Senad Lulic

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la neko_iz_mase » 17 avg 2010, 22:28

Šteta vala. Umjesto da dokrajče izvikane engleze,a imali su ih... primiše pacerski gol.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 22:29

Onaj Shorny ih posteno s*eba,ima dva zicera al' sta ces kad nezna :roll:
Eto im sad kazne :evil:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NoName » 17 avg 2010, 22:33

Hajde ba, eto sad mi neki navijači YB ovdje pa se sekiramo što si prokockali vodstvo :P Trebali bi i Fan klub da osnujemo.

Nama je bitno da ovaj naš igra dobro, koliko sam upratio. Ja nisam ni primjetio da ima tema o njemu pa sam pitao na temi o reprezentativcima ali vidim da su pozitivne reakcije ovdje. Samo pitanje, jel' on igra beka? Koliko upratih da je on više naprijed...
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la velez_mostar » 17 avg 2010, 22:39

NoName je napisao/la:Hajde ba, eto sad mi neki navijači YB ovdje pa se sekiramo što si prokockali vodstvo :P Trebali bi i Fan klub da osnujemo.

Nama je bitno da ovaj naš igra dobro, koliko sam upratio. Ja nisam ni primjetio da ima tema o njemu pa sam pitao na temi o reprezentativcima ali vidim da su pozitivne reakcije ovdje. Samo pitanje, jel' on igra beka? Koliko upratih da je on više naprijed...
Izgleda da mu vise odgovara igra prema naprijed, ali ono sto se da primjetiti je da je dobro brz, i snazan, i jako cita igru protivnika, tako da mu ne bi trebao biti problem igrati beka...u neka doba se vidi da zatvara i napade kroz sredinu, dobro se vraca, i ako si gledao mogao si vidjeti da je u defanzivi bio jako discipliniran, i igrao beka..
Po meni vrlo dobro rjesenje, iz razloga prvenstveno sto ima jako dobar centarsut, to je jako bitno, jer te lopte ima ko docekati :D..vjerujem da ce biti pojacanje, on lijevo, Mujdza desno, i bekovi jako solidni.

U slucaju njegovog poziva, dok se vrati Salihovic, bice lijeva strana jako dobra, i mozemo reci da napokon imamo brzog igraca u ekipi!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la amerosm » 17 avg 2010, 22:42

Za milione koji ce njima propasti, kriv je kloc pod imenom Schneuly ili kako se vec zove. Inace "zidovi" su imali vise srece nego pameti i bit ce mi tesko bas njih gledati u LP.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la kimbo » 17 avg 2010, 22:43

Lulic dobar pravo .... by the way : "Young Boys" koje perverzno ime kluba :D :D :D
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la tanzla » 17 avg 2010, 22:46

kimbo je napisao/la:Lulic dobar pravo .... by the way : "Young Boys" koje perverzno ime kluba :D :D :D
Još samo da im je Wenger trener. :mrgreen:
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la dubrava » 17 avg 2010, 22:47

cole-ch je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Gol Lulica:

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/6595635/
Opet neka propaganda, umesto Senad stavili Nenad.
Ajde sad, nećemo u tančine, gore dole koje slovo, sve je to isto :mrgreen: :mrgreen: :D

Nisam nikad čuo za ovog lika. Solidno je odigrao.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Padovan
Postovi: 12689
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Padovan » 17 avg 2010, 22:53

Ja sam gledao samo prvo poluvrijeme i odigrao je dosta dobro. Posto nisam bio u mogucnosti gledati drugo poluvrijeme, kako je odigrao drugi dio? I moje misljenje je da ovog momka treba pozvati u reprezentaciju!
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Necromacer
Postovi: 387
Pridružen/a: 09 sep 2009, 13:20
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Necromacer » 17 avg 2010, 22:56

Sta kaze Susic na ovo?! Najjaca mu je izjava "nadjite mi ljevaka i ja cu ga staviti na beka" ...Pa majmune jedan seljacki evo ti ljevak...ne primamo mi 10 000 eura da pratimo igrace vec ti Susicu...

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la cole-ch » 17 avg 2010, 22:56

NoName je napisao/la: Samo pitanje, jel' on igra beka? Koliko upratih da je on više naprijed...
Ja malog znam licno. Imao sam prilike za vreme boravka u CH da upoznam Senada. Iz konzervativne je familije, sigurno dobar momak kao karakter(mada mi nije zadnja dva sms-a odgovorio :D ), a kao igrac na pravom je putu da dosegne jedan zavidan profi nivo.

Sto se pitanja tice, dobro si upratio, mali igra vise napred i skroz malo nazad. Inace on je licni "proizvod" Vladimira Petkovica. On ga je iz Chur 97 (4 liga) uzeo u Belinzoni (tada 2 liga), tu su odradili tri uspesne sezone (Belinzona usla u prvi ligu i igrali finale kupa), posle toga je prodat GC ( dve sezone) i kod Sforze (trener GC) je dosta napredovao, mada je i cesto povredjen bio. Sa dolaskom Petkovica u YB (pre 3 god.) odmah je insistirao na transferu Lulica, medjutim prve ga godine Sforza nije pustio, a na kraju druge 2008/9 je prodat YB za oko 1.7 mil. KM.
Nisam ga dugo gledao, ali ovo sto veceras vidim, puno je poradio na brzini i malo, sasvim malo ojacao. Inace, kuveta nikada nije imao puno i u odbrambenim zadacima nije bas nesto poseban.

Bice mali zanimljiv igrac, samo da ga jos malo Petkovic (inace Sarajlija) islifa.
Zadnja izmjena: cole-ch, dana/u 17 avg 2010, 23:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la cole-ch » 17 avg 2010, 23:00

juventus 0244 je napisao/la:Ja sam gledao samo prvo poluvrijeme i odigrao je dosta dobro. Posto nisam bio u mogucnosti gledati drugo poluvrijeme, kako je odigrao drugi dio? I moje misljenje je da ovog momka treba pozvati u reprezentaciju!

Senad ima vec upisan jedan nastup u reprezentaciji. Mislim da je bilo prijateljska protiv Azerbejdzana kada su prvotimci bojkotovali savez.
Njega inace nema ko da preporuci savezu, nema stele ni u Sarajevu ni u Hercegovini odakle je rodom.
Nadam se da ce kao i do sada svojim radom ici napred.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Trigger » 17 avg 2010, 23:01

BH_Patriot je napisao/la:
nick je napisao/la:jeli se ovaj momak ikad izjasnio bili igro za nas
Odigrao je vec jednu utakmicu za repku, cini mi se protiv Azerbejdzana kad je bio onaj bojkot.
Senad Lulić – 1 nastup za A reprezentaciju Bosne i Hercegovine („Pirićeva repka“).

Zenica, 02.06.2008, BiH –Azerbejdžan = 1:0
U sjeni spektakla na Koševu (revijalna utakmica - podrška za smijenjenog Mehu Kodru), "nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine" je na Bilinom Polju u prijateljskoj utakmici pobijedila reprezentaciju Azerbejdžana sa 1:0 (0:0). Jedini pogodak postigao je Stevo Nikolić u 72. minuti.
Utakmica je odigrana na stadionu Bilino polje, pred četrdesetak gledatelja, a tijekom jučerašnjeg dana prodano je - pet ulaznica.

Fena

PS:
Lulić tada igrao srednjeg, povučenog, veznog i ništa posebno, tada, nije pokazao na terenu (a nije ni igrao svoju poziciju), mada od sveg jada "igrača" na toj tekmi ipak za nijansu bio manje slab od ostali (ipak se najviše trudio): Nurković, Burić - S.Nikolić, Pandža, Regoje, Čejvanović, J.Topić, Čović, Lukačević – E.Husić, Lulić, Purić, Jovanović, Žižović, - Terkeš, Handžić, St.Nikolić, Aganović, Dajić.
v.d. selektor: D.Pirić

Na vecerasnjoj tekmi protiv "horozova" dokazao da je mnogo napredovao... ali naši stručnjaci plaho "prate" naše momke po ino ligima! Pa 'taktičar' još nije ni upoznao sve fudbalere s kojima je odigrao već 4 utakmice!?
Polako, ima vremena, sabur - neka odradi kvalifikacije kako mnogi napisaše! Jašta.
A gdje smo onda???? :evil:
Bosno moja poharana....

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3350
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la newton_heath_lyr » 17 avg 2010, 23:08

Odlicno prvo poluvrijeme,drugo poluvrijeme takodje na visokom nivou odigrano .
Mislim da ukoliko je selektor gledao vecerasnju utakmciu da ce bez razmisljanja ovom momku ukazati priliku u mecevima protiv Luxemburga a potom i protiv Francuske.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
K.R.C
Postovi: 110
Pridružen/a: 08 avg 2010, 17:07
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la K.R.C » 17 avg 2010, 23:09

ostat ce rodjeni sarajlija iz Zavidovica, opet zbunjen, nije mu niko reko' za ovog malca da je dobar po lijevoj strani,
on se sjeba trazeci ljevaka po hrvatskoj ligi.
Insan ne razumije svicarski,.. ali ce opet da trkelja o 'kvalitetu' bivse ...slavije.

Lulicu puno srece i uspjeha u karijeri, bez obzira sto ga retardi ne zovu tamo gdje mu je mjesto

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la tanzla » 17 avg 2010, 23:09

[youtube][/youtube]

Onaj gol sezone o kojem je pričao Ahmetović. Izvinjavam se ako je neko postavio, nisam primjetio.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Cartman » 17 avg 2010, 23:16

Interesantna statistika vezana za Lulica: Veceras je pretrco 11462 metara. Znaci skoro 11,5 kilometara. Samo su Pavlyuchenko i Hochstrasser pretrcali vise od njega. Takav nam igrac treba. Pravi trkac. Pa mi ljudi nemamo nijednog sto moze trcat 90 minuta. Mozda Jahic. I naravno Salihovic, ali njega nema. Mislim da treba isprobat Lulica protiv Luksemburga, nemamo sta izgubit.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NoName » 17 avg 2010, 23:18

Pjana dosta trči, mislim da je u jednoj utakmici LP imao preko 12 KM pretrčanih. Ma trče oni svi za klubove (što je donekle i razumljivo) al malo HIN ručna yebe kad igraju za reprezentaciju. Valjda će se to promjeniti kada dođu kvalifikacije al' ovaj put mi nešto ne miriše na dobro. A što neko reče, ako smo ikad imali kvalitetnu generaciju to je sada, imamo 20-25 igrača koji konkurišu za reprezentaciju, prije bismo bili zadovoljni kad nafatamo 15 a ono ostalo može doći i iz Turbine iz Jablanice.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
BH_Patriot
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 avg 2010, 20:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BH_Patriot » 17 avg 2010, 23:19

Cartman je napisao/la:Interesantna statistika vezana za Lulica: Veceras je pretrco 11462 metara. Znaci skoro 11,5 kilometara. Samo su Pavlyuchenko i Hochstrasser pretrcali vise od njega. Takav nam igrac treba. Pravi trkac. Pa mi ljudi nemamo nijednog sto moze trcat 90 minuta. Mozda Jahic. I naravno Salihovic, ali njega nema. Mislim da treba isprobat Lulica protiv Luksemburga, nemamo sta izgubit.
Potpis !
NE DAJ SE BOSNO !!

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la kimbo » 17 avg 2010, 23:24

Cartman je napisao/la:Interesantna statistika vezana za Lulica: Veceras je pretrco 11462 metara. Znaci skoro 11,5 kilometara. Samo su Pavlyuchenko i Hochstrasser pretrcali vise od njega. Takav nam igrac treba. Pravi trkac. Pa mi ljudi nemamo nijednog sto moze trcat 90 minuta. Mozda Jahic. I naravno Salihovic, ali njega nema. Mislim da treba isprobat Lulica protiv Luksemburga, nemamo sta izgubit.
Hvala za statistiku .... Lula je grom .... samo neka trci .... pun mi je k.rac tehnicara igraca poteza i primadona :mrgreen: :mrgreen:
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dzemil i 8 gostiju.