1/2 Njemacka - Spanija

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Njemacka
93
53%
Spanija
81
47%
 
Ukupno glasova: 174

Avatar
BB BiH
Postovi: 151
Pridružen/a: 29 mar 2009, 21:20
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la BB BiH » 04 jul 2010, 00:38

catatm87 je napisao/la:ako Muller bude skupljao lopte ko do sad, zahebano će Špancima bit
sta ona dva specijalca na BHT1 pricaju da on nece igrati u polufinalu !?!?!?!?!?

nekontam,jer su minut prije toga rekli da se brisu kartoni u 1/2 finali,te da ce Spanija biti kompletna ?!?!?!?

e da i za ove iznad :D



Deutschland Weltmeister
BB BiH

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Bilal » 04 jul 2010, 00:39

Wolverine je napisao/la: cekaj malo, zasto onda mene pitas to pitanje, a recimo ne pitas onoga santa jeua?
Pa ovo si ti napisao, a nije on :roll:
Wolverine je napisao/la: ja ne mogu colit za zemlju koja je odgovorna za najveci masakr u historiji covjecanstva, toliko od mene.

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Bečki Kongres » 04 jul 2010, 00:42

BB BiH je napisao/la:
catatm87 je napisao/la:ako Muller bude skupljao lopte ko do sad, zahebano će Špancima bit
sta ona dva specijalca na BHT1 pricaju da on nece igrati u polufinalu !?!?!?!?!?

nekontam,jer su minut prije toga rekli da se brisu kartoni u 1/2 finali,te da ce Spanija biti kompletna ?!?!?!?

e da i za ove iznad :D



Deutschland Weltmeister
Pa ne igra, pobogu. Brišu se kartoni igračima koji su u četvrtfinale ušli "čisti", razumiješ? On je prenio jedan žuti karton pa će utakmicu protiv Španije gledati zajedno sa Ballackom.

Avatar
BB BiH
Postovi: 151
Pridružen/a: 29 mar 2009, 21:20
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la BB BiH » 04 jul 2010, 00:43

Bečki Kongres je napisao/la:
BB BiH je napisao/la:
catatm87 je napisao/la:ako Muller bude skupljao lopte ko do sad, zahebano će Špancima bit
sta ona dva specijalca na BHT1 pricaju da on nece igrati u polufinalu !?!?!?!?!?

nekontam,jer su minut prije toga rekli da se brisu kartoni u 1/2 finali,te da ce Spanija biti kompletna ?!?!?!?

e da i za ove iznad :D



Deutschland Weltmeister
Pa ne igra, pobogu. Brišu se kartoni igračima koji su u četvrtfinale ušli "čisti", razumiješ? On je prenio jedan žuti karton pa će utakmicu protiv Španije gledati zajedno sa Ballackom.
tako brate,nisam znao da je ''prenio'' jedan zuti.

tnx
BB BiH

Avatar
catatm87
Postovi: 99
Pridružen/a: 19 maj 2010, 22:50
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la catatm87 » 04 jul 2010, 00:44

sad i meni naumpade da neće igrat :S
veliki hendikep za Švabe

Avatar
Barcelona_1899
Postovi: 276
Pridružen/a: 14 jun 2009, 22:44
Lokacija: Zenica & HAMAS
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Barcelona_1899 » 04 jul 2010, 00:46

España

slika
Za Švabe od D.Ville 2 komada :mrgreen:
2:6 prepoznatljiv rezultat :)
0:2 još uvijek frišak rezultat ;)
David Villa #7

Avatar
BB BiH
Postovi: 151
Pridružen/a: 29 mar 2009, 21:20
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la BB BiH » 04 jul 2010, 00:49

Barcelona_1899 je napisao/la:España

slika
Za Švabe od D.Ville 2 komada :mrgreen:

jadni su oni svi zajedno,kad se ocekivalo od tzv. atraktivnih ekipa da nesto urade,a oni prodavali muda pod bubrege po JAR-u i cijelom svijetu.

Zahvali se Bogu sto je Njemacka promjenila stil igre,kao i cijeli igracki kadar,jer da su ovo one ''stare''svabe,ubili bi se od dosade.

pa zbog toga jos jednom

Deutschland Weltmeister
BB BiH

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la formance » 04 jul 2010, 00:52

Svaka čast Njemcima na dosadašnjem uspjehu i sjajnim igrama. Gledajući dosadašnji dio prvenstva, Njemci su veliki favoriti, ali . . . ovo je polufinale, a isto tako Španija je najopasnija onda kada je svi otpisuju, pa može biti svašta. Navijam za Španiju, ali i da Švabe prođu ne bih bio nezadovoljan, zaista momci igraju sjajno :idea: ! Uglavnom, biće ovo jedna jako zanimljiva utakmica, sa puno prilika na obadvije strane, utakmica puna žari i borbe, naročito na sredini terena. Neka bolji pobjedi !
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
Barcelona_1899
Postovi: 276
Pridružen/a: 14 jun 2009, 22:44
Lokacija: Zenica & HAMAS
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Barcelona_1899 » 04 jul 2010, 00:54

BB BiH je napisao/la:
Barcelona_1899 je napisao/la:España

slika
Za Švabe od D.Ville 2 komada :mrgreen:

jadni su oni svi zajedno,kad se ocekivalo od tzv. atraktivnih ekipa da nesto urade,a oni prodavali muda pod bubrege po JAR-u i cijelom svijetu.

Zahvali se Bogu sto je Njemacka promjenila stil igre,kao i cijeli igracki kadar,jer da su ovo one ''stare''svabe,ubili bi se od dosade.

pa zbog toga jos jednom

Deutschland Go Home
Jarane Španija nije nikad mjenjala stil igre, uvijek igraju ovako kako igraju, tj otvoreno, nema branjenja pa nešto na kontru da se uradi što je 99% reperezentacija radilo, među njima i Njemačka
Stoga mislim da je Španija ovdje osuđena na uspjeh..
2:6 prepoznatljiv rezultat :)
0:2 još uvijek frišak rezultat ;)
David Villa #7

Avatar
catatm87
Postovi: 99
Pridružen/a: 19 maj 2010, 22:50
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la catatm87 » 04 jul 2010, 00:56

bit će dobra utakmica!
navijam za Špance od početka, al mi ne bi bilo krivo da prodju švabe jer imaju moje simpatije zbog odlične igre i mladosti!

Avatar
BB BiH
Postovi: 151
Pridružen/a: 29 mar 2009, 21:20
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la BB BiH » 04 jul 2010, 00:58

Barcelona_1899 je napisao/la:
BB BiH je napisao/la:
Barcelona_1899 je napisao/la:España


Za Švabe od D.Ville 2 komada :mrgreen:

jadni su oni svi zajedno,kad se ocekivalo od tzv. atraktivnih ekipa da nesto urade,a oni prodavali muda pod bubrege po JAR-u i cijelom svijetu.

Zahvali se Bogu sto je Njemacka promjenila stil igre,kao i cijeli igracki kadar,jer da su ovo one ''stare''svabe,ubili bi se od dosade.

pa zbog toga jos jednom
Deutschland Weltmeister




Jarane Španija nije nikad mjenjala stil igre, uvijek igraju ovako kako igraju, tj otvoreno, nema branjenja pa nešto na kontru da se uradi što je 99% reperezentacija radilo, među njima i Njemačka
Stoga mislim da je Španija ovdje osuđena na uspjeh..




e pa mislim da je vrijeme i da spanija nesto uradi u vezi sa stilom njihove igre,jer iskreno,popisam se ja na utakmice kao sto je ona sa portugalom i slicne.
Ovim pristupom i kako si ti rekao ''OTVORENOSCU'' ( a ja sam samo vidio cuvanje lopte kod rezultata 0:0 )
u igri spanija je osudjena na NEuspjeh.
Zadnja izmjena: BB BiH, dana/u 04 jul 2010, 00:59, ukupno mijenjano 1 put.
BB BiH

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la geronimo » 04 jul 2010, 00:58

@Zenica & Hamas - posto sam upoznat sa tvojim pikanterijama na topicu smijesne slike, obecavam da cu te obradovati nakon ovog polufinalnog okrsaja. :mrgreen:

Neki kazu da su Srbija i Svajcarska moralni pobjednici ovog prvenstva...naime, i jedni i drugi se mogu pohvaliti da su pobjedili buduceg svjetskog prvaka. :?
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Genghis » 04 jul 2010, 01:01

geronimo je napisao/la:@Zenica & Hamas - posto sam upoznat sa tvojim pikanterijama na topicu smijesne slike, obecavam da cu te obradovati nakon ovog polufinalnog okrsaja. :mrgreen:

Neki kazu da su Srbija i Svajcarska moralni pobjednici ovog prvenstva...naime, i jedni i drugi se mogu pohvaliti da su pobjedili buduceg svjetskog prvaka. :?
Ni jedni ni drugi nisu pobjedili niti Holandiju niti Urugvaj ... mozda si mislio viceprvaka ?
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
Barcelona_1899
Postovi: 276
Pridružen/a: 14 jun 2009, 22:44
Lokacija: Zenica & HAMAS
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Barcelona_1899 » 04 jul 2010, 01:02

geronimo je napisao/la:@Zenica & Hamas - posto sam upoznat sa tvojim pikanterijama na topicu smijesne slike, obecavam da cu te obradovati nakon ovog polufinalnog okrsaja. :mrgreen:

Neki kazu da su Srbija i Svajcarska moralni pobjednici ovog prvenstva...naime, i jedni i drugi se mogu pohvaliti da su pobjedili buduceg svjetskog prvaka. :?
OK, znači prolazi Španija :D
2:6 prepoznatljiv rezultat :)
0:2 još uvijek frišak rezultat ;)
David Villa #7

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Brnjoo » 04 jul 2010, 01:07

Ma zna se ko ide dalje. San Ikeru nece zabiti nijedan gol, pazite sta sam vam ja rekao

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Hare_BvB » 04 jul 2010, 01:17

Španija se provlači, Njemačka dominira, tako izgleda put ove dvije ekipe do polufinala....Ništa ne prognozirati, sačekati Paula i uložiti lovu :mrgreen: ....Po prikazanom na ovom SP-u nazire se samo jedan mogući pobjednik, a to je Njemačka, ali sačekajmo da vidimo šta ima španska armada da ponudi u okršaju sa švapskom mašinerijom....
Najvažnije je da ćemo svi uživati u jednoj spektakularnoj utakmici, pa nek pobijedi bolji :)
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Principatus » 04 jul 2010, 01:31

Sad da se i ja malo javim, necu dugo umoran sam. :D
Ovo je bio predivan dan. Onaj gol sto je nastao iz slobodnjaka sam osjecao i najavio, ali onakvu demontazu Argentine je bilo tesko predviditi. Maradona sad sigurno dobro zna ko je Müller i kako ono bi: Sve se placa, sve se vraca. Müller ce Njemackoj veoma faliti protiv Spanije, a i gledaocima, jer jednostavno pravi igru leprsavijom i interesantnijom.

Gledao sam veceras i utakimicu Spanije. Gledao sam i prije toga njihove utakmice ili isjecke na ovom SP. Iskreno receno, ovo kako Spanija upravo igra i sta upravo pruza nije tek tako slucajno i nije vremenski ograniceno na jednu utakmicu, kao ni kod Nijemaca. Ne vjerujem, da ce Spanija svoju igru toliko poboljsati do meca sa Njemackom. Ova utakmica danas protiv Paragvaja je tek tako prosla, a mogla je lagano i drugacije zavrsiti. Pojedine greske ce im Elf drugacije naplatiti, nego Paragvaj, a na drugu stranu defenziva Njemacke je najzad stabilna. Mnogo hladnija, ima sve ispod kontrole, Argentina jeste imala jedno vrijeme jacu fazu, sto je nemoguce sprijeciti kod jedne takve reprezentacije, ali nije nista postigla zahvaljujuci jakoj igri Njemacke. Schweinsteiger je danas bio nadmocan, i onda se jos onako prodribla kroz argentinsku defenzivu ko Maradona himself. :D Kad se sve sabere nema potrebe za euforiju, Spanija ce sigurno dati sve od sebe i svi znamo sta mogu, ali iskreno receno najkasnije poslije danasnje dvije utakmice mogu reci, da su Spanci protivnik koji se mora visoko respektirati, i na njega se mora dobro pripremiti.

Ali jedno je sigurno: Bojati ih se ova reprezentacija sigurno nece, niti ima razloga za to. ;)
Elf zavisi samo od sebe, odigrajuli na svom najvisem nivou, Spanija ce se pridruziti Engleskoj i Argentini.
Zadnja izmjena: Principatus, dana/u 04 jul 2010, 01:33, ukupno mijenjano 1 put.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Blue_He4rt » 04 jul 2010, 01:33

U polufinalu sraz ekipa koje su cinile finalnu utakmicu EP 2008,sa jedne strane Njemacka koja me naprosto odusevila i iznenadila svojim partijama na SP-u i priznat cu da nisam ocekivao ovo od njih,po meni su favorit uprkos sto se na drugoj strani nalazi Spanija,ekipa koja je svakog obozavaoca nogometa razocarala u jednom pogledu a to je ona njihova leprsavost koju su pruzali u kvalifikacijama i vjerujem da su svi od nje upravo ocekivali najatraktivniju igru na turniru..Igraju dosadno sa neprestanim drzanjem lopte sto postaje "ubica utakmice"tako da se izrazim,makar da taj silan posjed krunisu krajnim akcijama i lijepim potezima ali nista od toga....Stoga cu bodriti i navijati za Svabenzi bite i nadati se jednom sjajnom finalu protiv Oranja!


HUP HOLLAND!!
Chelsea F.C.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Principatus » 04 jul 2010, 01:42

Genghis je napisao/la:Sad ce Spanci rasuti Svabaniju , ali opet bi volio da Njemci izgube u finalu kad su vec toliko daleko dogurali, njihova tuga ce biti veca , ionako su se pretplatili na gubljenje finala u posljednjih 10-ak godina.
Kao sto su Argentinci i Englezi prije toga? Dobra ti je taktika predvidjanja, jedanput ces mozda i pogoditi. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la D1n0 » 04 jul 2010, 03:03

Blue_He4rt je napisao/la:U polufinalu sraz ekipa koje su cinile finalnu utakmicu EP 2008,sa jedne strane Njemacka koja me naprosto odusevila i iznenadila svojim partijama na SP-u i priznat cu da nisam ocekivao ovo od njih,po meni su favorit uprkos sto se na drugoj strani nalazi Spanija,ekipa koja je svakog obozavaoca nogometa razocarala u jednom pogledu a to je ona njihova leprsavost koju su pruzali u kvalifikacijama i vjerujem da su svi od nje upravo ocekivali najatraktivniju igru na turniru..Igraju dosadno sa neprestanim drzanjem lopte sto postaje "ubica utakmice"tako da se izrazim,makar da taj silan posjed krunisu krajnim akcijama i lijepim potezima ali nista od toga....Stoga cu bodriti i navijati za Svabenzi bite i nadati se jednom sjajnom finalu protiv Oranja!


HUP HOLLAND!!
KAKO MOZES NAVIJATI ZA HOLANDIJU??? JESI TI PRAVI BOSANAC?(1995)
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.