti pitanje rezervnog golmana kao i još nekoliko pojačanja.
- Uskoro ćemo riješiti i pitanje drugog golmana pošto trenutno imamo dvojicu mlađih i potreban nam je neko sa iskustvom. Takođe, biće još pojačanja od kojih će neka biti spektakularna - izjavio je Dedukić.
Vranješ

Doskorašnji trener Banjolučana Željko Vranješ nije želio da komentariše odluku uprave o njegovoj smjeni već je kratko istakao.
- Žao mi je što smo izgubili kriterijume u odlučivanju i više se ne zna šta je parametar uspješnosti. Sve ostalo ne želim da komentarišem - naglasio je Vranješ "


:D PL- dolazimo!! Napokon ćemo opet imati naš derbi! Svaka čast upravo- samo tako nastavite!
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
EastStand
Postovi: 427
Pridružen/a: 11 nov 2009, 19:55
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la EastStand » 18 jan 2010, 20:18

$ " је $ " у &-у $ на /. А за & " ? " " " на & " се $ ? " о " " за ?, " """ ? је " а то је у 21. " $ ' за & ? " ".
"" ПУТ ""

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 18 jan 2010, 22:44

EastStand je napisao/la:$ " је $ " у &-у $ на /. А за & " ? " " " на & " се $ ? " о " " за ?, " """ ? је " а то је у 21. " $ ' за & ? " ".
Upravu si! Nadam se da će to uprava prepoznati i da će BSK uskoro imati svoj kutak na globalnoj mreži. Inače stvari stvarno idu na bolje i po svoj prilici imaćemo gradski derbi u sljedećoj sezoni. To mi je stvarno želja i nadam se da će tako i biti. Još nešto mi je drago što između naša dva kluba nema rivaliteta u to "huliganskom" smislu tako da sam ubijeđen da će lešinari i mi kojima je bsk drag zajedno navijati za naše klubove. Imaćemo svake sedmice u Banjaluci po jednu premijerligašku utakmicu i to je super! Nadam se da i vi mislite isto???????

Ljeto gospodnje 2010.

Srbija - Afrika
Borac-Evropa i
BSK- Premijer liga (BSK-Sarajevo 3-0) :D
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 28 jan 2010, 23:01

ŠPICA NOVI TRENER BSK-A!

SVAKA ČAST! Mislim da sad možete pokazati da bi Borac davno bio u evropi da ste Vi ostali. Molim Vas učinite pravu stvar sa našim BSK-om.

Evo info
$ " " је за новог % ¥ % $ ? &, $ је ? ' """ " $.

- " $ ? " је ' $ " " " на ' тренера. $ њега, ? се " " $ " $, & " ? $ " - & је $.
На " ? ? се % $ ", ? " " " ?, са " се % преговара.
- ' / је $ са " " ? $ $, тренутно ' у " с " " за ? $ & & $ - $ је $.
&, " $ је $ $ $ - " " на ", " у ', а о ' $ путовања $ тренер.

Evo iz fokusa:

Damir Špica je novi trener Fudbalskog kluba BSK.
Ovu informaciju za "Fokus" saopštio je generalni menadžer kluba sa Čaira, Ermin Dedukić, koji je najavio velike ambicije prvoligaša iz Banje Luke u nastavku sezone.
- Postigli smo dogovor sa Špicom i on je naš trener do kraja sezone. Siguran sam da ćemo u junu zajedno proslaviti titulu i ulazak u Premijier ligu. Naša opcija jeste to da u BSK vratimo sve ljude iz fudbala koji su svojim igrama zadužili banjolučki fudbal, gurajući na taj način domaću priču. Špica jeste sigurno jedno od tih imena i na putu povratka BSK-a u vrh našeg fudbala imaće punu podršku svih u klubu - istakao je Ermin Dedukić, napominjući da će Špicini pomoćnici biti Zoran Dragišić i Goran Radujković, koji su u vakumu poslije odlaska Željka Vranješa vodili brigu o prvoj ekipi.
Iako nije radio kao trener u klubovima s prostora Srpske, Špicino iskustvo prvo kao igrača, a potom i kao direktora Borca, s kojim je od ekipe koja se borila za opstanak došao na prag Evrope, sigurno će dobro doći "romantičarima" sa Čaira da u konkurenciji kada više ekipa konkuriše za vrh, prvi presiječe ciljnu vrpcu i po prvi put izbori nastup u eliti bh.
- Ne bojim se izazova, a pogotovo kada je u pitanju BSK, klub koji je godinama uz Borac sinonim za uspjehe banjolučkog fudbala. Gotovo sve igrače poznajem i s te strane neće biti nikakvih problema. Imamo sasvim dovoljno vremena da se dobro pripremimo i krenemo u realizaciju plana zvanog Premijer liga.
Ako Sarajevo može imati četiri kluba u eliti, Mostar dva, to može i Banja Luka. Ali prvo ćemo se skoncentrisati da to izborimo na zelenom terenu, a onda ako sve bude kako treba na ljeto ponovo sjesti i vidjeti šta dalje. Ono šta sam započeo u Borcu, projekat vraćanja banjolučke djece nastojaću da radim i u BSK-u, jer to je jedina ispravna politika s kojom naš fudbal može naprijed - poručio je Damir Špica, novi šef Stručnog štaba banjolučkog BSK-a.

Test s Laktašima
Svoj debi na klupi BSK-a Damir Špica imaće u subotu kada će njegov novi klub odmjeriti snage s premijerligašom iz Laktaša. Duel ova dva tima odigraće se u Laktašima s početkom od 14 časova.


TO UPRAVO MOJA. Čitate mi misli-----------------Postao/la zli mrkvić dana 10 nov 2009, 11:28

MOŽE BSK MOŽE BANJA LUKA!!!!!!!!!!!!!!!

Manji gradovi imaju po dva predstavnika u PL pa može i grad od 350 000 stanovnika.
Sarajevo nije puno veće pa ima 4 predstavnika!
BSK je jedan od najomiljenijih klubova u BL. Jedno vrijeme se takmicio zajedno sa Borcem u 2 ligi SFRJ. BSK-u treba još jedan dobar sponzor i eto ga u PL. Primjer OLIMPIK- klub bez tradicije ali vrlo uspješan u PL.

BSK ŠAMPION!!!---------------------------------------------------

Niko nema ovakvu upravu kao mi.
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la BrigateBL » 29 jan 2010, 10:12

Ajd da vidimo i to cudo he he
Spica trener :evil: svako ko poznaje Damira zna kakav je to covjek i strucnjak, nazalost mislim da su sa ovim grdno pogrijesili, da ce imati tim ali ne i trenera. Posto sam igrao za BSK nadam se da grijesim ,ali u to sumnjam. Spica je menadzer ugradio se u svaki transfer u Borcu mogu misliti sta ce sad raditi kao trener

Inace Nenad Novakovic ce potpisati za BSK danas a najvjerovatnije dolaze Sinisa Gagula, Milos Babic* kojima je spica menadzer(
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
EastStand
Postovi: 427
Pridružen/a: 11 nov 2009, 19:55
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la EastStand » 29 jan 2010, 10:43

Па ? је $ - " своје ", % " $ - &-ова $ " по "(" & " он не $ '). ? у & $ ? $ су ова " & су $ " & % $ $ ? " $ - & $, & " $ ? " зна " занат ? не. " - све " $ & $ у ?, а " " " " " - ", његов & $ " $ трансфера... На &, $ " је $ & " на " ? " ? је ", ? " на " то $ $ - " " за &. $ & - то све $ на /, & то све $ на терену. Ја - & % ' " пар $ $ $ $ $ &-а, " је то ? " ' /. ;)
"" ПУТ ""

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 29 jan 2010, 12:30

Evo još malo o bsk-u za one koji ne znaju- sad sam našao:

? " ? (&) $ ? 77. $ $. "& "", & су ? " $ & рата, у & $ 21. & 1932. $ ? су & " $ ? "" " ? у & ?".

Та " јесте $ $ $ је настао &, а " за " ? је $ $ " су ? на $ ? &. Своју прву " & је $ 4. ? 1933. $ с " ' &.

& &-а $ се са све ? ' $ $ овог & $ се оснује ? савез. Оно % су ? " " ?, ? су & $ 1932. $ $ савез ? $ је ? за " ? $ савеза, " је " " $ $ ' 1933. $.

& " " $ ?, " & је " успона " $, " је на " $ ", ? је " " $ " ? " " $ опстане. Своје $ & ? """, & су " ? ", $ су у / 1968. $, $ су ? " " & ? " ? се у $ $ ? ?, Група $. На & сезоне 1968/1969. "?" су се ? на 12. ' са 26 $, ? у $ Првенству ' 15 $ (% $), ? су 14. са ' 20 $, па су се ? " у & ?.

$ " $ савеза ? & (5. & 1992. $) & је његов ? ?, а ' $ сезону " наступао у ? $.
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la BrigateBL » 31 jan 2010, 13:37

Eto BSku Starcevic on je novi golman
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 01 feb 2010, 21:06

Aha čuo sam. Žao mi je što je otjeran iz borca na takav način. Momak je na dan kada završava prelazni rok saznao da nije potreban borcu. Ipak je to najkvaliteniji golman pl. Bio sam na svim domaćim tekmama borca i uvjerio sam se da je pravi. jedino protiv sa je malo igubio živce. Ipak mi je jako drago što je došao u BSK- pravi potez uprave. Svaka čast. Naša uprava je pokazala da hoće da od BSK-a napravi pravu banjalučku priču za razliku od borčeve kojoj je deviza tuđe slađe.

BSK ŠAMPION!
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la BrigateBL » 01 feb 2010, 21:10

nazalost nece u BSk ode u Zeljeznicar
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 01 feb 2010, 22:02

Pa daj. Danas sam vidjeo Fišera u Merkatoru. Tacno da nisam bio sa ženom i djetetom pljuno bih ga. Pa on stvarno nisu normalni. Sve otjeraše. Neka, neka zato BSK radi pravu stvar.
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la BrigateBL » 02 feb 2010, 10:26

Marcetic ce u BSK lijepo lijepo..
sve vise mi se to svidja, jos da su Gruju uspjeli umjeto u Laktase dovesti na Caire he he

Ja sam prvi koji ne gotivim Spicu i Novu , ali ako nastave ovako okupljati pravu ekipu bice super...
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 03 feb 2010, 16:52

Ma važno je da dobro rade posao! I ekipu imamo realno za pl. Mislim da je prelazni rok odlično odrađen. Nadoknadićemo taj bod u prvom kolu a Sutjeska nam dolazi na čaire, Sad ćemo da vidimo šta će od toga biti. Marčetić je odličan golman!Čuo sam da se Mirando odmah pokupio i više nije član BSK-a. Marčetić nam puno znači. Znaš li šta je sa Starčevićem? Da li je on definitivno u Željezničaru?
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 06 feb 2010, 22:25

Suhopolje- BSK 1-1. Zna li neko nešto o ovoj ekipi? Koja liga, koji su na tabeli itd.. Hvala!

Inače u današnjem Blicu je objavljen spisak klubova iz prve lige koji su se pojačali ove zime- naslov

BSK NAJBOLJE KUPOVAO- doveli smo 13 igrača, jako se pojačali i glavni konkurenti nam dolaze na Čaire Drina i Sutjeska, Biće gusto ali mislim da ćemo sa ovom upravom izboriti pl.
Momci su inače na turneji po Hrvatskoj i odigraće par kontrolnih utakmica sa Hrvatskim klubovima u Medulinu.

Svaka čast upravo!
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la FK Sarajevo » 08 feb 2010, 16:56

Dajte spisak igraca koji su vam dosli da vidim zanima me :mrgreen: :mrgreen:
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 09 feb 2010, 01:20

Trener Špica, onda igrači: Miloš Babić, Ognjen Damjanović, Siniša Marčetić, Nikša Dimitrijević, Slaviša Tepić, Savo Milojević, Ognjen Kremenović, Vladimir Gračanin, Danijel Đurić i Dario Urukalo. Mislim da sam neke i zaboravio ali ako se sjetim dodaću.

Ekipa koja je osvojila 2 mjesto: Oleg Damjanić, Bojan Sladojević, Siniša Radoja, Dragan Benić, Milenko Devušić, Dejan Đudurović, Perica Ivetić, Žarko Bakić, Nenad Jorgić, Nemanja Diljkan, Nenad Bereta, Slobodan Bobar, Miroslav Šteković i Vladimir Strika, golmani: Milan Bijelić i Bojan Dobrijević.

Ekipa z sredinu tabele pl. Benić je sigurno jedan od kvalitetnijih igrača u BiH. Sjećaš ga se sigurno još iz borca, bio najbolji strelac PL.
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la FK Sarajevo » 09 feb 2010, 12:59

zli mrkvić je napisao/la:Trener Špica, onda igrači: Miloš Babić, Ognjen Damjanović, Siniša Marčetić, Nikša Dimitrijević, Slaviša Tepić, Savo Milojević, Ognjen Kremenović, Vladimir Gračanin, Danijel Đurić i Dario Urukalo. Mislim da sam neke i zaboravio ali ako se sjetim dodaću.

Ekipa koja je osvojila 2 mjesto: Oleg Damjanić, Bojan Sladojević, Siniša Radoja, Dragan Benić, Milenko Devušić, Dejan Đudurović, Perica Ivetić, Žarko Bakić, Nenad Jorgić, Nemanja Diljkan, Nenad Bereta, Slobodan Bobar, Miroslav Šteković i Vladimir Strika, golmani: Milan Bijelić i Bojan Dobrijević.

Ekipa z sredinu tabele pl. Benić je sigurno jedan od kvalitetnijih igrača u BiH. Sjećaš ga se sigurno još iz borca, bio najbolji strelac PL.
Sve bivsi igraci Borca nije losa ekipa hvala mnogo
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 10 feb 2010, 13:20

Juce bilo na tv-u 12 novih igraca u BSK-u. Nisam ih sve pobrojao gore.
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Шајин » 11 feb 2010, 12:44

ово % се $ у &-у је за & ?!

е $ ' % ". % су $ ? ¥ % је са " " су - ? у ?? ? " " &?
"" ПУТ ""

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.