FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8300
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 13 avg 2020, 15:34

Na zvanicnoj juce napiso neko: '' Stisla nas Tuzla ko Juka motorolu 92-e'' :urnebes:

Avatar
Napapijri
Postovi: 4632
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 13 avg 2020, 15:34

Zip je napisao/la:
13 avg 2020, 15:31
Napapijri je napisao/la:
13 avg 2020, 15:25
Zip je napisao/la:
13 avg 2020, 15:17


Ovakvi kao ti su mi najjaci...

Misle da imaju pravo yebati sve jeleskovicu, i drugima.. i onda kad neko napise nesta u fazonu debil" "kreten" itd, onda se ufatis kako moderator ne radi svoj posao i kao ko si ti da meni to spominjes i da me vrijedjas...

dakle, ti mozes **** sve od do Jeleskovicu, al tebi niko ne smije losu rijec napisati? :rol:
Drug, Jeleskovic je javna licnost koja trenutno steti mom klubu vise nego sto donosi dobiti. On nije forumas koji nema uticaja na klub, kao sto nemamo ti i ja. Ne bih psovao tebi ili nekome ovdje nikada, cak sam vise puta naglasavao da se ne odnosi na forumase jer su ovdje svi ludi za FKS. Ovo sto sam uzvratio @ajdi je bilo vise iz revolta nego sto sam zaista tako i mislio, ali ubrzo se i vratila prica na normalnu kad smo usaglasili stavove.
Jeleskovic je dao vise klubu nego mnogi koji se smatraju navijacima kluba.
Vlasnik je dvije titule i jednog kupa u zadnje dvije godine. I kao takvog, mi ga trebamo postovati a ne vrijedjati.
Nista on nije drugaciji od tebe ili mene, pa se tako psuje njemu. Nije zasluzio prijatelju bgmi.
Jeste, ali je trenutno on glavni uzrok naseg stanja na terenu, isto kao sto je i Husref bio glavni uzrok losih igara prije otkaza. Kivan sam jer se vucemo kao prebijene macke, a niko ni jednog trena nije ukazao na njegovu gresku, losu spremu igraca i ucestale povrede. Da ne znamo da je Jeleskovic kondicioni, svi bi rekli "je.bemo ti majku, Saricu".
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
ledesma
Postovi: 5041
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 13 avg 2020, 15:36

Veliki pozz svima, ja sam ovdje novi
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19283
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 13 avg 2020, 15:38

Stroj1946 je napisao/la:
13 avg 2020, 15:34
Na zvanicnoj juce napiso neko: '' Stisla nas Tuzla ko Juka motorolu 92-e'' :urnebes:
Šta kaže Jukić ima od tehnike?

Mobitel samo :urnebes:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 avg 2020, 15:41

Napapijri je napisao/la:
13 avg 2020, 15:34
Zip je napisao/la:
13 avg 2020, 15:31
Napapijri je napisao/la:
13 avg 2020, 15:25

Drug, Jeleskovic je javna licnost koja trenutno steti mom klubu vise nego sto donosi dobiti. On nije forumas koji nema uticaja na klub, kao sto nemamo ti i ja. Ne bih psovao tebi ili nekome ovdje nikada, cak sam vise puta naglasavao da se ne odnosi na forumase jer su ovdje svi ludi za FKS. Ovo sto sam uzvratio @ajdi je bilo vise iz revolta nego sto sam zaista tako i mislio, ali ubrzo se i vratila prica na normalnu kad smo usaglasili stavove.
Jeleskovic je dao vise klubu nego mnogi koji se smatraju navijacima kluba.
Vlasnik je dvije titule i jednog kupa u zadnje dvije godine. I kao takvog, mi ga trebamo postovati a ne vrijedjati.
Nista on nije drugaciji od tebe ili mene, pa se tako psuje njemu. Nije zasluzio prijatelju bgmi.
Jeste, ali je trenutno on glavni uzrok naseg stanja na terenu, isto kao sto je i Husref bio glavni uzrok losih igara prije otkaza. Kivan sam jer se vucemo kao prebijene macke, a niko ni jednog trena nije ukazao na njegovu gresku, losu spremu igraca i ucestale povrede. Da ne znamo da je Jeleskovic kondicioni, svi bi rekli "je.bemo ti majku, Saricu".
A sta ako je to samo faza priprema koju su svi svjesno uradili, kao sto je vinko govorio da su jos u fazi priprema?
Da su teske noge, da su jos u fazi fizicke spreme ? SVJESNO opet kazem

ajdohordas
Postovi: 3878
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 13 avg 2020, 15:43

MortemHz je napisao/la:
13 avg 2020, 15:21
ajdohordas je napisao/la:
13 avg 2020, 14:55
Shvatio sam ja odmah da ti nisi mislio na forumaše, @Stroj kao i @Napapijri su žustro reagovali na glupost ali poenta je da nema potrebe za takvim stvarima sa bilo koje strane. Možete lijepo diskutovati i što je možda najbitnije, trebamo se svi naučiti kako da uvažavamo i cijenimo drugačije mišljenje, da nismo tako napadni prema drugima. @Napapijri jučer nešto normalno napisa i onda ga neko počne vrijeđati a momak ništa loše nije napisao. @Emir reče kako Vinko nije trener za nas i počnu ga vrijeđati, ne ide mi to u glavu. Ja se ne slažem sa Pantelijom u hiljadu stvari i mi imamo totalno drugačiju viziju fudbala ali kada sam ja njemu napisao ''papčino krezava, umri'' ili nešto slično? Jeebo te, zato mi i toliko smeta što likovi poput njega počnu vrijeđati svoju braću kao naprimjer jučer @Napapijri-a. Ja ga viđao po raznim selima po Bosni kada smo pratili Sarajevo na svakoj utakmici i znam da je bolestan u glavu kao i svi mi ali to nikada neću moći razumjeti.

Vezano za temu, da ponovim jedan post.

Ako neko kaže da je igra loša - NE ZNAČI DA SE IGRAČI TJERAJU
Ako neko kaže da je loš pristup i odabir igrača - NE ZNAČI DA SE TJERA VINKO
Ako neko kaže da su se novi igrači loše pokazali - NE ZNAČI DA SE TJERA SD I UPRAVA

Svako tjeranje bilo koga u ovako kratkom periodu je suludo niti treba da se priziva, ali da se treba kritikovati na vrijeme - TREBA
Ne sekiraj se za nas Morto, izmirili se u PP i već smo postali braća :mrgreen:

Avatar
ado-hz
Postovi: 3427
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 13 avg 2020, 15:44

E sad cu malo da vas maltretiram slikama. To odavno zelim al mi bilo mrsko, a posto sam na godisnjem i dosadno mi je pocinjemo :D

slika

Zeko87
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 13 avg 2020, 15:46

Zna li se ko prenosi utakmicu sa Welšanima, da odvedem djecu punici na vakat? :)
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
ado-hz
Postovi: 3427
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 13 avg 2020, 15:47

slika

bordobijeli
Postovi: 14292
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 13 avg 2020, 15:48

Juce je Vinko rekao da mu nije jasno zasto nismo imali svjezine u drugom poluvremenu i da ce to analizirati. Ta izjava mi ne daje bas nadu da smišljeno tempiramo formu za nekad poslje.

Zeko87
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 13 avg 2020, 15:49

ado-hz je napisao/la:
13 avg 2020, 15:44
E sad cu malo da vas maltretiram slikama. To odavno zelim al mi bilo mrsko, a posto sam na godisnjem i dosadno mi je pocinjemo :D

slika
Kad vidjeh ovu sezonsku 98/99 sjetih se da sam tad igrao za predpionire FKS, dohvaćao lopte iza gola na seniorskim tekmama ... Neprocjenjivo ! :)
Zadnja izmjena: Zeko87, dana/u 13 avg 2020, 15:50, ukupno mijenjano 1 put.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54786
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 13 avg 2020, 15:50

ajdohordas je napisao/la:
13 avg 2020, 15:43
MortemHz je napisao/la:
13 avg 2020, 15:21
ajdohordas je napisao/la:
13 avg 2020, 14:55
Shvatio sam ja odmah da ti nisi mislio na forumaše, @Stroj kao i @Napapijri su žustro reagovali na glupost ali poenta je da nema potrebe za takvim stvarima sa bilo koje strane. Možete lijepo diskutovati i što je možda najbitnije, trebamo se svi naučiti kako da uvažavamo i cijenimo drugačije mišljenje, da nismo tako napadni prema drugima. @Napapijri jučer nešto normalno napisa i onda ga neko počne vrijeđati a momak ništa loše nije napisao. @Emir reče kako Vinko nije trener za nas i počnu ga vrijeđati, ne ide mi to u glavu. Ja se ne slažem sa Pantelijom u hiljadu stvari i mi imamo totalno drugačiju viziju fudbala ali kada sam ja njemu napisao ''papčino krezava, umri'' ili nešto slično? Jeebo te, zato mi i toliko smeta što likovi poput njega počnu vrijeđati svoju braću kao naprimjer jučer @Napapijri-a. Ja ga viđao po raznim selima po Bosni kada smo pratili Sarajevo na svakoj utakmici i znam da je bolestan u glavu kao i svi mi ali to nikada neću moći razumjeti.

Vezano za temu, da ponovim jedan post.

Ako neko kaže da je igra loša - NE ZNAČI DA SE IGRAČI TJERAJU
Ako neko kaže da je loš pristup i odabir igrača - NE ZNAČI DA SE TJERA VINKO
Ako neko kaže da su se novi igrači loše pokazali - NE ZNAČI DA SE TJERA SD I UPRAVA

Svako tjeranje bilo koga u ovako kratkom periodu je suludo niti treba da se priziva, ali da se treba kritikovati na vrijeme - TREBA
Ne sekiraj se za nas Morto, izmirili se u PP i već smo postali braća :mrgreen:
Kako se sve može oči moje lijepe :mrgreen:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 13 avg 2020, 15:50

Zeko87 je napisao/la:
13 avg 2020, 15:46
Zna li se ko prenosi utakmicu sa Welšanima, da odvedem djecu punici na vakat? :)
Signal će se proizvoditi, a najvjerojatnije će ga preuzeti Arena. BHRT će biti zainteresiran za eventualno 2. pretkolo LP :bih:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 avg 2020, 15:51

Kazem, sta ako je smisljeno?
Mozda smo mi najlosiji u ligi, nzm... Mozda s ovom ekipom ispadnemo a mozda budemo prvaci bez poraza...

Avatar
Napapijri
Postovi: 4632
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 13 avg 2020, 15:51

Zip je napisao/la:
13 avg 2020, 15:41
Napapijri je napisao/la:
13 avg 2020, 15:34
Zip je napisao/la:
13 avg 2020, 15:31


Jeleskovic je dao vise klubu nego mnogi koji se smatraju navijacima kluba.
Vlasnik je dvije titule i jednog kupa u zadnje dvije godine. I kao takvog, mi ga trebamo postovati a ne vrijedjati.
Nista on nije drugaciji od tebe ili mene, pa se tako psuje njemu. Nije zasluzio prijatelju bgmi.
Jeste, ali je trenutno on glavni uzrok naseg stanja na terenu, isto kao sto je i Husref bio glavni uzrok losih igara prije otkaza. Kivan sam jer se vucemo kao prebijene macke, a niko ni jednog trena nije ukazao na njegovu gresku, losu spremu igraca i ucestale povrede. Da ne znamo da je Jeleskovic kondicioni, svi bi rekli "je.bemo ti majku, Saricu".
A sta ako je to samo faza priprema koju su svi svjesno uradili, kao sto je vinko govorio da su jos u fazi priprema?
Da su teske noge, da su jos u fazi fizicke spreme ? SVJESNO opet kazem
Pokusat cu na pitanje odgovoriti pitanjem koje ce indirektno dati odgovor. Sta ako nas svjesno podizanje fizicke spreme kosta ispadanja protiv Velsana? Onda bi njihovom krivicom izgubili mnogo novca, propustili odlicnu priliku sa solidan evropski nastup, unazadili koeficijent i unijeli toksicnu atmosferu medju navijace i clanove? Eto, probaj samo zamisliti taj scenarij. Nismo mi Barcelona ili Manchester, pa da dizemo formu tokom sezone jer nama od pocetka sezone zavisi mnogo zato sto krecemo od prvih pretkola. Lako je ovim velikanima koji dizu formu u par kola, ali u Evropi krecu tek od grupnih faza.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3427
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 13 avg 2020, 15:52

slika

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54786
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 13 avg 2020, 15:54

tm01hzne je napisao/la:
13 avg 2020, 15:50
Zeko87 je napisao/la:
13 avg 2020, 15:46
Zna li se ko prenosi utakmicu sa Welšanima, da odvedem djecu punici na vakat? :)
Signal će se proizvoditi, a najvjerojatnije će ga preuzeti Arena. BHRT će biti zainteresiran za eventualno 2. pretkolo LP :bih:
Valjda ne bude

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ajdohordas
Postovi: 3878
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 13 avg 2020, 15:58

Zundo je napisao/la:
13 avg 2020, 15:19
ajdohordas je napisao/la:
13 avg 2020, 15:08
Nego, dolaze li vama obavijesti na ovoj temi kad neko napise novi post ? Osim ako nije citirano ?
Ako ti dolaze, pretplaćen si na temi, ako hoćeš da to ugasiš klikni da se otpretplatiš. Meni je tako bilo na našem starom podforumu
Pretplaćen jesam, ali mi i dalje ne dolaze obavijesti kad neko pise novi post, osim ako nisam citiran. :think:

Avatar
ado-hz
Postovi: 3427
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 13 avg 2020, 16:00

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Kad sam bio mladji kupovao novine, rezao članke i lijepio u svesku. Nekad uzmem da citam, lijepo je to vrijeme bilo.

VenamaHrabrih
Postovi: 2451
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 13 avg 2020, 16:04

MortemHz je napisao/la:
13 avg 2020, 15:21
ajdohordas je napisao/la:
13 avg 2020, 14:55
Shvatio sam ja odmah da ti nisi mislio na forumaše, @Stroj kao i @Napapijri su žustro reagovali na glupost ali poenta je da nema potrebe za takvim stvarima sa bilo koje strane. Možete lijepo diskutovati i što je možda najbitnije, trebamo se svi naučiti kako da uvažavamo i cijenimo drugačije mišljenje, da nismo tako napadni prema drugima. @Napapijri jučer nešto normalno napisa i onda ga neko počne vrijeđati a momak ništa loše nije napisao. @Emir reče kako Vinko nije trener za nas i počnu ga vrijeđati, ne ide mi to u glavu. Ja se ne slažem sa Pantelijom u hiljadu stvari i mi imamo totalno drugačiju viziju fudbala ali kada sam ja njemu napisao ''papčino krezava, umri'' ili nešto slično? Jeebo te, zato mi i toliko smeta što likovi poput njega počnu vrijeđati svoju braću kao naprimjer jučer @Napapijri-a. Ja ga viđao po raznim selima po Bosni kada smo pratili Sarajevo na svakoj utakmici i znam da je bolestan u glavu kao i svi mi ali to nikada neću moći razumjeti.

Vezano za temu, da ponovim jedan post.

Ako neko kaže da je igra loša - NE ZNAČI DA SE IGRAČI TJERAJU
Ako neko kaže da je loš pristup i odabir igrača - NE ZNAČI DA SE TJERA VINKO
Ako neko kaže da su se novi igrači loše pokazali - NE ZNAČI DA SE TJERA SD I UPRAVA

Svako tjeranje bilo koga u ovako kratkom periodu je suludo niti treba da se priziva, ali da se treba kritikovati na vrijeme - TREBA
Zar je Pantelija krezav, životati?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 10 gostiju.