02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Hvala Brazilu pa smo rahat vec od veceras. 
- Pensioner26
- Postovi: 4251
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Recite mi da ovo ne sanjam
- JayCatwright
- Postovi: 9514
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Samo izdrzati prvih 85 minuta i uzimamo ovo
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Elhamdulillah.
Samo fer suđenje pa šta bude.
Samo fer suđenje pa šta bude.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Dobro je i da smo kompletni, niko nije zaradio suspenziju
Željezničar über alles
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Idemo bunker, damo neki gol iz kornera, frljoka, autogol, ponovo bunker, dok se ne useru Ameri. U najgorem slucaju primamo za 1-1, odvlacimo do penala i tu prolazimo jer se ameri useru duplo a nasi killeri standardno 
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Mislim da ce sastav biti kao protiv Kanade
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Mi smo doktorirali remi i pobjedu na penale
Nek se ponovi aBd

Nek se ponovi aBd
Hajde Zeljo zabij gol, samo tebi pjevamo...!
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Hajde Vini dadni 4 komada nikad vise nisam za tebe navijao 
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Robinson, Adams, Balogun i Richards imaju prijetnju suspenzije kod Amera. Da hoće Balogun i Robinson dobiti protiv Turske žuti.
Btw Ameri će imati dva dana manje za odmor.
Btw Ameri će imati dva dana manje za odmor.
-
19vendetta87
- Postovi: 10312
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Pa nece ni igrati, Amerima ovo dođe ko prijateljska utakmica.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ovdje bi bas dobro doslo taj bunker igra, Amerika je zaista opasna ekipa, dosta direktno igraju neidu samo preko krila nego kroz sredine i pasove izmedu stopera.. mozda bi valjalo 5-3-2 zbog tog razloga, samo nebi volio da bude ponovo 4-4-2 (odnosno 4-2-4), ako igramo sa 4 odzadi nek bude Mahmic tu umjesto drugi spic zbog kontre. njihova odbrana je veliki minus.
Zadnja izmjena: bh22, dana/u 25 jun 2026, 01:30, ukupno mijenjano 3 puta.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Poništavaju se žuti nakon grupe.19vendetta87 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 01:23Pa nece ni igrati, Amerima ovo dođe ko prijateljska utakmica.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Yebo Ameriku, na koga idemo u osmini finala?
-
Matterhorn22
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
brate, stoti put govorimo, ponistavaju se zuti al ako dobije neko drugi zuti u trecoj utakmici ne igra u sesnaestini. Npr, nasima su svi sad ponisteni ali nisu ga smjeli veceras dobiti.dirkules je napisao/la: ↑25 jun 2026, 01:29Poništavaju se žuti nakon grupe.19vendetta87 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 01:23Pa nece ni igrati, Amerima ovo dođe ko prijateljska utakmica.
Zadnja izmjena: Matterhorn22, dana/u 25 jun 2026, 01:31, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Sto je najludje ide neko tipa senegal-egipat pobjednik
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Jao jao
Igrati protiv USA sesnestini finala, gdje te pola planete gleda, cijela amerika i sva krema Hollywooda, zamisli samo koliko ce biti poznatih glumaca na stadionu od Toma Cruisa i ostale kompanije , to je nesto nestvarno za nasu malu Bosnu. A nasi sta ce biti ovaj put , ko mrava imam osjecaj
Igrati protiv USA sesnestini finala, gdje te pola planete gleda, cijela amerika i sva krema Hollywooda, zamisli samo koliko ce biti poznatih glumaca na stadionu od Toma Cruisa i ostale kompanije , to je nesto nestvarno za nasu malu Bosnu. A nasi sta ce biti ovaj put , ko mrava imam osjecaj
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Pogledati kako su Hrvati izbacili Rusiju 2018., jeste drugi sistem totalno, ali da se može, može se.
Jesmo li u fullu. Tarik, Hare, Dedić, maybe i Amir?
Jesmo li u fullu. Tarik, Hare, Dedić, maybe i Amir?
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho




/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)