02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

exampLe.
Postovi: 531
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la exampLe. » 25 jun 2026, 00:50

Hvala Brazilu pa smo rahat vec od veceras. :D

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4251
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Pensioner26 » 25 jun 2026, 00:51

Recite mi da ovo ne sanjam

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9514
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la JayCatwright » 25 jun 2026, 00:51

Samo izdrzati prvih 85 minuta i uzimamo ovo

Avatar
H8Z7
Postovi: 7204
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la H8Z7 » 25 jun 2026, 00:52

Elhamdulillah.
Samo fer suđenje pa šta bude.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

lakilone
Postovi: 1371
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la lakilone » 25 jun 2026, 00:53

Dobro je i da smo kompletni, niko nije zaradio suspenziju
Željezničar über alles

Avatar
viKK
Postovi: 3675
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la viKK » 25 jun 2026, 00:53

Idemo bunker, damo neki gol iz kornera, frljoka, autogol, ponovo bunker, dok se ne useru Ameri. U najgorem slucaju primamo za 1-1, odvlacimo do penala i tu prolazimo jer se ameri useru duplo a nasi killeri standardno :kafa:

Avatar
farenhajt
Postovi: 616
Pridružen/a: 01 feb 2015, 13:45
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la farenhajt » 25 jun 2026, 00:53

Mislim da ce sastav biti kao protiv Kanade
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje

Avatar
Brufen
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 jun 2025, 09:36

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Brufen » 25 jun 2026, 00:53

Mi smo doktorirali remi i pobjedu na penale
Nek se ponovi aBd :bih: :bih:
Hajde Zeljo zabij gol, samo tebi pjevamo...!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18877
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la ronaldo99 » 25 jun 2026, 00:54

Hajde Vini dadni 4 komada nikad vise nisam za tebe navijao :)

CAZIN
Postovi: 2551
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CAZIN » 25 jun 2026, 01:08

Robinson, Adams, Balogun i Richards imaju prijetnju suspenzije kod Amera. Da hoće Balogun i Robinson dobiti protiv Turske žuti.

Btw Ameri će imati dva dana manje za odmor.

Avatar
s4mke
Postovi: 636
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la s4mke » 25 jun 2026, 01:20

ronaldo99 je napisao/la:
25 jun 2026, 00:54
Hajde Vini dadni 4 komada nikad vise nisam za tebe navijao :)
najgotivniji igrac ikad :yawn:

19vendetta87
Postovi: 10312
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 jun 2026, 01:23

CAZIN je napisao/la:
25 jun 2026, 01:08
Robinson, Adams, Balogun i Richards imaju prijetnju suspenzije kod Amera. Da hoće Balogun i Robinson dobiti protiv Turske žuti.

Btw Ameri će imati dva dana manje za odmor.
Pa nece ni igrati, Amerima ovo dođe ko prijateljska utakmica.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
bh22
Postovi: 83
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la bh22 » 25 jun 2026, 01:28

Ovdje bi bas dobro doslo taj bunker igra, Amerika je zaista opasna ekipa, dosta direktno igraju neidu samo preko krila nego kroz sredine i pasove izmedu stopera.. mozda bi valjalo 5-3-2 zbog tog razloga, samo nebi volio da bude ponovo 4-4-2 (odnosno 4-2-4), ako igramo sa 4 odzadi nek bude Mahmic tu umjesto drugi spic zbog kontre. njihova odbrana je veliki minus.
Zadnja izmjena: bh22, dana/u 25 jun 2026, 01:30, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
dirkules
Postovi: 4190
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dirkules » 25 jun 2026, 01:29

19vendetta87 je napisao/la:
25 jun 2026, 01:23
CAZIN je napisao/la:
25 jun 2026, 01:08
Robinson, Adams, Balogun i Richards imaju prijetnju suspenzije kod Amera. Da hoće Balogun i Robinson dobiti protiv Turske žuti.

Btw Ameri će imati dva dana manje za odmor.
Pa nece ni igrati, Amerima ovo dođe ko prijateljska utakmica.
Poništavaju se žuti nakon grupe.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
HariTz
Postovi: 3252
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la HariTz » 25 jun 2026, 01:30

Yebo Ameriku, na koga idemo u osmini finala? :kafa:
:mrgreen:

Matterhorn22
Postovi: 92
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Matterhorn22 » 25 jun 2026, 01:31

dirkules je napisao/la:
25 jun 2026, 01:29
19vendetta87 je napisao/la:
25 jun 2026, 01:23
CAZIN je napisao/la:
25 jun 2026, 01:08
Robinson, Adams, Balogun i Richards imaju prijetnju suspenzije kod Amera. Da hoće Balogun i Robinson dobiti protiv Turske žuti.

Btw Ameri će imati dva dana manje za odmor.
Pa nece ni igrati, Amerima ovo dođe ko prijateljska utakmica.
Poništavaju se žuti nakon grupe.
brate, stoti put govorimo, ponistavaju se zuti al ako dobije neko drugi zuti u trecoj utakmici ne igra u sesnaestini. Npr, nasima su svi sad ponisteni ali nisu ga smjeli veceras dobiti.
Zadnja izmjena: Matterhorn22, dana/u 25 jun 2026, 01:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Madal
Postovi: 6057
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Madal » 25 jun 2026, 01:31

HariTz je napisao/la:
25 jun 2026, 01:30
Yebo Ameriku, na koga idemo u osmini finala? :kafa:
:mrgreen:
Sto je najludje ide neko tipa senegal-egipat pobjednik
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
HariTz
Postovi: 3252
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la HariTz » 25 jun 2026, 01:32

dirkules je napisao/la:
25 jun 2026, 01:29
Poništavaju se žuti nakon grupe.
Žuti da, suspenzije ne.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2419
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Konzerva » 25 jun 2026, 01:32

Jao jao

Igrati protiv USA sesnestini finala, gdje te pola planete gleda, cijela amerika i sva krema Hollywooda, zamisli samo koliko ce biti poznatih glumaca na stadionu od Toma Cruisa i ostale kompanije , to je nesto nestvarno za nasu malu Bosnu. A nasi sta ce biti ovaj put , ko mrava imam osjecaj
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
Lynx
Postovi: 1729
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Lynx » 25 jun 2026, 01:32

Pogledati kako su Hrvati izbacili Rusiju 2018., jeste drugi sistem totalno, ali da se može, može se.

Jesmo li u fullu. Tarik, Hare, Dedić, maybe i Amir?
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], dedo26, Kobayashi, LeCoq, Muumii i 60 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []